جایگزین مواد بام

حدود سه چهارم از خانه های آمریکا تحت پوشش ترکیب آسفالت زونا. آنها ارزان و آسان به نصب است اما آنها باید برخی از اشکالاتی که در درجه اول آنها بد برای محیط زیست و زندگی کوتاه تر span نسبت به سایر مواد بام. اگر شما را انتخاب کنید ترکیب زونا شما بهتر خواهد بود آماده برای تسویه حساب کردن پول برای جانشینی دنور تعمیر سقف.

حتی مسن تر از آسفالت تکه چوب برای سقف سبک در حال لرزش چوبی زونا. آخرین آنها حتی طولانی تر از ترکیب زونا. چوب طبیعی تر و نرم تر نگاه کنید. اگر چه آنها ساخته شده از درختان آنها دوستانه که در آنها تجزیه بر خلاف محصولات نفتی. اگر به خوبی نگهداری آنها گذشته اما چوب لرزش است که همیشه خطر آتش سوزی.

سقف های فلزی محبوب با کسانی که در تلاش برای صرفه جویی در پول در صورتحساب های انرژی. سقف های فلزی شما را به صرفه جویی در هزینه تهویه مطبوع صورتحساب زیرا آنها منعکس کننده پول در محیط گرم. اگر شما انتخاب می کنید یک نقاشی سقف, شما نیاز به دوره ای نقاشی های تعمیر و نگهداری. با این حال سقف های فلزی مدت زمان طولانی گذشته و لازم نیست دنور تعمیرات سقف اغلب. فلزی نیز نشانی از یک کار خوب از حفاظت از خانه خود را از آب و هوا.

تر و سازگار با محیط زیست مواد بام کاشی. کاشی های ساخته شده از خاک رس و یا گاهی اوقات بتن. این به طور طبیعی مواد مقاوم در برابر آتش. خاک رس است که فقط در زمین پس از آن هیچ مشکلی در تجزیه. اشکالاتی اصلی کاشی و بتن است که اینها سنگین و شکننده مواد. آنها را فراهم حفاظت خوب اما مسئول به شکستن و نیاز به یک سقف جامد به حمایت سنگین وزن این مواد بام.

سقف مسطح کاملا متفاوت مواد بام. برخی از آنها اساسا یک غول توفال کوبی آسفالت. آن را با استفاده از آسفالت گرم منبت کاری شده با سنگ. این بسیار مهربان هستند زیرا آنها با استفاده از مقدار زیادی از, بد بو, تار, است که خطر ابتلا به نصب و همچنین محیط زیست است.

محیط زیست پشت بام های که با استفاده از خاک در بالا بسیار خوب برای کربن مصرفی و گرمایش جهانی. آنها در واقع می تواند در یک باغ در پشت بام خود را که همچنین عایق را فراهم می کند. مهندسی لاستیک بام ساخته شده از مواد بازیافت شده اما ممکن است سخت به پیدا کردن خود را از دنور تعمیرات سقف شرکت.

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی