آیرومارت، کنسرسیومی برای تمام مقاطع فولادی

آیرومارت، کنسرسیومی برای تمام مقاطع فولادی

[ad_1]

مسیر توسعه و عمران یک کشور را می‌توان از میزان تولید و مصرف داخلی مقاطع فولادی در آن پیش بینی کرد. پل‌ها، ساختمان‌های کوچک تا مرتفع و حتی کارخانجات تولیدی در سراسر کشور را می‌توان از مهم‌ترین مصرف کنندگان فولاد دانست که ارتباط مستقیمی با پیشرفت سطح اقتصادی و عمرانی یک کشور دارند. تولید مقاطع فولادی آنچنان که ممکن است تصور شود در دنیا عمومی و شایع نیست. فولاد و زیرساخت‌های تولید آن یکی از نشانه‌های پیشرفت در یک جامعه است از طرفی تبدیل شمش فولادی به مقاطعی همچون میلگرد، ورق، لوله و به دانش علمی بسیار بالایی نیازمند است.

این کنسرسیـوم از تجمیـع توانایـی‌های 3 شرکت معتبر، شکل یافته است که با تکیه به تجربه‌های پیمانکاری و اجرایی خود، قادر به ارائه‌ی خدمات در زمینه‌های مختلفی همچون تأمیـن انواع مقاطع فولادی و محصولات فلزی ، مشـاوره فنـی به صنایع و مصرف‌کنندگان، بـازرگانـی و بازاریابی محصولات مرتبط و آموزش نیروی انسانی متخصص می‌باشد.

کنسرسیوم «آیرومارت» با تکیه بر توان فنی و تخصصی و سال‌ها تجربه‌ی پیشکسوتـان صنعـت فـولاد شاغل در این شرکت‌ها، چشم انداز خود را سهولت، اطمینان، تأمین نیاز مشتریان و خرید آگاهانه آنهـا در بازار فولاد ایران قرار داده است. از طرفی نیروی جوان و دانش‌آموخته برترین دانشگاه‌های کشور روند رو به رشد با انرژی مضاعف و متدهای به‌روز اطلاع رسانی و فروش را در آیرومارت دنبال می‌کنند.

برای دستیابی به این امر آیرومارت با اتکا به پشتوانه سخت‌افزاری خود نظیر انبار به مساحت ده‌هزار متر با سالن سرپوشیده، واحد بازرگانی با به کارگیری جدیدترین روش‌های اقتصادی و نیز ارائه خدمات ویژه صنایع تولیدی کشور به صورت اختصاصی، تلاش دارد تا فضای امنی را در بازار فولاد برای مصرف کنندگان ایجاد نماید.

از طرفی یکی از بزرگترین دغدغه های خریداران آهن آلات در ایران محدودیت و در برخی زمینه ها عدم وجود بستر دیجیتال برای مقایسه قیمت و خرید محصولات فولادی در ایران بوده است. تیم دیجیتال مارکتینگ آیرومارت تشکیل شده از جوانان مستعد و خلاق با استفاده از فضای مجازی و تمامی امکانات دیجیتال ممکن در کشور، فضای مناسبی را برای تمامی خریداران آهن گسترانیده تا در کمترین زمان ممکن بتوانند درمورد محصول مورد نیاز خود کسب اطلاع نمایند و پس از اطمینان از انتخاب خود راحت‌ترین روند را از سفارش تا تحویل محصول طی نمایند.

آیرومارت روزانه مطالب آموزنده و تخصصی منحصر بفردی در وبلاگ خود منتشر می‌کند که دانستن آن‌ها نه تنها برای تاجران حوزه فولاد بلکه برای عموم مردم نیز مفید و جذاب خواهد بود. ویدئوهای تخصصی درخصوص آهن و مقاطع فولادی و همچنین ویدئوهای دیدنی از اتفاقات دنیای آهن‌آلات و تحلیل‌های تخصصی مشاوران و کارشناسان ایرومارت از روند قیمت‌ آهن در بازار داخلی را می‌توانید در وبلاگ ایرومارت مشاهده نمایید.

چرا آیرومارت ؟

  • امکان رؤیت بار قبل‌از خرید

  • امکان ارائه خدمات انبارداری پس‌ از خرید و عدم جابجایی آن

  • امکان دریافت لیست سفارشی مشتری و تعامل با کارخانه‌های اصلی تولید کننده و تولید کالا با مشخصات، ابعاد و آلیاژ سفارشی و مورد درخواست مشتری

  • انجام کلیه امور بازرسی، نمونه برداری و خدمات آزمایشگاهی، با همکاری واحد راه‌اندازی شده توسط آیرومارت در دانشگاه علم و صنعت

  • امکان بازرسی کالا در زمان تولید

برای اطلاع از به‌روزترین قیمت مقاطع فولادی به وب سایت آیرومارت به آدرس iromart.com مراجعه نمایید.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>