ضایعات گوشت گاو رویال هیوستون با گروهبان HPD در بالا می آید

[ad_1]

غول قراضه هیوستون استخوانی از عسل دارد.

دنیس لاوج، صاحب یک تجارت که بیشتر به خاطر خرید 2 دلار زباله در هیوستون شهرت دارد، درگیر دعوای حقوق مدنی علیه یک گروهبان سابق پلیس هیوستون است. جسی فیث، که متهم به پنهان کردن مدارک از قاضی برای دستگیری لاویاج در سال 2016 است. فیث سعی کرد از طریق دفاع واجد شرایط از مصونیت خود از مسئولیت فرار کند، اما یک قاضی فدرال در هیوستون در 2 دسامبر حکم داد که این پرونده می تواند علیه گروهبان ادامه یابد – امری نادر. وکلای لاویاژ می گویند این اتفاق برای هر کسی که تلاش می کند افسران مجری قانون را به دلیل تخلفات تحت تعقیب قرار دهد.

لاویاژ به عنوان مالک C&D Scrap Metal، گهگاهی با واحد سرقت فلزات HPD که قبل از بازنشستگی در ماه مه توسط Fite اداره می شد، همکاری نزدیک داشت. فیت در حال شکستن دزدان فلزی در سراسر شهر بایو است و لاویاژ سخت کار می کند تا مواد دزدیده شده توسط فروشنده را بو کند. در حال حاضر، وب‌سایت C&D Scrap Metal به مشتریان دستور می‌دهد برای هر گونه نگرانی مستقیماً با Fite تماس بگیرند. این دو حتی در تاریخ 2020 در کنار هم به دلیل افزایش اخیر در سرقت مبدل های کاتالیزوری از هیوستون به هیوستون کرونیکل نقل قول شدند.

با این حال، تحت این دوستی، یک خصومت مداوم بین این دو وجود دارد که ماه‌ها قبل از دستگیری لاویاژ در سال 2016 به دلیل عدم تطابق در اسناد شروع شد، که در نهایت به دلیل آن تبرئه شد.

دنیس لاویاج، مالک و مدیر عامل شرکت ضایعات فلزی C&D، مبدل های کاتالیزوری گرفته شده از شرکتش را در روز پنجشنبه، 17 دسامبر 2020، در هیوستون نشان می دهد.

یی چین لی، هیوستون کرونیکل / عکاس تمام وقت

لاویاژ روز دوشنبه تلفنی گفت: “باور کنید، در 60 سال گذشته مجبور شدم یکی دو بار زندانی شوم.” “اما نه برای آن مرغ… معامله.”

در تگزاس، خریداران ضایعاتی مانند Laviage ملزم به گزارش خریدهای خود به اداره ایمنی عمومی تگزاس (DPS) هستند. شهر هیوستون همچنین از آنها می‌خواهد که گزارش‌هایی را به یک پایگاه داده ملی به نام Leads Online ارسال کنند. این تا حدی به این دلیل است که آژانس‌های مجری قانون می‌توانند سارقان بالقوه فلزات را که زباله‌های دزدی شده را به خریداران ناآگاه می‌فروشند، ردیابی کنند.


در سال 2015، C&D Scrap Metal از برنامه ای به نام Scrap Dragon برای پر کردن فرم های صحیح و ارسال آنها به DPS و Leads Online استفاده کرد. در تابستان همان سال، یک خطا در Scrap Dragon تعدادی از گزارش‌های C&D را از DPS نگه داشت، اما همه گزارش‌ها هنوز به Leads Online ارسال می‌شوند. پس از اینکه لاویاژ متوجه شد، پلیس را در جریان قرار داد و اصرار داشت که گزارشات را به صورت دستی به DPS ارسال کند تا مشکل نرم افزاری برطرف شود.

در نوامبر 2015، Fite آنچه را که یک قاضی فدرال “اکسپدیشن ماهیگیری” را علیه لاویاژ و ضایعات فلزی C&D نامید راه اندازی کرد. او اخیراً بر اساس یک پرونده حقوق مدنی در اوایل تابستان 2015 به ریاست بخش سرقت فلزات HPD ارتقا یافت. Fite و کارکنان آن درخواست های مکرر Laviage برای مشکل نرم افزاری را نادیده گرفتند و همچنان آن را به عدم گزارش به DPS متهم کردند.

طبق محاکمه، در جریان تحقیقات، لاویاژ ادعا می‌کند که فیت گاهی اوقات بی‌ادب و غیرحرفه‌ای بوده است. لاویاژ یک شکایت رسمی در مورد تداوم Fite و سایر مشکلات به HPD ارائه کرد، اما اداره پلیس آن را رد کرد.

گروهبان پارس را مقصر دانست.  جسی فیث گاهی اوقات در طول تحقیقات غیرحرفه ای عمل می کند.  یک بار در جریان بازرسی از ضایعات فلزی C&D در دسامبر 2015، فیت در اطراف میز جلو قدم زد و زنگ بی‌صدا را پشت پیشخوان کسب‌وکار به صدا درآورد و فکر می‌کرد که طبق یک دادخواست درب ورودی را برای یکی از کارمندان باز می‌کند.  افسران پلیس به سرعت به مرکز هجوم بردند، اما البته هیچ وضعیت اضطراری پیدا نکردند.

گروهبان پارس را مقصر دانست. جسی فیث گاهی اوقات در طول تحقیقات غیرحرفه ای عمل می کند. یک بار در جریان بازرسی از ضایعات فلزی C&D در دسامبر 2015، فیت در اطراف میز جلو قدم زد و زنگ بی‌صدا را پشت پیشخوان کسب‌وکار به صدا درآورد و فکر می‌کرد که طبق یک دادخواست درب ورودی را برای یکی از کارمندان باز می‌کند. افسران پلیس به سرعت به مرکز هجوم بردند، اما البته هیچ وضعیت اضطراری پیدا نکردند.

جی آر جردن / جی جردن، کارکنان

با این حال، فیته فشار خود را تا مارس 2016 ادامه داد، تا زمانی که شکایت کیفری علیه لاویاژ ارائه کرد. فیت در بیانیه ای که دستور بازداشت لاویاژ را صادر کرد، فروشنده ضایعات را متهم کرد که «عمداً و آگاهانه» این خریدهای ضایعاتی را به DPS گزارش نکرده است. این بیانیه در هیچ کجا بیان نمی کند که لاویاژ ادعا می کند از مشکل آگاه است و فعالانه در تلاش برای اصلاح آن است.

بر اساس درخواست، قاضی دلیل محتملی برای دستگیری لاویاژ پیدا کرد. چند پلیس هوستون او را در مکان تعطیل شده خود در هایتس بلافاصله پس از آن دستگیر کردند. در سپتامبر 2018، هیئت منصفه لاویاد را بی گناه تشخیص داد و پرونده از پرونده او حذف شد. در دسامبر همان سال، لاویاژ شکایتی را در شهرستان هریس علیه Fite به دلیل دستگیری کاذب و تعقیب بدخواهانه تنظیم کرد که در نهایت به دادگاه فدرال در ناحیه جنوبی تگزاس منتقل شد.

مایکل وین، وکیل لاویاژ، گفت: «این نوع تصمیم‌ها تأثیر عمیقی بر تجارت، مردم و خانواده‌ها دارند. وقتی تصمیم می‌گیرید همه اینها را زیر پا بگذارید، وقت شناس باشید و خود را به عنوان یک افسر مجری قانون متعهد نکنید که قبل از اینکه زندگی مردم را تا این حد عمیق خراب کنید، هوشیار یا بی پروا باشید، مانند این مورد، دنیس.»

Fite توسط وکلای بخش حقوقی شهر هیوستون و همچنین دفتر دادستان شهرستان هریس نمایندگی می شود. مشخص نیست که چرا دادستان منطقه در این پرونده است. هیچ یک از وکلا برای اظهار نظر در دسترس نبودند. تلاش برای رسیدن به فیتا ناموفق بود.

مالک دنیس لاویج، تجارت ضایعات فلزی C&D خود را اداره می کرد، اگرچه پس از طوفان آیک که در سال 2007 در اینجا دیده شد، دو هفته بدون برق بود.

مالک دنیس لاویج، تجارت ضایعات فلزی C&D خود را اداره می کرد، اگرچه پس از طوفان آیک که در سال 2007 در اینجا دیده شد، دو هفته بدون برق بود.

استیو اوکرت / کرونیکل

در آگوست امسال، وکلای Fite از قاضی منطقه ای ایالات متحده، لین هیوز، خواستند که از شکایت خود صرف نظر کند. آنها استدلال می کنند که فیته باید از مسئولیت محافظت شود زیرا او در اداره پلیس هیوستون مشغول به کار بود. این مفهوم که مصونیت واجد شرایط نامیده می‌شود، معمولاً برای محافظت از مقامات مجری قانون در سراسر کشور که با چنین پرونده‌های مدنی دقیقی روبرو هستند، استفاده می‌شود.

در 2 دسامبر، هیوز حکم داد که Fite نمی تواند از محافظت ایمنی واجد شرایط برای پرونده خود استفاده کند.

هیوز در دستور دوم دسامبر نوشت: «لاویاژ قصدی برای پنهان شدن نداشت. او گزارش‌های تقریباً یکسانی را در شهر هیوستون ارائه کرد. دعوا به عمد بررسی شد [DPS’] گزارش با شهر هیوستون. لاویاژ فیت را به خاطر تلاش‌هایش برای اصلاح مشکلات نرم‌افزاری تحسین کرد، اما فیت بر یک سفر ماهیگیری اصرار داشت.

هیوز همچنین گفت که “فیت مسئول کاستی های خود است” قبل از اینکه مشخص شود که حفاظت از مصونیت واجد شرایط در این پرونده بی ربط است.

پرونده تقریباً تمام شده است. Wynne انتظار دارد وکلای Fite به دادگاه تجدید نظر منطقه پنجم تجدید نظر کنند. در همین حال، لاویاژ و وکلایش همچنان در حال محاسبه خسارت هستند. اینها ممکن است شامل هزینه های فرصت، آسیب به شهرت و غرامت برای بسته شدن یک سایت جدید C&D در طول آزمایش باشد. لاویاژ انتظار دارد این درخواست به “میلیون” برسد.

لاویاژ در مورد دستور دوم دسامبر گفت: «این یک پیروزی برای من است. “این مرد به تازگی زندگی من را در حدود سه سال و نیم نابود کرده است. سرانجام عدالت علیه او برقرار خواهد شد.”

تاریخ تست مشخص نشده است[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme