10 دلیل که چرا defunding پلیس باید منجر به defunding جنگ امریکا ‘ دستگاه

پس از جورج فلوید به قتل رسید ما شاهد افزایش همگرایی “جنگ در خانه” در برابر سیاه و سفید و قهوه ای مردم با “جنگ در خارج از کشور” که آمریکا برپا کرده و در برابر مردم در کشورهای دیگر. ارتش و گارد ملی نیروهای مستقر شده اند در شهرستانها ایالات متحده به عنوان نظامی پلیس و درمان شهرستانها ما به عنوان اشغال مناطق جنگی. در پاسخ به این “جنگ بی پایان” در خانه در حال رشد و صاعقه وار گریه می کند برای defunding پلیس شده اند تکرار خواستار defunding پنتاگون جنگ. به جای دیدن این دو جداگانه اما مرتبط با خواسته های ما باید آنها را به عنوان نزدیک مرتبط از racialized خشونت پلیس در خیابان های ما و racialized خشونت در ایالات متحده به مدت طولانی تحمیل شده بر مردم در سراسر جهان در حال آینه بازتاب هر یک از دیگر.

ما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد جنگ در خانه با مطالعه جنگ در خارج از کشور و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جنگ در خارج از کشور با مطالعه جنگ در خانه. در اینجا برخی از این اتصالات:

 • ایالات متحده آمریکا جان مردم از رنگ در خانه و خارج از کشور. ایالات متحده تاسیس شد در ایدئولوژی سفید برتری از نسل کشی علیه آمریکایی های بومی به حفظ نظام برده داری. آمریکا پلیس کشتن حدود 1000 نفر در هر سال به طور نامتناسبی در جامعه و جوامع دیگر از رنگ. ایالات متحده در سیاست خارجی به طور مشابه بر سفید برتری مشتق مفهوم “آمریکا استثنایی” در پشت سر هم با شرکای اروپایی. مجموعه ای بی پایان از جنگ های نظامی ایالات متحده به مبارزه در خارج از کشور ممکن نخواهد بود و بدون نمایش در جهان است که dehumanizes خارجی مردم. “اگر شما می خواهید به بمب یا حمله به یک کشور خارجی پر از سیاه و سفید و یا قهوه ای پوست افراد به عنوان نظامی ایالات متحده به طوری که اغلب می کند, شما باید برای اولین بار اهریمن جلوه دادن این افراد dehumanize آنها نشان می دهد آنها در حال عقب افرادی که نیاز به صرفه جویی و یا وحشیانه مردم نیاز به کشتن” گفت: روزنامه نگار مهدی حسن. ارتش ایالات متحده شده است مسئول مرگ بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از سیاه و قهوه ای مردم در سراسر جهان و محرومیت از حقوق خود برای تعیین سرنوشت ملی. دو استاندارد که تقدیس زندگی از نیروهای ایالات متحده و شهروندان اما disregards مردم که کشورهای پنتاگون و متحدان آن از بین بردن است که ریاکارانه به عنوان یکی که ارزش های سفید زندگی می کند بیش از سیاه و سفید و قهوه ای در خانه زندگی می کند.

 • فقط به عنوان در ایالات متحده ایجاد شد و با در نظر گرفتن اراضی مردم بومی با توسل به زور پس از آمریکا به عنوان یک امپراتوری با استفاده از جنگ برای گسترش دسترسی به بازارها و منابع است. مهاجر استعمار شده است یک “جنگ بی پایان” در خانه برابر بومی ملل بودند که استعمار زمانی که اراضی خود را هنوز هم به عنوان تعریف شده خارجی سرزمین به ضمیمه خود را برای زمین های حاصلخیز و منابع طبیعی. این قلعه ارتش مستقر در بومی ملل در آن زمان بودند و معادل آن از پایگاه های نظامی خارجی امروز و بومی مقاومت کنندگان بودند اصل “ولایت” بودند که در راه American conquest. این “سرنوشت ملی” استعمار از سرزمین مادری بدل به خارج از کشور گسترش امپریالیستی از جمله تشنج از هاوایی و پورتوریکو و دیگر مستعمرات و جنگ ضد شورش در فیلیپین و ویتنام است. در قرن 21 آمریکا رهبری جنگ را بی ثبات خاورمیانه و آسیای مرکزی در حالی که افزایش کنترل بر این منطقه منابع سوخت های فسیلی. پنتاگون با استفاده از قالب جنگ هند برای ترساندن مردم آمریکا با شبح “lawless مناطق قبیله ای” که باید “رام” در کشورهایی مانند عراق و افغانستان و یمن و سومالی. در ضمن Wounded Knee در سال 1973 و ایستاده راک در سال 2016 نشان می دهد که چگونه مهاجر استعمار می تواند تبدیل به remilitarized در آمریکا “میهن.” توقف خطوط نفت و سرنگونی کلمبوس مجسمه ها نشان می دهد که چگونه بومی مقاومت نیز می تواند تمدید شود در قلب امپراتوری.

 • پلیس و نظامی هر دو داخلی گرفتار نژاد پرستی. با سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراضات بسیاری از مردم در حال حاضر یاد گرفته در مورد ریشه های آمریکا پلیس در همه برده سفید گشت. آن است که هیچ حادثه ای است که استخدام و ارتقاء در ادارات پلیس در طول تاریخ مورد علاقه سفیده و افسران از رنگ در سراسر کشور در ادامه به شکایت ادارات خود را برای شیوه های تبعیض آمیز. همان درست است در نظامی که در آن تبعیض نژادی بود که سیاست رسمی تا سال 1948. امروز مردم رنگ هستند به دنبال برای پر کردن پایین صفوف اما نه موقعیت های بالا. نظامی استخدام راه اندازی ایستگاه های استخدام در جوامع رنگ که در آن دولت اتلاف سرمایه در خدمات اجتماعی و آموزش و پرورش باعث می شود نظامی یکی از این چند راه برای نه تنها یک کار اما دسترسی به مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش دانشگاه. همین دلیل است که در حدود 43 درصد از 1.3 میلیون نفر از مردان و زنان در وظیفه فعال هستند و مردم از رنگ و مادری آمریکایی ها از خدمت در نیروهای مسلح در پنج برابر میانگین ملی است. اما رده بالای نظامی باقی می ماند تقریبا به طور انحصاری سفید-پسران’ club (41 فرماندهان ارشد تنها دو سیاه و سفید هستند و تنها یک زن است). تحت تهمت نژادپرستی در ارتش در حال افزایش است. یک 2019 بررسی نشان داد که 53 درصد از اعضای خدمات رنگ گفت: آنها تا به حال دیده می شود نمونه هایی از سفید ناسیونالیسم یا ایدئولوژیک محور نژادپرستی در میان هموطنان خود سرباز و یک تعداد قابل توجهی از همان نظرسنجی در سال 2018 است. راست شبه نظامیان تلاش کرده اند به هر دو نفوذ نظامی و سازش کردن با پلیس است.

 • پنتاگون نیروهای نظامی و “مازاد” سلاح استفاده می شود در خیابان های ما. فقط به عنوان پنتاگون اغلب با استفاده از زبان “اقدامات پلیس” برای توصیف آن مداخلات خارجی, پلیس در حال نظامی در ایالات متحده زمانی که پنتاگون به پایان رسید تا در 1990s با سلاح های جنگ از آن دیگر مورد نیاز آن را ایجاد “برنامه 1033” برای توزیع نفربرهای مسلسل و حتی نارنجک انداز به ادارات پلیس. بیش از $7.4 میلیارد دلار تجهیزات نظامی و کالاهای منتقل شده اند به بیش از 8000 سازمان های اجرای قانون عطف پلیس به نیروهای اشغالگر و شهرهای بزرگ به مناطق جنگی. ما این را به وضوح در سال 2014 پس از قتل مایکل براون زمانی که پلیس خیط و پیت کردن با نظامی دنده ساخته شده و خیابان های فرگوسن, میسوری, شبیه عراق است. اخیرا ما شاهد این نظامی نیروهای پلیس مستقر در مقابل جورج فلوید شورش با هلیکوپتر نظامی سربار و مینه سوتا فرماندار مقايسه استقرار یک “در خارج از کشور جنگ است.” مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر فدرال آمريکا و می خواستم به ارسال بیش از حد به عنوان فعال-سربازان وظیفه بودند که قبلا مورد استفاده قرار گیرد در مقابل چند تن از کارگران اعتصاب از 1890s به دهه 1920 پاداش ارتش جانبازان تظاهرات از سال 1932, سیاه, شورش در دیترویت در سال 1943 و در سال 1967 در شهرهای متعدد در سال 1968 (پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور) و در لس آنجلس در سال 1992 (پس از تبرئه پلیسی که تا به حال مورد ضرب و شتم رادنی کینگ). ارسال در سربازان آموزش دیده برای مبارزه با تنها باعث می شود یک وضعیت بد و بدتر و این می تواند باز کردن چشمان آمریکایی ها به تکان دهنده خشونت است که با ارتش آمریکا تلاش می کند اما اغلب با شکست مواجه به سرکوب مخالفان در اشغال کشور. کنگره در حال حاضر ممکن است شی به انتقال تجهیزات نظامی به پلیس و مقامات پنتاگون ممکن است به استفاده از نیروهای نظامی علیه شهروندان آمریکایی در خانه, اما آنها به ندرت شی زمانی که اهداف خارجی هستند و یا حتی شهروندان آمریکایی که در خارج از کشور زندگی می کنند.

 • ایالات متحده مداخلات خارج از کشور به خصوص “جنگ با ترور” تضعیف ما آزادی های مدنی در صفحه اصلی. تکنیک های نظارت است که در حال آزمایش بر روی خارجی ها به مدت طولانی وارد شده است تا به سرکوب مخالفان در خانه همیشه از مشاغل در امریکا و فیلیپین. در پی 9/11 حملات نظامی ایالات متحده بود که خرید فوق العاده-هواپیماهای بدون سرنشین برای کشتن دشمنان ایالات متحده (و اغلب غیر نظامیان بی گناه) و جمع آوری اطلاعات در تمام شهرستانها ایالات متحده ادارات پلیس شروع به خرید کوچکتر اما قدرتمند جاسوسی هواپیماهای بدون سرنشین است. Black Lives Matter معترضان به تازگی دیده می شود این “چشم در آسمان” به اتهام جاسوسی بر روی آنها. این فقط یک مثال از نظارت جامعه ای که در ایالات متحده تبدیل شده است و پس از 9/11. به اصطلاح جنگ علیه تروریسم شده است و توجیهی برای فوق العاده ای گسترش قدرت دولت در خانه — گسترده “داده کاوی” افزایش پنهان کاری از آژانس های فدرال “پرواز ممنوع” لیست به منع مردم ده ها هزار نفر از مردم از سفر و گسترده جاسوسی دولت اجتماعی, مذهبی و سیاسی, گروه, از کویکر به صلح سبز به آیتالله سیستانی از جمله نظامی و جاسوسی بر ضد جنگ قرار گرفتند. استفاده از غیر قابل توصیف مزدوران خارج از کشور نیز باعث می شود استفاده از آنها بیشتر احتمال دارد به عنوان زمانی که بلک واتر پیمانکاران امنیتی خصوصی شد پرواز از بغداد به نیواورلئان در پی توفان کاترینا در سال 2005 مورد استفاده قرار گیرد در مقابل ویران سیاه جامعه است. و به نوبه خود اگر پلیس و مسلح راست شبه نظامیان و مزدوران می تواند مرتکب خشونت با مصونیت از مجازات در وطن آن را عادی می سازد و حتی بیشتر خشونت در جای دیگر.

 • این بیگانه ستیزی و اسلام هراسی در قلب “جنگ با ترور” تغذیه نفرت از مهاجران و مسلمانان در صفحه اصلی. فقط به عنوان جنگ های خارج از کشور در حال توجیه نژادپرستی و تعصب مذهبی آنها نیز خوراک سفید و مسیحی برتری در خانه می تواند دیده می شود در ژاپنی-آمریکایی زندانی در 1940s و ضد اسلامی روحیۀ که رز در 1980s. 9/11 حملات رسوب جرایم ناشی از نفرت علیه مسلمانان و سیک ها و همچنین به عنوان یک دولت فدرال تحمیل ممنوعیت سفر که تکذیب ورود به ایالات متحده برای مردم از تمام کشورهای جدا از خانواده محروم کردن دانشجویان از دسترسی به دانشگاه ها و بازداشت مهاجران در زندانهای خصوصی. سناتور. برنی ساندرز نوشتن در امور خارجی گفت: “هنگامی که ما انتخاب رهبران و صاحب نظران و کابل اخبار شخصیت ترویج بی امان ترس در مورد تروریست ها مسلمان آنها به ناچار به ایجاد یک فضای ترس و سوء ظن در اطراف مسلمان شهروندان آمریکایی — یک آب و هوا که در آن عوامفریبی سیاسی مانند تهمت می تواند به رشد.” او همچنین تقبیح بیگانه ستیزی ناشی از تبدیل مهاجرت ما بحث را به یک بحث در مورد آمریکایی ها امنیت شخصی سوراخ سوراخ شدن میلیون ها نفر از شهروندان آمریکایی در برابر مستند نشده و حتی مستند مهاجران. این نظامی ایالات متحده آمریکا و مکزیک, مرز, با استفاده از هذلولی ادعای نفوذ جنایتکاران و تروریست ها است نرمال استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و پست های بازرسی را که تکنیک های استبدادی کنترل به “میهن.” (در ضمن ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی پرسنل نیز اعزام به مرزهای اشغال شده عراق است.)

 • هر دو نظامی و پلیس خورد تا مقدار زیادی از مالیات دهندگان دلار است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای ساختن یک فقط پایدار و عادلانه در جامعه است. آمریکایی ها در حال حاضر شرکت در حمایت از دولت خشونت آیا ما آن را درک یا نه با پرداخت مالیات به پلیس و نظامی است که انجام آن در نام ما. پلیس در بودجه حساب برای یک فصل در صد از شهرها وجوه احتیاطی در مقایسه با دیگر مهم برنامه های جامعه اعم از 20 تا 45 درصد از بودجه اختیاری در مناطق عمده شهری است.سرانه پلیس صرف در شهر بالتیمور برای سال 2020 است حیرت انگیز $904 (تصور کنید که هر شهروند می تواند با $904). در سراسر کشور ایالات متحده صرف بیش از دو برابر در “نظم و قانون” را به عنوان آن را در نقد برنامه های رفاهی. این روند شده است گسترش از سال 1980s به عنوان ما گرفته اند بودجه از فقر برنامه برای قرار دادن به مبارزه با جرم و جنایت نتیجه اجتناب ناپذیر است که غفلت. همان الگوی درست است با پنتاگون بودجه. 2020 نظامی بودجه از $738 میلیارد بزرگتر از کسانی که بعد از 10 کشور همراه است. واشنگتن پست گزارش داد که اگر ایالات متحده صرف همان نسبت تولید ناخالص داخلی خود در نظامی خود را به عنوان بسیاری از کشورهای اروپایی انجام آن “می تواند صندوق جهانی کودک-مراقبت از سیاست گسترش بیمه درمانی به حدود 30 میلیون آمریکایی که فاقد آن و یا ارائه سرمایه گذاری های قابل توجهی در بازسازی این کشور زیرساخت ها است.” بسته 800 به علاوه در خارج از کشور پایگاه های نظامی به تنهایی می توانید ذخیره کنید $100 میلیارد دلار در سال است. اولویت پلیس و نظامی به معنی deprioritizing منابع برای نیازهای جامعه. حتی رئیس جمهور دوایت آیزنهاور توصیف هزینه های نظامی در سال 1953 به عنوان “سرقت از کسانی که گرسنگی و تغذیه نیست.”

 • سرکوب تکنیک های مورد استفاده در خارج از کشور به ناچار به خانه می آیند. سربازان آموزش دیده را به دیدن بسیاری از شهروندان آنها برخورد خارج از کشور به عنوان یک تهدید بالقوه است. زمانی که آنها بازگشت از عراق یا افغانستان آنها کشف کنند که یکی از معدود کارفرمایان است که اولویت را به جانبازان ادارات پلیس و امنیتی شرکت. آنها همچنین پیشنهاد نسبتا بالا و حقوق و مزایای خوب و اتحادیه حمایت همین دلیل است که یکی در پنج افسر پلیس کهنه است. حتی سربازانی که به خانه می آیند با PTSD یا مواد مخدر و سوء استفاده از الکل به جای اینکه به اندازه کافی برای مراقبت داده می شود سلاح و قرار دادن در خیابان. جای تعجب نیست که مطالعات نشان می دهد که پلیس با تجربه نظامی به خصوص کسانی که مستقر در خارج از کشور هستند به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به درگیر در تیراندازی حوادث از کسانی که با هیچ سربازی. همان ارتباط با سرکوب در داخل و خارج کشور است واقعی از شکنجه و تکنیک های که آموخته بودند به ارتش و پلیس در سراسر آمریکای لاتین در طول جنگ سرد ، آنها نیز استفاده می شود در افغانستان در ایالات متحده-اجرای پایگاه هوایی بگرام زندان و عراقی در زندان ابوغریب, زندان, که در آن یکی از شکنجه گران تا به حال تمرین تکنیک های مشابه به عنوان یک نگهبان زندان در ایالت پنسیلوانیا. هدف از ارایه کرده یک شکنجه تکنیک کشش و برگشت به جنگ ضد شورش در بومی آمریکا و فیلیپین برای جلوگیری از یک فرد از تنفس بسیار شبیه به پلیس سبد که به کشته شدن اریک گارنر و یا زانو به گردن که به کشته شدن جورج فلوید. #ICantBreathe است که نه تنها یک بیانیه برای تغییر در خانه بلکه یک بیانیه با پیامدهای جهانی.

 • جنگ با مواد مخدر کرده است قرار دادن پول بیشتر به پلیس و نظامی بوده ولی ویرانگر برای مردم رنگ در خانه و خارج از کشور. به اصطلاح جنگ با مواد مخدر را ویران کرده است از رنگ جوامع به خصوص جامعه سیاه منجر به فاجعه سطح از خشونت اسلحه و جرم حبس. مردم از رنگ به احتمال زیاد متوقف شد, جستجو, بازداشت محکوم و به شدت محکوم مواد مخدر جرائم مربوط. نزدیک به 80 درصد از مردم در زندان فدرال و تقریبا 60 درصد از مردم در زندان ایالتی برای جرائم مواد مخدر هستند و یا سیاه و سفید Latinx. جنگ با مواد مخدر نیز ویران جوامع خارج از کشور. در سراسر آمریکای جنوبی و کارائیب و افغانستان در تولید مواد مخدر و قاچاق از مناطق ایالات متحده-پشتیبانی جنگ را تنها قدرت سازمان یافته جرم و جنایت و کارتل های مواد مخدر که منجر به قیام خشونت و فساد و مصونیت از مجازات فرسایش حاکمیت قانون و گسترده نقض حقوق بشر است. مرکزی آمریکا در حال حاضر در خانه را به برخی از خطرناک ترین در جهان است شهرستانها منجر به مهاجرت دسته جمعی به آمریکا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است weaponized برای اهداف سیاسی. فقط به عنوان پلیس پاسخ در صفحه اصلی نمی حل مشکلات اجتماعی ناشی از فقر و ناامیدی (و اغلب ایجاد بیش از آسیب خوب) استقرار نظامی در خارج از کشور نمی حل و فصل تاریخی درگیری که معمولا ریشه در نابرابری های اجتماعی و اقتصادی و به جای ایجاد یک چرخه خشونت که بدتر از بحران است.

 • لابی دستگاه سفت حمایت پلیس و صنعت جنگ بودجه. اجرای قانون لابی های طولانی ساخته شده است برای حمایت از پلیس و زندان ها میان دولت فدرال و سیاستمداران با استفاده از یک ترس از جرم و میل به سود و مشاغل هستند که قریب به حامیان آن. در میان قوی ترین حامیان هستند پلیس و گارد زندان کارگری که به جای استفاده از جنبش کارگری به دفاع از ناتوان در برابر, قدرتمند, دفاع از اعضای خود در برابر جامعه شکایت از خشونت. مجتمع نظامی-صنعتی به طور مشابه با استفاده از لابی آن عضله برای حفظ سیاستمداران مطابق با خواسته های خود را. هر سال میلیاردها دلار اختصاص یافته از سوی مالیات دهندگان به صدها نفر از شرکت های اسلحه که پس از آن دستمزد لابی مبارزات هل دادن حتی بیشتر از خارجی کمک های نظامی و فروش سلاح. آنها صرف $125 میلیون سال در لابی و یکی دیگر از $25 میلیون سال در اهدا به مبارزات سیاسی. تولید سلاح فراهم کرده است میلیون ها نفر از کارگران با برخی از کشور بالاترین صنعتی حقوق و دستمزد و بسیاری از اتحادیه های کارگری (مانند Machinists) بخشی از پنتاگون لابی. این لابی برای پیمانکاران نظامی را تبدیل به قوی تر و با نفوذ نه تنها بودجه بلکه بیش از ایجاد متحده آمریکا سیاست خارجی است. قدرت نظامی و صنعتی به مراتب خطرناک تر از حتی رئیس جمهور آیزنهاور خودش می ترسید که او هشدار داد این کشور در سال 1961 در برابر آن بی تاثیر است.

 • هر دو “defunding پلیس” و “defunding جنگ” در حالی که مخالف با اکثر منتخب جریان اصلی جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال به دست آوردن حمایت عمومی است. جریان اصلی سیاستمداران مدت طولانی است که از ترس رنگ به عنوان “soft در جرم” یا “soft در دفاع.” این خود تداوم ایدئولوژی بازتولید این ایده که ایالات متحده باید بیشتر پلیس در خیابان ها و بیشتر نیروهای پلیس جهان, و یا دیگری هرج و مرج خواهد شد. رسانه های جریان اصلی نگه داشته است سیاستمداران از ترس به ارائه هر نوع متناوب کمتر نظامی دید. اما شورش های اخیر تبدیل شده اند “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” از حاشیه به شعار ملی گفتگو و برخی از شهرستانها در حال حاضر جابجایی میلیون ها دلار از پلیس به برنامه های جامعه.

  به همین ترتیب تا زمانی که به تازگی خواستار کاهش به ایالات متحده هزینه های نظامی بزرگ بود تابو در واشنگتن است. سال پس از سال, همه اما چند دموکرات ها به انتظارنشسته بودند با جمهوری خواهان برای رای دادن برای افزایش هزینه های نظامی. اما در حال حاضر شروع به تغییر. تشکر. باربارا لی D-کالیفرنیا معرفی تاریخی aspirational قطعنامه پیشنهاد عظیم $350 میلیارد دلار در سال کاهش است که بیش از 40 درصد از بودجه پنتاگون. و از سوی دیگر ، برنی ساندرز همراه با دیگر ترقی خواهان معرفی یک متمم به دفاع ملی مجوز اقدام به قطع پنتاگون بودجه 10 درصد است.

  فقط به عنوان ما می خواهم به ریشه تعریف دوباره نقش پلیس در جوامع محلی ما بنابراین ما اساسا باید دوباره تعریف نقش پرسنل نظامی در جامعه جهانی است. همانطور که ما شعار “Black Lives Matter” ما همچنین باید به یاد داشته باشید زندگی مردم در حال مرگ در هر روز از ایالات متحده بمب در یمن و افغانستان, تحریم های ایالات متحده در ونزوئلا و ایران و آمریکا سلاح در فلسطین و فیلیپین. کشتار سیاه آمریکایی ها به درستی elicits توده های معترض که می تواند کمک به باز کردن یک پنجره از آگاهی در مورد صدها نفر از هزاران نفر از غیر آمریکایی زندگی می کند گرفته شده در ایالات متحده مبارزات نظامی. به عنوان پلت فرم جنبش برای زندگی پلت فرم می گوید: “جنبش ما باید به جنبش های آزادیبخش در سراسر جهان است.”

  کسانی که در حال حاضر بازجویی های به طور فزاینده نظامی رویکرد به اجرای قانون نیز باید سوال یک نظامی با رویکرد روابط خارجی. آنجا که غیر قابل توصیف پلیس ضد شورش خطری برای جوامع ما, بنابراین بیش از حد غیر قابل توصیف یک ارتش تا دندان مسلح و عملکرد تا حد زیادی در راز است یک خطر برای جهان است. در طول نمادین ضد امپریالیستی سخنرانی “فراتر از ویتنام و” دکتر کینگ معروف گفت: “من هرگز نمی تواند دوباره صدایم در برابر خشونت از مظلوم در گتوها بدون داشتن اول به وضوح صحبت به بزرگترین اذوقه رسان از خشونت در جهان امروز: خود دولت است.”

  اعتراضات به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” را مجبور آمریکایی ها به دیدن فراتر از پلیس اصلاحات رادیکال reconceiving از امنیت عمومی. بنابراین بیش از حد ما نیاز به یک رادیکال reconceiving امنیت ملی ما در شعار “پال خواستار قطع بودجه دولت جنگ است.” اگر ما پیدا کردن بی رویه خشونت دولتی در خیابان های ما بد ما باید احساس مشابه در مورد خشونت دولتی در خارج از کشور تماس گرفته و برای تعطیل از هر دو پلیس و پنتاگون و reinvesting کسانی که مالیات دهندگان دلار برای بازسازی جوامع در خانه و خارج از کشور.

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>