در ایالات متحده، معابد عبادت در تلاش برای بازگرداندن حضور هستند

[ad_1]

به گفته کشیش مردیت میلز، وقتی کلیسای متدیست وست مینستر یونایتد در هیوستون اواخر سال گذشته پس از تعطیلی هفت ماهه به دلیل کووید-19 خدمات شخصی خود را از سر گرفت، یکشنبه بود که تنها سه عبادت کننده حضور یافتند.

میلز تخمین می‌زند که تعداد شرکت‌کنندگان از آن زمان افزایش یافته است، اما هنوز فقط نیمی از مشارکت‌کنندگان قبل از همه‌گیری 160 یا 170 است.

او گفت: “این ناامید کننده است.” به نظر می رسد این روزها مردم کمتر می خواهند خانه را ترک کنند.

برخی از مکان های عبادت بهتر از کلیسای میلز هستند، برخی دیگر بدتر. تحقیقات مرکز روابط عمومی NORC در آسوشیتدپرس نشان می‌دهد که چقدر حضور در کلیسا در بدترین بیماری همه‌گیر سال گذشته به طرز چشمگیری کاهش یافته است، اگرچه بسیاری می‌گویند اکنون به بازدیدهای منظم از خدمات بازمی‌گردند.

در میان معترضان اصلی، تنها 1 درصد در نظرسنجی می 2020 گفتند که حداقل هفته ای یک بار از خدمات شخصی بازدید می کنند. در نظرسنجی جدید، 14 درصد می گویند که اکنون این کار را انجام می دهند، در مقایسه با 16 درصد که می گویند در سال 2019 این کار را انجام داده اند.


در میان پروتستان های انجیلی، اکنون 37 درصد می گویند که حداقل هفته ای یک بار به صورت حضوری در مراسم شرکت می کنند، در حالی که 42 درصد می گویند در سال 2019 شرکت می کنند. در یک نظرسنجی در ماه مه 2020، تنها 11 درصد گفتند که اغلب به صورت حضوری در مراسم شرکت می کنند.

در میان کاتولیک‌ها، 26 درصد حداقل هر هفته به صورت حضوری در حال حاضر حضور می‌یابند، در مقایسه با 30 درصد در سال 2019. در نظرسنجی سال 2020، بسیاری از اسقف‌ها به طور موقت از شرکت در مراسم مذهبی هفتگی چشم پوشی کردند، تنها 5 درصد به صورت حضوری حداقل به صورت هفتگی عبادت کردند.

در کلیسای کاتولیک St. به گفته کشیش باب استک، آمبروز در برانزویک، اوهایو، این شش خدمات در مجموع حدود 3800 نمازگزار را هر آخر هفته قبل از همه‌گیری جذب می‌کرد. استک گفت که تعداد حاضرین آخر هفته در حال حاضر حدود 2800 نفر است و 1600 خانوار یا بیشتر به خدمات عبادت آنلاین می پیوندند.

در جاهای دیگر، کلیساهای بزرگ و کوچک بازدیدکنندگان را شگفت زده کرده اند.

جان الکینز، یک کشیش تدریس در Sovereign Grace Fellowship در برازوریا، تگزاس، می‌گوید که اخیراً 25 تا 30 نفر در این مراسم شرکت کرده‌اند، در حالی که این تعداد قبل از همه‌گیری حدود 50 نفر بوده است.

او در ایمیلی گفت: «برای برخی، من به اندازه کافی سیاسی نبودم. “برخی می خواستند فعالیت های بیشتری داشته باشند، برخی دیگر به کلیسا نرفتند.”

Sovereign Grace، یک کلیسای باپتیست جنوبی، هرگز قبل از همه‌گیری عبادت آنلاین انجام نداد. زمانی که عبادت شخصی در سال 2020 به مدت یک ماه به حالت تعلیق درآمد و عبادت آنلاین به عنوان تنها گزینه باقی ماند، الکینز گفت که او بیش از هر زمان دیگری برای اعضای جماعت مشاوره بحران انجام داده است.

در کلیسای بسیار بزرگ‌تر اول خدا در کلمبوس، اوهایو، بین مارس 2020 و سپتامبر امسال تقریباً عبادت شخصی متوقف شد. در دو هفته در سپتامبر 2020، زائران به کلیسا دعوت شدند تا امکان سنجی خدمات شخصی را آزمایش کنند.

اسقف تیموتی کلارک، کشیش ارشد، با یادآوری لباس‌های محافظ مناسب برای مقابله با یک فاجعه هسته‌ای، گفت: «اما واضح بود که آنها هنوز احساس ناراحتی می‌کردند – آنها با لباس‌هایی که انگار در چرنوبیل کار می‌کردند، آمدند.

قبل از همه‌گیری، کلیسایی که عمدتاً آفریقایی-آمریکایی بودند، هر آخر هفته سه مراسم از جمله یک شنبه شب، با میانگین کل حضور 2500 نفر برگزار می‌کرد تا بیش از 1500 نفر را در خود جای دهد.

کلارک گفت: بازگشت به عبادت شخصی “احساس ارتباط و اجتماع را به ما می دهد.” “اما تو هم در امان هستی.”

در کلیسای اسقفی All Saints در بروکلین، نیویورک، میانگین شرکت کنندگان از حدود 140 نفر قبل از همه گیری به 30 نفر قبل از بازگشت کاهش یافت و در اوایل این ماه به 120 نفر رسید. کشیش استفان پاولیکاس سیاست اجباری ماسک را تصدیق می کند.

او گفت: “پوشیدن ماسک به مردم در مورد سلامتی آنها اطمینان می دهد و به آنها اجازه می دهد کاری را انجام دهند که مردم برای آن به کلیسا می آیند – خدا را پرستش کنند.”

میزان حضور در کلیسای لوتری سنت بارناباس در کری، ایلینوی که عبادت خصوصی را برای بیش از شش ماه در سال 2020 متوقف کرد، نسبت به قبل از همه‌گیری به شدت کاهش یافته است. در عوض، خدمات خودرو را در پارکینگ ارائه می‌کرد.

کشیش سارا ویلسون گفت، قبل از همه گیری، حدود 115 نفر در یکی از دو خدمات ارائه شده در روز یکشنبه شرکت خواهند کرد. در حال حاضر یک سرویس وجود دارد و حضور بیش از نصف کاهش یافته است.

وی گفت: “برخی خانواده ها هنوز نگران حضور در اتاق با دیگران هستند، اگرچه اکثر افراد حاضر واکسینه شده اند و ما به ماسک نیاز داریم.” دیگران اولویت های خود را تغییر داده اند و عبادت یکی از آنها نیست.»

کلیسای متحد متدیست Friendswood در حومه هیوستون، نه تنها از اختلالات ناشی از COVID-19 رنج برد، بلکه در طول طوفان زمستانی در فوریه گذشته که این معبد را غیرقابل استفاده کرد، دچار سیل شد. کشیش جیم باس گفت که او این ماه خدمات خود را افتتاح کرد.

قبل از همه گیری، خدمات یکشنبه Friendswood حدود 900 نمازگزار را جذب می کرد. باس خوشحال بود که حدود 650 نفر در زمان بازگشایی حرم برای خدمات پر انرژی و پر از موسیقی در 5 دسامبر گرد هم آمدند.

با این حال، او گفت که میانگین حضور تنها نصف بیشتر موارد همه‌گیری بود که باعث کمبود 400000 دلاری در کمک‌های مورد انتظار شد.

مانند بسیاری از مکان های عبادت، Friendswood خدمات آنلاین را به عنوان جایگزینی برای حضور شخصی ارائه می دهد. او آنها را به عنوان یک موهبت ترکیبی می بیند – یک امتیاز مثبت برای اعضای مسن جماعت که نگران سلامتی خود هستند، اما مانعی برای دیگرانی که به طور فزاینده ای از کلیسا دور می شوند.

باس گفت: «آنها تماشاگر شدند.

در معبد بث ال در شارلوت، کارولینای شمالی، خاخام آشر نایت از این که جشن های اخیر هانوکا حدود 300 نفر را به خود جذب کرد، بسیار هیجان زده بود. به طور کلی، حضور در حال حاضر حدود نیمی از سطح قبل از همه‌گیری است، اما نسبت به اوایل سال جاری، زمانی که تنها تعداد معدودی از نمازگزاران حاضر شدند، بهبود یافته است.

او گفت: «تقریباً بدون کسی عبادت کردن روحیه‌آمیز و دردناک بود. اما در ماه های اکتبر و نوامبر، مردم یک تقویت کننده دریافت کردند و فرزندانشان واکسینه شدند و به آرامی شروع به بازگشت کردند.

در ماه سپتامبر، در میان افزایش موارد کووید، معبد یهودیه در کورال گیبلز، فلوریدا، روزهای مقدس بزرگ یهودیان را بدون خدمات شخصی جشن گرفت. خاخام جودیت سیگال و کارکنانش برای اینکه مکان مقدس برای خدمات آنلاین خالی به نظر نرسد، آن را با تکه های مقوای اعضای جماعت، از جمله کودکان و حیوانات خانگی پر کردند.

عبادت شخصی قبلاً از سر گرفته شده است و دامنه حضور هفتگی – از 75 تا 125 نفر – به سطح قبل از همه گیری نزدیک است.

سیگال گفت: «ما هنوز ماسک می‌زنیم و مکان‌ها هنوز پراکنده هستند. “اما اعضای ما آن را دوست دارند.”

بر اساس نظرسنجی AP-NORC، در میان مسیحیان، گزینه عبادت آنلاین توسط بسیاری از پروتستان های انجیلی پذیرفته شده است. حدود 3 نفر از هر 10 نفر در ماه های اخیر حداقل یک بار در هفته خدمات زنده ارائه کرده اند، در حالی که حدود 1 نفر از هر 10 کاتولیک یا پروتستان اصلی.

این نظرسنجی نشان داد که سه چهارم پروتستان های انجیلی می گویند که حداقل یک بار در هفته در خلوت نماز می خوانند، در مقایسه با نیمی از پروتستان ها و کاتولیک های اصلی.

تقریباً یک چهارم پروتستان‌های انجیلی می‌گویند که اخیراً حداقل چندین بار در ماه با یک رهبر مذهبی یا روحانی از طریق تلفن یا کنفرانس ویدیویی صحبت کرده‌اند، در حالی که از هر 10 پروتستان و کاتولیک یک نفر است.

برخی از رهبران مذهبی، مانند مردیث میلز، برخی از جنبه های مثبت، مانند انرژی بیشتر در کلیسا، حتی با تعداد پرستندگان کمتر، را می بینند.

او گفت: «کسانی که در حال حاضر ظاهر می شوند، افرادی هستند که واقعاً می خواهند آنجا باشند. «صبح یکشنبه در اتاق شادی زیادی است. این یکی از دلایلی است که من هنوز شغلم را دوست دارم.”

___

نظرسنجی AP-NORC از 1083 بزرگسال در تاریخ 21 تا 25 اکتبر با استفاده از نمونه ای طراحی شده برای نماینده جمعیت ایالات متحده انجام شد. خطای نمونه گیری مجاز برای همه پاسخ دهندگان مثبت یا منفی 4 درصد است.

___

پوشش مذهبی آسوشیتدپرس از طریق The Conversation US AP از Lilly Endowment پشتیبانی می‌کند و تنها مسئول این محتوا است.



[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagrabomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowsweet bonanzatropical tiki oynagüvenilir medyumgüvenilir medyumşehirlerarası evden eve nakliyatPapaz BüyüsüDomuz Yağı Büyüsüantalya escortbuca günlük daireOmegle