10 تلفن همراه بزرگ بازی انفرادی بازی با دوستان و یا هر دو

خستگی (و اضطراب) هر دو دارای یک استعداد برای مردم خیره در تلفن های خود را و دیگر صفحه نمایش. اگر شما خسته از پیمایش از طریق Instagram و یا گرفتن antsy به دنبال در توییتر ممکن است من پیشنهاد می کنم گذر زمان با تلفن همراه بازی ؟ آنها در راه تعاملی و سرگرم کننده برای در آغوش گرفتن و پذیرش گوشی های هوشمند و قرص به عنوان یک مداوم بخشی از زندگی به خصوص در حال حاضر که بسیاری از فعالیت های دیگر و حواس او را پرت هستند خارج از محدوده. مقدار زیادی از بازی های تلفن همراه در حال انجام هنری تعاونی و هوشمند است. به علاوه بسیاری از آنها ساده و در عین حال به اندازه کافی باهوش بود و لذت می برد توسط بازیکنان تمام سطوح مهارت.

پیدا کردن سرگرم کننده بازی موبایل بازی توسط خودتان و یا به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده می تواند قریب به اتفاق با توجه به وجود هزاران نفر را انتخاب کنید. بنابراین ما وارد یک نمونه از بازی ها ما توصیه می کنیم چک کردن. همه آنها به خوبی مناسب برای جدید و کهنه کار بازیکنان به طور یکسان.

این بازی در زیر قابل پخش در هر دو آندروید و iOS سازگار با دستگاه های هوشمند اگر چه بسیاری از آنها بهینه سازی شده برای گوشی های هوشمند به عنوان قرص است. تقریبا همه آنها را به بازی با هزینه های خرید اشاره کرد; تقریبا همه آنها نیز ارائه گزینه های برتر برای حذف تبلیغات و باز کردن ارتقاء و یا به دست آوردن دسترسی به حالت های اضافی در میان چیزهای دیگر.

Art of the game Dots. Playdots/Betaworks

نقطه

هزینه: رایگان (Android, iOS)

نقطه تعریف ساده است. صفحه نمایش دارای 36 نقطه از رنگ های مختلف گذاشته در ردیف به شکل یک شش توسط شش مربع است. هدف این است که به معنای واقعی کلمه “نقطه اتصال” با رسم یک خط بین نقطه از همان رنگ; انجام این کار شما را بدست آورده و تخلیه آن نقطه روی صفحه نمایش. شما می توانید نقطه اتصال بالا و پایین و یک وری, اما نه مورب; بیشتر نقطه اتصال شما در یک ضربه تند وشدید زدن مداوم امتیاز بیشتری شما دریافت کنید. به عنوان شما پاک کردن زنجیره ای از نقطه نقطه بیشتر کشویی به شبکه از بالا. (در ضمن اتصال چهار یا بیشتر نقاط به شکل یک مربع را روشن و تمام نقاط از آن رنگ از هیئت مدیره.) بازی همچنان به اضافه کردن رنگ های بیشتر و موانع تا زمانی که شما اجرا از حرکت ممکن است.

این یک بازی سرگرم کننده پیچ و خم مانند ورزش است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از برخی از استراتژی در حالی که خاراندن تطبیق بازی پازل خارش است.

Art of the game Threes. Sirvo

Threes

هزینه: رایگان (Android, iOS)

آیا شما تا کنون شنیده ام از 2048? این یک فیلم محبوب بازی پازل است که شما نیاز به مانور کارت های اطراف چهار-چهار تخته با هر یک از کارت نمایش های متعدد از دو. ایده این است به فشار کارت به هر یک از دیگر به آنها اضافه کنید مقادیر عددی با هم. با کشیدن کارت در چهار جهت اصلی در اطراف هیئت مدیره و اضافه کردن ارزش خود را, هدف شما در نهایت ضربه زدن به هدف کل 2,048.

اما درست پازل های موبایل بازی طرفداران در نظر 2048 کمتر مشتق از بهترین شماره-ترکیب بازی پازل: Threes که راه اندازی در فروشگاه برنامه در فوریه 2014 و predated انتشار 2048 توسط تنها یک ماه است. Threes برنده تحسین منتقدان را برای آن به زیبایی طراحی مینیمالیستی سهولت از بازی و همچنین مقیاس دشواری اما 2048 به زودی بیش از حد محبوبیت خود را با توجه به قیمت آن نقطه “رایگان”; Threes در حال حاضر رایگان خود را در اصل هزینه $1.99.

Threes طرفداران اصرار دارند که 2048 بازیکنان از دست رفته. راه Threes با این نسخهها کار شبیه به 2048 اما با بسیار جذاب تر از هیئت مدیره بازی و هدف سخت تر. کارت های جدید به نظر می رسد اغلب در فضاهای خالی در هیئت مدیره با ارزش 1 و یا 2 و شما باید ترکیب را به 3. بقیه گیم پلی شامل ترکیب دو کارت با همان تعداد ارزش که همه صفحه نمایش تقسیم عددی بر مضرب 3 — یعنی شما می توانید ترکیب دو 3s به 6 دو 6s به 12 دو 12s به 24 و غیره اما شما نمی توانید ترکیب 12 و 24 به 36. بازی به پایان می رسد زمانی که هیچ بیشتر وجود دارد راه هایی برای اسلاید کارت های اطراف و رسیدن به هدف نهایی ارزش 6,144.

ساخت هوشمند حرکت در Threes است بیشتر به چالش کشیدن از در 2048 است که بیشتر در مورد ضرب ساده; Threes بیشتر در مورد درمان هر حرکت مانند آن می تواند خود را آخرین برای رسیدن به بالاترین نقطه ممکن در کل چیزی است که تعداد کمی از مردم تا کنون انجام می شود. این نادر ریاضی-دیدار-بازی پازل این است که بی نهایت سرگرم کننده و مناسب سطح به چالش کشیدن.

Artwork from Disney Emoji Blitz. شهرستان جم

دیزنی Emoji حمله رعد اسا

هزینه: رایگان (Android, iOS)

تطبیق اشیاء از همان رنگ می تواند ارائه خالص ساده شادی — دیدن مذکور نقطه. اما بسیاری از مردم عشق تغییرات در سه بازی مانند Candy Crush و Puyo Puyo — کالاهای اساسی از “مطابقت با سه بار یا بیشتر شبیه رنگ با هم” فرمول — از آنجا که آنها اضافه کردن یک لایه از شخصیت. دیزنی Emoji حمله رعد اسا انتخاب محبوب به خصوص در میان طرفداران دیزنی که گیک بیش از انباشته emojis بر اساس شخصیت های مورد علاقه.

وجود دارد صدها واقعا شایان ستایش در دیزنی و پیکسار شخصیت های پر دیزنی Emoji حمله رعد اسا التماس به انباشته می شود به دو گروه از سه یا بیشتر برای کمک به روشن کردن هیئت مدیره بازی. (این شکلک به سبک شخصیت های پس از آن می تواند “جمع آوری” برای ساخت یک صفحه کلید از emoji شما می توانید در واقع استفاده از در حالی که پیام کوتاه, اگر این چیزی است که شما نیز به.) و مانند هر بازی خوب و سه بازی دیزنی Emoji حمله رعد اسا اجازه می دهد تا بازیکن را به چالش با یکدیگر به آنها را ضرب و شتم نمرات بالا. آن را به خصوص زیبا و دلفریب, تنوع کلاسیک با فرمت.

Scrabble Go art. Scopely

دستمالی کردن رفتن

هزینه: رایگان (Android, iOS)

شما به احتمال زیاد به یاد آوردن کلمات با دوستان است که بسیار محبوب در سراسر 2010s. دستمالی کردن-مانند بازی چند نفره دعوت دو بازیکن به استفاده از کاشی نامه هر یک اختصاص به یک نقطه ارزش به طلسم کلمات در هیئت مدیره. پس از کسی که طول می کشد به نوبه خود بازی درخواستهای دوستان خود را به ارسال یک کلمه بازگشت.

آنچه که ما در حال گفتن این است که کلمات با دوستان (که در واقع هنوز هم محبوب در Facebook و جاهای دیگر حتی اگر آن را به عنوان بزرگ به عنوان یک پدیده از آن استفاده می شود) است که به معنای واقعی کلمه دستمالی کردن. اما در حال حاضر دستمالی کردن خود را در دسترس است به عنوان یک سند معتبر official mobile game. دستمالی کردن رفتن راه اندازی شد در آغاز ماه مارس سال 2020 را بيامرز آن را اگر شما روبرو می شوند هر گونه اولیه-نسخه اشکالات. مفهوم کلاسیک است و آسان به انتخاب کنید تا: از یک دوست بخواهید اگر آنها می خواهم به بازی یک بازی پس از آن نوبت بازی کردن یک کلمه در هیئت مدیره. دستمالی کردن رفتن نیز ارائه می دهد شدید تر از حالت های بازی از جمله آنهایی که اجازه می دهد تا به صورت پیشرفته حرکت می کند مانند مبادله کاشی های خود را با رقیب. و اگر شما نمی خواهید به بازی با هر کسی — گاهی اوقات ما می خواهیم برای به چالش کشیدن خودمان را به جای! — وجود یک تک بازیکن در حالت بیش از حد.

Flipflop Solitaire gameplay. Zach Gage

Flipflop یک نفره

هزینه: رایگان (Android, iOS)

صحبت از تک بازیکن تجربه بازی یک نفره ممکن ناب ترین از همه آنها را. کارت طرفداران بازی در حال حاضر ممکن است یک نسخه ساده از بازی یک نفره نصب شده بر روی دستگاه های خود را که بزرگ است! اما برای یک پیچ و تاب و در مفهوم Flipflop بازی یک نفره است که یک انتخاب فوق العاده.

این بازی طراحی شده است که توسط بازی موبایل maven Zach Gage که همیشه به ارمغان می آورد منحصر به فرد زیبایی به کار کرد. اما Flipflop یک نفره دوستانه روکش خندان کارت چهره belies آن خصلت. هدف همان است که از هر یک نفره بازی است که برای رسیدن به کامل پشته از کارت از همان کت و شلوار. اما Flipflop یک نفره اجازه می دهد تا شما را به ترتیب کارت های نزولی و صعودی ارزش در بالای هر یک از دیگر بدون توجه به رنگ از کارت. (برای مثال: به جای داشتن به جای پنج قلب بالای شش باشگاه شما می توانید پیش بروید و معکوس زنجیره ای — قرار دادن یک هفت باشگاه در بالا از آن شش تن از باشگاه ها و حرکت در جهت مخالف.) شما همچنین می توانید حرکت کل آرایه از کارت به یک فضای خالی مهم نیست که چه کارت پایین است; آن را ندارد به یک پادشاه.

این تغییرات کوچک ایجاد گسترده تر چالش یکی را تشویق می کند که تکرار بازی. نتیجه این است که یکی از کسانی که بسیار عالی و جذاب بازی شما در نهایت اشک خود را دور از و متوجه شما شده است بازی را برای دو ساعت متوالی.

A screenshot from BitLife. Candywriter از طریق توییتر

BitLife — شبیه ساز زندگی

هزینه: رایگان (Android, iOS)

BitLife کامل برای هر کسی که استفاده می شود به عشق بازی با عروسک یا تفال بازی مانند M. A. S. H. یا dress-up. آن را مانند یک بزرگسالان بیشتر نسخه از کسانی که در دوران کودکی لذت یک برنامه ساده است که randomizes یک شخصیت برای شما و به شما می دهد ابزار به راهنمای آنها را از تولد تا مرگ.

واقعا چه به فروش می رساند BitLife است که چگونه دقیق می توان آن را. یک شخصیت است که تولید آن برای شما ممکن است بسیار خاص و قومیت از یک شهرستان در یک کشور شما هرگز در نظر گرفته سفر به. آنها ممکن است در دنیا به ثروت یا رشد فقر شدید. آن را تا به شما برای ایجاد حق انتخاب در هنگام ارائه یک آرایه وسیعی از شرایط مهم نیست که چقدر جدی و یا دنیوی: باید شخصیت خود را ماندن در مدرسه و یا ترک زود هنگام خود را برای کمک رنجور مادر مراقبت از خانواده ؟ باید شخصیت خود بیرون آمده و به پدر و مادر خود را در حال حاضر و یا بعد از آن ؟ خرید استفاده می شود 2007 هوندا واقعا یک خرید ارزشمند زمانی که شما در حال حاضر پرداخت بیش از حد در اجاره ؟

این بازی همچنین می توانید محل در گذشته و یا آینده و ارائه می دهد سرگرم کننده کوچک “به روز رسانی اخبار” را به عنوان شخصیت خود را حرکت می کند از طریق زندگی خود را سال به سال. آن را به خصوص یابم به عنوان خوانده شده به روز رسانی اخبار اعلام کرد که ما زمانی می گویند صلح در جهان در سال 2060. به ویژه هنگامی که در زندگی واقعی سرفصل عمدتا پر از وحشت است.

Neko Atsume screenshot of cats playing in a garden. آمار نقطه از طریق Allegra فرانک/چند ضلعی

Neko Atsume: زن سبک و جلف جمع

هزینه: رایگان (Android, iOS)

Neko Atsume است رک و پوست کامل بازی های ویدئویی. آن است که به نوعی هر دو آسان به عقده روحی بیش ترین و کم ریسک منفعل بازی های تلفن همراه در دسترس است. شما حفظ یک حیاط که در آن شایان ستایش گربه های ولگرد گاهی اوقات به نظر می رسد التماس برای غذا و اقامت در حالی که بازی. هنگامی که شما یک گربه برای اولین بار شما می توانید یک عکس از آن و آن را یک نام مستعار. شما می توانید خرید اسباب بازی برای گربه ها و شما می توانید آنها را ساده و یا مواد غذایی گران قیمت.

وجود دارد مقدار زیادی از گربه ها به طور موثر به “جمع آوری” اما دیگر از ارائه آنها وجود ندارد بسیار دیگری شما در واقع می توانید انجام دهید. اثر این است که ورود به ببینید که گربه ها کاهش یافته و در حال انتظار برای شما را به خوراک آنها همیشه احساس خوشایند بازدید از مهربانی همسایه. این دوستان در feline نمی yowl دائما یا انتظار پنجه در درب خود را تا کاسه پر و نه می شود آنها را در هر گونه خطر اگر شما نمی آیند را برای ساعت در روز و یا حتی طولانی تر است. مراقبت از Neko Atsume kitties کم است-تلاش و پاداش. این بازی است که بیمار لذت بخش و صلح آمیز است. و آن را حتی درمانی در این راه فریبنده بازیکنان با تضمین شادی لبخند سپاسگزار و بسیار زیبا گربه نمایش برای گفتن سلام.

Screenshot from Plague, Inc. showing a map of the world. Ndemic Creations

Plague Inc.

هزینه: رایگان (اندروید), 99 سنت (iOS)

Plague Inc. ممکن است احساس کمی بیش از حد واقع بینانه برای برخی مشتاق, بازی موبایل, بازی-بازیکنان در حال حاضر, اما طرفداران این بازی در ادامه به ستایش از آن به عنوان یک انتخاب بسیار عالی. من می خواهم برای صرفنظر کردن از کف در این یکی به من Vox Media همکار راس میلر مدیر شبکه چند ضلعی و آستانه. او توصیه می شود طاعون به من بیش از هر کسی که من می دانم:

Plague Inc. است که در یک بار بهترین و بدترین بازی به بازی در حال حاضر. ساده و در عین حال درخشان پیچیده طراحی Plague Inc. شما بازی به عنوان یک پاتوژن; ایده این است برای کمک به آن را تکامل و گسترش در سراسر جهان با هدف آلوده کردن و در نهایت کشتن تمام زندگی. این خیلی بیشتر به چالش کشیدن از آن را برای تلفن های موبایل به خصوص در مراحل مختلف وجود دارد تعجب آور کمی سبک سری پخته شده را به آن پیمایش لیست عناوین کندن از جهان متناوب با یک چشمک و اشاره به خود ما است. من از آن لذت بردم و در پنج سال گذشته است. اگر هیچ چیز دیگری, آن را واقعا باعث می شود من در نظر گرفتن حرکت به ایسلند. به من اعتماد کن.

Splitscreen from Monument Valley showing castles from the game. Ustwo بازی

Monument Valley

هزینه: $3.99 (Android, iOS)

Monument Valley یکی از زیباترین بازی های پازل در وجود — و یکی از زیباترین بازی های موجود در هر نوع ، این gorgeously گردد با هنر قابل توجه و طراحی صدا. و در حالی که شما در حال سقوط در عشق با این بازی و تصاویری از آن شما را متعجب خواهد کرد با نصب دشواری است که نگه می دارد شما فقط سطح مناسب نا امید در حالی که انگیزه شما را به رفتن نگه دارید تا زمانی که شما آن را حل کند.

بازی Monument Valley شما فرض را بر نقش یک دوستداشتنی بیچهره شاهزاده خانم کوچک است که سفر از طریق M. C. Escher-سبک توهم نوری به حرکت از نقشه به نقشه. شما دستکاری هر محیط برای ایجاد پل ها و پله ها در جستجوی پنهان در خروج حرکت خواهد کرد که شما را به آینده محیط زیست است. به عنوان شما را از طریق بازی در این محیط تبدیل به تدریج سخت تر به کشف و ارتباط برقرار کردن با. وجود دارد تنها 10 مجموع اما هر یک پیچیده طراحی شده و طول می کشد یک مقدار قابل توجهی از زمان برای کشف کردن. آماده به استقبال بهت زده و شیفته و گیم پلی و همچنین به عنوان کمی خسته چقدر شما نیاز به سنگ تیز کردن پیچ و خم خود را-مهارت های در حال اجرا.

(نیز وجود دارد, عاقبت, Monument Valley 2 که در حال حاضر رایگان در Google Play و iOS App Store که از زمان انتشار. آن را به ارزش چک کردن به عنوان به خوبی, اما من می خواهم نشان می دهد با شروع اولین بازی برای قطع چگونه کار می کند.)

Art from the Florence game showing Florence and Krish looking at a pizza. کوه/آناپورنا تعاملی

فلورانس

هزینه: $2.99 (Android, iOS)

فلورانس یکی از بازی های مورد علاقه من در تمام دوران — واقعا زرق و برق دار, یکی-از-یک نوع بازی کاملا بهینه سازی شده برای پلت فرم تلفن همراه. آن را با استفاده از موسیقی و مجموعه ای متنوع از ساده داستان-انگیزه مانع minigames به آشکار شدن داستان فلورانس و Krish دو شخصیت که سقوط در عشق به ظاهر و به سرعت به عنوان آنها سقوط خارج از آن.

من بررسی فلورانس برای چند ضلعی بر آن روز ولنتاین 2018 انتشار که در آن من التماس هر کسی با یک قلب به صرف 40 دقیقه این بازی مبتنی بر داستان به زیبایی به ثمر رساند پازل مانند بازی از آغاز تا پایان.

توسعه دهندگان از لحاظ عاطفی پیچیده مبتنی بر داستان بازی می تواند تمایل به اولویت بندی گفتن این داستان گاهی اوقات در هزینه از گیم پلی. کوه [استودیو پشت فلورانس] نمیفهمد چگونه برای ایجاد یک منسجم بسته اما با هر بخشی از فلورانس و Krish رابطه منتقل و از طریق لمس بر اساس minigames.

یک صحنه را در فلورانس کامپیوتر در واقع به ما امکان انجام حسابداری, انتخاب جفت از اعداد را به مطمئن شوید که همه چیز در تعادل است. با ضربه زدن بر روی یادداشت ها موسیقی راهنماهای فلورانس به Krish در صحنه ای که آنها برای اولین بار ملاقات با هر یک از شیر های موسیقی بلندتر می شود تا زمانی که این جفت ارز رو در روی یکدیگر. مکالمات بین دو کار به عنوان یک سری از اره منبت کاری اره مویی پازل. بیشتر در عشق آنها کمتر قطعات وجود دارد برای قرار دادن با هم.

بازی کوتاه است, این داستان سنگین و مانع minigames بازی به همان شیوه در هر زمان که ممکن است به نظر می رسد از حق درخواست تجدید نظر محدود به برخی از. فلورانس با ارزش است, بازگشت به, به شنیدن آن پیروز نمره دوباره و سازمان دیده بان خود را پر زرق و برق انیمیشن سوق مؤثر داستان رو به جلو است. شاید آن را الهام بخش شما را به نوشتن امیدوار داستان عشق خود را برای یک بازی ویدیویی و یا در غیر این صورت.

اگر شما در حال حاضر گوشی های هوشمند و یا قرص شما می توانید بازی بازی های تلفن همراه. آن را آسان برای شروع به ویژه به دلیل بسیاری از آنها رایگان هستند و بلافاصله بصری. آنها چیزی که کامل به نوبه خود زمانی که شما خسته هستید باز همان برنامه های و بیش, و آنها می تواند بسیار سرگرم کننده و جذاب راه برای استفاده از تلفن خود را. آیا شما می خواهید برای استراحت و یا rile خود را در تلاش برای پایان یک به خصوص دشوار پازل وجود دارد یک بازی خارج وجود دارد برای شما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>