با دولت فعلی هیچ یک از مشکلات فعلی کشور حل نمی شود/ دولتمردان هیچ عزم و اراده ای ندارند

با دولت فعلی هیچ یک از مشکلات فعلی کشور حل نمی شود/ دولتمردان هیچ عزم و اراده ای ندارند

[ad_1]

احمد مرادی نماینده بندر عباس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار الف با اشاره به جلسه دیروز مجلس و حضور وزیر اقتصاد و برخی از مدیران اقتصادی در این جلسه و جلسات گذشته مجلس با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با توضیحاتی که وزیر اقتصاد، رئیس سازمان برنامه و بودجه و همچنین رئیس کل گمرگ کشور و دیگر مسئولین اقتصادی دولت در مجلس دادند، مشخص است که هیچ عزم و اراده ای از سوی مسئولین برای حل مشکلات کشور وجود ندارد.

وی افزود: اگر حال و روز مسئولین به همین صورت باشد، نباید انتظار داشت که از سوی دولتمردان در جهت رفع مشکلات فعلی کشور گام برداشته شود.

نماینده بندرعباس در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دولت باید هم توانائی خود را افزایش دهد و هم سرعت کار را بالا ببرد وگرنه برای یک سال باقی مانده عمر دولت همین آش است و همین کاسه.

مرادی با اشاره به برنامه ششم توسعه تصریح کرد: طبق این برنامه دولت می بایست هر ساله یک میلیون شغل ایجاد می کرد اما در عمل می بینیم که هیچ اتفاقی نیافتاده است.

این نماینده مجلس با اشاره به معضل بیکاری، گرانی مسکن، تورم و نبود شغل مناسب برای جوانان افزود:شرایط کسب و کار کشور رضایت بخش نیست و انتظار مردم از مجلس یازدهم این است که نظارت جدی تر بر عملکرد دولت داشته باشند.

 

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>