بهترین برند گوشتکوب برقی در ایران

بهترین گوشت کوب های غوطه وری
میشل اولمان 8 ژانویه ، 2020 ، 2:15 صبح
شرکت Insider هنگام خرید از طریق پیوندهای ما ، کمیسیونی از شرکای وابسته ما دریافت می کند ، اما گزارش و توصیه های ما همیشه مستقل و عینی است. بیشتر بدانید.

بهترین گوشت کوب غوطه وری در کل
کنترل گوشت کوب گیرنده Grip Immersion
گوشت کوب گوشت کوب Breville Control Grip Control
85.00 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
Breville همه چیزهایی را که برای تهیه سوپ ها ، شیرها ، سالس ها و موارد دیگر مورد علاقه خود در خانه است تهیه می کند.
بیشتر بخوانید >>
بهترین گوشت کوب غوطه وری برای تهیه اسموتی
گوشت کوب 5 سرعته
میکسر 5 سرعته KitchenAid
99.99 دلار
موجود در آمازون
بهترین برند گوشتکوب برقی
گوشت کوب دستی 5-Speed ​​KitchenAid KHB2561CU یک ابزار آشپزخانه همه کاره است ، اما به ویژه در ترکیب میوه های پرمصرف داخل اسموتی های خامه ای و خوشمزه بسیار قوی است.
بیشتر بخوانید >>
بهترین گوشت کوب غوطه وری در بودجه
CSB-75BC Smart Stick
Cuisinart CSB-75BC Smart Stick
31.95 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
این ممکن است قیمت کمی داشته باشد ، اما گوشت کوب Cuisinart CSB-75BC Smart Stick دارای عملکرد بزرگ است.
بیشتر بخوانید >>
بهترین گوشت کوب غوطه وری برای تهیه سوپ
در گوشت کوب دیجیتال غوطه وری
OXO در گوشت کوب دیجیتال غوطه وری
110.00 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
اگرچه OXO On Digital Immersion Blender به خوبی برای کارهای دیگر مخلوط کردن مجهز است ، اما هنگام مخلوط کردن سوپ های خامه ای و غلیظ ، واقعا می درخشد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین گوشت کوب بی سیم غوطه وری
CSB-300 Smart Stick
Cuisinart CSB-300 Smart Stick
139.00 دلار
موجود در والمارت
هم اکنون خریداری کنید
بر خلاف بسیاری از گوشت کوب های بی سیم غوطه وری ، Cuisinart CSB-300 Smart Stick به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند تقریباً در مورد هر چیزی که از آن درخواست می کنید ، مقابله کند.
بیشتر بخوانید >>
برای تهیه اسموتی ، سوپ و موارد دیگر ، نمی توانید راحتی گوشت کوب را غوطه ور کنید.
گرفتن BREVILLE BSB510XL کنترل غوطه وری بلندر انتخاب اول ما با عملکرد خود بسیار عالی، طراحی ارگونومیک، و سهولت استفاده است.
گوشت کوب غوطه وری رویایی برای عاشق اسموتی ، سازنده آجیل کره یا والدینی است که ترجیح می دهند غذای کودک خود را DIY کنند. استفاده از آنها بسیار آسان است ، فضای زیادی را برای خود اختصاص ندهید و بدون سر و صدا بشویید و تمیز کنید.

اگرچه می توانید در یک پردازنده مواد غذایی خرد کرده یا خرد کنید و در گوشت کوب برقی مخلوط یا پوره شوید ، با استفاده از گوشت کوب غوطه وری – که اغلب به آن چوب یا گوشت کوب دستی گفته می شود – باعث می شود غذای آماده کردن غذا بسیار ساده تر شود. پس از خرید گوشت کوب چوب ، احتمالاً خود را خیلی بیشتر از عموزاده های بزرگتر آشپزخانه خود خواهید دید.

ما در مورد محبوب ترین و توصیه شده ترین گوشت کوب های غوطه وری در بازار تحقیق کردیم ، به دنبال آنهایی بودیم که بیشترین میزان ایجاد صدای انگشت را برای شما فراهم می کنند.

چه چیزی را در گوشت کوب غوطه وری جستجو کنید

گوشت کوب های استیک نسبتاً سر راست هستند ، اما قبل از انتخاب یکی از مواردی که باید بدانید وجود دارد.

