علی کریمی:لیگ را تمام کنند،اما قهرمان هم مشخص شود

[ad_1]

ورزش سه نوشت؛ علی کریمی بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی که امروز در تمرین تیم رسانه ورزش شرکت کرده بود درباره تعطیلی لیگ،کرونا و انتخاب یک تیم به عنوان قهرمان حرف زد.

با شرایطی که وجود دارد اگر پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ برتر مشخص شود آیا این تصمیم درستی است؟

اگر قرار باشد لیگ برگزار نشود باید قهرمان مشخص شود و غیر از این نیست.

خیلی از تیم ها می گویند که ما بازیکنان کرونایی داریم.

این را باید پزشک شخصی آنها نظر بدهد.خود فدراسیون به این نتیجه رسیده اند که اگر قرار است لیگ تعطیل شود باید قهرمان مشخص شود.

فدرسیون نباید در این مورد ورود کند؟

الان این بازیکنان از تعطیلات آمده اند و تست داده اند.در شبکه های مختلف داریم می بینیم که خیلی از آنها که تست شان مثبت شده بود یکی یکی دارد منفی می شود.انشاءالله که خوب شده باشند چون هیچ چیزی مهمتر از سلامتی نیست. اما خب اینها باید برگردند به عقب و ببینند که در زمان قرنطینه چه کار می کردند که تست های شان مثبت شده است.در مجموع فکر می کنم این مشکل می توانست در نشستی با حضور مدیران لیگ برتری ختم به خیر شود.اگر رای گیری می کردند این اتفاق ها نمی افتاد.اگر نمی خواهند لیگ برگزار شود باید قهرمان را مشخص کنند.پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اختلاف صدرنشین است اگر امتیازها نزدیک بهم بود آن موقع شرایط فرق می کرد اما اختلاف خیلی زیاد است.

یک سری ها هم انگار دارند شیطنت می کنند.

من فکر می کنم کسانی که دارند برای تعطیلی لیگ فشار می آورند بیشتر مدیرعامل تیم ها هستند که آن  هم به دلیل مسائل مالی است.تیم هایی که اتفاقا بریز و بپاش شان زیاد بوده است.اگر نه تیم های میانه جدول که رو به پایین هم هستند ندیده ایم چنین اعتراض هایی بکنند.ولی در نهایت باید تصمیم گیری درستی شود.باز هم می گویم سلامتی بازیکنان و عوامل برگزار کننده مسابقات باید تضمین شود.تصمیمی گرفته شود که کسی متضرر نشود و همه چیز ختم به خیر شود.مشکلی که داریم این است که در فدراسیون ما معلوم نیست که چه کسی تصمیم گیرنده است.انشاءالله همه چیز ختم به خیر شود.

علی آقا درباره اساسنامه هم حرف می زنید؟

دو سال پیش درباره اش حرف می زدیم آن موقع همه خواب بودند.حالا نوشدارویی شده برای سهراب.بهتر است درباره اش حرف نزنیم.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>