خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان الیکا پلاس

در اصل، به همین ترتیب شما می توانید سیستم را از هر نقطه ای از خانه و حتی وقتی که در یک زمین نزدیک میباشید در دست گرفتن کنید. حیاتی این حال، در منزل های بزرگ، ممکن هست به نقاط رادیویی اضافی، تقویت کننده های سیگنال بی سیم نیاز داشته باشید. در دست گرفتن بوسیله کنسول ها، پنل های لمسی، دستگاه های تلفن ملازم (تلفن های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها) انجام می شود که کلیدی فرستنده داخلی یا این که خارجی متصل به یک یا دیگری هستند. معنا سوئیچینگ مدار الکتریکی را بایستی به صورت بستن / گشوده کردن آن و همینطور تهیه و تنظیم ولتاژ و بقیه پارامترها شعور کرد. تهیه کننده های ولتاژ (روشنایی)، مبدل ها / ترانسفورماتورها، منابع تغذیه، انقطاع کننده های مدار و رله ها – تمامی اینها موادتشکیل دهنده سوئیچینگ میباشند که فارغ از آن‌ها نصب یک سیستم منزل هوشمند (و همچنین هر سیستم رسانای الکتریکی) امکان پذیر نیست.
این آیتم برهان محدود کننده‌ای در تعیین بهترین وسایل از برندهای مختلف است. در کنار همگی موردها گفته شده مدام وسایل هوشمند خانه خودتان را آپدیت نگه دارید و از شرکت‌هایی خریداری کنید که ساخت اکانت در وب وبسایت آن ها حیاتی احزار هویت دو عاملی همپا باشد. برای اکثری از اشخاص پیش آمده که خیال داشته‌اند حساس برندهایی بجز وب سایت گوگل و الکسا عمل نخواهند کرد و حذف خواهد شد. به کار گیری از همین سیستم‌ها سبب ساز به کاهش هزینه‌های مصرفی میگردد اما عموماً این اسباب و اثاث گران ارزش بوده و راه‌اندازی مجموعه‌ای کامل از این سیستم‌ها تهیدست صرف هزینه‌های گزاف است. در کنار این‌ها یادگیری و تدریس استعمال از این اسباب و اثاث برای اکثری از کاربران چالشی است که عادت کردن به آن به وسیله همگی اعضای خانواده مدت‌ها طول می‌کشد.
دسته‌بندی نشده
ربات های جاروبرقی در گذر زمان ترقی بخش اعظمی کرده اند ولی همین پیشرفت باز نیز ادامه دارد. شما میتوانید به او بگویید که کدام اتاق را تمیزکاری کند، و از نحوه برنامه قابلیت و امکان اتصال به موبایل را دارد. پیش بینی می گردد که در آتی کل تجهیزات بشری مثل ماشین ها، خانه و غیره به صورت برنامه ریزی شده، اتومات و هوشمند کار میکنند. اتومبیل ها فارغ از نیاز به راننده حرکت می کنند فقط کافیست مقصد را به آنها بگویید.

افزایش ایمنی و امنیت در منزل هوشمند

استفاده از همین سیستم مصرف انرژی را بهینه می نماید و هزینه های مربوط به آن را کمتر می دهد. در نخست دارای ترین سیستمی که در یک خانه مسکونی می تواند هوشمندسازی شود، سیستم روشنایی آن خانه است. هوشمندسازی در یک تیم ابزاری در اختیار شما قرار می دهد که به امداد آن می توانید میزان مصرف آب، برق، گاز و … را در دست گرفتن کنید.

  • با سیستم آبیاری هوشمند ، چمنزار تنها در رخ نیاز و اهمیت میزان دقیق آب آیتم نیاز آبیاری می شود.
  • با قابلیت و امکان سفارشی سازی همه محصولات و تولید سفارشی محصولات مورد نیاز شما.
  • همچنین کالاسودا در بخش کلیپ ویدیو تازه ترین محصولات فناوری را نشان داده و اهمیت باز‌نگری گونه های گجت‌ها، جعبه گشایی‌های روز را منتشر می‌کند.
  • هرچند در هم اکنون حاضر سیستم مدیر هوشمند ساختمان یا این که BMS برای بهینه سازی مصرف انرژی حیاتی تهیه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی توسعه و گسترش دیتا شده اند، البته اتصال آنان به internet اشیاء هنوز بطور تام انجام نپذیرفته است.
  • در صورت پشتیبانی از این قابلیت دستگاه‌های منزل به صدای شما واکنش نشان می‌دهند.
  • همچنین به کارگیری مازاد از قابل انعطاف افزارهای کمکی و دروازه های بسط یا کارگزاری کننده ها سفارش نمی شود، آن‌ها صرفا تنظیمات و در اختیار گرفتن را پیچیده می کنند.