موتور چقدر قدرتمند است؟ در حالی که یک گوشت کوب غوطه وری در حال تلاش برای مخلوط کردن گوشت کوب برقی میزبان خود نیست ، یک گوشت کوب موثر به حداقل 200 وات قدرت نیاز دارد. به طور کلی ، هرچه قدرت بیشتری داشته باشد ، هنگام مخلوط کردن و خرد کردن مواد در یکدست شدن خامه ، بهتر عمل می شود.
سرعتش چنده؟ ابتدایی ترین گوشت کوب های غوطه وری دارای دو سرعت هستند اما برخی از آنها پنج یا بیشتر را ارائه می دهند. در حالی که دو سرعت کاملاً مناسب برای مخلوط کردن یا آمیختن گاه به گاه است ، اگر به طور مرتب از گوشت کوب خود استفاده کنید از انتخاب های بیشتری لذت خواهید برد. این به خصوص در مورد خرد کردن آجیل یا گیاهان دارویی یا مخلوط کردن سوپ های غلیظ یا پوره ها صادق است.
بند ناف یا بی سیم؟ در حالی که گوشت کوب های بی سیم برای استفاده در مطب ، در آشپزخانه بدون تعداد زیادی از فروشگاه یا در هنگام کمپینگ بسیار مناسب هستند ، معمولاً با قدرت کمتری هزینه آن را می پردازید. با این حال ، مخلوط کردن غوطه وری بی سیم مزایای خود را دارد ، بنابراین توصیه می کنیم اگر ترجیح می دهید جدا شوید.
در مورد لوازم جانبی چطور؟ گوشت کوب های ارزان قیمت چوب معمولاً شامل لوازم جانبی زیادی نمی شوند ، اما بسیاری از مدل ها دارای مقداری لوازم اضافی مانند مخلوط کردن یا خرد کردن فنجان ، ویس و حتی اتصال چاقوی برقی هستند.
پلاستیک یا فولاد ضد زنگ؟ در حالی که تقریباً در هر گوشت کوب دست دارای تیغه های فولادی است ، مدل های گران تر نیز به طور معمول دارای شفت های استیل ضد زنگ هستند. گوشت کوب های غوطه وری ارزان تر احتمالاً دارای شفت های پلاستیکی هستند. اگرچه معامله گر نیست ، پلاستیک احتمالاً باعث پیچ و خم شدن آن می شود و اگر اغلب مواد کاملاً رنگی مانند گوجه فرنگی یا چغندر را گوشت کوبید ، ممکن است پلاستیک سفید رنگ شود.
آیا تمیز کردن آسان است؟ بعضی از گوشت کوب های غوطه وری دارای شفت های جداشونده ای برای تمیز کردن آسان در ماشین ظرفشویی هستند. اگر اینطور نیست ، باید شفت و تیغ ها را با دست بشویید.
گوشت کوب غوطه وری را انتخاب کنید

هنگام خرید گوشت کوب چوب ، نحوه استفاده از آن را در نظر بگیرید. اگر به سادگی می خواهید پودر پروتئین و آب را گوشت کوبید ، یک مدل اولیه و ارزان قیمت کافی خواهد بود. اگر قصد تهیه اسموتی میوه ای ضخیم ، غذای پوره شده کودک ، سوپ خامه ای یا مایونز خانگی را دارید ، با یک گوشت کوب دستی با چندین سرعت و قدرت بیشتر خوشحال خواهید شد. اگر می خواهید آجیل یا گیاهان آن را خرد کنید ، یک لوازم جانبی هلی کوپتر لوازم جانبی دستی است.

اگر به طور مرتب از گوشت کوب غوطه وری استفاده می کنید ، انتخاب مدل مناسب برای دستی نیز ضروری است ، به راحتی روشن و خاموش می شود و لرزش بیش از حد نمی شود و در حین استفاده داغ نمی شود.

در اینجا بهترین گوشت کوب های غوطه وری که می توانید خریداری کنید:
بهترین موارد کلی: گوشت کوب گوشت کوب برقی Breville Control Grip
بهترین برای ساخت اسموتی: گوشت کوب دستی 5 سرعته KitchenAid
بهترین بودجه: Cuisinart CSB-75BC Smart Stick
بهترین برای تهیه سوپ: OXO On Digital Immersion Blender
بهترین سیم بی سیم: Cuisinart CSB-300 Smart Stick
در تاریخ 1/7/2020 توسط Caitlin Petreycik به روز شد. قیمت ها ، پیوندها و قالب بندی به روز شده است. راهنماهای مرتبط اضافه شده است.

بهترین گوشت کوب غوطه وری در کل
کنترل کننده گیر غوطه وری Breville BSB510XL Control
بهترین گوشت کوب های غوطه وری
آن را خرد کنید ، آنرا خرد کنید ، گوشت کوبید ، آن را پوره کنید و گوشت کوبید: Breville BSB510XL Control Grip Immersion Blender همه کارها را مانند قهرمانی انجام می دهد.
با 280 وات قدرت ، گیربکس کنترل Breville به اندازه کافی قدرتمند است که هر چیزی را که روی آن می ریزید ، گوشت کوبید ، گوشت کوبید ، پوره یا امولسیون کنید – حتی کلاله و سایر سبزیجات برگ دار. این می تواند مکعب های یخی را نیز خرد کند – کاری که بسیاری از گوشت کوب های غوطه وری کمتر با آن مبارزه می کنند. به علاوه ، کنترل سرعت متغیر به شما امکان می دهد سرعت اختلاط خود را با 15 تنظیم ممکن نشان دهید.

با این حال ، این دسته طراحی شده ارگونومیک است که واقعاً این گوشت کوب غوطه وری را از رقابت جدا می کند. نگه داشتن آسان ، و با استفاده از عمل ماشه ، دست شما در حین استفاده طولانی احساس خستگی یا درد نمی کند.

BREVILLE کنترل گرفتن ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های دیگر، و همچنین. پایه 8 اینچی به راحتی به گلدان های سوپ می رسد ، در حالی که طراحی ناقوس شکل مکش را کاهش می دهد و ترکیب کارآمدتری را ایجاد می کند. دارای محافظ بدون خراش است ، بنابراین شما به گلدان گلدان خود آسیب نمی رسانید و از استیل ضد زنگ با دوام ساخته شده است.

گوشت کوب دستی را می توان برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی جدا کرد ، اگرچه ما چند بررسی مشتری را پیدا کردیم که ادعا می کنند ساده تر کردن تیغه ها پس از هر بار استفاده آسان تر است.

همچنین می توانید چندین لوازم جانبی مفید را نیز با آن به دست آورید ، از جمله ضرب و شتم ضرب و شتم سفیده تخم مرغ یا مواد پانسمان سالاد ، یک گلدان مخلوط 42 اونسی ، و یک هلی کوپتر برای خرد کردن آجیل ، گیاهان دارویی و مواد مشابه.

انتخاب گوشت کوب Breville BSB510XL Control Grip Immersion Blender فقط انتخاب برتر ما نیست بلکه انتخاب شماره یک در The Wirecutter است که سهولت استفاده آن ، توانایی انجام کارهای سخت و همچنین نتایج صاف و خامه ای را تحسین می کند.

مزایا : یک بند ناف 6 فوت ، عملکرد عالی ، لوازم جانبی اضافی و طراحی ارگونومیک

منفی : نسبتاً گران است

85.00 دلار از آمازون
بهترین گوشت کوب غوطه وری برای تهیه اسموتی
KitchenAid 5 Speed ​​Hand Blender
وسایل آشپزخانه
KITCHENAID KHB2561CU 5-سرعت بلندر یک ابزار آشپزخانه همه کاره است، اما آن را به خصوص در ترکیب میوه دلپذیری به خامه، smoothie به خوشمزه قوی است.
محبوب ترین کاربرد برای گوشت کوب غوطه ور کردن ، شستشوی اسموتی میوه یا پروتئین است. در حالی که همه عکسهای ما به خوبی این هدف را ارائه می دهند ، Blender Hand-5 Speed ​​KitchenAid KHB2561OB واقعاً بهخاطر مجموعه های منحصر به فرد قابل تعویض تیغه ، از آن جداست .

این مجموعه دارای تیغه S برای مخلوط کردن عمومی و پوره کردن است. مونتاژ تیغه ای چند منظوره که باعث خرد شدن یخ یا میوه های یخ زده می شود و همچنین گوشت پخته شده و مواد تشکیل دهنده آن را خرد می کند. و مونتاژ تیغه ای از جنس برنج و ضرب و شتم برای شلاق خوردن نوشیدنی های قهوه ، ضرب و شتم یا اسموتی های سبک و مطبوع. همه چیز لازم است پیچاندن ساده برای تغییر تیغه ها – بدون نیاز به تلاش و ابزار لازم است.

KITCHENAID 5 سرعت قدرتمند و آرام است، و البته، تا پنج سرعت را انتخاب کنید. بازوی مخلوط 8 اینچی برای گلدان های عمیق سوپ یا فنجان های اسموتی بلند مفید است ، و در صورت عدم استفاده می توان این وسیله را در قسمت ذخیره سازی مفید آن کنار زد.

این محصول همچنین برای تهیه خامه ، سس مایونز و سس سالاد ، دلبستگی مبهمی به همراه دارد. هلی کوپتر 2.5 لیتری برای مقابله با آجیل ، گیاهان و پنیر. و یک لیوان 4 لیتری با درب برای اندازه گیری و ذخیره اسموتی ، نوشیدنی های پروتئینی ، غذای کودک و….

مزایا : مجامع تیغه قابل تعویض ، طراحی ارگونومیک ، عملکرد قدرتمند

منفی : برخی از قسمت های ماشین ظرفشویی ایمن نیستند

99.99 دلار از آمازون
بهترین گوشت کوب غوطه وری در بودجه
Cuisinart Smart Stick CSB ​​75BC 200 Watt 2 Speed ​​Hand Blender Brush Chrome
Cuisinart / Pixabay / Business Insider
این ممکن است قیمت کمی داشته باشد ، اما گوشت کوب Cuisinart CSB-75BC Smart Stick دارای عملکرد بزرگ است.
اگر به دنبال گوشت کوب غوطه وری هستید ، نمی توانید با Cuisinart Smart Stick CSB-75BC اشتباه بگیرید . در 200 وات ، این دستگاه دقیقاً یک دستگاه پر قدرت نیست ، اما باز هم کار را با راندمان شگفت آور خوبی انجام می دهد. و قطعاً به اندازه کافی بزرگ است که بتوانید یک اسموتی ، دسته ای از غذاهای غذای بچه پوره شده یا سس سالاد میل کنید.

فقط دو سرعت برای انتخاب وجود دارد ، و شما باید تمام مدت استفاده از گوشت کوب را فشار دهید تا دکمه پاور را فشار دهید ، و آن را برای افرادی که دارای دست های بسیار ضعیف یا آرتریتی هستند ، انتخاب نامطلوبی باشد.

این دستگاه دارای مونتاژ شافت و تیغه قابل جدا شدن از استیل ضد زنگ می باشد و تمیز کردن آن را در ماشین ظرفشویی آسان می کند. تنها لوازم جانبی موجود یک لیوان گوشت کوبنده 16 اونسی است.

ما با چند بررسی خریدار مواجه شدیم که ذکر کردیم که Smart Stick با مخلوط کله خام و میوه های یخ زده مبارزه کرده است ، و همچنین سختی را برای خرد کردن یخ به سر می برد.

مزایا : قیمت پایین ، قدرت مناسب ، سهولت استفاده

منفی : ساخت و سازهای تا حدودی شیرین ، برای ترکیب سبزیجات برگ دار یا خرد کردن مواد منجمد ، تنها دو سرعت مناسب نیست

31.95 دلار از آمازون
بهترین گوشت کوب غوطه وری برای تهیه سوپ
OXO
OXO
اگرچه OXO On Digital Immersion Blender به خوبی برای کارهای دیگر مخلوط کردن مجهز است ، اما هنگام مخلوط کردن سوپ های خامه ای و غلیظ ، واقعا می درخشد.
OXO در 200 وات قدرت و شش سرعت، به آن مقدار زیادی از قدرت و تطبیق پذیری برای ترکیب، مخلوط کردن، و یا pureeing. اما این یک ویژگی غیرمعمول دارد که آن را از رقابت آن متمایز می کند: یک “چراغ جلو” که داخل گلدان یا آبجو را همانطور که می آمیزید روشن می کند ، نظارت بر قوام سوپ یا اسموتی شما را آسان می کند.

تعداد غافلگیر کننده ای از کاربران گوشت کوب غوطه وری هنگام وارد شدن دستگاه به مخزن یا گلدان در هنگام روشن بودن دستگاه مجروح می شوند ، اما با توجه به چراغ روشن OXO On ، به خاطر سپردن پره ها بسیار راحت تر است. البته برای ایمنی ، هرگز نباید هنگام استفاده ، انگشتان خود را نزدیک یک گوشت کوب غوطه وری قرار دهید.

OXO در دارای ویژگی های خوب دیگر نیز هست. گوشت کوب چوب برای جلوگیری از خراب شدن از “شروع کند” و یک سر نایلون و شافت از استیل ضد زنگ با روکش سیلیکون برای محافظت از وسایل آشپزخانه شما در برابر خراش. با کمال تعجب ، شفت قابل جابجایی و مونتاژ تیغه از ماشین ظرفشویی ایمن نیستند.

از نظر لوازم جانبی ، OXO On از یک لیوان پلاستیکی 3 فنجان تهیه شده است که در صورت استفاده از گوشت کوب چوب برای سوپ ، مناسب برای شستشوی اسموتی است.

مزایا : چراغهای جلو منحصر به فرد ، پوشش سیلیکون برای محافظت از وسایل آشپزی بدون بو ، عملکرد صاف

منفی : پر سر و صدا در سرعت های بالا ، بدون هلی کوپتر یا شلاق نیست ، ماشین ظرفشویی امن نیست

110.00 دلار از آمازون
بهترین گوشت کوب بی سیم غوطه وری
گوشت کوب قابل شارژ بی سیم قابل شارژ بی سیم با چاقوی برقی Cuisinart CSB 300 Smart Stick
Cuisinart / Business Insider
بر خلاف بسیاری از گوشت کوب های بی سیم غوطه وری ، Cuisinart CSB-300 Smart Stick به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند تقریباً در مورد هر چیزی که از آن درخواست می کنید ، مقابله کند.
به طور کلی ، گوشت کوب های غوطه وری بی سیم فاقد قدرت همتایان پلاگین خود هستند. با این حال ، آنها برخی از راحتی ها را فراهم می کنند که مبادلات تجاری را برای بسیاری از صاحبان ارزنده می کند (مانند مخلوط کردن و مخلوط کردن در میز آشپزخانه به جای پیشخوان ، یا اینکه گوشت کوب را به کار خود بیاندازید تا بتوانید یک اسموتی بعد از ظهر را جمع کنید). CUISINART هوشمند استیک CSB-300 کاملا چند قدرت پردازش اضافی است که آن را حتی مطلوب تر اگر شما در بازار برای یک گوشت کوب دست های بی سیم است.

بی نظیر ترین ویژگی آن اتصال چاقوی برقی است که برای حک کردن بوقلمون یا کباب مناسب است. شما همچنین می توانید برای ساختن شیرینی یا کرم شلاق به آن دلبستگی بزنید. هلی کوپتر 2 فنجان برای آجیل ، گیاهان دارویی یا پنیر نرم. و یک لیوان 4 فنجان برای مخلوط کردن اسموتی ها و نوشیدنی ها. حتی با یک مورد ذخیره سازی همراه است.

برخی از بررسی های خریدار ذکر می کنند که کار کردن گوشت کوب یک کار دو دست است: برای فشار دادن دکمه باز کردن ، به یک دست شما نیاز دارید ، در حالی که دست دیگر به شما فشار می دهد (که باید تمام مدتی که مخلوط می شوید را فشار دهید). .

هنگامی که به طور کامل شارژ شوید ، حدود 20 دقیقه زمان اجرا خواهید داشت که تقریباً برای هر کاری که احتمالاً با گوشت کوب غوطه وری انجام می دهید کافی است. پنج تنظیم سرعت وجود دارد ، که یک خوب به علاوه در گوشت کوب دستی بی سیم است. همچنین از جنس استیل ضد زنگ است و شفت و لوازم جانبی برای تمیز کردن آسان از ماشین ظرفشویی ایمن هستند.

مزایا : چاقوی برقی ، تطبیق پذیری ، پنج سرعت ، گاوصندوق ماشین ظرفشویی

منفی : پرسی ، می تواند بی دردسر برای کار باشد

139.00 دلار از والمارت
سایر راهنماهای وسایل آشپزخانه ما را بررسی کنید
آبمیوه گیری
ساحل همیلتون
بهترین آبمیوه گیری ها
فواید غذایی شروع روز شما با میوه و سبزیجات غیرقابل انکار است ، اما آمار اقتصادی بودن یک نوشیدنی آب میوه ای به طور منظم است (اگر پنج بار در هفته بروید ، ما صدها نفر صحبت می کنیم – اگر نه هزاران دلار در سال) . با وجود آبمیوه گیری ، می توانید با فشار دادن سبزیجات خود در خانه ، هزینه های عادت سالم خود را جبران کنید. در اینجا بهترین آبمیوه گیری هایی که می توانید خریداری کنید:

بهترین آبمیوه گیری در کل: Hurom HP Slow Juicer
بهترین آبمیوه گیری بودجه: آبمیوه گیری همیلتون بیچ 67650A
بهترین آبمیوه گیری گریز از مرکز: Breville JE98XL Juvent Fountain Plus
بهترین آبمیوه گیری پرمصرف : آبمیوه گیری آهسته H-AI Hurom
بهترین آبمیوه مرکبات: آبمیوه مرکبات هوروم
بهترین سرخ کن های هوا
در حالی که سرخ کن های سنتی مواد غذایی را درون روغن داغ فرو می کنند تا آنکه قهوه ای و شفاف شود ، سرخ کن های هوا با استفاده از یک فن مکانیکی برای گردش هوا گرم با سرعت زیاد در اطراف غذا به همان واکنش واکنش می یابند (فرایندی که حدود 80٪ روغن کمتری مصرف می کند). بهترین سرخ کن های هوا نه تنها می توانند در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی از غذاها را سرخ کنند ، بلکه دوام بالایی دارند و رابط کاربری بصری دارند. در اینجا انتخاب های برتر ما:

بهترین سرخ کن هوا: به طور کلی: سرخ کن هوائی دیجیتال Yedi Houseware Deluxe
بهترین سرخ کن هوا در بودجه: سرخ کن هوای کامپکت داش فشرده
بهترین سرخ کن هوا برای وعده های غذایی بزرگ: Secura Air Fryer
بهترین سرخ کن هوا برای استفاده آسان: Fryer Convection Air Bella
بهترین اجاق گازهای آهسته
اگر ترجیح می دهید غذاهای راحتی شما خانگی باشد ، اما به ندرت وقت دارید که غذاهای مفصل را آماده کنید ، یک اجاق گاز آهسته ضروری است. این دستگاه آشپزخانه به شما امکان می دهد تا صبح ها قبل از کار ، ترکیبات خود را با هم ترکیب کنید ، زمان و دمای پخت و پز را تنظیم کنید و ساعت ها بعد به خانه برگردید و یک وعده غذایی عالی و کامل تهیه کنید. در اینجا بهترین اجاق گازهای آهسته ای که می توانید خریداری کنید آورده شده است:

بهترین اجاق گاز آهسته به طور کلی: آشپز-قابل حمل 6-کوارت قابل برنامه ریزی آشپزی و حمل
بهترین اجاق گاز آهسته بالا: اجاق گاز آهسته All-Clad 4-Quart با درج سرامیکی
بهترین اجاق گاز آهسته قابل برنامه ریزی: Breville 6-Quart Fast Slow Pro
بهترین اجاق گاز کوچک آهسته: اجاق گاز آهسته Proctor Silex 1.5-Quart
مشترک شدن در خبرنامه ما.

شما می توانید حقوق سندیکای این داستان را از اینجا خریداری کنید.

افشای اطلاعات: این پست توسط تیم Insider Picks برای شما آورده شده است . ما محصولات و خدماتی را که ممکن است جالب بدانید برجسته می کنیم. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما به طور مستقل از تیم فروش تبلیغات خود فعالیت می کنیم. ما از نظرات شما استقبال می کنیم از طریق ایمیل به [email protected] به ما ایمیل کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>