سایت اسکوپوس

عمران هوداموز با اشاره به روابط عمومی اداره کل فرهنگ و جهت گیری اسلامی استان ایلام ، اظهار داشت: در شش ماهه اول سال 1999 بیش از 21000 جلد کتاب در زمینه های مذهبی سایت اسکوپوس، ادبی ، دفاع مقدس و جنگ ، آیینی ، هنری ، ورزشی ، تخصصی ، علمی ، سیاسی ، اجتماعی ، الهیات ، ادبیات عامیانه و … برای بزرگسالان و نوجوانان سایت اسکوپوس به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال توسط “کتابخانه” اداره کل فرهنگ و جهت گیری اسلامی استان اهدا و توزیع شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: فعالیت های کتابخانه به عنوان یک مرکز فرهنگی به منظور دریافت و توزیع کتاب های مورد هدف جوامع مختلف هدف قابل توجه و مهمی است و خوشبختانه اقدامات خوبی انجام داده است.

وی افزود: كتابخانه این دفتر مشترک ضمن شناسایی جوامع هدف و نقش م andثر در توسعه و ترویج  سایت اسکوپوس فرهنگ کتاب ، با برنامه ریزی هدفمند و تحت نظارت این دفتر مشترک سعی در تهیه و تحویل به موقع کتاب های لازم ، مناسب و موثر داشت. خواندن بازی کنید.

وی گفت: اهدای کتاب می تواند بنیان های انگیزشی مخاطبان را تقویت کند و یکی از اهداف اصلی سایت اسکوپوس و بلند مدت اداره کل توسعه و ترویج حداکثر فرهنگ مطالعه و مطالعه در جامعه است.

مدیرکل فرهنگ و جهت گیری اسلامی استان ایلام افزود: کلوپ های کتاب برای کودکان و نوجوانان سایت اسکوپوس، عشایر و روستاییان عاشق کتاب ، جایزه دبیرخانه کتاب سال ، خدمات انتشار در استان ، خدمات دولتی ، NGO ها ، واقعی و حقوقی تلاش در جهت توسعه مطالعه كتاب و كتابخانه ها ، برخی از این افراد “كتابخانه” اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است كه كتاب و منابع آموزشی اهدا شده در نیمه اول سال به میزان 5 كتاب دریافت كرده است. میلیارد ریال

وی افزود: در انجام این فرآیند علاوه بر اهدای کتاب به عنوان مهمترین منبع تحقیق ، سایت اسکوپوس موضوعات فرهنگی مانند: ادبی ، مذهبی ، نرم افزار قرآن ، بروشورهای مذهبی و مذهبی ، کارتهای دعا ، مجلات تخصصی و عمومی را نیز امتحان کردیم. ، بروشورهای روش ‘. و الگوهای ایرانی – اسلامی زندگی و … باید به جوامع هدف اهدا شود.

این درس ادامه داد: “یکی از سیاستهای این اداره توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی سایت اسکوپوس در مناطق محروم و حاشیه ای است که خوشبختانه توسط واسطه ها و تلاشها در این زمینه به خوبی انجام شده و کتابها و اشیا cultural فرهنگی به این افراد اهدا و توزیع شده است. بستن. “.

مدیرکل فرهنگ و جهت گیری اسلامی استان ایلام افزود: برخی از کتاب های موجود در کتابخانه سایت اسکوپوس این سردار عمومی توسط نویسندگان ، نویسندگان ، شاعران و محققان محلی و ایلامی تألیف ، گردآوری و ایجاد شده و توسط ناشران ایلامی منتشر شده است. جامعه نویسندگان و ناشران کتاب و آثار سایت اسکوپوس این اقوام با تیراژ زیاد و حداکثر خریداری شده و توسط کتابخانه اهدا شد.

پایان ماه اکتبر مهلت ارسال آثار تا چهارمین دوره جایزه سایت اسکوپوس سال ایلام
وی همچنین به ظرفیت های ادبی استان اشاره کرد و گفت: استان ایلام از نظر ادبیات ، شعر ، داستان های آیینی و حفاظت مقدس از توانایی ها و توانایی های خوب و مناسبی برخوردار است و سایت اسکوپوس شاعران و نویسندگان ایلامی در این زمینه درخشش خیره کننده ای داشته اند. چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام به ویژه سایت اسکوپوس برای آثاری که در سال 1998 با همکاری م Instituteسسه فرهنگ و هنر اقلیم هشت منتشر شده است اعلام شده است.

چهارمین دوره جایزه کتاب سال ایلام فرصت خوبی برای ابراز استعدادها و ارائه و کشف امکانات ادبی و پتانسیل ناشران و نویسندگان است که علاوه بر ارائه آثار به عموم مردم ، اعتبار معنوی ارزشمندی را به ناشران و نویسندگان منتخب خواهد داد . .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با اشاره به تلاش م effectiveثر ناشران سایت اسکوپوس استان افزود: ناشران در تولید و نشر دانش و کتاب نقش مهم و موثری در توسعه فرهنگی دارند و بخشی از تلاش های م theirثر آنها می تواند در جایزه کتاب سال کرد دیده می شود.

وی با اشاره به سه دوره موفق جایزه کتاب سال استان تصریح کرد: اولین دوره جایزه کتاب سایت اسکوپوس سال در سال 95 و دوره های دوم و سوم این جایزه در سال های 1996 و 1997 مورد استقبال قرار گرفت. از جوامع هدف.

این درس ادامه داد: خوشبختانه استان ایلام از ظرفیت فرهنگی ، هنری و ادبی غنی سایت اسکوپوس برخوردار است. هنرهای ارزشمند ، متعالی ، فداکارانه و درخشش و موفقیت مداوم هنرمندان و نویسندگان در آسمان موفقیت های ملی سایت اسکوپوس و بین المللی گواه این گفته است. دستاوردهای افتخاری سایت اسکوپوس و ارزشمندی که باعث تعجب و حیرت شد.

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی