10 لرز و مقرون به صرفه تصویری بازی به بازی که نیست “عبور از حیوانات”

همه ما نیاز به انواع مختلفی از فعالیت ها برای حفظ اشغال شده در صفحه اصلی آن است که آیا جریان فیلم مونتاژ یک حق رای مضمون اره منبت کاری اره مویی پازل, cross-دوخت ما احساس سرخوردگی خواندن یک رمان خوب یا کربو-تسکین دهنده با دو عنصر کیک های شکلاتی. بازی های ویدئویی هستند یک راه فوق العاده برای باز کردن از پیچ از آنجا که آنها ارائه طیف وسیعی از فعالیت های ساده مرتب سازی وظایف بیشتر درگیر روایت و هماهنگی چالش است.

اما در حالی که ما گیر کرده در خانه برای خود اهداف انزوا ما کشیده شده است, به ترین, استراحت بازی ها, یک راه واقعا از حالت فشرده خارج کنید از اضطراب آور اخبار چرخه و نگرانی در مورد خانواده ما. “Animal Crossing: New Horizons” بوده است قرنطینه بهترین فروشنده و آن را حس می کند به همین دلیل است. این بازی در یک جزیره شاعرانه که در آن مسئولیت های روزانه خود را برداشته به اندازه کافی از دنیای واقعی همه گیر است که آن را مجزا زمان لذت بخش-خورد. همسایه ها همه پسند (من به شما تضمین گلدی خواهد پوشیدن ماسک برای نگه داشتن دیگران امن) و مواد غذایی فراوان است, بازار سهام است شلغم.

تبلیغات:

اما اگر شما تا به حال خود را پر از “عبور از حیوانات” — و یا شما لازم نیست که نینتندو سوئیچ و شده اند قادر به پرش بر روی آن بسیار زیبا ارابه موسیقی — سالن وارد یک لیست دیگر بسیار خنک ویدئوها بازی های موجود در نقاط مختلف قیمت و در سیستم عامل های مختلف است که می تواند شما را اشغال کردند در حالی که ماندن در خانه.

“خوب, پیتزا, پیتزا بزرگ”
قیمت:
رایگان دانلود برای موبایل
سیستم عامل: (اپل و اندروید و آمازون به صورت رایگان و یا خرید نسخه Steam)

در این شاد و اعتیاد آور اول شخص آماده سازی مواد غذایی بازی هدف شما این است برای تبدیل شدن به یک “استاد ovenist.” در بسیار خود را در پیتزا فروشی شما را به سفارشات مشتریان که گاهی اوقات باید یک راه منحصر به فرد از بیان ترجیحات خود را. نصب و راه اندازی پیتزا با دقت بزرگترین چالش و وجود یک هنر به که در آن شما محل هر عنصر در حالی که همچنین تلاش برای نگه دارید تا با سرعت. دقت می پردازد و شما می توانید ایجاد خود را به عنوان به خوبی. مشتریان کمی حواس پرت انیمیشن لذت بخش است و شما می توانید گزارش از پیتزا شبکه خبر. فقط باید یک پای در دست به دلیل وجود خواهد داشت هوس!

تبلیغات:

“قلب گرسنه کسی که شام میخورد: A Tale of Star-Crossed روح”
قیمت:
رایگان دانلود برای موبایل
سیستم عامل: اندروید و اپل

این یکی از تلخ ترین و دوستداشتنی بازی آماده سازی مواد غذایی وجود دارد از سوپر kawaii انیمیشن دلگرم داستان سرایی است که تکامل می یابد بیش از این دوره از بازی. شما یک مرد اجرا می شود که رستوران خود را در حالی که گاهی اوقات مجادله با همسرش که به نظر می رسد بستری است. شما را وادار به یادگیری نام از غذاهای راحتی و با یک مقدار خاص با توجه به سفارش مشتری شما می توانید سطح بالا و باز کردن پیچیده تر مواد غذایی. وجود یک منطق خاصی به چگونه شما ساخت یک منو (هر کس می خواهد به خوردن برنج برای اولین بار پس از آن یک طرف, و غیره.) به منظور به حرکت محصول به عنوان شما صحبت می کنند به تکرار مشتریان شما اطلاعات بیشتر در مورد داستان های خود را. برخی از زنان داستان نوع افسرده به صداقت اما در پایان بازی در مورد مردم تنها اتصال بیش از غذای خوب است. زرق و برق دار در رشته موسیقی متن فیلم به همراه بازی.

“Animal Crossing: New Horizons بازی حافظه بازی”
قیمت: رایگان
سیستم عامل:
آنلاین

تبلیغات:

بنابراین این “عبور از حیوانات”-مجاور اما شما لازم نیست که به سوئیچ به بازی این بازی ساده است که اساسا حافظه کشف تبدیل بیش از کارت به عنوان شما سعی می کنید برای مطابقت با “Animal Crossing: New Horizons” شخصیت. آن را مناسب برای هر سن و ارائه می دهد سه سطح دشواری – تطبیق چهار شش یا 12 جفت – بسته به چه مقدار زمان شما می توانید صرف. آن را مناسب برای decompressing برای چند دقیقه.