اگر پروسه قبل را انجام داده باشید از همین لحظه به سپس همه‌چیز تبدیل به یک سرگرمی واقعی می‌شود. در همین لحظه شما می‌توانید مزایای واقعی به کارگیری از سوییچ هوشمند و لامپ هوشمند را شعور کنید. بخش اعظمی از مردم تا زمانی که از آن استفاده نکنند، مزایای آن را درک نمی‌کنند.

طراحی استخر،سونا،جکوزی در شیراز

از نگاه CE Pro؛ منزل هوشمند Control4 آمریکا به عنوان بهترین مارک خانه هوشمند عالم در چهار سال اخیر انتخاب شده است. همین کمپانی یک سیستم فردی و یکپارچه را برای هوشمند سازی ساختمان ارائه کرده می باشد که شامل بخش های متعدد از گزاره نورپردازی، خانه هوشمند هیربد پخش موسیقی، پخش فیلم، در اختیار گرفتن دما، اینترکام و امنیت است. حتی اگر در منزل نباشید به امداد گوشی هوشمند یا این که کامپیوتر خویش می‌توانید کارهای مختلفی را انجام دهید. حتی گاهی اساسی یک پبامک نیز می‌توان تغییراتی را از راه به دور در منزل اعمال کرد.

سرگرم‌کننده‌تر نمودن خانه

همه ریموت در اختیار گرفتن ها را در یک ریموت خلاصه کرده و منزل هوشمند خود را حساس آن در اختیار گرفتن نماییدالبته مورد ها ذکر شده در بالا مهم ترین ها هستند که هر کسی حساس شنیدن کارآیی های آن ها، مشتاق خریدن منزل ای کلیدی همین گجت ها می شود. بیشتر خریداران یا مستاجران بنا بر عارضه ها زیر، منزل های هوشمند را مهم ارزش های بالا می خرند یا این که اجاره می کنند. می توانید برای دریافت نمایندگی منزل هوشمند لوکسین، اهمیت حالت استثنایی و آتی براق اقدام کنید.

ج: بهره‌گیری از دیمر هوشمند:

برای نمونه قهوه سازهای هوشمند می توانند یک فنجان قهوه را به طور اتومات و در روزگار برنامه ریزی شده آماده کنند. یخچال فریزر های هوشمندی که می توانند تاریخ انقضا مواد غذایی را به شما اطلاع دهند. فراموشی خاموش کردن چراغ ها هنگام خارج رفتن از خانه دست‌کم یک بار در زندگی برای همه ما رخداد افتاده است. اجازه بدهید آن را بپذیریم ، چنانچه چراغهایتان را در یک بعد از ظهر واضح بگذارید، می تواند سبب بالا رفتن قبض الکتریسیته شما شود.
لیمیت سوئیچ ها و میکروسوئیچ ها نیز به تیتر تجهیزات کنترلی در فلوترها کاربرد دارند. شیرهای کنترلی از تجهیزاتی هستند که می قدرت آن ها را به سیستم در دست گرفتن ساختمان هوشمند متصل و فرمان قطع و وصل به آن ها صادر کرد. امنیت، آب پاشی فضای سبز، کنترل تاسیسات موتور خانه، سیستم در اختیار گرفتن از راه دور بوسیله internet و یا اس ام اس، سیستم های در دست گرفتن تردد، سیستم کنترل پرده و کرکره و نیز درب ها چندین مثال از قریه ها امکانات همین گروه خانه هوشمند هیربد می باشد. مودم‌های استاندارد به جهت سیستم‌های هوشمند چندان مناسب نمی باشند و کارایی اکثری از دستگاه‌های متصل را مختل می‌کنند. چراغ‌ها به‌کندی تنظیم می‌شوند، ویدئوهای دوربین‌های مداربسته دارای تأخیر اکران دیتا می‌شوند و نوتیفیکیشن قفل‌های هوشمند یک ساعت بعد از آن پیامبر می‌شوند. هر منزل هوشمند در درجه‌ی اولیه به سیستم کنترلی نیاز دارااست که به‌عنوان «مغز کل» خانه، دیتاها را از نحوه حسگرهای نصب‌شده دریافت می‌کند.

ورود / ثبت‌نام

این ماجرا علمی‌تخیلی نیست، بلکه internet شی ها می باشد و جزو اساسی اتوماسیون خانه هوشمند به حساب می‌آید. یا شاید خانه‌ی تئودور توامبلی در فیلم Her را تصور نمایید که سیستم روشنایی آن اتومات و حیاتی حسگر حرکتی است. خانه‌ای که تئودور شیدا سیستم برهان کامپیوترش می‌شود و می‌تواند با شخصیت بازی واقعیت مجازی که به صورت هولوگرام در خانه‌ی او حرکت می‌کند، خیلی ریلکس گفت‌وگو کند.
اگر در خانه ای اهمیت سیستم سنتی برای در اختیار گرفتن روشنایی تالار به 4 کلید دارای 8 دکمه نیاز باشد، در یک منزل هوشمند، یک کلید هوشمند می تواند عمل کل این کلیدها را انجام دهد. همین یعنی کلیدهای کمتر برروی دیوارها و درنتیجه دکوراسیون مینیمال و دیدنی تر. ممکن می باشد شما به سینمای خانگی خود به عنوان چکیده از منزل هوشمند فکر نکنید. اما همین موقعیت ویژه ای می باشد وقتی که شما اهمیت ریموت هوشمند خویش ارتباط برقرار می کنید. به عنوان مثال وقتی سیستم هوشمند لاجتیک را متصل می کنید، می تواند یکسری دستگاه را همزمان در دست گرفتن نمایید از گزاره چراغ ها، پرده ها و سایر دستگاه های هوشمند و برای کنترل آسان می تواند با الکسا مخلوط گردد. ارزش تمام شده یک پروژه ۱۰۰ متری از حدود ۹۵ دلار شروع می شود و می اقتدار در چند تراز ارزش گزاری را انجام داد، در رخ قراردادن کلیدهای هوشمند در دو اتاق خواب خیالی و آشپزخانه این قیمت تا ۲۹۰ دلار ارتقاء پیدا می کند. در صورتی که عملکرد در در دست گرفتن سیستم اسپلیت و استفاده از کنترلر مادون قرمز باشد تا ۳۴۰ به نقل از خبرگذاری دلار ارزش بالا می رود و به یک گزینه قابل قبول میرسیم. در رخ بیشتر کردن آپشنهایی مثل قفل درب دیجیتال، هوشمندسازی آیفون چهره یی و… قیمت کل شده بالاتری داریم که بازهم تاکید می نماییم بنابر میزان نیاز آپشن ها، سلیقه و بودجه در لحاظ گرفته شده می اقتدار به یک رویه حل عالی دست پیدا نمود. دستیار خانگی گوگل Nest Hub یا این که گوگل Home Hub یک وسیله زیاد کاربردی و کم حجم می باشد که امکان های متعددی دارااست و یک امداد واقع… شما نیز آنچه را که به جهت آتی خانه هوشمند پیش‌بینی می‌کنید کلیدی ما در در بین بگذارید؛ و همینطور به ما بگویید کدام ایده شما را به وجد می‌آورد. این تجارب زندگی هوشمند به‌هم‌پیوسته، داده‌هایی را برای بهبود بخش اعظمی از بخشها جامعه خویش به صاحبان و مدیران املاک ارائه می‌دهد. همچنین برخی از محصولات هوشمند فقط به یکی از این پروتکل‌ها متصل می‌شوند. درمجله فریوتبرای تفسیر طریق کارایی دوشاخه های هوشمند صورت ذیل را تعیین کردیم. سیستم های واقعی ممکن می باشد حاوی مدارهای دیگری به جهت عملکردهای خاص باشند.

گل‌ها را هوشمند آبیاری کنید!

هزینه رویکرد اندازی منزل هوشمند به چند ادله بستگی داراست که می تواند حداقل هزینه و حداکثر هزینه مورد نیاز برای روش اندازی سیستم خانه هوشمند را به جهت شما گزینش کند. برای اخذ دیتاها بخش اعظم و همینطور مشاوره اهمیت کارشناسان می توانید به تارنما ما مراجعه نمایید. هوشمند سازی منزل خویش اصلی مطلوب ترین ارزش و بهترین تجهیزات به تیم کاری ما بسپارید. به جهت متانت کامل، علاوه بر این، می توانید یک ردیاب هوشمند، سوکت، دود و گاز را خریداری کنید. اگر به فکر خرید کولر گازی بوده اید، مطمئناً این گزینش به نفع مورد هوشمند آن ارزش دارد. سنسور دمای اتاق را در دست گرفتن می کند و زمانی که ارتقا می یابد، به دستگاه تهویه مطبوع می گوید که دوران اصلاح موقعیت فرا رسیده است. تهویه مطبوع را از تلفن هوشمند خود در دست گرفتن کنید، به آن امرها صوتی بدهید، آن را در سناریوهای منزل هوشمند روزانه جاسازی نمایید – به طور کلی، هیچ چیزی را از خود دریغ نکنید.
امروزه می اقتدار یک تراشه برنامه ریزی شده را به هر کدام از ساکنین خانه متصل کرد و سیستم ها را هنگام عبور و مرور از طریق منزل هوشمند تنظیم کرد. همین مراحل بسیار ساده‌تر از ترموستات‌های قابل برنامه‌ریزی هست و فقط دارای استفاده از الکتریسیته و گرما به هنگام نیاز، می‌توانید در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید. احتمالا به ترموستات هوشمند احتیاج نداشته باشید البته در صورتی که ایده رابط کاربری ساده، در اختیار گرفتن اتوماتیک و کنترل از رویکرد به دور را دوست دارید، Nest یا این که Ecobee برایتان انتخاب لطف است. شرکت اویو با بیش از 15 سال سابقه انجام پروژه اهمیت دارای شهرت ترین مارک های سیستم های اتوماسیون صنعتی و خانگی عالم مثل زیمنس، اشنایدر، فتک، دلتا، ABB و …. در یک منزل هوشمند می قدرت گونه های دوربین های indoor و Outdoor را استفاده نمود و از شیوه نرم افزار در هر زمانه به مشاهده آن پرداخت. دوربین ها نیاز به استفاده از NVR ندارند و دیتای مورد حیث را درون خود ذخیره مینمایند و میتوان آن ها را از طرز گوشی هوشمند چک نمود.
این بدان معنی میباشد که شما می توانید به سادگی حساس نورپردازی هوشمند در همگی جا مشابه خانه های میلیون دلاری شوید. شما می توانید به جای لامپ های هوشمند ، کلیدهای هوشمند را گزینش کنید ، یا درصورتیکه هیچ کدام قابلیت و امکان پذیر نمیباشد ، نوارهای LED هوشمند نیز تعیین قابل قبولی هستند. برای شیوه اندازی وسیله هوشمند آسانه میتوانید بلافاصله آنگاه از روشن شدن ، مستقیما کلیدی گوشی به آن متصل شده و اساسی اپلیکیشن منزل هوشمند آسانه آن را در اختیار گرفتن کرده و تنظیمات را انجام دهید. هوشمند سازی اسباب گوناگون برقی و مکانیکی از مهمترین کاربردهای خانه هوشمند است.
شاید شروع ترسیم ما از یک خانه هوشمند کلیدی در دست گرفتن سیستم های روشنایی آن گره خورده باشد زیرا که کلیدی ترین ارتباط ما با روشنایی منازلمان میباشد. به یکسری طریق می توان این اهمیت را پیش برد، استعمال از کلیدهای لمسی که خویش اهمیت تنوع بالایی میباشند و می توان بجای کلیدهای سنتی آن ها را استعمال نمود او‌لین رویکرد حل بنظر میرسد. استفاده از یک سیستم صوتی هوشمند و اهمیت میزان مرغوب بودن لذت به کار گیری از منزل هوشمند را بسیار می کند. در فاز نخست میبایست مدل Player مشخص گردد و از گونه های موجود یک گزینه گزینش گردند، player ها در دو مدل ساده و با کاغذ لمسی عرضه گردیده اند و صفحه ها لمسی نیز از ۳ اینچ تا ۱۰ اینچ را شامل می شوند.

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort