پوشک بچه اصلی بست رویو

به چه تعداد پوشک نیاز دارید؟
برای من ، یکی از سخت ترین چیزها در مورد انبار پوشک ، فهمیدن تعداد از هر سایز برای خرید چقدر بود. وقتی با دخترمان باردار شدم ، فهمیدم که یکی از دوستانم در سال اول فرزند خود از تعداد پوشک استفاده می کند. من پیدا كردم كه بسیار مفید است كه بتوانم به این نکته اشاره كنم كه وقتی كه من در حال خرید پوشك برای سهام خود بودم و اگرچه ما با استفاده از مقادیر مختلف به پایان رسید ، این كار یك راهنمای راهنمایی را برای من فراهم كرد.

من در مورد استفاده از پوشک دختر ما در سال اول نیز پیگیری کردم. در زیر هم رکورد دوست من و هم سابقه من را پیدا خواهید کرد. امیدوارم که این ایده به شما کمک کند تا ایده کمی از تعداد هر اندازه برای سهام خود در اختیار شما قرار دهد.

(بسته های ذکر شده در زیر بسته های کوچکتر پوشک جامبو هستند ، نه بسته های بزرگتر یا جعبه های بزرگتر. من تعداد تقریبی پوشک را در آن گنجانده ام زیرا ممکن است برخی از شما به جای آن جعبه های بزرگ را بخرید.)

استفاده از پوشک دخترانه ما در طول 12 ماه اول (وزن او در بدو تولد 8 عیار 4 عیار) در نوزاد متولد شده : 6 بسته (حدود 216 پوشک) اندازه 1 : 4 بسته (حدود 160 پوشک) اندازه 2 : 16 بسته (حدود 640 پوشک) ) اندازه 3: 19 بسته (تقریبا 684 پوشک)

http://tinyurl.com/y9zszc44
https://rebrand.ly/uuv9ax7
https://bit.ly/2KoLZJH
https://xip.li/L39nRq
https://is.gd/kotwwO
https://v.gd/ltGf9L
https://v.ht/uH4Ta
https://plink.ir/bdCBU
https://u.nu/y8pjm
https://clck.ru/N4eAh
http://ulvis.net/TXAv
https://cutt.ly/MyqzFfe
https://shrtco.de/WQYjS
http://tny.im/zrxXs

منبع: https://is.gd/3pgjJx

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی