نرم کننده موی سر رو هل بده

لحظاتی وجود دارد که همه ما احساس استرس می کنیم. و درست مثل ذهن شما ، موهای شما می توانند به همان شیوه احساس کنند. موهای پر فشار و پر فشار که نیاز به محصولاتی دارند که برای تغذیه موها ملایم هستند. این شامپو و تهویه مطبوع گلس دوتایی برای ترمیم موهای خشک و آسیب دیده از داخل آن با مجموعه کراتین 19 تهیه شده است. کراتین برای پیوند موهای شکسته و محافظت از آن در برابر آسیب بیشتر کار می کند. یکی از داوران گفت که موهای خود را از آسیب های ناشی از رنگ آمیزی بیش از حد نجات می دهد. به آنها ظاهری براق تر ، سالم تر و بوی باورنکردنی داد.

بهترین حالت برای موهای مجعد: تهویه مطبوع مرطوب کننده Ouidad Curl

ULTA را خریداری کنید
از هر نوع مو ، موهای مجعد بیشترین رطوبت را دارند. به همین دلیل درمانهای تهویه عمیق ، تهویه مطبوع و شستشوها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. برای کولرهای مرطوب کننده روزمره ، کولرنت مرطوب کننده Ouidad Curl Quencher یک مورد علاقه و مورد علاقه است. این ساخته شده است که موها را مرطوب ، فنری و بدون اینکه وزن آنها را پایین بیاورد ، تعریف کنیم. و اندازه بزرگتر این بطری برای هر کسی که موهای زیادی داشته باشد ایده آل است.

تهویه مطبوع با عصاره جلبک و اسیدهای آمینه گندم ، به مهر و موم کردن کوتیکول مو کمک می کند تا ظاهری براق به جای سرخ شدن داشته باشد و باعث بسته شدن رطوبت می شود. در حین دوش گرفتن آن را در بخش هایی بمالید و موها را از ریشه تا نوک بپوشانید و در حالی که به طور مساوی آن را با یک شانه دندان گسترده توزیع کنید تا مطمئن شوید که هر رشته قبل از شستشو بعد از چند دقیقه از آن خیس شده است.

شما همچنین می توانید یک بطری از شامپو مرطوب کننده Ouidad Curl Quencher را تکمیل کنید تا روش درمانی خود را تکمیل کنید. بهترین نرم کننده موی سر

بهترین حالت برای موهای با رنگ: شامپو هیدرات Pureology


ULTA را خریداری کنید
همانطور که رنگ آمیزی موهای شما آسان و در دسترس است با فرم های مختلفی مانند فرمول های داخل منزل و رنگهای نیمه شفاف ، این نوع فرایندهای شیمیایی تمایل به خشکی موهای خود دارند. مهم است که محصولاتی را تهیه کنید که برای موهای با رنگ استفاده نمی شود نه تنها برای حفظ رنگ روشن و پر جنب و جوش بلکه برای اینکه به موها عناصر مورد نیاز برای سالم ماندن موها بدهید. این مارک برای بهبود موهای رنگ شده با استفاده از خالص ترین مواد ایجاد شده و حاوی سولفات های اضافی نیست. شامپو Pureology Hydrate از جوجوبا ، چای سبز و مریم گلی استفاده می کند تا موها را بدون اینکه رنگ بزنید ، حالت دهند. می توانید این شامپو را با هیدراتور Pureology Hydrate برای حداکثر هیدراتاسیون جفت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>