11 سوال در مورد کوروناویروس بحران اقتصادی شما بیش از حد خجالت به درخواست

اقتصاد آمریکا به نظر می رسد تبدیل شده اند در عرض چند هفته به عنوان coronavirus به ارمغان آورده است فعالیت در سراسر کشور به توقف سنگ زنی. نه تنها آمریکا قادر به پیش بینی سلامت عمومی بحران ناشی از کوروناویروس اما به نظر می رسد آمادگی برای عواقب اقتصادی از گرفتن این بیماری همه گیر تحت کنترل است.

اکثر آمریکایی ها در حال حاضر می دانم که آنها بسیار متفاوت با واقعیت اقتصادی از آنها در ماه فوریه. رستوران ها بسته شده و یا تنها انجام takeout و یا تحویل. بوتیک لباس در حال سازندگان:. آمریکایی ها در سراسر اقتصاد باید شغل خود را از دست. حتی کارگران که شغل ممکن است با ثبات تر احتمالا نمی خواهید به نگاه خود را 401(k).

مقامات دولتی را ساخته اند یک تصمیم آگاهانه برای قفل کردن بخش هایی از اقتصاد و پیاده سازی سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل به تلاش برای بهتر پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا گفت که او می خواهم به بازگشایی اقتصاد در عید پاک برای جلوگیری از آسیب بیشتر — شاید فکر کردن بهتر است برای نگه داشتن اقتصاد و اجازه تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است — اما مردم نمی خواهید به سقوط بیش از خود را برای رفتن به رستوران در صورت وجود یک ویروس کشنده ، مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت حمایت و تمدید اجتماعی فاصله اقدامات به پایان ماه آوریل است. پس از همه, نقطه ای از اقتصاد است که برای خدمت به مردم نه برای مردم به خدمت آن است.

“به نظر می رسد یک بخش از جامعه که از دست پیگیری هدف از بازارهای گفت:” آرون کلاین سیاست مدیر مرکز تنظیم و بازار در موسسه بروکینگز. “بشریت ایجاد بازارهای کارآمد توزیع کالا و خدمات برای خدمت به بشریت; بازار ایجاد نمی بشریت به نحو احسن خدمت را از بازارها است.”

ما در گیر دوگانه بحران برای آینده قابل پیش بینی — که مرتبط با سلامت و یکی که اقتصادی است. در نهایت به پایان خواهد رسید اما وجود دارد هیچ گفتن که. آن را گیج کننده از جمله وقتی که می آید به پول مربوط به پایان همه چیز. بنابراین در اینجا برخی از پاسخ به سوالات در مورد بحران اقتصادی که شما بودند شاید بیش از حد خجالت و یا ترس بیش از حد — به درخواست.

یک بحران اقتصادی است که تند و ناگهانی رکود از اقتصاد است. از نظر داده ها نشان می دهد در بسیاری از مکان ها — رشد تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری اعداد و بهره وری بیشتر. داده ها اغلب نشدم پشت حوادث در زمان واقعی اما آنچه که ما در حال حاضر می دانیم رنگ وخیم تصویر: عظیم سنبله در رفع بیکاری و اقتصادی انقباض طرح اخلال نسبت.

ما قطعا در یک بحران اقتصادی در حال حاضر البته متمایز یکی از بحران های گذشته از جمله در تازه ترین حافظه: بحران مالی و رکود اقتصادی در اواخر 2000s. “قبل از رکود اقتصادی آغاز شده در بازارهای مالی و تحت تاثیر بخش واقعی اقتصاد; این شروع خواهد شد در اقتصاد واقعی و تاثیر بر بازارهای مالی گفت:” کلاین.

این مشکل در حال حاضر نیست subprime وام مسکن و بانک ها و صندوق های تامینی ساخت شرط آنها نباید آن است که ما در میان بهداشت جهانی در بحران است و مصرف شدید اقتصادی اقدامات در تلاش برای محافظت از مردم خود را به خوبی بودن. مقامات دولتی دستور داده اند که بسته گسترده عصری اقتصاد از جمله رستوران, سفر و مهمان نوازی و آن را تا به حال شدید و اثر فوری. مدعیان را دیده اند بی سابقه سنبله با بیش از 16 میلیون ادعاهای جدید در حال ثبت بیش از سه هفته گذشته به تنهایی. در طول رکود بزرگ, بالاترین هفته از ضرر و زیان حدود 600,000 و 8.7 میلیون شغل از دست داده بودند در طی چند ماه. کارخانه ها در سراسر کشور تعطیل کردن کسب و کار در حال توقیف و نه تنها مردم پول کمتری را صرف آنها کمتر راه برای آن صرف شده است.

کریستینا Animashaun / Vox

“همه چیز در این زمان اتفاق می افتد بزرگتر و سریع تر” جیسون فورمن که در خدمت به عنوان یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور, باراک اوباما, گفت بورسی را Li ژو و الا Nilsen به تازگی در یک قطعه تخمگذار کردن تفاوت های بین 2008 سقوط و این یکی.

حال سؤال این است که اگر و زمانی که ما قادر خواهد بود برای دریافت این ویروس را تحت کنترل به طوری که اقتصاد می تواند شروع به باز کردن. “آنچه ما نیاز داریم این است که برای همه به ماندن در خانه و شکست آن را انجام می دهند گفت:” سیسیلیا از خواب بیدار شدن یک اقتصاددان در پرینستون و عضو سابق اوباما در شورای مشاوران اقتصادی. “سریع تر از ما می توانیم این بیماری همه گیر تحت کنترل سریع تر ما می تواند ضربه محکم و ناگهانی است.”

دیگر بحران می رود بیشتر به چالش کشیدن بازیابی می شود و دیگر آن را.

وجود دارد به خوبی شناخته شده خط در میان اقتصاددانان است که رکود زمانی است که همسایه خود را از دست می دهد اما یک افسردگی است هنگامی که شما از دست دادن شما که شاید در درجه تفاوت بین این دو: رکود اقتصادی احساس بد افسردگی احساس بسیار بد است. اما خط بین رکود و افسردگی می تواند یک کمی فازی.

به طور سنتی یک رکود اقتصادی تعریف شده است که دو فصل متوالی رشد تولید ناخالص داخلی منفی اما اداره ملی تحقیقات اقتصادی (NBER) اتحاد گسترده تر تعریف “کاهش قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی در سراسر اقتصاد” که طول می کشد بیش از چند ماه و نشان می دهد تا در مکان هایی مانند تولید ناخالص داخلی درآمد و اشتغال و تولید و خرده فروشی. در ایالات متحده یک گروه در داخل NBER رسما به اتهام “تماس” در هنگام رکود اقتصادی شروع می شود و به پایان می رسد و معمولا آنها را طول می کشد برخی از زمان پس از رکود اقتصادی آغاز می شود برای آنها می گویند این اتفاق می افتد.

افسردگی از سوی دیگر بیشتر شدید و طولانی مدت نسخه از رکود است. رکود بزرگ به طول انجامید که از سال 1929 به اوایل 1940s شامل نه یکی بلکه دو عمده رکود اقتصادی — یکی از 1929 تا 1933 و 1937-1938. خروجی به شدت کاهش یافت.

اعتصاب کارگران معدن و خانواده های آنها در سال 1931 در غرب ویرجینیا که در آن 600 کارگران معدن و خانواده های آنان مواجه شدند اخراج از شرکت متعلق به خانه است.
Bettmann بایگانی via Getty Images
بروکلین روزانه عقاب صفحه در 24 اکتبر سال 1929.
هولتن بایگانی/گتی ایماژ

Coronavirus رکود اقتصادی در واقع می تواند تبدیل به یک افسردگی است. آمریکا در قلمرو ناشناخته در آنچه که در اقتصاد — آمریکایی که کار متوقف شد, متوقف شد, تولید متوقف و مصرف تقریبا در قطره از کلاه. بازار سهام است که فرار و کسب و کار سرمایه گذاری کند. خیلی از این کشور شده است زمین را متوقف کند.

اینکه آیا یا نه ما ورقه به افسردگی بستگی دارد در چگونه به خوبی آمریکایی ها قادر به آب و طوفان در حالی که coronavirus بخشی از بحران می شود نمیفهمد. مقامات نمی خواهند اقتصاد را شکسته است که نمی توان آن را ثابت شده است.

“در نهایت اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن زمانی که این بیماری همه گیر تحت کنترل است. سوال این است که چگونه بسیاری از کسب و کار قادر خواهد بود به آب و طوفان چگونه بسیاری از کارگران قادر خواهید بود؟” کلاین گفت. “دیگر خاموش می رود در بیشتر اثرات آن بر اقتصاد به خصوص اگر کسب و کار نمی تواند بازگشایی شده است.”

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که هر چه شما اسمش را هر کسی نمی خواهد تجربه اقتصادی خرید اینترنتی در همان راه. برای برخی از مردم آن فاجعه بار خواهد بود. برای دیگران آن خواهد شد مشکل است ، خانه های کم درآمد و افراد بی خانمان و کسانی که در دیگر آسیب پذیر جوامع را نیز به احتمال زیاد تجربه بحران اقتصادی در بیشتر راه های مضر بدون در نظر گرفتن چگونه رکود تعریف شده است به طور رسمی.

بازار سهام شده است بیش از همه جا در میان coronavirus بحران است. عمده شاخص سقوط به عنوان جاذبه وضعیت شروع به گرفتن نگه دارید و در ماه های فوریه و مارس و سهام تبدیل شده اند بسیار فرار است. اما مهم نیست که چه بازار سهام می کند ؟ بله و نه.

بازار سهام در حال حاضر به این مفهوم اساسی آشفتگی در اقتصاد است. آن را نیز می تواند یک شاخص پیشرو البته پر سر و صدا یکی از آن اقتصاد ممکن است به رهبری و در میان coronavirus آن را به نظر می رسد \_(ツ)_/. به عنوان سهام سقوط در برخاستن از بحران در آمریکا بسیاری از سرمایه گذاران به نظر می رسد که از جیبش پول خود را و پارک آن را به صورت نقدی و عدم اطمینان ایجاد کرده است مقدار زیادی از نوسانات.

بازار سهام خواهد شد و به احتمال زیاد شروع به بهبود می یابند قبل از اقتصاد می کند — که چه اتفاقی افتاد بعد از بحران مالی, زمانی که آن را تبدیل در مارس 2009 و رکود اقتصادی به پایان رسید و سه ماه بعد در ماه ژوئن — اما ما نمی خواهد می دانم که اگر یا که خواهد شد. چه اتفاقی می افتد در بازار سهام می تواند یک “ثروت ” اثر” را به عنوان خوبی است که تا حد زیادی رفتاری — مصرف کنندگان بیشتری را صرف در یک بازار گاو نر. اکثریت آمریکایی خود سهام اما ثروتمند آمریکایی خود بسیاری از سهام.

بازار بورس نیویورک در 25 مارس سال 2020 است.
ایسنا/وانگ یانگ via Getty Images

اما فرد به طور متوسط نباید تمرکز بیش از حد بر آنچه که در بازار به خصوص در کوتاه مدت. یک اصطلاحی وجود دارد از افسانه ای سرمایه گذار بنیامین گراهام که بازار یک ماشین رای گیری در کوتاه مدت اجرا شود اما دستگاه توزین در دراز مدت است. یک سهام خاص قیمت ممکن است بالا یا پایین در یک روز داده می شود اما در نهایت زمینه اصول کسب و کار هستند و آنچه مهم است.

“آنچه ما در مورد هر چیزی که خرید و فروش این است که قیمت دیکته شده توسط قیمت و تقاضا است. چه کمک می کند تا تعیین قیمت سهام بیش از دراز مدت است درآمد این اصول است اما در کوتاه مدت اجرا وحشت ایجاد می بسیار مهم mispricing گفت:” کریستینا هوپر رئیس بازار جهانی استراتژیست در Invesco.

نیز وجود داشته اند سوال در مورد اینکه آیا ما می تواند به توقف معاملات بازار سهام در مجموع فراتر از موقت “مدار شکن” متوقف می شود که باعث زمانی که سهام افت بیش از حد. گرگ Daco یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد به من گفت که به لحاظ نظری می تواند — بعد از همه وجود دارد در بازار سهام تعطیلات — اما که لزوما نمی حل مشکل نوسانات. “سوال این است که چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را بازگشایی?” او گفت:. “شما نزدیک بازار بازگشایی آن می افتد و آن را با 30 درصد آن را به ارزش آن؟”

بهترین مشاوره در حال حاضر در مورد آنچه به انجام در سرمایه گذاری خود را در هر کارشناسان مالی نیز ممکن است سخت به دنبال: هیچ چیز.

“اکثر مردم در حال وحشتناک در ساخت سرمایه گذاری بلند مدت تصمیم گیری به طور کلی و این که بدتر زمانی که آنها سعی کنید به تصمیم گیری تحت عاطفی شدید شرایطی” گفت: Zach Teutsch یک مشاور مالی در ارزش مالی اضافه شده.

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز را به نگاه خود را 401(k) و یا سهام نمونه کارها در حال حاضر آن را نمی ممکن است رنگ یک تصویر زیبا است و می تواند بی درنگ شما را به تصمیم گیری شما ممکن است بعدا پشیمان. که بخشی از آنچه رخ داده در سال 2008 هوپر گفت: زمانی که آمریکایی به طور متوسط پرداخت می شود توجه بیش از حد به بازار سهام کشیده پول خود را و پس از آن از دست رفته زمانی که سهام شروع به بازگشت. “یکی از بزرگترین اشتباهات در بحران مالی بود که متوسط آمریکایی را تمرکز بر روی آن و بسیاری از آنها خود را تغییر تخصیص دارایی به عنوان یک نتیجه,” او گفت:.

به یاد داشته باشید قبل از بحران کنونی آمریکایی ها بودند و در میان طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ آمریکا و چند سال بازار گاو نر.

برای مطمئن شود, مشاوره در اطراف این تغییرات با سن افرادی که در سال قبل از آنها به طرح بازنشسته می توانید انتظار بهبود در حالی که کسانی که نزدیک به و یا در دوران بازنشستگی ممکن است قادر به. کارشناسان با من صحبت کرد گفت: افراد مسن باید امیدوارم منتقل سرمایه گذاری های خود را به سمت کمتر مخاطره آمیز مکان — اوراق قرضه بیشتر از سهام برای مثال — با سن. (یک دلیل وجود دارد خود را از 401(k) طرح سرمایه گذاری اغلب دارای یک هدف تاریخ بازنشستگی به آن متصل است.)

برای افراد جوان یا کسانی که با مقداری پول به فراغت پایین بازار می تواند زمان خوبی برای دریافت در. اگر شما می توانید استطاعت به پا زدن تا خود را از 401(k) سهم آن را در نظر بگیرید. و یا اگر شما پول نقد در دست تعداد زیادی از سهام ممکن است در معامله در تخفیف. “اگر شما نیاز به خرید یک جفت جدید از کفش و همه کفش در جهان به 40 درصد شما نمی گویند, آه, هیچ, وجود, وحشتناک, کفش بحران, شما می گویند, فوق العاده, من می توانم کفش من نیاز به برای ارزان تر؟” Teutsch گفت.

“افراد جوان ایجاد ثروت در بازار سهام, سقوط, چرا که آنها در حال اضافه کردن هر هفته در بد بازار در قیمت های پایین تر; شما فقط نمی توانید آن را ببینید یا آن را درک و تا سال پایین خط” گفت: David Bahnsen یک مدیر نمونه کارها مالی و مفسر.

این مهم است به یاد داشته باشید سرمایه گذاری کرده است خطرات ذاتی هیچ تضمینی وجود ندارد, همه چیز می تواند بسیار بدتر از قبل از آنها بهتر و بازار در کنار غیر ممکن به زمان — وارن بافت هنگامی که شرط بندی S&P 500 را بهتر از یک سبد از صندوق های تامینی برای یک دهه. و او به دست آورد.

اولین چیزی که در مورد بیمه بیکاری این است که این دولت-برنامه فدرال است که فراهم می کند مزایای نقدی, اما از نظر دولت آن می رود از طریق دولت است. به عبارت دیگر آن را تکه تکه کرد. بنابراین به درخواست شما نیاز به رفتن را از طریق وزارت امور خارجه بیکاری آژانس و راهنمایی هایی برای کسانی که واجد شرایط و چه مزایایی تعلق می گیرد متفاوت است. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد دولت خود را با الزامات و فرآیندهای اینجا.

اول ما را از طریق نمونه سناریو برای بیمه بیکاری و سپس از طریق تغییر در این بیماری همه گیر و چگونه بسته محرک تقویت برنامه است.

اگر شما گذاشته شده و یا از کار اخراج توسط کارفرما و یک “قابل توجهی تاریخچه ای و کار و سپس شما می توانید درخواست برای جمع آوری مزایای بیمه بیکاری بر اساس این هفته.

هنگامی که شما شروع روند درخواست آنلاین و یا از طریق تلفن بیمه بیکاری دفتر تماس کارفرمای خود را به تایید می کنند که شما توضیح که چرا این کار به پایان رسید مسابقات ، اگر این توضیحات برای جدایی در توافق پس از آن ادعا می کنند به طور کلی حرکت به جلو کاملا به سرعت. اگر نه پس از آن وجود دارد یک اختلاف و دولت باعث می شود یک قضاوت از آنچه اتفاق افتاده است. شایان ذکر است که افرادی که ترک شغل خود را همچنین می توانید فایل بیکاری — به عنوان مثال در موارد آزار و اذیت جنسی — اما آن دسته از کارگران مردها به از دست دادن در اختلاف است.

“هنگامی که در آنها اختلاف وجود دارد بیش از آنچه که اتفاق افتاده است اگر مردم گذاشته آنها را جمع آوری مزایای 70 درصد از زمان. اگر وجود دارد یک اختلاف و ترک آنها, آنها دریافت مزایای حدود 25 درصد از زمان” گفت: Wayne Vroman یک کار اقتصاددان در موسسه شهری.

مقدار شما واجد شرایط برای دریافت محاسبه شده است بر اساس آنچه شما کسب درآمد در کار خود و حداکثر و حداقل مقدار توسط دولت متفاوت است. بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد تا شما را به جمع آوری مزایا برای حداکثر 26 هفته اما دوباره که متفاوت است. Vroman تخمین می زند که به طور متوسط در سراسر سیستم مورد 385 $در هفته. در سراسر 52 هفته است که اضافه کردن تا حدود $20,000 تحت pre-محرک سیستم — به عبارت دیگر آن را یک جایگزین برای یک کار تمام وقت به علاوه شما می توانید استفاده از آن را برای یک سال کامل به هر حال. به طور معمول وجود دارد محدودیت در چقدر شما می توانید کسب درآمد در حالی که شما در حال جمع آوری مزایای. به عبارت دیگر هیچ سمت مباحث و یا مستقل.

بیمه بیکاری توسط تامین مالی از طریق مالیات حقوق و دستمزد پرداخت می شود, کارفرمایان, و هنگامی که وجود دارد بسیاری از ادعاهای متحده می تواند اجرا از پول برای پرداخت مزایا ، در طول رکود اقتصادی سه ده متحده زخم نیاز به قرض گرفتن از دولت فدرال برای پوشش بیمه بیکاری.

چرا که بسیاری از مردم برای پر کردن بیکاری در میان coronavirus انجام این کار است که فوق العاده به چالش کشیدن در حال حاضر بسیاری از ادارات دولتی در حال غرق شده است. که ممکن است ترجمه برای تاخیر برای کسانی که پر کردن.

اواخر مارس بسته محرک قرار می دهد بیمه بیکاری در استروئید. این شامل 600 $در هر هفته افزایش مزایای بیکاری در بالا از مزایای دولتی برای چهار ماه. آن را نیز گسترش بیکاری به مردم است که معمولا تحت پوشش — فرفره کارگران مترجمان آزاد و پیمانکاران خود اشتغالی و کارگران که furloughed یا کاهش ساعت — و اجازه می دهد تا برای 13 هفته به یش به هر کشور حداکثر.

“اگر شما از دست دادن شغل خود را اگر شما ساعت قطع میشوند و حتی اگر آن را احساس نمی کند مثل شما را از دست اما شما قرار داده شده است بر صفر ساعت, برنامه, شما هنوز هم می توانید درخواست برای مزایای بیکاری حتی اگر کارفرمای شما به شما می گوید که شما نمی توانید” گفت: اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد.

Vox را Dylan ماتیوز است, مبین, چگونه محرک تغییرات لایحه بیمه بیکاری.

در ایالات متحده پوشش بهداشت و درمان به اشتغال است. در حال حاضر بخش بزرگی از اقتصاد تعطیل شده اند به منظور پاسخ به یک بحران بهداشتی در نتیجه میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود را در وسط بهداشت گفت: بحران و در نتیجه بسیاری از آنها از دست دادن سلامت خود را بیمه.

“شادی از چیدن و یا نگه داشتن خود بیمه سلامت واقعا منتج شما با داشتن یک شغل گفت:” مایک Konczal یک همکار در موسسه روزولت.

لیندا بلومبرگ یک سیستم بهداشت و درمان متخصص در موسسه شهری صحبت بورسی از طریق آنچه که به انجام اگر شما در حال گذاشته شدن و از دست دادن خود را از کارفرما مبتنی بر بیمه.

اولین گام برای کسانی که استطاعت آن را به نگاه به پتانسیل برای گرفتن پوشش کبرا که اساسا بدان معنی است که شما را وادار به نگه داشتن به خود را بیمه اما به پرداخت هزینه برای آن را به خودتان. اما کبرا را می توان گران و ترجمه برای هزار دلار در حق بیمه. برای افرادی که درآمد کاهش یافته است به طور قابل توجهی و به خصوص برای کسانی که زندگی می کنند در پزشکی گسترش متحده مدیکید جای دیگری به دنبال. شما می توانید ببینید اگر شما واجد شرایط برای پزشکی در دولت خود را بر اساس درآمد خود را در اینجا. برای کودکان شما می توانید نگاه به تراشه به عنوان به خوبی.

افرادی که از دست دادن شغل خود را نیز می تواند ثبت نام در قانون مراقبت مقرون به صرفه بازار برای یک دوره خاص به دلیل از دست دادن بیمه درمانی خود را به عنوان به خوبی به عنوان داشتن یک نوزاد و یا ازدواج در نظر گرفته شده است “مقدماتی رویداد است.” و وجود دارد, شما ممکن است واجد شرایط برای یارانه ها, بیش از حد. بلومبرگ هشدار داد مردم باید کامل در به دنبال گزینه های ثبت نام و آنها باید تصور خود را از دست دادن درآمد است رفتن به ادامه هنگام خواندن اطلاعات به سیستم. “اگر برای برخی از دلایل آنها کار خود را به عقب و یا ساعت خود را عقب می آیند تا آنها پس از آن می توانید گزارش که در زمان و یارانه کاهش می یابد,” او گفت:.

حتی اگر شما واجد شرایط دریافت یارانه را به خصوص در زمان بحرانی به بیمه خدمات درمانی با توجه به شیوع کروناویروس.

بلومبرگ هشدار داد در برابر nongovernment غیر بازار برنامه ها و “کوتاه مدت محدود-مدت” برنامه های مجاز تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “کسانی که سیاست های دیگر آن را بسیار دشوار است و اغلب به شکل آنچه را محروم از آنها را,” او گفت:. “بسیار محتاط از چیزی است که به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد.”

برای کسانی که بیمه در حال حاضر آن را شایان ذکر است که برخی از کشورها خود را بازگشایی بازار در نور بحران بنابراین شما ممکن است قادر به گرفتن بیمه در حال حاضر. “بدهی بهتر است از مرده” بلومبرگ گفت.

Vox را Dylan اسکات است مبین در بیمه بهداشت و درمان در میان coronavirus و مکانیزم های مختلف برای پوشش. او همچنین اشاره می کند که CDC در بیانیه ای گفت به بورسی که آژانس معتقد است که آن را دارای اختیارات قانونی برای پوشش Covid-19 آزمایش و درمان در همکاری با دیگر دولت های فدرال و سازمان های محلی. در بیانیه ای جداگانه یک CDC سخنگو گفت: بورسی که وجود دارد “مقررات است که تخصیص بودجه برای آزمایش و درمان بیمه است که ادامه خواهد داشت اعلام کرد” و اشاره کرد که فدرال واجد شرایط به مراکز بهداشتی درمانی منبعی مهم برای کسانی که فاقد بیمه است.

فراتر از بیکاری و بیمه درمانی وجود دارد راه های دیگر خارج وجود دارد برای کمک به مردم پایان می رسد دیدار.

به عنوان مثال وجود دارد گزینه های متعدد برای کمک های غذایی از جمله ضربه محکم و ناگهانی مزایای (معمولا شناخته شده به عنوان مواد غذایی تمبر) و خدمات ویژه برای زنان باردار و پس از زایمان زنان و کودکان و سالمندان است. در مورد مواد غذایی آنها موفق توسط ایالات متحده و شما می توانید پیدا کردن یک دایرکتوری در اینجا. مواد غذایی مانند دیگر کمک برنامه های ثابت هستند به درآمد خود را.

“این امکان وجود دارد که شما حتی با بیکاری و بیمه و درآمد آن را به اندازه کافی کم است که به شما خواهد بود واجد شرایط برای ضربه محکم و ناگهانی” Vroman گفت.

شما همچنین می توانید پیدا کردن یک طرح کلی از منافع دولت در اینجا.

اعضای گارد ملی اوهایو کمک به بسته بندی مواد غذایی و تجهیزات برای کسانی که نیاز دارند در مارس 30.
SOPA تصاویر/LightRocket از طریق آ

Stettner توصیه می شود که مردم باید شروع به ثبت نام برای منافع و برنامه های کمک به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند. “شروع این روند به دلیل آن می تواند برخی از زمان. لازم نیست صبر کنید تا آخرین لحظه برای رسیدن به, برای کمک به,” او گفت:. وی افزود: همچنین ارزش رسیدن به شرکت های آب و برق در مورد سختی ها را به دیدن اگر آنها با شما کار بر روی یک طرح برای پرداخت صورتحساب خود را. (همان ممکن است درخواست برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن بیش از حد.)

متاسفانه بسیاری از شبکه های ایمنی در ما بوده است و محدودتر هم در طول سال. “این برای اکثر افراد نیازمند در جامعه ما بنابراین ما لازم نیست که مقدار زیادی از اتاق را برای مردم فقط توسط” Rouse گفت.

در مارس 27, رئیس جمهور امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک مراقبت عمل برای کمک به ایجاد ثبات و تقویت اقتصاد آمریکا در زمان coronavirus. Vox افزا ژو و الا Nilsen کامل مبین از آنچه در این لایحه و در اینجا خلاصه:

  • $500 میلیارد برنامه وام برای کسب و کار به اداره شده توسط وزارت خزانه داری. در واقع یک صندوق کمک مالی برای کسب و کار.
  • تقویت بیمه بیکاری را افزایش می دهد که مزایای 600 دلار در هفته در هر چهار ماه و گسترش می یابد که می تواند برای درخواست و جمع آوری مزایای
  • بودجه برای بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی و حفاظت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی جمعا به مبلغ 150 میلیارد 1 میلیارد دلار خواهد شد که رفتن به بیمارستان و 1 میلیارد دلار به خدمات سلامت و بقیه برای افزایش ظرفیت تجهیزات پزشکی
  • حدود 150 میلیارد دلار کمک به دولت های ایالتی و محلی از جمله 5 میلیارد دلار برای دولت های قبیله ای
  • حدود 377 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک

دیگر تخته از محرک است که بدست شاید بیشتر توجه است که پرداخت های مستقیم به آن ارسال شود به آمریکایی ها در سراسر کشور — به عبارت دیگر کسانی که چک از دولت شما احتمالا از شنیدن در مورد. (Vox را Dylan ماتیوز است مبین در محرک چک.)

تنها بزرگسالان را که تا 75000 دلار در سال خواهد شد یک بار $1,200 بررسی و زوج های ازدواج کرده که تا 150.000 دلار دریافت خواهد کرد $2,400. دولت نیز توزیع 500 دلار برای هر کودک است. پرداخت به عنوان کاهش درآمد بالا و فاز توسط $99,000 مجرد و $198,000 برای زوج است. محاسبات خواهد بود ساخته شده با استفاده از 2019 مالیات برای کسانی که در زمینه (مهلت در حال حاضر جولای 15) و 2018 مالیات برای کسانی که نمی. چندین ماشین حساب آنلاین شما می توانید استفاده کنید به کشف کردن چقدر شما دریافت خواهید کرد.

برای کسانی که نمی فایل مالیات زیرا آنها به دست آورده تا کمی آنها لازم نیست برای جمع آوری پول نقد خواهد بود پیچیده تر است. IRS می گوید: مردم نیاز به یک فایل ساده “اظهارنامه مالیاتی” با اطلاعات اولیه برای جمع آوری پول و کم درآمد مالیات دهندگان افراد مسن تامین اجتماعی, دریافت کنندگان برخی از جانبازان و افرادی که در غیر این صورت نیازی به اظهارنامه مالیاتی را نه مدیون مالیات. توجه داشته باشید که افراد در خانواده ها با اعضای که مهاجران غیر مجاز ممکن است واجد شرایط برای پرداخت های مستقیم.

مجلس نانسی پلوسی flanked توسط مظنونان حمله به دانشگاه کوین مک کارتی و Steny Hoyer نمایش امضا 2 تریلیون دلار محرک لایحه در 27 مارس ،
الکس Edelman/خبرگزاری گتی ایماژ

فراتر از محرک لایحه در کنگره تصویب کرده است و دو دیگر coronavirus مربوط به قطعه از قانون و فدرال رزرو اقدامات برای کمک به ایجاد ثبات در بازار و اقتصاد. دموکرات ها در حال هل دادن یک چهارم coronavirus لایحه اما تا کنون روشن نیست چقدر خرید وجود دارد از جمهوری خواهان.

همانطور که برای چه چیز دیگری که دولت می تواند انجام شود پاسخ این است که مقدار زیادی وجود دارد و اگر به اراده سیاسی است. آمریکایی ها روبرو هستند سلامت و بحران اقتصادی متناوب نسبت و خطر بیشتری در حال انجام است بیش از حد کوچک از انجام بیش از حد. Vox مت Yglesias به تازگی گذاشته برخی از امکانات:

ما نیاز به قیاس از زمان جنگ بسیج شده است که مورد استفاده بسیاری از رهبران بسیار جدی تر و ارائه تریلیون بیشتر در کاهش مالیات و افزایش هزینه ها برای تحریک تقاضا است. بسیاری از این هزینه ها باید با هدف بسیج کارگران و صنعت به ارائه کالا و خدمات ما نیاز به ادامه مقابله با یک ویروس است که حتی اگر با موفقیت موجود نمی باشد برای نابودی به زودی.

برای مقابله با بحران دوقلو اقتصاد و بهداشت عمومی ایالات متحده خواهد شد نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی در تولید تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی, اما همچنین ممکن است نیاز تولید از ماسک و دستکش ، آن را نیاز به یک تزریق بودجه به دولت های ایالتی و محلی به طوری که آنها می تواند همچنان به ارائه حتی گسترش — خدمات مورد نیاز است. آن را نیاز به تحقیقات پزشکی در پیک و ما نیاز به پشتیبانی درآمد برای خانواده ها و کسب و کار به عنوان آنها در تلاش برای انطباق با دنیای جدید از انجام کارهایی که در کمتر کارآمد تر اجتماعی راه دور. و به حمایت از آن همه ما نیاز به یک خلاق و انعطاف پذیر فدرال رزرو مایل به اتخاذ یک جنگ ذهنیت به امور مالی.

“آیا کسی پشیمانی چقدر بدهی ما رفت و به پیروزی در جنگ جهانی دوم گفت:” Betsey استیونسون یک اقتصاددان در دانشگاه میشیگان و سابق دولت اوباما رسمی. “مردم به ندرت مورد شکایت چقدر کنگره صرف به مبارزه با جنگ و آنها نیاز به فکر کردن در مورد که در حال حاضر به عنوان ما به مبارزه با این بیماری همه گیر.”

نه هر فرد و یا هر بخش — است نهفته بودن به همان اندازه توسط coronavirus بحران است.

“این رکود در حال رفتن به برای برخی از مردم ویرانگر تر از بحران مالی برای برخی کمتر” کلاین گفت. “این یکی در حال رفتن به شروع به بیشتر پایین در طیف درآمد.”

رستوران ها و فروشگاه ها و غیر ضروری کسب و کار مجبور شده اند به سراسر کشور. خطوط هوایی دیده می شود یک کاهش در کسب و کار به عنوان سفر و صنعت مهمان نوازی در سراسر هیئت مدیره. مدارس تعطیل شده اند و سرگرمی زندگی می کنند را متوقف کند.

محرک لایحه به معنای آوردن برخی از امداد رسانی به هر دو کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ که هر دو رو نجات بودجه به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته است. اما دوباره این واقعا بستگی دارد که چه مدت این طول می کشد برای دیدن چقدر سخت اقتصاد به ضربه می شود.

در نهایت کسب و کار و صنایع ترجمه به مردم در, کارگران, و کارگران خواهد بود که سخت ترین ضربه اخراج و خاموش شدن ناگهانی کسانی هستند که می توانند آن را ندارند. با توجه به برآورد از ما بخش خصوصی کار با کیفیت شاخص بیش از 37 میلیون شغل در ایالات متحده در معرض اخراج در مدت نزدیک به 35 میلیون از آن ها در نظر گرفته شده کم درآمد.

کریستینا Animashaun/Vox

وجود دارد به احتمال زیاد خواهد شد همچنین نابرابری نژاد و قومیت.

“ما می دانیم که سیاه پوستان Latinx و بومی مردم از نظر نژاد و قومیت آنها کاهش سطح ذخایر و ما همچنین می دانیم که اشتغال خود را بیشتر متزلزل تر از مردم سفید” گفت: Angela, Hamilton, مدیر اجرایی Kirwan موسسه برای مطالعه نژاد و قومیت در دانشگاه ایالتی اوهایو.

اگر شما پول اضافی در دست راست کن و نگران فراق راه با آن وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی برای انجام با آن را امتحان کنید برای کمک به — تحویل سفارش از رستوران های محلی و فروشگاه های مواد غذایی و یا خرید گواهی هدیه برای کسب و کارهای محلی است که شما می توانید در تاریخ بعد. آمازون یک شرکت نیست نگران آن کسب و کار در حال حاضر, بنابراین شاید کاغذ توالت از بازار پایین خیابان به جای. نکته تحویل فرد سخاوتمندانه. به جای سفارش از طریق تحویل, برنامه, سعی کنید تماس رستوران به جای. کاهش دستمزد کارگران خدمات در حال رفتن به آنهایی که صدمه دیده ترین و سریع ترین.

“بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که تمایل به کار در شرایط نسبتا کوچک حاشیه برای شروع در حال رفتن به بسیار سخت ضربه” Rouse گفت.

اگر شما استخدام افراد مانند یک ارائه دهنده مراقبت از کودکان و یا تمیز کردن خدمات, شما همیشه می توانید نگه دارید پرداخت آنها حتی اگر شما بخواهید آنها را به آمده است.

سان فرانسیسکو صاحب رستوران دیوید Nichol حمل takeout منظور محدود کردن و در 27 مارس ،
عزرا شاو/گتی ایماژ

وجود دارد مقدار زیادی از موسسات خیریه مایل به گرفتن پول خود از جمله GiveDirectly است که ارائه کمک نقدی به خانواده ها است. شما همچنین می توانید تماس با مواد غذایی محلی بانک ها و سایر سازمان های خدمات اجتماعی به شکل از چگونه شما می تواند کمک کند. یکی دیگر از ترسناک واقعیت است که وجود دارد مقدار زیادی از GoFundMe حساب مجموعه به ارائه های اقتصادی و کمک های پزشکی.

اما واقعیت این است که تنها وجود دارد به طوری که افراد خصوصی می تواند انجام دهد.

“اساسا این نیاز به یک دولت حل شده است. فردی اعمال خیریه و یا تلاش برای نگه داشتن اقتصاد شناور کافی نیست در این لحظه” Konczal گفت. “رکود اقتصادی است که در نهایت جمعی مشکل و دولت خواهد بود که تعیین می کند چه اتفاقی می افتد به کسب و کار کوچک خود اشتغالی مردم و پایین خط.”

در حال حاضر likeliest سناریو این است که اقتصاد بهتر می شود وقتی که coronavirus بحران بهتر می شود و متاسفانه هیچ کس نمی داند که خواهد شد. به عنوان کالج دارتموث اقتصاددان بروس Sacerdote قرار داده و آن را “همه چیز در مورد گرفتن لعنت ویروس تحت کنترل است.”

شده است وجود دارد برخی از بحث در مورد اینکه آیا این “درمان” — همانطور که در اقتصادی shutdown — بدتر از بیماری است که coronavirus. و برخی از افراد پیشنهاد کرده اند مقامات دولتی باز اقتصاد به بالا و شروع به سهولت و محدودیت های اجتماعی فاصله حتی قبل از سلامت تخته از این تحت کنترل است. اما آن است که واقعا ارزش قربانی کردن دهها هزار نفر از مردم به طوری که میانگین صنعتی داو جونز به عقب خواهد رفت ؟ و آیا واقعا این احتمال وجود دارد که با یک ویروس کشنده, پخش كردن, مردم در حال رفتن به مشتاق به رفتن غذا خوردن در رستوران پایین خیابان ؟

میلیاردر بیل گیتس به تازگی وزن در: “این بسیار دشوار است برای گفتن به مردم, ‘هی نگه داشتن رفتن به رستوران و خرید خانه های جدید نادیده گرفت که توده ای از اجساد بیش در گوشه ای. ما می خواهیم شما را به نگه داشتن هزینه های چون شاید یک سیاستمدار که فکر می کند رشد تولید ناخالص داخلی است که همه می شمارد.'”

Vox را Ezra Klein همچنین به تازگی یک شیرجه عمیق:

شما می توانید سرکوب ویروس در حال حاضر و مقابله با وحشتناک اقتصاد شش ماه از در حال حاضر و یا شما می توانید صبر کنید از بیش از دو ماه برای سرکوب ویروس خودتان را مجبور به در عین حال شدید تر قرنطینه اقدامات به این دلیل که ویروس فراگیر است و مرگ و میر قریب به اتفاق و به خودتان پیدا کنید در یک حتی بیشتر وحشتناک اقتصاد در طرف دیگر.

بنابراین در حال حاضر آمریکایی ها در انتظار بازی با ویروس و هنگامی که تحت کنترل بازیابی خواهد شد بستگی دارد در کاهش اقدامات آمریکا گرفته شده و خواهد شد. “بحث این است که اگر ما تا پایان در یک V-شکل یا U شکل بازیابی و هر کسی که وانمود به پاسخ به این اشتباه است” Bahnsen گفت.

موقت بیمارستان در شهر نیویورک پارک مرکزی راه اندازی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در 31 مارس است.
Noam Galai/گتی ایماژ

که آیا این به ارمغان خواهد آورد در مورد تغییر مثبت در اقتصاد آن را سخت به بگویید. از یک طرف سیاست ها و اقدامات دولت است که به نظر می رسید تقریبا غیر قابل تصور فقط هفته یا ماه پیش — چک بیرون رفتن به تقریبا هر خانوار آمریکایی گسترش بیمه بیکاری — در حال حاضر یک واقعیت است. و در چنین یک سناریو که در آن بسیاری از آمریکایی ها در حال از دست دادن پوشش بهداشت و درمان در این زمان که آنها به آن نیاز دارید آن را تا به برخی از حداقل فکر می کنم در مورد ارزش مدیکر برای همه یا حداقل یک بیمه بهداشت عمومی گزینه است. رکود بزرگ منجر به دراماتیک گسترش شبکه امنیت اجتماعی.

“ما با توجه به این استفاده از قدرت عمومی به آدرس ما فاجعه در راه است که تصور عمومی در نظر نمی در گذشته است. این واقعیت جدی است که آن را به اندازه کافی” همیلتون گفت. “شما نمی توانید به مردم بگویید که این مسائل غیر ممکن است چرا که این اتفاق افتاد.”

این نیز می تواند به پرورش یک بحث در مورد چگونه آمریکایی ها درمان و فکر می کنم در مورد کارگران تلقی “ضروری” در زمان بحران که نه تنها شامل پزشکان و پرستاران بلکه خانه بهداشت کارگران, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان و کارکنان خدمات.

از سوی دیگر همیشه وجود دارد تمایل به بازگشت به ميانگين و رکود و بحران اقتصادی نیست معمولا آمریکایی ها بیشتر سخاوتمندانه. “به طور کلی رکود مردم را بسیار با حاصل جمع صفر و بسیار مردد به می خواهید به جمعی ارائه میدهد ، ما شاهد بودیم که در رکود بزرگ,” Konczal گفت. “ما باید این را درک نمی به عنوان یک بدیهی است که سیاسی حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>