راهنمای خرید سینک

نمای کلی سینک یا WashBasin
سینک ظرفشویی یا دستشویی یک قسمت ضروری از آشپزخانه ها ، آزمایشگاه ها ، خوابگاه ها و توالت ها است. سینک ظرفشویی ایمن از مواد شیمیایی آب و زباله در خط لوله را فراهم می کند زیرا از ورود پسماندها به داخل سیستم زهکشی محافظت می کند و در غیر این صورت می تواند منجر به انسداد لوله شود. سینک های فلزی ضد زنگ در اصل به عنوان سینک ظرفشویی آشپزخانه استفاده می شوند .

در عصر امروز ، طراحی سینک و قابلیت عملکرد زیبایی و تجربه کاربری بهتری را فراهم می کند. قبل از خرید یک سینک آشپزخانه جدید ، مهم است که در مورد اندازه های حوضه ، سبک سینک ها و مصالح ساختمانی که به تأثیر آنها بر تصمیم شما تأثیر می گذارد ، آگاهی داشته باشید.

لیست انواع مختلف سینک ظرفشویی آشپزخانه
فقط کافی است لیست کاملی از انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه موجود در بازار را بررسی کنید.

1) مزرعه مزرعه / سینک پیش بند

این نوع سینک ظرفی عمیق دارد که نیاز به اصلاح خاصی در کابینت ها دارد. این انتخاب شیک سینک می تواند ظاهر سنتی آشپزخانه را به وجود آورد و نسخه های از جنس استنلس استیل می توانند با جدیدترین طراحی ها به خوبی پیش بروند. این نوع سینک ها توسط جبهه در معرض خود شناخته می شوند که به پیش بند معروف است.

یكی از مهمترین مزایای سینك جلوی پیش بند این است كه فاقد فضای پیشخوان در مقابل سینك است. با توجه به قد شما و پیشخوان شما ، ممکن است تجربه کاربر راحت تری را فراهم کند ، زیرا برای رسیدن به سینک نیازی به خم شدن ندارید.

در زمان انتخاب هر نوع سینک ، به یاد داشته باشید که عمق کاسه سینک را در نظر بگیرید. کاسه ها می توانند بیش از 10 اینچ عمق داشته باشند که می تواند منجر به کمردرد شود. برخی از مارک های خوب موجود در ساخت و ساز عبارتند از: Nirali ، Neelkanth ، Anupam ، Jayna و غیره برای پیش بند سینک.

شماره 2) سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی ، که به عنوان سینک های مخصوص خود ریختن یا بالای نصب نیز شناخته می شود ، نوع لوکس این سینک است. این سینک ها سوراخ بریده شده روی میز سینک را دارند که در آن می توان شیرینی را به راحتی روی پشت سینک در قسمت پشت لبه زیر سینک قرار داد. سوراخ هایی که بریده می شوند طراحی برش استاندارد هستند به گونه ای که هر نوع شیر آب استاندارد می تواند بر فراز سینک ثابت شود.

این سینک ها ارزانتر از یک سینک فرعی هستند که قابل نصب هستند. آب و سنگ آهک می توانند بین لبه و کانتر قرار بگیرند که این ممکن است برای بعضی ها عیب اصلی باشد. اما ، با نصب مناسب و تمیز کردن منظم ، این مسئله نباید مشکل زیادی را ایجاد کند.

شماره 3) زیر کوه سینک
این سینکها که زیر میز کانتر نصب شده بود. اینها معمولاً در صفحات میز جامد استفاده می شوند. سینک زیر آب تمیز کردن آسان است زیرا هیچ شکافی بین گیربکس و شیر آب وجود ندارد. آنها نیاز به نصب و سفارشی سازی حرفه ای دارند. اینها نسبت به سینک ظرفشویی گرانتر هستند اما در طراحی و اهداف شستشو بسیار براق تر هستند.

سینک های Undermount ظاهری براق تر و راحت تر به شما ارائه می دهند زیرا در زیر سطح پیشخوان قرار می گیرند ، بنابراین می توان لکه ها را از روی میز مستقیماً درون سینک پاک کرد. توصیه می شود از این سینک ها با یک ضد آب ضد آب استفاده شود. Neelkanth مارک خوبی در سینک ضد زنگ زیر کوه است.

شماره 4) سینک ظرفشویی سرامیکی
سینک گوشه ای در واقع از فضای گوشه ای برای انواع مواد شستشو استفاده می کند. این سینک ها در انتهای گوشه قسمت کانتر نصب شده اند. برخی از سینک ها مانند سینک ظرفشویی Nirali Wonder Corner سینک های پرفروش در بخش سینک های آشپزخانه هستند.

اینها گزینه های بسیار مفیدی در آشپزخانه های پر ازدحام است که در آن طول خوبی از همتای تخت نداریم. این سینک ها در گزینه های مختلفی مانند سبک های زیر کوه ، دیوار آویز ، داخلی و پایه قرار می گیرند.

انواع مختلفی از سینک پایان موجود در بازار
در اصل سه نوع پایان در بدنه ضد زنگ وجود دارد.

1. براق

حوضه های براق جلوه ای جلوه ای لوکس و با نوع آینه را نشان می دهد.

2.Satin

اتمام ساتن از جنس نقره ای غنی و گود است که از طریق یک فرآیند مهندسی hitech بدست می آید.

3.Anti Scratch

سطح خال دار در این سینک ها پایان ضد خش را می بخشد. اینها نوع بسیار سخت و محکم هستند و برای مدت طولانی یکسان هستند.

اندازه و تنظیمات سینک
سینک ظرفشویی آشپزخانه در انواع مختلفی از اشکال و اندازه ها و انواع و اقسام طراحی و لوازم جانبی موجود است. ارزیابی واقعی از کارهایی که با سینک خود انجام می دهید در تعیین اندازه ، پیکربندی و مواد مورد استفاده به شما کمک می کند. یکی از مهمترین گزینه هایی که باید در مورد آن تصمیم بگیرید تعداد و اندازه کاسه های داخل سینک است.

اما در نهایت به ترجیح شخصی می رسد. بسیاری هستند که می خواهند ظروف خود را با دست بشویند ، اما سینک ظرفشویی دو جداره را راحت تر می بینند ، زیرا فضای مناسبی برای خیساندن و شستشو و فضای دیگری برای شستشو یا خشک کردن فراهم می کند. سینک ظرفشویی سه قلو نیز موجود است که دارای یک حوضچه برای یک دفع مواد غذایی و دیگری برای تهیه مواد غذایی است.

اندازه هر کاسه می تواند متفاوت باشد ، در حالی که برخی از سینک ها دارای تمام کاسه ها به اندازه یکسان هستند و بعضی از آنها ممکن است در مورد سینک ظرف های سه قلو تغییرات مختلفی داشته باشند. یک سینک کوچکتر که برای تهیه غذا در آشپزخانه قرار می گیرد و تمیز کردن سریع می تواند ضروری باشد ، به طور کلی در آشپزخانه های بزرگتر.

هنگام تصمیم گیری در مورد تعداد و اندازه کاسه ها ، باید اندازه کلی سینک را در نظر گرفت. در آشپزخانه های کوچکتر این نکته را باید در نظر بگیرید که چگونه سینک شما به همراه اندازه سینک شما داخل پیشخوان قرار می گیرد. حتی اندازه سینک استاندارد 22 ″ x 33 can می تواند برای آشپزخانه های کوچکتر بزرگ باشد.

صرف نظر از اندازه آشپزخانه ، یک سینک بزرگ بیشتر به معنای فضای مقابل کمتر خواهد بود ، اما اگر فضای شمارنده زیادی دارید ، می توانید سینک ظرفشویی را با یک فضای آماده سازی داخلی انتخاب کنید. در نظر گرفتن شیر آب و قرار دادن لوازم جانبی نیز مهم است.

سینک های کوچکتر ممکن است فضای کافی برای قرار گرفتن در تنظیمات خاص شیر یا لوازم جانبی مانند دستگاه صابون یا ماشین ظرفشویی نداشته باشند. بنابراین در صورت نیاز به این اتاق اضافی ، اطمینان حاصل کنید که این ملاحظات بخشی از تصمیم شما در زمان انتخاب سینک جدید شما باشد.

خرید آنلاین از IndustryBuying برای همه نوع سینک ظرفشویی با بهترین نرخ
صنعت سازی دارای طیف گسترده ای از سینک ظرفشویی آشپزخانه ، سینک استیل ضد زنگ و سینی های گیاهی است . پورتال Industrybuying از ارائه 100٪ محصولات اصلی در آستان شما اطمینان می دهد. در صنعت سازی ، محصولات مستقیماً از توزیع کنندگان مجاز خریداری می شوند که مزایای ضمانت محصول و کاهش قیمت را به شما می دهد.

شما حتی می توانید از طریق طرح ها و پیشنهادات مختلف محبوب در صنعت ساخت برای سینک ها مرور کنید. برندهای برتر مانند Nirali، Neelkanth، Jayna، Anupam، Carysil، و غیره که بهترین سینک های کلاس را ارائه می دهند فقط با یک کلیک بر روی Industrybuying در آستان شما قرار دارند.

علاوه بر سینک ، می توانید از دیگر ابزارهای لوله کشی و لوازم آشپزخانه به صورت آنلاین در Industrybuying.com استفاده کنید. علاوه بر این ، بازرگانانی که به دنبال خرید سینک در مقادیر زیادی هستند ، می توانند از تخفیف های کلان در خریدهای عمده استفاده کنند. بنابراین ، دیگر نگاه نکنید! سینک ظرفشویی آنلاین از بزرگترین فروشگاه الکترونیکی امروز بخرید !

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>