گلوریا سوانسون و هالیوود بزرگترین گشت

زمانی که گلوریا سوانسون ستاره دار در فیلم “سانست بلوار” در سال 1950 آن منادی به عنوان یکی از بزرگترین comebacks در تاریخ سینما. 25 سال قبل از آن به عنوان یک فیلم سکوت ستاره, او تا به حال شده یکی از بهترین و شناخته شده در جهان نه تنها به درمان مانند خانواده سلطنتی اما او تا به حال ایجاد یک احساس در واقع ازدواج مارکی de la Falaise de la Coudraye بخشی از هنسی نوشابه خانواده و عضو یکی از خانواده های نجیب فرانسه. زمانی که گلوریا و بازگشت به آمریکا پس از عروسی خود را به آنها داده می شود صدای تیک تیک-نوار رژه از طریق نیویورک و لس آنجلس و تحت درمان قرار گرفتند به عنوان اصلی خانواده سلطنتی. گلوریا حرفه ای بود در اوج آن است. او بالاترین پرداخت در فیلم بود و او یک نماد مد برای زنان در همه جا.

اما فیلم نه تا به حال شانس خوبی با ظهور صدا در سال 1929 و شیوه زندگی عجیب خود را پس از آن که حسادت از زنان سراسر جهان رنده شده روی احساسات از جهان تحت indignities و محرومیت از رکود بزرگ. در شروع سال 1930 ساخته شده و چهار فیلم ناطق در جانشینی سریع ‘ آنچه یک زن بیوه!’ در سال 1930, ‘بی ملاحظه’ زیر سال, ‘کامل درک’ در سال 1933 و موسیقی در هوا ” در سال 1934 اما همه آنها با شکست مواجه. مخاطبان بودند دیگر هجوم آوردند به فیلم و به عنوان حرفه ای خود را به کاهش رفت گلوریا رفت و داوطلبانه نیمه بازنشستگی. در سال 1941 پس از 7 سال خاموش شدن صفحه نمایش, او به نظر می رسد در یکی دیگر از فیلم, موزیکال, کمدی, ‘پدر, طول می کشد, همسرم,’ بود که به شدت ترویج به عنوان او باز گشت اما آن را انجام نمی به خوبی در گیشه و انتقادی panned. گلوریا به او بازگشت خودخواسته فیلم بازنشستگی اگر چه او ادامه داد: به نظر می رسد در صحنه و همچنین شروع به سعی کنید این رسانه جدید تلویزیون

تا اواخر دهه 1940 برای بیست سال کمی تا به حال شنیده شده از گلوریا سوانسون. کامل نسل از سینما را برانگیخت رشد کرده بود بدون دیدن یک فیلم و یا دانستن تاثیر او تا به حال یک بار بود. تمام که شد در مورد به تغییر توسط یک مرد – کارگردان بیلی وایلدر و استادانه فیلم “سانست بلوار’.

گلوریا نقش سکوت ستاره فیلم نورما دزموند که حرفه ای است اما زندگی می کند که زندگی خود را در خواب موفق گشت. او در دیدار یک جوان فیلمنامه جو Gillis, بازی های برگزار شده توسط ویلیام هولدن و سقوط در عشق با او بود اما او هذیان سبقت گرفتن از او و او از دست می دهد با واقعیت است. سوانسون اقدام کاملا درخشان و برخی از خطوط او گذشت و به نشان می دهد کسب و کار افسانه ای مانند “من هستم بزرگ; این تصاویر که کوچک” “ما نیاز ندارد, گفت و گو, ما تا به حال چهره” و “همه حق آقای DeMille من آماده ام نزدیک من.”

‘غروب آفتاب بلوار’ رتبه در شماره 12 در موسسه فیلم آمریکا لیست فیلم های بالای 100 از تمام زمان و آن است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده توسط بسیاری از منتقدان به عنوان یکی از بهترین فیلم تا کنون ساخته شده است. گلوریا سوانسون عملکرد قدرتمند به دست آورد او یک سوم بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد اسکار و آن را به عنوان نورما دزموند که ما به یاد داشته باشید او امروز نه برای او دستاوردهای قبلی و شهرت. او آنچه را که نورما دزموند بود قادر به انجام نیست. گلوریا سوانسون آمد.

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی