شهرهای تگزاس برای یک طوفان بزرگ زمستانی آماده نبودند. آیا این تغییر کرده است؟

[ad_1]

مقامات شهرهای بزرگ تگزاس می گویند نسبت به قبل در موقعیت بهتری برای مقابله با بحران شدیدی مانند طوفان زمستانی فوریه قرار دارند، اما شکاف های عمده در آماده سازی آنها همچنان باقی است و تا پس از زمستان آینده برطرف نخواهد شد.

شهرهای تگزاس شدت یخبندان امسال را که صدها کشته و میلیون ها تگزاسی برای روزها بدون گرما، آب و برق بر جای گذاشت، به شدت دست کم گرفته اند.

این سقوط نشان داد که مقامات محلی توانایی پاسخگویی به هوای سرد را ندارند. از آنجایی که طوفان تگزاس را با برف پوشانده بود، مقامات شهر دریافتند که فاقد مواد مصرفی مانند ژنراتور و کامیون های آب مورد نیاز برای مقابله با شرایط اضطراری زمستانی هستند و برای انتقال اطلاعات مهم به ساکنان تلاش کردند. یخ زدگی جاده ها و قطعی برق باعث مسدود شدن کارگران شهری شده است که در غیر این صورت به بحران پاسخ می دادند. حتی برخی از بهترین برنامه های آماده شده شهر به دلیل قطع برق در سراسر ایالت خنثی شده است.

اکنون شهرها می دانند که طوفان های عظیم زمستانی نه تنها امکان پذیر است، بلکه قادر به ویرانی های بزرگ نیز هستند.


رید ویلیامز، عضو سابق شورای شهر سن آنتونیو که ریاست کمیسیونی برای بررسی واکنش شهر به طوفان را بر عهده دارد، می‌گوید: «اگر هیچ چیز دیگری نباشد، اکنون می‌دانند که ممکن است این اتفاق بیفتد». بنابراین آنها باید توجه بیشتری داشته باشند.»

متعاقباً، مقامات محلی به دنبال تمرکز بر روی آنچه در واکنش‌های اضطراری آنها رخ داده است و آمادگی بهتر برای فجایع مشابه در آینده بودند. بازرسی‌ها در آستین و سن آنتونیو ده‌ها توصیه مانند ذخیره‌سازی شرایط اضطراری و بررسی اسناد منسوخ برنامه‌ریزی اضطراری ارائه کردند که خطر و شدت طوفان زمستانی را کم‌اهمیت جلوه می‌داد.

ده ماه پس از یخ زدگی، شهرهای تگزاس پیشرفت هایی در آمادگی برای طوفان داشته اند، منطقه ای که اغلب نادیده گرفته می شود از دولت محلی. آنها ذخایر آب بطری شده را برای ساکنان در صورت قطع آب افزایش داده اند، زنجیر چرخ برای وسایل نقلیه اورژانس شهری خریداری کرده و اقداماتی را برای کاهش قطعی برق احتمالی برای ساکنان و حفظ برق در تاسیسات حیاتی اجرا کرده اند.

اما با نزدیک شدن به فصل زمستان و آسیب پذیر بودن شبکه برق در برابر قطعی برق، شهرها هنوز از دو جبهه کلیدی برخوردار نیستند: اطمینان از اینکه آسیب پذیرترین ساکنان آن ها اطلاعات لازم برای زنده ماندن از چنین فاجعه ای را دارند و اینکه آب همچنان روشن است. به گفته مقامات شهر، بسیاری از آماده‌سازی‌هایی که شهرها برای محافظت از ساکنان خود در برابر بلایای آینده انجام می‌دهند، ماه‌ها، اگر نگوییم سال‌ها، طول می‌کشد.

و نگرانی‌ها زیاد است که کارمندان درس خود را نیاموخته‌اند و از اتخاذ تدابیر آمادگی جدید غفلت می‌کنند – همانطور که از زمان بلایای گذشته انجام داده‌اند.

طبق گزارش اخیر حسابرسان شهری، مقامات آستین نتوانستند قبل از فوریه آماده سازی اضطراری را انجام دهند، که ممکن است در طول طوفان زمستان کمک کند، علی رغم توصیه های قبلی برای انجام این کار. در این گزارش آمده است که آستین تنها برخی از توصیه های ارائه شده پس از سایر بلایای اخیر را پذیرفته است.

آلیسون آلتر، عضو شورای شهر آستین در جلسه ای در مورد یافته های این گزارش در ماه گذشته گفت: “این بسیار ناامید کننده است و ما به سیستم هایی نیاز داریم تا از تکرار این اتفاق جلوگیری کنیم.”

مقامات اورژانس می گویند که بخشی از دلیل عدم توجه کامل به این تماس ها این است که با بدتر شدن تغییرات اقلیمی، فجایع در مقیاس بزرگ بیشتر می شوند و یادگیری از مورد دوم را قبل از رسیدن به مورد بعدی دشوارتر می کند. علاوه بر این، واکنش به همه‌گیری COVID-19 خدمات اورژانس را ضعیف کرده است.

خوان اورتیز، رئیس سرویس امنیت داخلی و مدیریت اضطراری آستین، در ماه نوامبر به کمیسیون شوروی گفت: “زمان کافی بین آنها برای بررسی همه این اقدامات اصلاحی وجود نداشت.” این واقعاً باعث ایجاد ترافیک شد که باید انجام می شد.”

شکست در ارتباطات

با برخورد طوفان و از بین بردن تاسیسات برق، بسیاری از تگزاسی ها برای گرما در تاریکی جمع شدند و منتظر بودند تا مقامات به آنها اطلاع دهند که چه زمانی چراغ ها و آب باز می گردد. لحظه کلیدی ناامیدی برای بسیاری از تگزاسی ها در طول طوفان: زمانی که آنها به اطلاعاتی در مورد آنچه در حال رخ دادن بود نیاز داشتند، مقامات محلی آنجا نبودند.

بر اساس ممیزی نوامبر از واکنش شهر به طوفان، ساکنان آستین هشدارهای کمی از مقامات شهری در مورد چگونگی آماده شدن برای طوفان قبل از قطع برق و آب دریافت کرده اند.

ممیزی گفت: “شهر در روزهای قبل یا در طول طوفان زمستانی اوری ارتباط موثری با ساکنان آستین برقرار نکرد، بنابراین ساکنان اطلاعات مهمی که می‌توانست به آنها کمک کند در ایمن بمانند، بی نصیب ماندند.”

برای آستینی‌هایی که به زبان‌هایی غیر از انگلیسی صحبت می‌کردند، این تاخیر حتی بدتر بود. ممیزی دریافت که کارمندان آستین یک روز بیشتر طول کشید تا اطلاعات مربوط به اعلانات جوش و سرپناه اضطراری را به زبان‌هایی مانند اسپانیایی که قبلاً به انگلیسی به اشتراک گذاشته‌اند ترجمه کنند.

جسیکا کینگ، افسر ارشد ارتباطات شهر به اعضای شورا گفت که بسیاری از مقامات، که معمولاً مسئول ترجمه ارتباطات شهری هستند، در طول طوفان دچار قطعی برق و اینترنت شدند که اشتراک‌گذاری اطلاعات کلیدی به زبان‌های دیگر را در زمان واقعی دشوار می‌کرد. ماه گذشته آستین.

کتی تووو، عضو شورای شهر آستین، گفت، اما دلیلی وجود ندارد که شهر نتواند قبل از طوفان پیام های اضطراری را ترجمه و آماده ارسال کند.

توو گفت: «بعضی از این کارها قطعاً در حال انجام است. «فکر می‌کنم سؤالات خوبی در مورد اینکه چرا برخی از این اتفاقات قبلاً رخ نداده است وجود دارد.

خدمات اضطراری آستین در حال تدوین طرحی است تا اطمینان حاصل شود که گزارش های اضطراری به چندین زبان در طول یک فاجعه در دسترس عموم قرار می گیرد. با این حال، قرار نیست این طرح تا سپتامبر تکمیل شود.

در سن آنتونیو، مقامات شهری و شرکت های آب و برق باید در پایان ماه یک برنامه ارتباطی عمومی اضطراری ارائه دهند. سوال مهمی که انتظار می رود آنها به آن پاسخ دهند این است که چگونه می توان قبل و در حین طوفان با ساکنانی که در ابتدا به اینترنت دسترسی ندارند – مانند بسیاری از ساکنان جنوب شهر – ارتباط برقرار کرد.

آدریانا روشا گارسیا، عضو شورا، گفت که این ساکنان را نمی توان در سرما رها کرد.

گفت: «یک چک لیست آماده‌سازی باید برای هر جامعه آسیب‌پذیر وجود داشته باشد تا بتوانند به معنای واقعی کلمه بیرون بیایند و آن را از درب خانه‌های خود بردارند تا بدانند دقیقاً چه کاری انجام دهند، دقیقاً با چه کسی در مواقع اضطراری در طوفان زمستانی تماس بگیرند». روشا گارسیا.

تعمیر و نگهداری روشنایی و آب

مقامات شهرهای تگزاس به احتمال قطعی گسترده و طولانی مدت برق در ماه فوریه اعتماد نکردند.

در دالاس، قطعی برق، برق تأسیساتی مانند کتابخانه ها و مراکز تفریحی را که برای گرم نگه داشتن مردم ایجاد شده بودند، قطع کرد و کارمندان را مجبور کرد برای ناوگان اتوبوس اجاره ای به عنوان سرپناه بپردازند.

راکی واز گفت که به عنوان اقدامی کوتاه مدت برای گذر از زمستان امسال، کارگران دالاس در تلاشند ژنراتورهایی در مقیاس کوچک به دست آورند که بتوانند این تاسیسات را برق و گرم کنند در صورتی که انفجار دیگری در هوای سرد شدید باعث قطع برق بیشتر شود. خدمات در شهر مدیر عامل. او گفت که دالاس تا سال آینده ژنراتورهای پشتیبان دائمی برای برخی از این امکانات نخواهد داشت.

واز گفت: «این یک روند طولانی است. “شماره 1، ما با زنجیره تامین مشکل داریم. شماره 2، به سادگی رفتن و راه اندازی یک ژنراتور در یک مرکز تفریحی نیست.”

قطع برق در ماه فوریه، ایستگاه های پمپاژ آب سیستم آب سن آنتونیو را تعطیل کرد، که منجر به قطعی های گسترده در شهر شد و اعلامیه جوش آب را از طرف شرکت شهر به دنبال داشت، اگرچه همه برای گرم کردن برق نداشتند.

قبل از طوفان، ایستگاه های پمپاژ آب شهر روی زنجیر نبود تا از وقفه محافظت کند. اکنون آنها هستند – اما این برای اطمینان از عدم از دست دادن قدرت کافی نیست.

این ایستگاه‌ها ژنراتورهای پشتیبان ندارند تا در صورت از کار افتادن شبکه برق تگزاس، جریان آب را برای نزدیک به 2 میلیون نفر ادامه دهد، علی‌رغم توصیه‌ای در سال 2015 از سوی کارشناسان برنامه‌ریزی بلایای خارجی که از شرکت خواسته بود آنها را خریداری کند.

مقامات آب و برق با استناد به برآورد هزینه 200 میلیون دلاری گفتند که تجهیز هر یک از ایستگاه های پمپاژ به ژنراتور بسیار گران است. آنها همچنین نگران هستند که ژنراتورها در هوای سرد آسیب ببینند، همانطور که در هیوستون انجام دادند. در عوض، این شرکت تعدادی ایستگاه را شناسایی کرده است که می توانند به عنوان منبع آب پشتیبان و نگهداری در شهر عمل کنند، حتی اگر چندین ایستگاه دیگر از کار بیفتند.

چالشی که اکنون برای شرکت های آب و برق سن آنتونیو وجود دارد، کشف چگونگی نصب ژنراتورهای ارزان قیمت، به ویژه ژنراتورهایی است که با گاز طبیعی کار نمی کنند.

رابرت پوئنته، افسر ارشد آب گفت: گاز طبیعی در تگزاس شکست خورده است. بنابراین اگر می‌خواهید برای پشتیبان‌گیری، برای مواقع اضطراری به این موضوع اعتماد کنید، ممکن است با همین مشکل مواجه شوید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme Bozdurma