راننده کامیون هیوستون به کانون توجه مرگبار محکوم شد

[ad_1]

دنور (AP) – حکم 110 سال زندان صادر شده در 13 دسامبر برای راننده کامیونی که چهار نفر را با از دست دادن ترمز خود در بین ایالتی 70 کشته بود، توجه جدیدی را به قوانین حداقل مجازات اجباری کلرادو و توانایی دادستان های منطقه جلب کرده است. چنین قوانینی برای اطمینان از اینکه مجازات منجر به حبس می شود.

روشل آگیلرا-مدروس، 26 ساله، پس از اینکه محکومیت‌های او جرقه‌ای را در قوانین ایالتی ایجاد کرد که قاضی دادگاه منطقه‌ای بروس جونز را مجبور به تعیین حداقل 110 سال زندان کرد، به دو برابر بیشتر از برخی از قاتلان کلرادو محکوم شد.

قاضی در جلسه صدور حکم گفت که حق ندارد مجازات کمتری را اعمال کند، هرچند که دوست داشت. یکی از اعضای خانواده مردی که در آتش سوزی 28 خودرو در لیک وود جان خود را از دست داد گفت که او برای راننده کامیون حکم حبس ابد نمی خواهد.

و یک روز پس از صدور حکم، اولین دادستان منطقه الکسیس کینگ – که محاکمه احکام منتهی به محکومیت 110 ساله است – در بیانیه ای گفت که از بازنگری حکم زندان ” استقبال می کند”.


حبس آگیلرا-مدروس به بیش از یک قرن تمدید شد، زیرا بر اساس قانون کلرادو، حمله درجه اول و تلاش برای حمله درجه اول به اصطلاح “جرایم خشونت آمیز” هستند که در آن احکام باید به جای اجرای همزمان به صورت متوالی اجرا شوند. آنها منقضی می شوند. از همان حادثه

مارک سیلورستاین، مدیر حقوقی ACLU در کلرادو گفت: «این یک حکم فوق العاده بیش از حد است. او خواستار اصلاح قوانین مجازات است. اما من فکر می‌کنم که درخواست‌ها برای تغییر باید به سمت قدرت دادستان‌ها که به ندرت مورد انتقاد قرار می‌گیرند، اما تا حد زیادی آزمایش نشده است، باشد. آنها این قدرت را دارند که تصمیم بگیرند چه کسی و چه مدت به زندان برود. دادستان ها تصمیم می گیرند که چه اتهاماتی را مطرح کنند و آنها تصمیم می گیرند که چه توافق نامه هایی را پیشنهاد کنند.”

کینگ از صحبت با دنور پست در مورد این پرونده که در ابتدا توسط سلف او پیت ویر متهم شده بود، خودداری کرد و در عوض از طریق یک سخنگوی بیانیه هایی را ارسال کرد.

او گفت: “حقایق و پیامدهای تصمیمات آقای آگیلرا-مدروس در آن روز به اندازه کافی استثنایی بود که از پیگیری اتهامات حمله درجه یک حمایت کرد.” کینگ گفت، آگیلرا-مدروس از پذیرش هرگونه پیشنهاد گناه، “به جز یک بلیط راهنمایی و رانندگی” خودداری کرد و در این احکام خسارت وارده به قربانیان تصادف تایید شد.

او گفت: “دولت من در حال بررسی یک نتیجه قابل توجه متفاوت در این پرونده بود، اما آقای آگیلرا-مدروس علاقه ای به ادامه این مذاکرات نداشت.”

وکیل آگیلرا-مدروس، جیمز کولگان، در مورد نوع معامله ای که در حال بررسی است صحبت نمی کند، به جز اینکه گفت که بحث ها “مثمر ثمر نبود”.

سیلورستاین گفت که بیانیه کینگ حاکی از آن است که دفتر دادستان منطقه در تلاش برای تحت فشار قرار دادن آگیلرا-مدروس برای اعتراف به گناه به جای بردن پرونده به دادگاه، این پرونده را بیش از حد ارزیابی کرده است.

سیلورستاین گفت: «این درست نیست که دادستان متهم را به استفاده از حقوق قانونی خود متهم کند.

جورج براهلر، دادستان سابق ناحیه هجدهم، با این نظر مخالف است.

او گفت: “من با کسی که پیشنهاد معقول توافق را رد می کند و سپس به دادگاه می رود و شکایت می کند که بدترین اتفاقی که ممکن است برای آنها بیفتد، ابراز همدردی نمی کنم.”

استن گارنت، وکیل سابق شهرستان، گفت: استن گارنت، وکیل سابق شهرستان، گفت که پایین ترین سطح اجباری در کلرادو تا حد زیادی در دهه 1990 به عنوان پاسخی سخت به افزایش نرخ جرم و جنایت و این تصور در میان سیاستمداران محافظه کار که قضات ایالتی احکام ملایمی صادر می کنند، ایجاد شد.

بروهلر گفت که این نگرانی وجود داشت که محکومیت ها برای جنایات مشابه بسته به قاضی و شاید متهم به طور چشمگیری متفاوت باشد.

گارنت گفت که قوانین به دادستان های منطقه اختیارات زیادی می دهد.

او گفت: «شما می‌توانید در نحوه طرح پرونده، از قبل تعیین کنید که چه حکمی صادر می‌شود و متهم را تحت فشار قرار دهید تا اعتراف کند. این امر باعث می‌شود که قاضی نتواند حکمی مطابق با جرم خاص و متهم خاص تعیین کند.»

بروهلر گفت که قوانین تضمین می کند که مرتکبان جنایات خشونت آمیز که به چندین قربانی آسیب رسانده اند، برای هر قربانی مجازات حبس دارند، زیرا ضرب الاجل ها باید به طور مداوم اجرا شود.

بروهلر گفت: «این مرد چهار نفر را کشت. هزینه زندگی چهار نفر چقدر است؟

وی افزود: افرادی که به جرم قتل در کلرادو محکوم می شوند، که حکم مستحب آن بین دو تا شش سال حبس است، حق دارند به جای زندان به مشروط محکوم شوند.

او گفت: “اگر این تنها اتهام قتل خودرو بود، این مرد می توانست دادگاه را ترک کند.” «استفاده از این اتهامات ضعیف که حتی به عدالت نزدیک شود، نتیجه ای ندارد. وقتی چهار نفر را می کشی این نمی تواند عدالت باشد.

در ماه اکتبر، هیئت منصفه آگیلرا-مدروس را در چهار فقره قتل با وسیله نقلیه، شش مورد حمله درجه اول، 10 مورد تلاش برای حمله درجه یک، چهار فقره رانندگی سهل انگاری که منجر به مرگ شد و دو مورد ضرب و شتم مجرم شناخته شد. با یک وسیله نقلیه و یک اتهام رانندگی بی احتیاطی.

قوانین حداقل اجباری ایالتی در سال های اخیر مورد انتقاد قرار گرفته اند و برخی از حداقل های ایالتی کاهش یا حذف شده اند.

باب گاردنر، سناتور ایالات متحده، جمهوریخواه کلرادو اسپرینگز که در گروه ویژه اصلاح احکام در ایالات متحده حضور دارد، روز سه شنبه گفت که در حال بررسی پرونده آگیلرا-مدروس است.

“وقتی امروز صبح این داستان را دیدم، فکر کردم ارزش دارد که هم از دادستان ها و هم از مدافعان تحقیق کنم که آیا این یک ناهنجاری است یا خیر، آیا چیزی است که ما باید با آن مقابله کنیم و صادقانه بگویم، ببینیم آیا چنین است یا خیر. چیزی در حالی که ما در حال انجام اصلاحات خود در جریمه ها هستیم که قابل تامل است.»

مورین کین، یکی از اعضای کارگروه، گفت که یک کارگروه که سال گذشته توسط فرماندار جرد پولیس برای بررسی و پیشنهاد تغییرات در قوانین صدور احکام ایالتی تشکیل شد، کار را در مورد پرونده های جرم آغاز کرده است و هنوز اصلاحاتی را تا محکومیت برای جرایم جدی در نظر نگرفته است. و مدیر سیاست قانونی و ارتباطات خارجی دفتر مدافع عمومی کلرادو. این کار باید از سال آینده شروع شود.

کولگان گفت که آگیلرا-مدروس قصد دارد نسبت به حکم هیئت منصفه تجدید نظر کند و همچنین در حال بررسی درخواست های مختلف علیه این حکم است، اگرچه این درخواست ها باید تا تکمیل روند تجدید نظر منتظر بمانند. یک طومار آنلاین که از پولیس برای تخفیف مجازات آگیلرا-مدروس خواسته شده بود، چهارشنبه شب بیش از 1 میلیون امضا جمع آوری کرد.

کولگان روز سه شنبه گفت: «قانون بسیار ناامیدکننده است، زیرا به تخلفات قضایی مانند این ختم می شود. “قانون ضعیف نوشته شده است.”

قانون صدور احکام اجباری ایالت به قاضی اجازه می دهد تا پس از ارزیابی آگیلرا-مدروس و ارائه گزارش به قاضی، ظرف 91 روز پس از تعهد آگیلرا-مدروس به بخش اصلاح و تربیت، مجازات را کاهش دهد. قانون می‌گوید قاضی باید “شرایط غیرمعمول و تخفیف‌دهنده” را برای تغییر حکم بیابد، حرکتی که جونز به آن اشاره کرد که مایل به انجام آن است.

کولگان گفت که آگیلرا-مدروس همچنین ممکن است از دادگاه بخواهد که حکم را از طریق روش های قانونی دیگر بررسی کند.

کولگان انتظار دارد که اوگیلا-مدروس تا زمانی که در دهه 70 یا 80 زندگی خود نباشد واجد شرایط آزادی مشروط نخواهد بود – قانون ایالتی می گوید که او باید 75٪ از دوران محکومیت خود را (که حدود 82 سال است) بگذراند تا بتواند آزاد شود.

براولر گفت که این درصد اغلب در نهایت نزدیک به 50 درصد از کل مجازات است، پس از اینکه بخش اصلاح و تربیت برای استقامت، آب و هوای خوب و سایر اقدامات درخواست داد.

براچلر گفت: “هیچ کس در سیاره زمین نمی تواند به شما بگوید که این شخص چند روز قبل از اینکه حق آزادی مشروط را داشته باشد، خدمت می کند.”

کولگان گفت که قوانین حداقل مجازات اجباری ایالت باید تغییر کند تا به قضات اختیار بیشتری داده شود.

او گفت: «اگر به قاضی اجازه ندهید کمی انسانیت را در قانون بگذارد، این یک مهر لاستیکی می‌شود و همه به هم می‌خورند».[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlar