ساخت اسپرسو یک هنر است! با وجود متغیرهای زیادی که روی نتیجه تأثیر می گذارد ، بسیاری از آنها می توانند به دلیل داشتن اسپرسوهای ساخته شده در منزل به نفع زیبایی های تولید شده از barista از کافی شاپ محلی خود بهانه کنند. برای کسانی که از ما به دنبال تحویل اسپرسو های مناسب در خانه هستند ، طیف گسترده ای از ماشین آلات در دسترس است. خواندن را ادامه دهید تا بهترین دستگاه اسپرسو را با چرخ آسیاب برای خانه خود پیدا کنید.

مطالب [ نمایش ]

بهترین ماشین اسپرسو با چرخ: راهنمای خریداران دوم من
دستگاه اسپرسو Breville Barista Express with Grinder
محصول: Breville Barista Express

موجود از: آمازون

بهترین برای: اگر شما واقعاً عاشق قهوه هستید … من آن را گفتم. هنر را بیاموزید ، تنبل نشوید … من از این شوخی (نوعی) این دستگاه عشق من است و می توانید آن را از دستان مرده سرد من ببرید!

بدتر از همه: خانه شلوغی با افرادی که نمی خواهند وقت خود را برای خلق هنر بگذرانند بلکه فقط به یک کافئین در صبح نیاز دارند (یا هر ساعت از روز).

دستگاه اسپرسو De’Longhi La Specialista با سنسور چرخمحصول: De’Longhi La Specialista

موجود از: آمازون

بهترین برای: آبخوری Americano ه با یک آشپزخانه کوچک

بدتر از همه: کسی که می خواهد واقعاً با همه متغیرهای اسپرسو بازی کند

دستگاه قهوه ساز اسپرسو DELONGHI ESAM3300 Super Automaticمحصول: De’longhi ESAM3300 Magnifica

موجود از: آمازون

بهترین حالت برای: تنظیمات دفتر کوچک پر از دوستداران قهوه یا یک خانه شلوغ

بدتر از همه: کسانی که سکوت و کنترل بیشتری بر قهوه خود دارند

Breville Oracle Touch دستگاه اسپرسو کاملاً خودکار با چرخ دستیمحصول: Breville Oracle Touch

موجود از: آمازون

بهترین برای: قهوه مناسب در خانه شما ، اما نه به قیمت تهیه یک لاته یا کاپوچینو

بدتر برای: لودایی که از ایجاد هرگونه تنوع در هر متغیر برای ایجاد اسپرسو شخصی خود لذت می برند اما نمی توانند صفحه لمسی داشته باشند

دستگاه قهوه اتوماتیک گاگیا آنیما پرستیژمحصول: Gaggia Anima Prestige

موجود از: آمازون

بهترین حالت برای: افرادی که می خواهند یک کاپوچینو خوب با لمس یک دکمه در روز ، شب ، در دفتر ، هر کجا

Worst For: the espresso aficionado

بهترین دستگاه اسپرسو با چرخ چرخ لوبیا برای Baristas مشتاق که کنترل را دوست دارد
اکسپرس Breville Barista
دستگاه اسپرسو Breville Barista Express with Grinder
آن را بررسی کنید

من فکر می کنم همه موافق هستند که یک خرید اسپرسو ساز و خوب با یک چرخ آسیاب بد هدر رفت انرژی شما است ، و در واقع بسیاری می گویند چرخ چرخ از ماشین مهمتر است. برویل در دنیای قهوه به دلیل ساختن چرخ های بزرگ آجیل شناخته شده است و بسیاری از دوستداران قهوه به همین دلیل ، چرخ های بکسل ایستاده به تنهایی Breville را خریداری می کنند ، من خودم یکی از آنها را دارم. آسیاب Breville Barista Express هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد ، آن را با 16 تنظیم مختلف کارخانه آسیاب یکنواخت و یکنواخت ارائه می دهد.

این یک ماشین نیمه اتوماتیک است ، یعنی می خواهید برخی از کارها را انجام دهید! یکی از مواردی که Barista را بیان کرده است و بسیاری از ماشینهای مشابه دیگر است ، این است که هم سطح ورود و هم دوستداران قهوه واسطه را از طریق فراهم آوردن هر دو ظرفیت شخصی سازی ، یا استاندارد کردن بسیاری از متغیرهای مهم اسپرسو ، جلب می کند.

من از ماشینهای دارای کنترل دستی روی صفحه نمایش لمسی طرفداری می کنم ، این البته یک اولویت شخصی است. این احساس می کند که با یک پروژه علمی سر و صدا دارید و از آن بازخورد اختصاصی که از پیچ خوردن و چرخاندن و چرخاندن و فشار و فشار می گیرم ، لذت می برم.

فشار چیزی است که شما در Barista Express می توانید با آن بازی کنید ، بیش از بسیاری از ماشین های دیگر در همان کلاس. دلیل این امر این است که Barista Express 4 گزینه سبد مختلف را در اختیار شما قرار می دهد ، 2 مورد برای هر یک یا یک شوت دوتایی. 1 فشار و 1 غیر تحت فشار.

با وجود سبد غیر فشاری ، فشار وقتی ایجاد می شود که آب داغ از طریق چرخ های زیر زمین مجبور شود ، هرچه آسیاب ها کوچکتر و سخت تر شوند ، فشار آب برای رسیدن به آن نیز بیشتر است. این می تواند دشوار باشد اما اسپرسو ، با بافت شادی و کرمی که به نظر می رسد تا ابد دوام خواهد آورد ، شکوه ای است که باید دید. سبد فشرده شده برای آن دسته از کاربرانی است كه می خواهند اسپرسوی مداوم خوبی داشته باشند بدون اینکه زیاد با فشار ، اندازه و فشار کار کنند. سبد فشرده شده همچنین به شما امکان می دهد تا قهوه را از قبل خیس کنید ، به این معنی که می توانید به محل کار خود ناخوشایند اضافه کنید ، اگر به این روش تکیه دهید (در اینجا سعی کنید صدا قضاوت نکنید ، می دانم دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است مردم بخواهند ناشنوا باشند).

اگر شما با تجربه نیستید ، خاموش نشوید ، کتابچه راهنمای کاربر آنچه را که برای شروع کار نیاز دارید به شما می دهد و تصور می کنم ، هنگامی که قهوه ها را طعم خود را پیدا کردید ، می توانید بیشتر و بیشتر خرج کنید وقت با آن

تهیه یک اسپرسو خوب برای من کافی است اما می دانم که دیگر عاشقان قهوه ممکن است یک آمریکایی یا لاته بخواهند. اکسپرس Barista دارای یک چوب بخار کاربردی است. اگر می خواهید اسپرسو خود را به یک آمریکایی تبدیل کنید ، 8oz آب مصرف می کند. پارگی بخار نیاز به تمرین دارد ، گرگ بخار فقط می تواند خیلی برای شما انجام دهد. دستگاه های دیگری نیز وجود دارند که در این امر به شما کمک می کنند و آن شغل را آسان تر می کنند ، Breville Barista Express یکی از این ماشین ها نیست.

به عنوان یک نکته جانبی ، دستکش مغناطیسی است ، که خوب ، من فقط نمی توانم باور کنم که قبلاً به این مسئله نرسیده ام.

ویدئویی از Breville Barista Express در اکشن

آن را بررسی کنید

مربوط:

بهترین بررسی دستگاه اسپرسو Breville

De’Longhi La Specialista
دستگاه اسپرسو De’Longhi La Specialista با سنسور چرخ
آن را بررسی کنید

این یکی دیگر از سازنده های اسپرسو نیمه اتوماتیک با چرخ بربر است. برای اینکه عاشقان اسپرسو در خانه هشدار داده شوند ، این امر نه تنها گسترده ، بلکه زیاد است ، و هنگامی که تلاش می کنید مخزن آب را پر کنید ، به فضای بیشتری احتیاج خواهید داشت. این برای شهر عاشق کافی قهوه مسکونی نیست ، شما به هر دو فضای خلاف و ارتفاع احتیاج دارید تا بتوانید این کار را بدون اینکه دست و پا چلفت و بی دست و پا باشد انجام دهید. با توجه به اینکه این یک ماشین به اندازه کافی بزرگ است ، من انتظار داشتم که متناسب با کاربر خانگی سازگار باشد ، متأسفانه چنین نیست. برای دسترسی به مخزن آب باید دستگاه را به سمت خود بکشید و جدا شوید. اگر شما مناسب ، سالم و یا… کمی دست و پا چلفتی نیستید ، این ایده آل نیست.

بر خلاف Breville Barista بیان ، De’Longhi La Specialista تنظیمات سنگ زنی کمتری دارد. با توجه به اینکه این یک عامل اصلی در فشار است (که باعث ایجاد کریمه می شود) ، من علاقه مند شدم که ببینم چگونه این امر از بین می رود. La Specialista فقط با سبدهای تحت فشار عرضه می شود ، بدین معنی که بسیاری از سختی ها برای فهمیدن فشار توسط دستگاه انجام می شود. تعداد زیادی از افراد وجود دارد که این کار را ترجیح می دهند زیرا کار حدس می زنند از اسپرسو برای آنها استفاده کنند.

مگر اینکه همیشه هر بار از همان لوبیا استفاده کنید و این عدم وجود گزینه در آسیاب ممکن است شما را ناامید کند ، فقط 5 مورد ممکن است. تغییر لوبیا ممکن است به معنی نیاز به یک درشت تر یا ریز ریزتر باشد تا بتوانید به طور مؤثر آبکش خود را تحویل دهید. با گزینه های کمتری ممکن است نتوانید آسیاب لازم را برای استفاده بیشتر از این لوبیا به دست آورید.

La Specialista دارای یک لامپ یکپارچه است که توسط یک اهرم دستی در طرف آن اداره می شود. این امر به شما امکان می دهد بدون نگرانی در مورد ظروف سرباز یا مسافر دست و پنجه نرم کنید ، و مهمتر از آن این است که یک ضربه محکم و قابل پیش بینی و یکنواخت را ایجاد می کند. من از حرکت فیزیکی لمس کردن خودم خوشم می آید و فکر می کردم که از این عملکرد اهرم لذت نمی برم اما در واقع من نتیجه (یک فشار سطح) را بیش از آنچه که فکر می کردم قدردانی می کنم!

جائیکه La Specialista عالی است در بخش شیر و گرمایش شیر است. برای بدست آوردن یک کف شیری خوب ، به تحقیقات و کار بسیار کمتری احتیاج دارید. چوب بخار دارای یک ویژگی قابل تنظیم است که در آن می توانید حلقه را به سمت بالا حرکت دهید تا شیر گرم و مسطح و تقریباً بدون حباب درست نشود ، یا آن را به پایین حرکت دهید تا زیبایی شیری و خنک و پر از کف را ایجاد کنید. آب گرم مورد نیاز یک آمریكائو از طریق نازل دیگری كه دقیقاً در محل مناسب قرار دارد ، می آید ، به این معنی كه وقتی اسپرسو ریخته شد ، دیگر نیازی به تنظیم فنجان خود ندارید تا بتوانید آمریكایی خود را درست كنید.

یادداشت؛ باید توجه داشته باشید که یک مسئله “نشتی شناخته شده” وجود دارد: با La Specialista. این چیزی نیست که من خودم اجرا کردم اما بسیاری از کسانی که دارند. من می خواهم بدون ذکر آن ، این بررسی را تکمیل کنم.

فیلم Delonghi La Specialista در اکشن

آن را بررسی کنید

بهترین ماشین اسپرسو اتوماتیک با چرخ و بخارپز
De’longhi ESAM3300 Magnifica
دستگاه قهوه ساز اسپرسو DELONGHI ESAM3300 Super Automatic
آن را بررسی کنید

این یکی از معدود دستگاه های اسپرسو فوق العاده اتوماتیک است که من به ارزش وقت و انرژی خودم می پردازم. شما همچنین ممکن است توجه داشته باشید که برخلاف مدلهای فولادی ضد زنگ که دارای سطح بالاتری هستند ، از پلاستیک نیز کاملاً ساخته شده است ، این باعث می شود سبک تر شود اما هنوز هم به نظر می رسد.

این دستگاه قهوه ای است که والدین من از آن استفاده می کنند. آنها یک خانه شلوغ دارند که تعداد زیادی معتاد به کافئین از آن عبور می کند و آنها فقط می خواهند انواع قهوه های خوب و بدون هیاهوی زیادی ایجاد کنند. حالا اشتباه نکنید ، من در خانه ای از اسنک های قهوه متولد شده ام ، بنابراین وقتی می گویم “بدون هیاهو” این سایه دستگاه را نمی دهم. ESAM3330 Magnifica بسیار مبتدی است ، اگر شما می خواهید مهارت های barista خود را توسعه دهید یا از بازی در تمام متغیرهایی که در ایجاد قهوه عالی استفاده می کنند لذت ببرید ، این دستگاه برای شما نیست.

این ESAM3300 Magnifica یک آسیاب برشی مخروطی با 7 تنظیم مختلف چرخ آسیاب دارد. حتی اگر این یک مخروط مخروطی مخروطی است اما کاملاً بلند است که مکان هایی را که می خواهید در آن قرار دهید محدود می کند. این تصمیم در مورد فضای ضد نیست زیرا دستگاه جمع و جور و سبک است ، این در مورد دور نگه داشتن دستگاه از جلسات اداری است. یا بچه های خواب.

یک مخزن آب 60oz وجود دارد ، بنابراین می توانید قبل از دوباره پر کردن قهوه مقدار زیادی قهوه درست کنید ، اما به دلیل دسترسی به مخزن آب از قسمت جلو ، دوباره پر کردن آن آسان است. متأسفانه این دستگاه فیلتر آب ندارد و قادر به جای آن نیست ، بنابراین باید مطمئن شوید که اگر در یک منطقه آب سخت زندگی می کنید ، آب تصفیه شده را بریزید.

نکته مورد علاقه من در مورد این دستگاه بخاری فنجان است ، خیلی هیجان انگیز است زیرا تمایل دارم به هر حال فنجان های خود را با آب داغ شستشو دهم اما از مراجعه به والدینم از استفاده از آن لذت می برم و هنگام رفتن به خانه از دست می دهم.

قابلیت اطمینان این دستگاه بدین معنی است که واقعاً گزینه مناسبی برای یک دفتر کوچک است که در آن می خواهید یک قهوه خوب تهیه کنید ، اما نمی خواهید افراد مختلفی که با تنظیمات درگیر هستند یا از بین می روند ناهار خود را بفهمند و از شکل ظاهری خود جلوگیری کنند! این دستگاه همچنین دارای دیگ دوتایی است به این معنی که شما (یا همکاران کاری خود) لازم نیست قبل از تهیه یک قهوه دیگر در انتظار گرم کردن آب باشید.

گره بخار می تواند آب را برای یک آمریکاییو یا بخار گرم برای شیر دادن به شیر فراهم کند. اگر می خواهید یک لاته یا سفیدی تخت درست کنید ، لازم است که عمل شیر کردن شیر را انجام دهید ، این فقط بخشی از بیشتر ماشین ها است. این گره به راحتی برای تمیز کردن از هم جدا می شود و در صورت شکستن یا ترک خوردگی قطعات به راحتی پیدا می شود زیرا این واقعاً یکی از محبوب ترین دستگاه های موجود در بازار است.

توجه: استفاده از دانه های روغنی در یک اتوماتیک فوق العاده توصیه نمی شود زیرا آنها را به سختی خرد می کنند و باعث ایجاد واحدهای تولیدکننده می شوند و طول عمر دستگاه شما را به طرز چشمگیری کاهش می دهند.

بهترین ماشین اسپرسو کاملاً اتوماتیک با چرخ و فرآورده
برویل اوراکل لمسی
Breville Oracle Touch دستگاه اسپرسو کاملاً خودکار با چرخ دستی
آن را بررسی کنید

نام “لمس” این دلیل را نشان می دهد که چرا شهادت در من اطمینان ندارد قبل از امتحان کردن در مورد این دستگاه چه حسی داشته باشم. Breville Oracle Touch یک دستگاه اسپرسو با صفحه نمایش لمسی است. صفحه لمسی در واقع خوب است ، آنطور که انتظار داشتم دست و پا چلفتی نیست و بخشی از من وجود دارد که دوست دارد تصور کند که این یک ماشین تکرار در کشتی دوره شروع کار است. این دستگاه کاملاً اتوماتیک است به این معنی که شما به اندازه کافی قهوه خود را کنترل نمی کنید ، به گفته آن ، به گونه ای طراحی شده است که هر بار قهوه ای با کیفیت می گیرید.

من قصد دارم از جلو به قسمت شیر ​​شیرین کننده این دستگاه بپردازم زیرا ، برای من ، این ستاره واقعی نمایش با Oracle Touch است. کاملاً خودکار است! من می خواهم این را از پشت بام فریاد بزنم و مردم بدانند ، شما مجبور نیستید کاری دیگری انجام دهید مگر اینکه شیر خود را به بخار بخار معرفی کنید و راه بروید (تقریبا) دستگاه دمای شیر شما را محاسبه کرده و مطابق آن عمل می کند. تازه شیر خود را از یخچال بیرون آورده اید؟ سپس این امر متفاوت از آن عمل خواهد کرد از اینکه شیر شما به مدت 10 دقیقه در حالت ایستاده است. نوع فوم را در صفحه نمایش انتخاب کرده و آنچه را که می خواهید ، دریافت می کنید ، سفید یا صاف یا کاپوچینو. این تقریباً همانطور که از یک دستگاه اسپرسو دریافت می کنید ضد احمق است!

شما هنوز هم می توانید متغیرهایی را که ممکن است بخواهید با استفاده از لمس اوراکل ، هرچند دستی کمتر از ماشینهای دیگر تنظیم کنید ، تنظیم کنید. شما می توانید در موارد دلخواه خود برنامه ریزی کنید و آنها را ذخیره کنید به این معنی که می توانید هر بار قهوه قابل پیش بینی ایجاد کنید. تمیز کردن مخزن آب توسط یک غلتک پرحرفی که می توانید دستگاه را درگیر کنید که دستگاه را بر روی یک نوع اهرم کوچک بالا می برد ، آسان تر می شود تا بتوانید Oracle touch را به اطراف بچرخانید ، به فیلتر آب دسترسی پیدا کنید و دوباره آن را دوباره برگردانید. پر کردن فیلتر آب با توجه به اینکه آب را از طریق درب آن در قسمت فوقانی نزدیک قیف لوبیا ریخته ، راحت تر می شود.

مسائل واقعی برای من این است که این صفحه نمایش لمسی به اینترنت متصل نیست ، به این معنی که اگر به بروزرسانی نیاز دارید یا چیزی در تنظیمات پیش آمده اشتباه است ، باید مجدداً دستگاه را به Breville برگردانید تا دوباره تنظیم شود. به نظر می رسد این یک فرصت از دست رفته برای امکان تعمیرات از راه دور ، تکه ها و حتی اجازه به روزرسانی از نظر انواع مختلف کافی در دسترس است.

من در مورد چرخ های ساخته شده هنوز به آن اشاره ای نکرده ام و بررسی من بدون آن کامل نخواهد بود ، این یکی از مهمترین بخش های دستگاه اسپرسو است! Oracle Touch همانطور که انتظار دارید از یک چرخ خاردار Breville با کیفیت بالا برخوردار است. این چرخ مخروط است ، به جای یک چرخ تخت که مزایای آن را دارد ، برای من اصلی این است که ساکت تر است. تفاوت بین چرخ تخت مخروطی و مخروطی در این است که چرخ های مخروطی مخروطی ارزان تر ، ساکت تر و بخشنده تر برای عاشق قهوه خانه هستند. این می افزاید: “نگران نباشید ما این را گرفتیم”

از نظر مشخصات “لازم نیست اما من آن را می پسندم” ، آن را در چراغ ها ساخته است. این چیزی به اسپرسو من اضافه نمی کند اما چیزی به جنسی این دستگاه اضافه می کند.

این عمل را لمس کنید

آن را بررسی کنید
گاگیا آنیما پرستیژ
دستگاه قهوه اتوماتیک گاگیا آنیما پرستیژ
آن را بررسی کنید

اولین دستگاه قهوه من همیشه گاگیا بود. بعید است اگر عاشق قهوه باشید ، تمام زندگی خود را بدون دانستن یا داشتن گاگیا انجام دهید. آنها طیف گسترده ای از دستگاه های قهوه را تهیه می کنند و شما می توانید آنها را در هر دو زنجیره مشغول قهوه خیابانی و نقاط مختلف hipster قرار دهید. این گزینه “پسر تنبل” گاگیا است ، نه ، این اسم رسمی نیست بلکه همان چیزی است که من آن را صدا می کنم. شاید حتی می توانم “پسر فوق العاده تنبل سوپر اتوماتیک” بنامم؟ خیلی زیاد؟

لطفا فکر نکنید که من از اصطلاح پسر تنبل به عنوان توهین استفاده می کنم ، بلکه در واقع تحویل یک طاقچه خاص در بازار است. همه نمی خواهند زندگی خود را با بازی و تهیه قهوه سپری کنند ، برخی از مردم فقط می خواهند آن را بنوشند!

Gaggia Anima Prestige قابلیت سفارشی سازی سایر دستگاه های اسپرسو را ندارد ، به هر حال ، فوق العاده اتوماتیک است. برای من آنچه که آن را به عنوان “پسر تنبلی” ایده آل انتخاب می کند مخزن شیر یکپارچه است که با لمس یک دکمه یک کاپوچینو تولید می کند. این بدان معناست که هیچ دست و پنجه نرم ایستاده و نمی خواهید آن کف را درست بکشید!

این یکی دیگر از ماشین های فوق العاده اتوماتیک است که به دلایلی احساس کردم لیاقت ذکر را دارم. من فکر می کنم آن را به عنوان یک دستگاه اسپرسو در خانه بزرگترین نقطه فروش بیش از De’longhi ESAM3300 Magnifica است. این واقعیت این است که در حین خرد کردن ساکت است! 5 تنظیم Grind وجود دارد ، و Gaggia یکی دیگر از آسیاب های مخروطی مخروطی است که هر بار یک آسیاب خوب و یکنواخت ارائه می دهد ، اما این بار با سر و صدای کمتری. تنظیمات نوشیدنی ترجیحی را می توان ذخیره کرد تا چندین کاربر بتوانند موارد دلخواه خود را با لمس یک دکمه در اختیار داشته باشند. اما اگر شما ، یا جایی که می خواهید دستگاه اسپرسو خود را قرار دهید ، به صدا حساس هستید ، این ممکن است انتخاب خوبی نسبت به De’longhi ESAM3300 Magnifica باشد.

صادقانه بگویم که این اتفاق هیچ رؤیایی برای باریستاهای جوانه زنی نخواهد داشت ، اما این یک انتخاب محکم است. از روشن کردن تا داشتن اسپرسو در دستان شما فقط بیش از یک دقیقه زمان لازم است ، و از روشن کردن تا نوشیدن کاپوچینو شما فقط 3 دقیقه صبر کنید ، که این کار به مراتب کمتر و بیشتر از سایر ماشین ها ، و هیاهوی بسیار کمتری دارد. تلاش از رفتن به کافی شاپ محلی خود!

اگر شما نوعی قهوه نوشیدنی هستید که از نوشیدنی خود با شیر خزدار لذت می برید اما نمی خواهید وقت بگذارید و هر بار انرژی را برای کم کردن آن کف می کنید ، با فشار یک دکمه (یا دو) آن را به شما می خواهد. شما نمی خواهید اسپرسو با بافت عسل گرم و غنی را که می توانید با سایر دستگاه های اسپرسو بدست آورید بدست آورید و یک میکرو فوم ارزشمند اینستاگرام دریافت نکنید اما نباید انتظار داشته باشید که با این سطح اتوماسیون همراه باشید.

تماشای گاگیا آنیما پرستیژ را در عمل مشاهده کنید

آن را بررسی کنید

مربوط:

بهترین دستگاه اسپرسو اتوماتیک Gaggia
بهترین دستگاه اسپرسو برای مصارف خانگی

بهترین دستگاه اسپرسو با چرخ قهوه کدام است؟
دستگاه اسپرسو مورد علاقه من به دلیل این واقعیت است که همه ما در واقع افراد هستیم مورد علاقه همه ما نخواهد بود. بنابراین لطفا نظر من را با این واقعیت در نظر بگیرید. من تجربه ساخت قهوه کامل را می خواهم. من می خواهم نوار احساس را حس کنم ، می خواهم با اندازه آسیاب بازی کنم و ببینم چگونه این فشار را تحت تأثیر قرار می دهد. من می خواهم با آن متغیرها بازی کنم تا یک اسپرسو را ایجاد کنم که کرمی در آن نفس گیر باشد و من برای زمانی که طول می کشد برای یادگیری مهم نیست. من یک نوشیدنی قهوه شیرین نیستم ، بنابراین فواید کاپوچینو ، گزینه های سفید و لات تخت برای من هدر می رود. Breville Barista Express آنچه را که من می خواهم و نیاز دارم از سازنده اسپرسو در منزل با یک آسیاب داخلی ساخته شده است. من فکر می کنم اغلب به هنر ژاپنی Kaizen ، فرهنگ پیشرفت مستمر است. این چیزی است که من می خواهم دستگاه اسپرسو ارائه کند ،

امیدوارم این بررسی در مورد بهترین دستگاه اسپرسو با چرخ داخلی ساخته شده به شما در تصمیم گیری کمک کند!

خرید کتاب زبان اصلی