بحران مالی برای آمریکا بیمارستان های روستایی بدتر شده است.

یک گزارش جدید از Chartis مرکز بهداشت روستایی قرار می دهد در وضعیت وخیم نظر: 2019 بدترین سال برای روستایی بیمارستان تعطیلی این دهه با 19 بيمارستان در مناطق روستایی آمریکا بستن درهای خود را. تقریبا یک نفر از هر چهار باز کردن بیمارستان های روستایی دارای علائم هشدار دهنده زود هنگام است که نشان می دهد آنها نیز در معرض خطر بسته شدن در آینده نزدیک.

Chartis مرکز بهداشت روستایی

از سال 2010 به 120 بیمارستان های روستایی بسته اند با توجه به مرکز تحقیقات. و امروز 453 از 1,844 بیمارستان های روستایی هنوز عامل در سراسر کشور باید در نظر گرفته شود آسیب پذیر برای بسته شدن.

این Chartis محققان به دنبال شناسایی عوامل خطر کلیدی که رسوب روستایی بیمارستان تعطیل و سپس با استفاده از این شاخص به پروژه ای است که بیمارستان ها در معرض خطر بسته شدن زود است. برخی از معیارهای واضح بود مانند تغییرات در درآمد و یا چگونه بسیاری از تخت های اشغال شده به طور متوسط.

اما یکی دیگر از شاخص پیشرو است که واضح توضیح سیاسی و است که باید به طور کامل قابل اجتناب: آیا بیمارستان است که در یک دولت است که گسترش مدیکید تحت Obamacare.

با توجه به Chartis در پزشکی گسترش دولت کاهش می یابد 62 درصد احتمال روستایی بیمارستان بسته شدن. برعکس بودن در یک non-گسترش دولت باعث می شود آن را بیشتر احتمال دارد یک روستایی بیمارستان خواهد شد.

ایالات متحده است که باید با تجربه ترین روستایی بیمارستان تعطیلی بیش از 10 سال گذشته (تگزاس, تنسی, اوکلاهما, گرجستان, آلاباما و میسوری) همه حاضر به گسترش مدیکید از طریق 2010 قانون مراقبت های بهداشتی. به نظر می رسد خود را در بیمارستان های روستایی در حال پرداخت قیمت. از 216 بیمارستان که Chartis می گوید هستند بیشتر در معرض بسته شدن 75 درصد در عدم گسترش متحده است. کسانی که 216 بیمارستان باید یک عامل حاشیه منفی 8.6 درصد است.

تحقیقات همواره نشان داده گسترش مدیکید را بهبود می بخشد بیمارستان’ عملکرد مالی با کاهش مقدار جبران نشده مراقبت. تنها سوال این است که چقدر به پزشکی پرداخت می تواند گاهی اوقات نمی تواند به اندازه کافی برای مطابقت با هزینه ارائه مراقبت های پزشکی بیماران است که می تواند تا حدی جبران صرفه جویی در جبران نشده مراقبت.

با این وجود در اینجا این است که چگونه بنیاد خانواده کایزر, خلاصه تحقيقات موجود:

مطالعات نشان می دهد که پزشکی گسترش است به طور قابل توجهی بهبود یافته بیمارستان حاشیه عامل و عملکرد مالی. یک مطالعه منتشر شده در ماه ژانویه 2018 یافت که گسترش مدیکید همراه بود با بیمارستان بهبود عملکرد مالی و کاهش قابل توجهی در احتمال بیمارستان بسته به خصوص در مناطق روستایی و مناطق بالاتر از قبل ACA بیمه و نرخ. یکی دیگر از تجزیه و تحلیل نشان داد که گسترش اثرات در حاشیه بودند قوی برای بیمارستان انتفاعی و غیر فدرال-دولت-اداره بیمارستان ها و بیمارستان های واقع در غیر مناطق شهری. یک سوم مطالعه یافت بزرگتر گسترش مربوط به بهبود در حاشیه عامل عمومی (در مقایسه با غیر انتفاعی یا غیر انتفاعی) بیمارستان و روستایی (در مقایسه با nonrural) بیمارستان.

همانطور که می بینید سازگار نتیجه این است که پزشکی گسترش است به خصوص مفید برای بیمارستان های روستایی. و در عین حال دولت مانند تگزاس که در آن بیش از نیمی از آن بیمارستان های روستایی آسیب پذیر هستند به بسته شدن هنوز هم حاضر به پذیرش سخاوتمندانه بودجه فدرال را پوشش می دهد که 90 درصد از هزینه های پزشکی گسترش است.

بیمارستان ها همواره در میان بزرگترین طرفداران گسترش مدیکید. در برخی از ایالت آنها حتی حاضر شده است برای تراشه در پرداخت هزینه های جدید و یا مالیات برای پوشش دولت 10 درصد از سهم هزینه های توسعه. آن را به ارزش آن را به آنها به دلیل جدید بودجه فدرال است که خواهد آمد و پد خط پایین خود را.

مشکلات برای بیمارستان های روستایی در حال بزرگتر از گسترش مدیکید. تعریف این امکانات که در خدمت کوچکتر جمعیت که اغلب چالش های منحصر به فرد در دسترسی به مراقبت های اولیه است که می تواند دفع بزرگتر مشکلات بهداشتی (که گران تر هستند برای درمان هنگامی که آنها را به بیمارستان دریافت کنید). با توجه به Chartis محققان ساده سن فیزیکی ساختمان بیمارستان است یک عامل خطر برای بسته شدن.

اما برخی از این مشکلات هستند و فقط یک محصول جانبی از ارائه مراقبت های بهداشتی در جوامع روستایی. متحده تا به حال انتخاب در مورد گسترش مدیکید و تا کنون 14 متحده این پیشنهاد را رد کرد. آنها به سمت چپ 2.3 میلیون نفر بیمه.

و قرار دادن آنها آینده خود را در بیمارستان های روستایی در معرض خطر است.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.

آیا شما علاقه مند به بحث بیشتر در اطراف مراقبت های بهداشتی سیاست ؟ Join our Facebook جامعه برای گفتگو و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی