11 گام های مشخص دولت می تواند برای جلوگیری از فاجعه اقتصادی

اقتصاد آمریکا در بحران, با سابقه و رکورد جدید بیمه بیکاری ادعا می کند به احتمال زیاد هل دادن کلی نرخ بیکاری به بالاترین نقطه از زمان رکود بزرگ.

و حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات خوش بینانه در مورد “باز کردن” اقتصاد دوباره برنامه های جدی برای انجام این کار آن را روشن است که حتی در بهترین سناریو وجود دارد رفتن به بازگشت سریع به حالت عادی.

توسعه و توزیع واکسن برای Covid-19 به احتمال زیاد حداقل یک سال و تا زمانی اتفاق می افتد که هیچ حکم از کاخ سفید در حال رفتن به تغییر این واقعیت است که بخش قابل توجهی از اقتصاد در حال رفتن به صالح یا ایالتی و محلی بسته شدن سفارشات و یا اساسی فردی یا در سطح جامعه احتیاط در مورد اجتناب از مکان های شلوغ و غیر ضروری گردش.

در همین حال رکود خود را می تواند به راحتی تبدیل به یک خود جلو راندن ماشین است. افرادی که از دست دادن شغل نمی توانید صرف پول که باعث کاهش دیگران ” درآمد. دولت های ایالتی و محلی هستند برای پول در بسته و نیاز به کاهش است که باعث ایجاد چرخه دیگری از سقوط درآمد و هزینه. پس از این ویروس است که, جهانی, ایالات متحده نمی تواند صادرات راه خود را از مشکل. و پس از این سقوط اتفاق می افتد با تغذیه اصلی سیاست رای در حال حاضر در صفر وجود ندارد آسان اهرم برای فشار به تولید اتوماتیک جستن به عقب.

دولت آمریکا باید به فکر می کنم از این به عنوان معادل زمان جنگ از لحاظ اقتصادی و همچنین epidemiologically و برداشتن گام های جدی برای بسیج اقتصاد برای مدت طولانی دوره بحران است.

در اینجا 11 خاص و ایده های در مورد چگونه به آن را انجام دهد.

یکی از قابل توجه ترین چیز در مورد سه دور از محرک کنگره تصویب کرده است که تا کنون نسبتا کوچک مبالغ از پول رفتن به تحقیق و تولید آزمون, داروهای درمانی و واکسن که در نهایت نیاز به بهداشت عمومی اورژانس تحت کنترل دوباره.

نگه داشتن این کشور در مستند هزینه های اقتصاد صدها میلیارد دلار در ماه و فقط با تکان دادن یک گرز به “بازگشایی” چیزهایی که در واقع نمی خواهد مشکل را حل کند اگر مردم احساس نمی امن است. این بدان معناست که حتی کوچک شتاب در سرعت درمان فوق العاده با ارزش است. اگر هزینه های اضافی 10 میلیارد دلار در چیزی است که می تواند کاهش زمان بین زمانی که یک واکسن تایید شده است و زمانی که مردم به اندازه کافی شده اند تلقيح برای ایجاد گله ایمنی یک هفته خواهد بود که پول خوبی به سر برد. برخی از چیزهایی که نمی تواند با عجله اما هر تنگنا است که می توان کاهش داد با پول باید تن پرتاب در آن.

رکود اقتصادی کاهش ایالتی و محلی مالیات بر درآمد که در آن نقطه متعادل بودجه مورد نیاز نیروی دولت های ایالتی و محلی برای کاهش هزینه های. کسانی که کاهش هزینه باعث ملموس آسیب ها در کاهش کیفیت خدمات عمومی است. اما آنها نیز تشدید رکود کاهش درآمد.

کنگره گرفته است برخی از گام های کوچک برای کاهش درد با کمک به دولت های ایالتی با خاص خود هزینه های مراقبت سلامت. اما بودجه بحران بسیار کلی تر از آن و کنگره می تواند به سادگی با استفاده از توانایی خود را به قرض گرفتن ارزان برای انتقال مبالغ زیادی از پول را به دولت و خزانه های محلی.

فدرال رزرو اعلام کرده است smorgasbord از برنامه های جدید برای تقویت اقتصاد اما چارچوب کلی آن برای انجام سیاست های پولی یکسان باقی می ماند — انجام بسیاری در تلاطم بحران اما همیشه نگه داشتن چشم ثابت در نرخ تورم را به مطمئن شوید که قیمت پاپ آپ بیش از 2 درصد در سال است. یک روش جایگزین این است که آنچه شناخته شده به عنوان “هدف قرار دادن سطح” که در آن به جای ماندن در زیر 2 درصد نرخ تورم دولت تلاش می کند به “عقب” به جایی که تورم شده اند که تا به حال رکود هرگز آمار در وهله اول.

اد دولان

این کمک می کند نه به خاطر تورم خوب است اما به دلیل آن را ایجاد اعتماد به نفس است که برنامه های اضطراری نمی تواند خارج شود در اولین نشانه از شاخه های سبز.

کنگره با توافق برای اعزام 1200 دلار برای هر آمریکایی بالغ که درآمد زیر یک آستانه خاص به علاوه یک مقدار کوچکتر برای هر کودک است. در نور از عمق ناامیدی اقتصادی آن را حس فقط به انجام این کار دوباره. و کنگره باید کمی بیشتر باز دست در مورد آن — به هر کس به همان مقدار از پول صرف نظر از سن و یا درآمد.

نقطه ای نیست و فقط برای شناسایی افرادی که “نیاز به کمک” و آنها را تسکین; آن را برای تقویت درآمد و در نتیجه هزینه تمام سطوح در سراسر هیئت مدیره برای حفظ اقتصاد زمزمه. چرا 100 دلار در ماه برای هر کس و نگه داشتن پول جریان تا زمانی که اورژانس است ؟

هیچ کس دوست دارد برای دیدن قیمت سنگ آهن در بازار در طول یک بحران است. اما امریکا با کمبود بحرانی تجهیزات پزشکی. و در حالی که آن را ممکن است ارزان برای تولید یک N95 ماسک ماسک یک بار در کارخانه است و در حال اجرا هزینه آن کمی بیشتر برای راه اندازی یک کل جدید کارخانه (یا مجددا با ابزار موجود در یک مجموعه را به چیز دیگری) نسبت به جذب و آموزش نیروی کار جدید. و مردم به ویژه بعید است به انجام است که اگر آنها فکر می کنم بیش از حد تقاضا در حال رفتن به نابودی در یک سال است.

دولت فدرال باید شناسایی مجموعه ای از بحرانی لوازم, پنکه, ماسک, ماسک صورت, سپر, دستکش یکبار مصرف ضد عفونی کننده دست و بیمارستان لباس به نظر می رسد مانند آنهایی که بزرگ و ایجاد یک صندوق بزرگ به ارائه صفر-بهره وام به امور مالی تجهیز نشدن هزینه ها و تضمین خرید های بزرگ این محصولات در بالاتر از قیمت عادی. اگر این نتایج در بیشتر منابع مورد نیاز از آنها می تواند با توجه به دور به کاهش درآمد کشورها و انبار برای آینده شرایط اضطراری در ایالات متحده است.

در حالی که یقه سفید امریکا با این نسخهها کار از خانه و میلیون ها شغل خود را از دست میلیون ها نفر از دیگر عمدتا طبقه کارگر و مردم در حال نگه داشتن جامعه از عملکرد بسته ارائه نیروی انسانی, فروشگاه های مواد غذایی, رانندگی اتوبوس و در غیر این صورت نگه داشتن چراغ در. در ضمن خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران در خطر جان خود را برای نجات دیگران. افراد مشغول به کار در این بخش — که این کشور کاملا نمی خواهید به تعطیل — باید عادی خود پرداخت و تکمیل توسط چند دلار اضافی یک ساعت در فدرال هزینه به آدرس رو به رشد نارضایتی. که خواهد شد نه تنها کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد اما کمک خواهد کرد که مهم ترین بخش از اقتصاد در واقع اضافه کردن کارکنان در یک زمان بحرانی.

در اوایل بحران رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای مالیات بر حقوق برش به عنوان ابزار اصلی برای تقویت اقتصاد است. کنگره را رد کرد که به نفع هدف کمک به کسانی که نیاز به کمک از طریق یک سخاوتمندانه تر بیمه بیکاری برنامه. که حق اولویت اما یک کاهش در مالیات حقوق و دستمزد مناسب گام های اضافی که باید سه مزایای بزرگ — پول بیشتر در جیب هر کس هنوز هم شاغل کمتر فشار بر کسب و کار رنج می برند درآمد قطره به اخراج کارگران آسان تر برای گسترش شرکت هایی که شاهد افزایش تقاضا و با توجه به اضافه کردن کارکنان.

زیرساخت های محرک چهره یک تناقض اساسی — هر سیاستمدار دوست دارد ایده گرفتن استفاده از نرخ بهره پایین برای ساخت چیزی مفید در دراز مدت اما هزینه های زیرساخت است که به ندرت خوب کوتاه مدت برای رفع بحران است. روشن است که نگرانی در مورد coronavirus را ادامه خواهد داد در سال آینده و فراتر از آن, پس از کنگره می کنند در حال حاضر به مطمئن شوید که پروژه شروع نورد در 12 ماه.

Generic کمک به دولت را تقویت خط لوله حمل و نقل, پروژه, اما زمان مناسب برای سخاوتمندانه صندوق ساخت و ساز از صفر کربن برق منابع که همه تمایل دارند با بالا مشخص اولیه هزینه های راه اندازی اما کم دراز مدت هزینه های عملیاتی.

یکی از چیزهایی که فدرال رزرو در حال حاضر در حال انجام است “کاهش کمی” که در آن بانک مرکزی باعث می شود در مقیاس بزرگ خرید اوراق قرضه دولتی بلند مدت به نگه داشتن نرخ بهره پایین است. فدرال رزرو باید افزایش قدرت این حرکت با تنظیم اهداف صریح و روشن برای چه پایین آن را می خواهد در دراز مدت نرخ و متعهد به خرید با این حال بسیاری از اوراق قرضه به آن نیاز دارد برای خرید به آمار هدف. تغذیه مقامات حفظ و تاکید کرد که سیاست پولی به تنهایی نمی توانید ما را از طریق این بحران و آنها نیاز به بزرگ کمک از سیاست های مالی است. به صراحت تنظیمات پایین در دراز مدت نرخ بهره است که راه را برای تضمین کند که کنگره و عموم مردم می داند ما می توانید استطاعت به قرض گرفتن در یک مقیاس گسترده.

آن را بسیار دشوار است به “باز کردن” اقتصاد دوباره بر روی هر سطح مگر در مواردی که کودکان می توانند با خیال راحت از حضور در مدرسه و مراقبت از امکانات. اما حفظ سطوح بالاتر از راه دور بیشتر تمیز کردن مکرر و مایع و شدید تر نظارت از کودکان به مطمئن شوید که آنها در حال شستن دست و غالبا و به طور کامل هزینه خواهد شد. بزرگ موج از پول نقد را به مطمئن شوید که مدارس باید منابع کافی و پرسنل کمک خواهد کرد که ایجاد شغل در کوتاه مدت و مطمئن شوید که کودکان را جایی امن برای تمام روز.

کنگره با این نسخهها کار تحت ظلم و ستم از تاریخ و تقویم. اما این احمقانه برای اعضای کنگره سعی کنید به حدس بزنید چه مدت اقدامات اضطراری مورد نیاز خواهد بود. هیچ راه تضمین شده بدانید که چگونه به سرعت در حال دانشمندان را توسعه یک واکسن چگونه به خوبی درمانی جدید داروها ممکن است کار چقدر تغییر الگوهای آب و هوا را بهبود ویروس این تابستان و تشدید آن را پاییز آینده چگونه تحولات در چین و ژاپن تاثیر اقتصاد جهانی و یا یک دوجین دیگر عوامل مرتبط با آن.

اقدامات اضطراری باید ثابت باشد به معیارهای عینی. هزینه های مستقیم مربوط به بهداشت عمومی باید قطع یک بار واکسن توسعه یافته است. فدرال رزرو باید متوقف دربندی بلند مدت نرخ هنگامی که آن را به سطح آن هدف است. مالیات حقوق و دستمزد و کاهش کمک به بودجه دولت و به ویژه زیرساخت های پول هایی که در دراز مدت افزایش نرخ بالاتر از سطح معینی. و مستقیم چک به خانوارها باید به پایان می رسد هنگامی که نرخ بیکاری پایین است.

هیچ یک از این اقدامات است نوش دارو نیست. وجود دارد هیچ راهی برای دریافت در اطراف این واقعیت است که این همه گیر مرگبار منجر به کاهش مواد استانداردهای زندگی. برخی از چیزهایی که یک فرد ممکن است بخواهید برای انجام این کار نخواهد بود ممکن است در حالی که برای. دیگران بیشتر دست و پا گیر و گران قیمت از آنها در گذشته بوده است.

آمریکایی ها باید به قیاس بین این همه گیر و عمده جنگ جهانی جدی است. حتی در آمریکا که تا به حال فرصت خوبی است که نه به بمباران یا حمله از جنگ جهانی دوم بود که زمان نسبتا کم استانداردهای زندگی در پشت جبهه با مردم مجبور به محدود مصرف سهمیه بندی اقدامات طراحی شده برای به حداکثر رساندن خروجی از تجهیزات نظامی. اما آنچه اتفاق رخ نداد و در طول جنگ بیکاری توده و یا یک پیام است که هیچ چیز وجود دارد که باید انجام شود در مورد اقتصاد تا زمانی که این جنگ برنده شد.

که بخش بزرگی از اقتصاد آمریکا اختصاص داده شده به اوقات فراغت مهمان نوازی و خدمات مواد غذایی روبرو هستند یک دوره موقت انقباض. اما به جای تولید پایدار بیکاری توده و طولانی مدت افسردگی, دولت می تواند و باید به اقدام قاطع به reemploy مردم در ساخت مفید تامین نیروی انسانی, فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها را قادر می سازد خانه تحویل کالاهای لازم و فتح ویروس. این فاجعه اقتصادی نمی تواند آرزو دور, اما مردم نیز لازم نیست که به سادگی آن را تحمل.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>