“ABZÛ”

تبلیغات:

قیمت: $9.99
پلتفرم: PlayStation 4, Xbox One, نینتندو سوئیچ و مایکروسافت ویندوز

از بالا “ABZÛ” فقط breathtakingly زیبا. مجموعه ای در یک سری از زیر آب جهان وجود دارد هیچ چیز ساده در مورد طراحی بازی. آن است که به معنای واقعی کلمه همهجانبه سرشار از رنگ و زندگی را از گیاهان آبزی و موجودات است. Manta rays سرش گذشته شما در حالی که مدارس کوچک از رنگ زرد روشن و سبز ماهی شنا در محافل شلاق خود را و جزر و مد به تنگ کویل تنها به lazily پراکنده و ادامه bobbing همراه است.

شما به عنوان یک غواص که تنها در تعامل با جهان اطراف آنها را از طریق یک سری از سونیک درخواستهای. روایت بسیار سست; شما وجود دارد به اکتشاف! وجود پازل های ساده برای حل و دوستان خود را (شما می توانید سوار دلفین ها هنگامی که شما در حال دوستانه با آنها به عنوان مثال) در طول راه.

تبلیغات:

من فکر می کنم جاستین McElroy, خلاصه بازی بهترین خود را در سال 2016 چند ضلعی نقد و بررسی: “این است که اگر شما یک پس زمینه بازی و بینهایت لرز یکی برای بوت شدن است.”

“فصل پس از سقوط”

قیمت: $9.99
سیستم عامل: مایکروسافت ویندوز; OS X; لینوکس; پلی استیشن 4; Xbox One

تبلیغات:

حرکت و پازل حل راه خود را از طریق چهار فصل در این gorgeously تشکیل شده 2-D منطق بازی. در “فصل پس از سقوط” شما در ابتدا به عنوان یک منتزع روح که به سرعت طول می کشد در قالب یک spry جوان فاکس که سفر از طریق جنگل به آرامی کشف رمز و راز از فصل نگهبان. بیشتر به شما در یادگیری مهارت های بیشتر شما استاد مانند یادگیری به یخ دریاچه هنگامی که شما به دست آوردن دانش از زمستان است که فوق العاده مفید برای سفر از طریق جنگل های مختلف آبراه.

برخی از پازل ها بی ارزش پیچ در پیچ نیاز به یک مقدار عادلانه از پس گرد اما کلی تجربه بازی است که واقعا آرام و دلپذیر است. من دوباره بازی برای brush-stroke آثار هنری و موسیقی متن فیلم به تنهایی.

“من نان”
قیمت:
$12.99
پلتفرم: Microsoft Windows, OS X, iOS, PlayStation 4, Xbox One و آندروید

خوب این کلمات را انتخاب کنید. این بازی ساده است. شما در حال حساس نان — یک قرص نان یک تکه و یک قاب یک نان شیرینی حلقوی. هر آنچه شما انتخاب می کنید. و با توجه به فرم شما باید چند بازی مختلف هدف. اسلاید راه خود را در سراسر آشپزخانه (بدون دست زدن به زمین) برای رسیدن به توستر; نوسان خود را در اطراف به علت تخریب تا آنجا که ممکن است; رول پایین سطح شیب دار در سرعت فوق العاده خطرناک در نان شیرینی حلقوی نژاد و سپس آن را دوباره در تلاش برای ضرب و شتم رکورد خود را.

تبلیغات:

این نوع از خنگ بازی سرگرم کننده است که پس از من chanced پس از آن من می دانستم که من نیاز.

“باز کردن” (و “باز کردن دو”)
قیمت:
$19.99
سیستم عامل: مایکروسافت ویندوز; پلی استیشن 4; Xbox One

در این بازی منحصر به فرد شما بازی به عنوان Yarny یک موجود کوچک (ساخته شده از نخ بدیهی است) که سرچشمه از یک مادر بزرگ را تهیه سبد خرید. شما پرش و نوسان راه خود را از طریق پازل منطق — اما آنچه در مجموعه “باز کردن” جدا از بسیاری دیگر از پازل platformers آن است احساسی بلند پروازانه روایت افزوده توسط همهجانبه مناظر و صداهای. به عنوان شما به معنای واقعی کلمه باز کردن خود را نخ در حالی که تکمیل چالش های شما در حال پرده برداشتن از شخصیت های’ خاطرات و اسرار است.

“باز کردن دو” که توسعه یافته توسط شرکت سوئدی Coldwood Interactive در سال 2018 — دو سال پس از نسخه اصلی — یک نسخه چند نفره به همان اندازه با قلبی داستان در مورد دو پسر جوان برای فرار از سوء استفاده گروه خانه. من می دانم که برای تلفن های موبایل مانند یک عمده downer اما بازی به پایان می رسد در پیروزی و ظریف آن پیام در مورد آمدن به شرایط با تروما و دشوار خاطرات مهم است.

تبلیغات:

هر دو نسخه های بصری هستند, و می تواند با سرعت خود را, اما ارائه به اندازه کافی چالش ها و سمت ماموریت (که همه در نتیجه باز کردن یک دسته از دیگر ناز نخ موجودات!) برای نگه داشتن بازیکنان در منافع حتی یک بار اصلی روایت کامل است.

“Sayonara وحشی قلب”
قیمت:
$12.99 – 50 دلار
پلتفرم: پلی استیشن 4; نینتندو سوئیچ; iOS; Apple TV & Mac از طریق اپل, بازی های آنلاین; ویندوز از طریق بخار; Xbox One

این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال, داشتن فرود در بسیاری از بهترین 2019 لیست, اما ما واقعا نمی تواند این ترک کردن. سالن Matthew Smith نوشت: در مورد بازی “شبیه نئون الود, پاپ, اپرا, ‘Sayonara وحشی قلب’ به دنبال یک زن مبتلا به شکستگی که به پایان می رسد تا برای بازگرداندن تعادل به جهان با مبارزه نمایندگی از همکاران گذشته است. او این کار را با اسکیت بورد سواری در یک اختری بزرگراه مبارزه با یک غول مکانیک-wolf ربات و حتی مبارزه با یک جفت از نقاب دوقلوها که یک غول شمشیر.” او همچنین با تمجید از زننده پاپ موسیقی متن انیمیشن زیبا و شاد پیام.

“شب در جنگل”
قیمت:
$19.99
سیستم عامل: iOS; macOS; پلی استیشن 4; نینتندو سوئیچ; Xbox One; لینوکس

تبلیغات:

در این تک بازیکن اکتشاف و ماجراجویی بازی شما یک انسان گربه به نام Mae که کاهش یافته خارج از دانشگاه و بازگشت به زادگاه او را از صاریغ چشمه است که با پر های مختلف هوشمند-mouthed حکیم-ترک خوردگی حیوانات شهروندان است. اگر چه آن را احساس می کند مانند شما در حال حلق آویز کردن با مای خانواده و دوستان که همه بخشی از یک گروه natch – وجود یک رمز و راز عمیق تر و پیشرفت به داستان. شما همچنین می توانید به انجام چیزهای سرگرم کننده مانند نوشیدن بیش از حد آبجو, بازی, باس و باش تا ماشین با بیس بال خفاش (چه ؟ پیدا کنم که آرامش در یک مسهل راه!). انیمیشن بسیار جالب و تلطیف این تم ها در مورد بهداشت روانی در حال رزونانس و موسیقی متن فیلم است تاب (گوش دادن به موسیقی در bandcamp!) اما اجازه ندهید که kiddos بازی این است که برای بیشتر مردمی که نیاز به یک خروجی برای خود سرخوردگی.

“برزخ” و “داخل”
قیمت:
دو بازی بسته نرم افزاری است $29.99
سیستم عامل: ایکس باکس 360; پلی استیشن 3; Microsoft Windows, OS X; لینوکس; ایکس باکس و پلی استیشن 4; پلی استیشن ویتا; نینتندو سوئیچ; iOS; آندروید

من یک فن اختصاصی از استودیو Playdead بازی با تشکر از “برزخ” و “داخل” (به اندازه کافی به طوری که من با صدای رسا راضی شد با خوشحالی وقتی دیدم در توییتر در هفته گذشته که مستقر در کپنهاگ شرکت استخدام شد که توسعه دهندگان برای یک بازی سوم).

منتشر شده در سال 2010 در “برزخ” است platformer پازل ارائه شده در 2-D و سیاه-و-سفید; اما نمی شود فریب خورده بازی اولیه بصری سادگی. این است که به راحتی یکی از جذاب ترین بازی های indie در از دهه گذشته است. شما به عنوان یک پسر جوان است که به دنبال خواهر از دست رفته خود را در میان یک جنگل غم انگیز است که به زودی انتقال به یک مجتمع whirring ماشین آلات و دود پشته و آنچه شما به زودی متوجه است که همه چیز را در این جهان ساده است به شما.

وجود دارد دارت, خرس تله ها, جاذبه ها و سوییچ های غول پیکر, پستان, سوراخ کردن بدن, پاهای عنکبوت. حل پازل در “برزخ” در حال تخیلی و مرضی (مانند زمانی که شما مجبور به استفاده از یک جسد پف کرده — تنها نشان داده شده در شبح — به عنوان یک قایق). این همه بسیار وحشتناکی لذت بخش و تعجب آور به ویژه هنگامی که در کنار بازی پراکنده طراحی صدا; وجود دارد که بخش های زیادی از “برزخ” که در آن همه شما از شنیدن هستند و خود را قدم به قدم شاید مربوط توسط صدا از یک قطره آب.

“داخل” است که منتشر شد در سال 2017 بر اساس آنچه ساخته “برزخ” ، بازیکن کنترل یکی دیگر از پسر جوان در یک dystopian دنیای حل پازل زیست محیطی و اجتناب از مرگ است. تاریک است و روایت رانده و فراموش نشدنی ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>