چرا به هود برد نیاز دارم؟

یکی از لوازم مهم که نباید در هنگام ساخت یا بازسازی آشپزخانه از آن غافل شوید ، کاپوت برد است.

در هنگام پخت و پز ، اگر سیستم تهویه مناسب برای کمک به دفع این عناصر از هوا وجود نداشته باشد ، دود ، رایحه و ذرات رها شده می تواند به آشپزخانه شما آسیب برساند و حتی به طور بالقوه برای سلامتی شما مضر باشد.

یک کاپوت محدوده ، که گاهی اوقات به آن هود هواکش نیز گفته می شود ، بیشتر چربی ها و مواد شیمیایی را از اتاق بیرون می کشد تا نیازی به نگرانی در مورد دود ناسالم یا بوهای ناخوشایند نباشید.

این امر به ماندگاری بیشتر وسایل دیگر نیز کمک می کند ، همچنین چربی های ناشی از آن و آلاینده های ناشی از پخت و پز می توانند باعث خراب شدن و سن زودرس مواد در آشپزخانه شما شوند. از این گذشته ، بسیاری از ایالت ها طبق قانون نیاز به تهویه داخل آشپزخانه شما دارند.

از دیگر مزایای داشتن کاپوت در آشپزخانه شما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هودهای محدوده در تمیز نگه داشتن آشپزخانه شما نقش دارند. میز و دیوارهای شما تمیز تر خواهند ماند زیرا دود و گریس قادر به ساختن و پخش شدن نخواهند بود.
اگر فضای شما به درستی تهویه نشود ، مونوکسید کربن می تواند تا حد خطرناک رشد کند. هودهای محدوده خطر مسمومیت با مونوکسید کربن را کاهش می دهد.
هودهای محدوده نقش مهمی در حفاظت از آتش دارند. آنها می توانند با از بین بردن گرمای اضافی و همچنین دود و ذرات ، آشپزخانه های گرم را خنک کنند. دود به بیرون منتقل می شود و این بدان معناست که در هنگام پخت و پز آشکارساز دود فعال نمی شود.
اکثر کاپوت های برد دارای ویژگی های روشنایی هستند تا فضای درخشان تری به فضای شما ارائه دهند ، این امر به ایمنی آماده سازی و پخت و پز کمک می کند.
هودهای محدوده ای در بسیاری از ایالت ها طبق قانون لازم است. داشتن یک هود محدوده می تواند ارزش ملک شما را بالا ببرد و یکی از موارد کمتری باشد که خریدار آینده شما باید روی آن سرمایه گذاری کند.
برای خرید کاپوت محدوده باید به دنبال چه چیزی باشم؟
دو عامل مهم برای انتخاب هود مناسب برای خانه شما ، اندازه دامنه شما و مساحتی است که می خواهید هود آن را نصب کنید. باید این نکته را در نظر بگیرید که آیا می خواهید دامنه نصب شده در زیر کابینت ، در برابر یک دیوار ، بالاتر از یک جزیره یا هر مکان دیگری در آشپزخانه شما باشد. برای تعیین اندازه باید اندازه دامنه خود را اندازه گیری کرده و راهنمای اندازه ما را در زیر بخوانید.

چگونه می دانم به چه نوع هود برد نیاز دارم؟
برای تعیین اینکه کدام هود دامنه مناسب خانه شماست ، باید چیدمان آشپزخانه شما در نظر گرفته شود. این بستگی به جایی دارد که محدوده آشپزی شما در آشپزخانه شما قرار دارد. در زیر متداول ترین انواع نصب هودهای برد است.

در زیر کابینت
در زیر کابینت

هودهای تحت کابینت یکی از رایج ترین انواع هودهای برد است که مشاهده خواهید کرد. آنها به قسمت زیرین کابینتی واقع در بالای محدوده شما سوار شده اند. آنها اغلب در طراحی براق هستند و به شما امکان تهویه را می دهند در حالی که در فضای آشپزخانه و کابینت شما مخلوط می شوند.

نصب کابینت های داخل کابینت پرولین بسیار آسان است و شامل فیلترهای ایمن ماشین ظرفشویی باعث تمیز کردن نسیم می شود. آنها یک انتخاب مقرون به صرفه هستند و معمولاً هزینه کمتری نسبت به سایر انواع هودهای برد دارند.

این هودهای محدوده عملکرد تهویه قدرتمندی را ارائه می دهند در حالی که یکپارچه در هر فضای آشپزخانه قرار می گیرند. برای پیدا کردن فضای مناسب برای آشپزخانه خود ، انواع هودهای دامنه وسیع ما را جستجو کنید.

هودهای دیواری
هودهای دیواری

کاپوت های دیواری محدوده از نظر ظاهری شبیه به کاپوت در محدوده کابینت هستند اما به جای اینکه به کابینت های بالاتر از محدوده سوار شوند ، به دیوار بالا سوار می شوند. این گزینه مناسب برای عدم وجود کابینت در بالای محدوده شما است ، و cooktop شما در برابر یک دیوار قرار دارد.

هودهای دامنه دیواری در امتداد پایین گسترده تر هستند و طول اجاق گاز را می پوشانند ، اما سپس به سمت دریچه باریک می شوند. این نوع از سبک های نصب کاپوت محدوده زمانی انتخاب شده است که هیچ کابینی در بالای محدوده شما وجود نداشته باشد.

مهم نیست که سقف شما چقدر باشد ، پسوند های دودکش در ارتفاعات مختلف در دسترس هستند تا مطمئن شوید هود محدوده دیواری شما قادر به تهویه مناسب است.

هودهای محدوده جزیره
هودهای محدوده جزیره

در صورت داشتن یک آشپز جزیره بهترین هود های جزیره ای بهترین راه برای تهویه آشپزخانه شما هستند. اینها از طریق مجرای سقفی در بالای جزیره شما نصب شده و از آن خارج می شوند.

با کمبود دیوار یا کابینت در کنار آنها برای کمک به دود قیف ، هودهای دامنه جزیره به طور کلی باید از اندازه پخت و پز وسیع تر باشند. ما توصیه می کنیم از هر طرف 3 “-6” فضای اضافی داشته باشید.

Proline هودهای استیل و استیل ضدزنگ و شیشه ای زیبا را در همه ابعاد ارائه می دهد.

هودهای محدوده حرفه ای
هودهای محدوده حرفه ای

Hoods Proline Range Hoods دارای انواع هودهای حرفه ای در اندازه ها و سبک های مختلف و دارای قدرت اضافی CFM می باشد تا بتواند نیاز شلوغ ترین آشپزخانه ها و بیشترین آشپزهای مورد درخواست را داشته باشد.

هودهای دارای درجه حرفه ای Proline به طور کلی دارای CFM بالاتری برای کمک به آشپزخانه هایی هستند که مقادیر زیادی از دود ، گریس یا سایر آلاینده ها را کنترل می کنند.

با نصب حداکثر 2000 CFM ، نصب آسان و هودهای محدود تمیز ، توان تهویه مورد نیاز خود را برای رفع نیازهای تهویه و تصفیه هوا در آشپزخانه شما ارائه می دهند.

انواع سبک های هود دامنه حرفه ای ما شامل هودهای دامنه ای دیواری ، هودهای محدوده جزیره ای ، زیر کاپوت های محدوده کابینت ، یا درج های هود محدوده است.

هودهای محدوده در فضای باز
هودهای محدوده در فضای باز

هودهای محدوده در فضای باز به نگه داشتن کباب یا آشپزخانه شما در فضای باز از دود ، گریس یا سایر محصولات فرعی آشپزی کمک می کند.

این هودهای دامنه قوی تر از حد معمول هستند زیرا باید بتوانند عناصر فضای بیرون را تحمل کنند و معمولاً برای تنظیم نشستن در بالای ارتفاع متوسط ​​از محدوده تنظیم شده اند.

از آنجایی که در فضای بیرونی باد و عناصر دیگری وجود دارد ، بهتر است یک هود در فضای باز خریداری کنید که دو اندازه بزرگتر از cooktop شما باشد (6 و -12 با هم همپوشانی در هر طرف).

درج محدوده هود
درج محدوده هود

درج هود محدوده واحد تهویه است که در داخل هود یا کابینت محدوده سفارشی موجود قرار می گیرد.

آنها عملکرد اصلی هودهای برد را ارائه می دهند و گزینه ای سازگارتر برای طراحی های خاص هستند.

درج ها برای انعطاف پذیری عالی هستند و در اندازه های گسترده ای و قدرت CFM برای متناسب با هر هود سفارشی قرار می گیرند.

به چه اندازه هود دامنه ای نیاز دارم؟

در اکثر شرایط پخت و پز ، اندازه هود باید به طور مستقیم با سطح آشپزخانه شما مرتبط باشد. پرولین توصیه می کند که عرض هود دامنه شما به اندازه عرض یا اندازه گسترده تر از عرض دامنه شما باشد.

برای آشپزخانه های داخلی توصیه می کنیم یک هود دامنه خریداری کنید که یک اندازه بزرگتر از اندازه دامنه شما باشد.

این بدان معنی است که اندازه دامنه شما را از هر اندازه 3 تا 6 »همپوشانی می کند.

به عنوان مثال اگر اندازه اجاق گاز شما 30 “پیشنهاد می کنید یک هود برد 36 عیار خریداری کنید.

برای آشپزخانه های در فضای باز توصیه می کنیم از هود خود یک هود خریداری کنید که دو سایز بزرگتر باشد (با همپوشانی 6 تا 12 در هر طرف) تا از پتانسیل خود استفاده کنید تا باد بالقوه و سایر عواملی را که همراه با آشپزی در فضاهای فضای باز به حساب می آید.

به عنوان مثال اگر آشپزخانه آشپزخانه شما در فضای باز 30 “اندازه هود دامنه بین 42” و 54 “است.

قبل از خرید کاپوت محدوده مطمئن شوید که فضایی را که قصد دارید در آن قرار دهید ، اندازه گیری کرده اید تا الزامات و محدودیت های اندازه خود را بدانید.

چه مقدار CFM نیاز به هود برد من دارد؟
محاسبه تعداد CFM مورد نیاز شما

هرچه هود برد شما قدرتمندتر باشد ، در از بین بردن هوا از فضای پخت و پز موثرتر خواهد بود. قدرت حرکت هوا برای هودهای برد در CFM (فوت مکعب در دقیقه) اندازه گیری می شود.

به طور کلی ، قاعده آشپزخانه GAS این است که برای هر 10،000 BTU اجاق گاز خود را تولید می کند شما به 100 CFM نیاز دارید. مثال 60،000 CT = 60000 BTU.

برای اجاق گاز ELECTRIC ، CFM با توجه به اندازه اجاق گاز برآورد می شود. شما به 100 CFM برای هر 10 “عرض اجاق گاز احتیاج دارید ، بنابراین اگر اجاق گاز / اجاق گاز شما 36” باشد ، حداقل به 360 CFM احتیاج دارید.

برخی از عواملی وجود دارد که ممکن است باعث شود شما بخواهید یک هود محدوده با CFM بالاتر داشته باشید.

هنگام پخت و پز ، اگر به طور معمول دود ، گریس یا سایر دودها وجود داشته باشد ، هود دامنه ای با CFM بالاتر اطمینان حاصل خواهد کرد که همه فرآورده های پخت و پز قادر به خارج شدن از منطقه آشپزخانه هستند.

اگر هود دامنه شما در یک جزیره قرار دارد ، یک هود محدوده با CFM بالاتر توصیه می شود زیرا هیچ دیوار یا زمینه ای در نزدیکی محل پخت و پز وجود ندارد که بتواند دود و هوا را بخورد.

در آخر اینکه ، در صورت نصب کاپوت محدوده برای کوره یا آشپزخانه در فضای باز ، هود CFM بالاتر توصیه می شود. این به این دلیل است که فضاهای بیرون در معرض باد و سایر عناصری هستند که بر نحوه جریان هوا تأثیر می گذارند.

مزایای آیات مجاری و هود مجرمانه چیست؟

نوع تهویه اینگونه بیان می کند که در نهایت هوای خارج شده توسط هود محدوده به پایان می رسد. برای هودها سه گزینه وجود دارد:

داکت یا تهویه
هودهای مجاری کاملاً تحریک کننده ها را از آشپزخانه و خانه خود خارج می کنند. این نوع تهویه همیشه ترجیح داده می شود. در صورت امکان ، هود را به سمت خارج از منزل خود بکشید.

اگر هود برد شما به یک دیوار بیرونی سوار شود ، مجاری اگزوز کوتاه تر و در نتیجه کارآمد تر خواهد بود. اگر هود برد شما به یک دیوار داخلی یا جزیره سوار شود ، مسافت بیشتری وجود دارد که هوا باید برای فرار از آن حرکت کند ، بنابراین باید یک واحد قدرتمندتر در نظر گرفته شود.

نصب مناسب کاربست برای کارایی و عملکرد کلی هود برد بسیار مهم است. مجرای ساختمانی را می توان از طریق اتاق زیر شیروانی به بیرون از منزل اجرا کرد اما هرگز نباید در زیر یک اتاق زیر شیروانی یا زیرزمین تخلیه شود.

اطمینان حاصل کنید که اندازه مجرای همان اندازه اتصالات مجرای در هود است.

چرخشی یا غیر تهویه شده یا بدون مجاری
از هودهای دامنه ای استفاده نشده در هنگام دوش گرفتن ، برای بدست آوردن هوای اگزوز در خارج از خانه گزینه مناسبی نیست. در این روش می توان یک هود دور چرخشی یا یک کیت چرخشی را به یک هود مجرای معمولی اضافه کرد. با نصب این فیلتر اضافی ، معمولاً ، یک فیلتر کربن یا ذغال سنگ ، هوا تمیز می شود و مجدداً آن را دوباره به داخل آشپزخانه یا محل پخت و پز باز می گرداند.

بدیهی است این بهترین راه برای پاک کردن هوا نیست اما اگر استخراج کامل هوا گزینه ای نباشد ، خوب کار می کند. مهم است که فیلترهای چرخشی را هر چند ماه یک بار تعویض کنید تا از عملکرد خوب هود اطمینان حاصل شود.

قابل تبدیل
این ها هودهایی هستند که می توانند به صورت مجاری یا چرخشی تبدیل شوند. برای رسیدن به بهترین نتایج تهویه ، مجرای سمت خارج قرار دارد. قبل از خرید یک هود برد قابل تبدیل ، اطمینان حاصل کنید که برای چرخش دوباره به قطعات اضافی احتیاج ندارید.

چه چیز دیگری را باید بدانم که هنگام خرید انواع هود برد؟
هزینه
Proline نسبت به بسیاری از رقبا قیمت های پایین تری را ارائه می دهد زیرا ما تولید کننده هستیم ، در حالی که سایر رقبا فقط توزیع کنندگان در زنجیره ای از توزیع کنندگان هستند که در هر مرحله از راه باعث افزایش هزینه می شوند.

ما هودهای مختلفی داریم که متناسب با بودجه شما خواهد بود.

نگاه کن
محل پخت و پز یکی از کانون های اصلی آشپزخانه است. هود دامنه شما باید از ظاهر و احساس آشپزخانه شما تعریف کند.

Proline از سبک های هود دامنه محبوب در طراحی استیل و شیشه استفاده می کند تا در زیبایی زیبایی آشپزخانه مورد نظر شما مطابقت داشته باشد.

ما همچنین برای نیازهای هود سفارشی خط ما از هودهای محدوده Artisan را ارائه می دهیم. اگر به دنبال ظاهری مدرن و صنعتی هستید ، خط هودهای صنایع دستی را به شما پیشنهاد می کنیم. ما همچنین از نوع هودهای ویکتوریا برای آشپزخانه هایی با ظاهری زنگ زده تر و زیبا تر استفاده می کنیم.

سطح نویز
صدایی که یک بهترین هود خارجی ایجاد می کند ، در گونها اندازه گیری می شود. یک صدا تقریباً برابر با صدای یخچال در حال اجرا است. مکالمات عادی در حدود 4 سونی و نرخ ترافیک سبک تا حدود 8 انجام می شود.

هودهای دامنه پرولین همه در 2-7 سون قرار دارند. به خاطر داشته باشید که هر چه CFM بالاتر (قدرت تهویه) یک هود برد داشته باشد و هرچه سرعتی که در آن کار می کنید سریعتر باشید ، سر و صدای بیشتری به وجود می آورد. همچنین ، اگر CFM ها برابر باشند ، هود بزرگتر باشد ، آرام تر خواهد بود. تصور کنید که حرکت یک مقدار هوا در فضای بزرگتر باعث ایجاد اصطکاک و سر و صدای کمتری می شود.

رتبه بندی یک نفره خوب برای یک هود محدوده چیست؟

سهولت نصب
یک جنبه مهم در انتخاب هود دامنه مناسب ، سهولت نصب است. این که آیا شما DIY’er هستید یا می خواهید برای انجام کار شخصی را استخدام کنید ، روند نصب آسان تر خواهد بود و در طولانی مدت پول بیشتری برای پس انداز خود خواهید داشت. هودهای پرولین برای نصب بسیار ساده هستند.

نمایش نصب و راه اندازی پرولین راهنمای ببینید که چگونه یک هود پرولین معمولی نصب شده است.

نگهداری
همه هودهای برد برای حفظ عملکرد بهینه نیاز به نگهداری و تمیز کردن دارند. آنها نیاز به تمیز کردن تله های گریس و فن ها دارند زیرا گریس با گذشت زمان ساخته می شود. فیلترهای بافل پرولین برای تمیز کردن نسیم از ماشین ظرفشویی بی خطر هستند.

برای به حداکثر رساندن جریان هوا ، بهتر است به طور مرتب تمام قسمت هایی که مستعد چربی هستند را تمیز کنید. این به شما کمک می کند که هود برد شما به طور موثری برای سالهای بعد کار کند. در اینجا می توانید تعدادی از فیلم ها در مورد مراقبت و نگهداری از هود خود را در اینجا بیابید و ببینید چقدر آسان است که هود خود را در شرایط کاری مناسب برای سالهای آینده نگه دارید.

چرا باید یک فن آشپزخانه هولز Proline Range Hoods خریداری کنم؟
تایمر
بیشتر هودهای برد که دارای صفحه کنترل هستند دارای صفحه نمایش هستند و تایمر تنظیم شده است که بعد از اتمام کار آشپزی خاموش می شوند. این به شما امکان می دهد تا زمانی که قصد پخت و پز دارید بدون خطر فراموش کردن خاموش کردن آن ، هود دامنه را اجرا کنید. همچنین به شما امکان می دهد تا 5 یا 10 دقیقه دیگر هنگام پخت و پز کار خود را ادامه دهید تا مطمئن شوید هوا روشن است.

چراغها
اکثر کاپوتهای برد مورد نظر شما با چراغها همراه خواهد بود ، بنابراین آنها را در نظر بگیرید که چه نوع و چقدر روشن هستند. چراغهای مناسب دید بیشتری را برای سرآشپز ایجاد می کنند.

Proline از نوع هودهای LED با گزینه LED یا روشنایی هالوژن استفاده می کند ، که هر دو از نظر انرژی بسیار کارآمد هستند.

گزینه های فیلتر
پرولین دو نوع فیلتر برای هودهای برد ، فیلترهای Baffle و ذغال سنگ را ارائه می دهد. فیلترهای Baffle در اکثر هودهای ما هستند و برای سهولت در روند تمیز کردن ، ماشین ظرفشویی ایمن هستند.

این فیلترها از طراحی پیشرفته ای استفاده می کنند که حتی برای جلوگیری از خارج کردن چربی ، رطوبت و مواد مضر حتی قبل از خارج شدن از خارج از آن نیز به کار می رود.

از فیلترهای زغال سنگ در هودهای دامنه ای استفاده نمی شود تا آلودگی ها از بین برود.

فیلترهای زغال سنگ قابل شستشو یا تمیز کردن نیستند و باید هر چند ماه یکبار جایگزین شوند (بسته به میزان پخت و پز).

سرعت متغیر فن
سرعت متغیر فن به شما امکان می دهد بسته به نوع پخت و پز که در آن مشغول کار هستید ، توان هود برد را تنظیم کنید.

خواه انتظار زیادی از دود یا گریس و یا مقدار کم آن را دارید ، می توانید سرعت پنکه را برای استفاده در موقعیت های مختلف تنظیم کنید.

بسیاری از هودهای برد پرولین مجهز به حداقل 4 سرعت فن هستند.

چه لوازم جانبی می توانم برای هود برد خود خریداری کنم؟
پسوند دودکش
بسته به نوع چیدمان آشپزخانه شما ، ممکن است یک ارتفاع دودکش برای ارتفاع سقف آشپزخانه شما لازم باشد. نیازهای اضافی با توجه به ارتفاع سقف و نوع هود متفاوت است. اگر از سقف مخصوصاً کوتاه یا بلند برخوردار باشید ، این پسوندها امکان تنظیم سفارشی را فراهم می کنند. آنها مجرای واقعی هوای بیرون را پنهان می کنند.

آیا من به فرمت دودکش نیاز دارم؟ (اینفوگرافیک)

دمنده ها
دمنده محلی دمنده طور مستقیم در داخل بدن هود نصب شده است. هودهای محدوده پرولین دارای یک دمنده محلی است که از قبل نصب شده است.

یک دمنده دمنده یا Inline Blower به خودی خود در محدوده کاپوت نیست بلکه در مجاری بین هود برد و سقف شما نصب شده است. یکی از مزایای این نوع دمنده ها این است که ساکت تر عمل می کند زیرا پنکه در خارج از آشپزخانه قرار دارد. این امر ممکن است در صورت خرید یک هود برد کوچکتر با CFM بالا ، حتی بیشتر مفید باشد.

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksikuşadası escortsu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma