10 از مغلوب ساختن پیشی جستن را شرم آور ترین gaffes

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سابقه طولانی بودن اشتباه مستعد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از بایدن را gaffes به ادعا می کنند که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نالایق است به رئیس جمهور شود. او به همراه دوستان خود در فاکس نیوز به تازگی کشف و ضبط در بایدن نسبتا جزئی لغزش از اشاره به “120 میلیون” COVID-19 مرگ و میر زمانی که او به معنای “120 هزار نفر است.” اما تهمت تا به حال مقدار زیادی از gaffes خود را که همه نشان می دهد که کسانی که زندگی در خانه های شیشه ای باید سنگ پرتاب نمی کند.

در اینجا ده نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن را شرم آور ترین gaffes.

تبلیغات:

1. مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه 9/11 با فروشگاه ‘7/11’

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 تهمت اشتباه 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی با فروشگاه های زنجیره ای 7 / 11 است. به جای توصیف القاعده حملات به مرکز تجارت جهانی و پنتاگون به عنوان 9/11 و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به آنها به عنوان “7/11.”

در یک تجمع در شهر بوفالو ایالت نیویورک در آوریل 18, 2016 تهمت به جمعیت گفت: “من این را نوشتم و آن را بسیار نزدیک به قلب من. چون من وجود دارد و من به تماشای ما پلیس و آتش نشانی را در 7/11 — پایین در مرکز تجارت جهانی درست پس از آن پایین آمد. من تو را دیدم و بزرگترین مردم است که من تا کنون دیده می شود در عمل است. من تو را دیدم دلیرترین مردم من تا کنون دیده ام.”

تبلیغات:

2. مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه دیتون و تولدو پس از یک جرم تیراندازی در اوهایو

در اوت 4, 2019, 24 ساله کانر Stephens بتی انجام مرگبار جرم تیراندازی در دیتون اوهایو. و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تراژدی در یک سخنرانی در کاخ سفید هفته که او اشتباه دیتون با یکی دیگر از شهرستان در اوهایو: تولدو.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “خدا تو را بیامرزد حافظه از کسانی که جان در تولدو; ممکن است خدا آنها را محافظت می کند. خدا محافظت از تمام کسانی که از تگزاس به اوهایو. سلام و خسته نباشيد به قربانیان و خانواده های آنان است. ممکن God bless America.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن خطا بود baffling در زمان آسیب زا برای کشور است.

3. مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار تحقیقات ‘پرتقال’ رابرت مولر را پروب

در آوریل 2019 — در دیدار با ینس استولتنبرگ دبیر کل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی — مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ پرسش از خبرنگاران و مورد بحث و مشاور ویژه سابق رابرت مولر و روسیه بررسی است. و بیش از یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای استفاده از کلمه “ریشه” و خواستار تحقیق و تفحص از “پرتقال” از مولر را آغاز کرد.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من امیدوارم که آنها در حال حاضر و نگاهی به, پرتقال, پرتقال از تحقیقات آغاز که بررسی است.”

رئیس جمهور همچنین با شکایت از “مولر گزارش من آرزو تحت پوشش پرتقال — چگونه آن آغاز شده است, آغاز تحقیقات در, چگونه آن آغاز شده است. آن را پوشش نمی که و برای برخی از دلیل هیچ کدام از آن مورد بحث قرار گرفت.”

4. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا وجود دارد خواهد بود ‘یک میلیون و هشتصد و هفتاد هزار میلیون آزمون’ به صورت coronavirus

تبلیغات:

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس تهمت به طور جدی متورم مقدار تست برای coronavirus که در حال وقوع بود در ایالات متحده — که در آن او به خبرنگاران گفت: آمریکایی ها بودند “یک میلیون و هشتصد و هفتاد هزار میلیون آزمایشات است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>