سال گذشته نبود یکی از بزرگ برای پیشبرد قانونی کردن ماری جوانا در سطح دولت است. با وجود امید زیادی برای نیوجرسی و نیویورک قانونگذاران ایالتی در ترنتون و آلبانی کاملا نمی تواند اعمال خود را با هم و امیدوار کننده تلاش petered ، ایلینوی تنها دولت به تصویب قانونی کردن ماری جوانا در 2019.

آن را به سختی فشار قانونی لایحه از طریق دولت قانونی روند. یک سرکش کمیته سر می کشتن یک لایحه و حتی متعهد طرفداران می تواند موفق به رسیدن به توافق squabbling بیش از مسائل مانند مالیات که سازمان باید قدرت نظارتی و تامین عدالت اجتماعی در این صنعت است. و بنابراین این لایحه به پایان می رسد تا در حال مرگ است. از 11 متحده است که تا کنون قانونی ماری جوانا, تنها ایلینوی و ورمونت انجام داده اند آن را از طریق قوه مقننه و در ورمونت آنها تنها قانونی اختیار و کشت و نه مشمول مالیات و تنظیم بازار است.

تبلیغات:

آن می تواند متفاوت باشد در این سال به دلیل 2020 است هر سال یک انتخابات و این بدان معناست که ساکنان تعدادی از کشورها خواهد شد و یا می تواند یک شانس برای رای دادن به طور مستقیم بر اینکه آیا قانونی کردن ماری جوانا بدون نیاز به صبر برای politicos در خانه ملت به تصویب اراده مردم است.

وقتی که می آید به گلدان ممنوعیت آن قانونگذاران ایالتی که حاضر به عمل می کنند که از مرحله با زمان. ملی نظر سنجی مانند گالوپ و پیو نشان می دهد حمایت از قانونی سراسر کشور در اواسط دهه 60 و حتی در کشورهای که در آن قانونگذاران هنوز تایید کامل, ماری جوانا پزشکی, اجازه دهید به تنهایی قانونی وجود حمایت اکثریت برای آزاد کردن علف های هرز. در گرجستان مثلا 55 درصد می گویند قانونی آن در تگزاس این رقم 53 درصد است.

در حالی که وجود دارد چشم انداز جدی برای قانونی کردن در خانه ملت در یک تعداد انگشت شماری از دولت در این سال — فکر می کنم کانکتیکات, New Mexico, New York, و رود آیلند — تعدادی از کشورهای دیگر در حال دیدن قانونی کردن ماری جوانا یا ماری جوانا پزشکی ابتکار مبارزات جریان دریافت و چندین ایالت در هر رده در حال حاضر واجد شرایط برای رای گیری.

تبلیغات:

که ابتکار کمپین در جریان است هیچ تضمینی وجود ندارد آن را بر روی انتخابات نیز در بودجه قانونی ابتکار در فلوریدا فقط و آمد در امضا برای این سال — اما آن است که یک سیگنال است که می تواند آن را. در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در 2020 ماری جوانا اصلاحات طرح که از اواسط فوریه.

متحده که در آن ماری جوانا قانونی خواهد بود در انتخابات

نیوجرسی. اصلاح قانون اساسی به قانونی کردن ماری جوانا در انتخابات. این امر قانونی در اختیار کشت و پردازش حمل و نقل و توزیع ماری جوانا تحت قلمرو اجراء در حال حاضر موجود شاهدانه کمیسیون تنظیم مقررات با موضوع فروش به دولت مالیات بر فروش.

تبلیغات:

این است که شهروندان ابتکار — دولت ندارد آن — اما یک قانونی یک. پس از فرماندار و نماینده مجلس نمی تواند مدیریت برای رسیدن به توافق بر سر یک لایحه قانونی در سال گذشته دولت و مقامات منتخب punted به جای عبور از یک قطعنامه در ماه دسامبر است که اشاره به این سوال به این دولت رای دهندگان.

چشم انداز برای تصویب در ماه نوامبر به نظر می رسد خوب است. تازه ترین نظرسنجی — در حال حاضر نزدیک به یک سال — تا به حال حمایت به صورت قانونی در 62 درصد و روند صعودی بیش از سال های گذشته است.

تبلیغات:

داکوتای جنوبی. با حمایت از سیاست ماری جوانا پروژه و رویکرد جدید PAC متمم قانون اساسی یک واجد شرایط برای انتخابات ماه نوامبر. این امر قانونی در اختیار داشتن شخصی به هر اونس و کشت تا سه گیاهان توسط بزرگسالان و همچنین به عنوان راه اندازی یک سیستم مالیات و تنظیم فروش ماری جوانا. اندازه گیری نیز وادار مقننه به آمده تا با قوانین و مقررات برای ماری جوانا پزشکی و کنف توسط 2022.

دولت برخی از سخت ترین گلدان قوانین در کشور از جمله شدیدی “داخلی در اختیار داشتن” قانون است که جرم آزمایش مثبت برای ماری جوانا, حتی اگر آن را مصرف در ماری جوانا قانونی دولت است.

آن را نیز می تواند یک مهره سخت به کرک. در حالی که مبارزات انتخاباتی می گوید ابتکار عمل است “از حمایت قابل توجهی در میان اکثریت رای دهندگان” آن را به صورت عمومی منتشر شد هر رای گیری داده ها و وجود دارد هیچ نظرسنجی های اخیر در رای دهنده نگرش نسبت به علف های هرز. آنچه مشخص است این است که این به لحاظ اجتماعی محافظه کار روستایی وزارت امور خارجه است که فقط یکی دو بار شکست ماری جوانا پزشکی, ابتکار. ماری جوانا پزشکی, ابتکار نیز در انتخابات این سال (پایین را ببینید) که منجر به چشم انداز است که رای دهندگان می تواند وجود دارد “تقسیم” نشان دادن خود را اصلاح طلب واجد fides در نهایت تصویب ماری جوانا پزشکی, اما ترک تصویب قانونی برای یک روز دیگر.

تبلیغات:

متحده که در آن ماری جوانا قانونی می تواند در انتخابات

آریزونا. چهار سال پس از قانونی کردن ماری جوانا ابتکار دقت شکست وجود دارد نه یکی نه دو تا بلکه سه کمپین های مختلف در تلاش برای قرار دادن آن در انتخابات این سال است. آنها باید تا جولای 2 به آمده تا با تعداد لازم از معتبر رای دهندگان امضا برای واجد شرایط برای رای گیری. دو نفر از آنها نیاز به 237,645 معتبر امضا برای واجد شرایط; سوم بالاتر است که نوار به عنوان یک متمم قانون اساسی نیاز 356,467.

بهترین موقعیت ابتکار صنعت-چراغ هوشمند و امن آریزونا قانون که قانونی استفاده از اختیار و کشت ماری جوانا و اجازه می دهد تا برای یک سیستم دولت-تنظیم فروش با 16 درصد مالیات مالیات غیر مستقیم. کسانی که درآمدهای مالیاتی خواهد صندوق آموزش و پرورش, بهداشت عمومی و زیرساخت های برنامه های. این کمپین می گوید که در حال حاضر 100,000 خام امضا و انتظار دارد به دست در 400,000 توسط ژوئیه 2 مهلت ارسال آثار به اطمینان حاصل شود آن را به اندازه کافی معتبر امضا به گذشته 237,645.

تبلیغات:

در ضمن آریزونا شاهدانه اتاق بازرگانی است که ترویج کسب و کار کوچک و آزادی عمل که هم قانونی بزرگسالان-استفاده از اختیار استفاده و کشت و مالیات بر فروش در 16 درصد اما به جای هدف به طور مستقیم در رای دهندگان آن سازمان به امید متقاعد کردن مجلس به رای دادن به آن را قرار داده در انتخابات.

و پس از آن وجود دارد ماری جوانا قانونی ممنوعیت مالیات و اتوماتیک عفو ابتکار که قانونی کردن استفاده از ماری جوانا ارائه اتوماتیک رضایت مردم از ماری جوانا محکوم مربوط به اتهامات و منع دولت از مالیات و یا تنظیم ماری جوانا بازرگانی. این است که اصلاح قانون اساسی نیاز به 356,467 معتبر رای دهندگان امضا برای واجد شرایط برای رای گیری. آن را زاییده افکار یک گروه به نام Relegalize همه مواد مخدر که آن هم گردش یک قانونی از تمام مواد مخدر ابتکار عمل.

اگر یکی یا بیشتر از این اقدامات را به رای گیری, رای گیری به نظر می رسد امیدوار کننده اگر نه اکثریت مطلوب است. یک فوریه 2019 نظرسنجی تا به حال حمایت به صورت قانونی در 52 درصد; یک نظر سنجی ماه سپتامبر تا به حال آن را در 50 درصد و یک نوامبر نظرسنجی تا به حال آن را در 54 درصد است. ابتکار برگزارکنندگان کمپین واقعا راحت هر چند مگر اینکه آنها در حال رای گیری در حداقل بالا 50s ماه چرا که آنها انتظار مخالفت با مبارزات خوردن به قبل پشتیبانی می کند.

تبلیغات:

آرکانزاس است. Arkansans برای شاهدانه اصلاحات در جمع آوری امضا برای یک جفت از ابتکارات آرکانزاس, بزرگسالان با استفاده از شاهدانه متمم اجازه استفاده تفریحی ماری جوانا و آرکانزاس ماری جوانا Expungement متمم که اجازه دهید مردم از ماری جوانا محکوم جرائم درخواست دادگاه برای امداد رسانی از جمله آزادی از زندان و expungement از اعتقادات خود.

همچنین یک فرد ویلیام Barger در زمینه آرکانزاس تفریحی ماری جوانا ابتکار که به طور مشابه رایگان علف های هرز, اما در یک گسترده تر مد اجازه می دهد به صورت نامحدود کشت و رسانه های خرده فروشی و بزرگتر در اختیار داشتن شخصی و محدودیت کشت. Barger تشکیل یک گروه آرکانزاس, درست, چمن, منجر به کمپین.

طرح های در آرکانزاس در این سال نیاز به 89,151 معتبر رای دهندگان امضا توسط جولای 3 برای واجد شرایط برای رای گیری, اما خواهد شد که نبرد دشوار. به عنوان از ژانویه Arkansans برای شاهدانه اصلاحات گروه و گزارش آن را تا به حال تنها 10,000 خام امضا و 10000 $در بانک. این واقعا نیاز حدود 120,000 خام امضا به یک کوسن برای آنهایی است که می تواند پرتاب کردن به عنوان نامعتبر است. آن را نشانه حمایت از سیاست ماری جوانا, پروژه, اما نه نیروی انسانی یا منابع مالی است. آرکانزاس, درست, چمن, در عین حال گفت: در این ماه که آن نیز در حدود 10000 امضا.

وجود ندارد اخیر رسمی رای گیری از حمایت های قانونی تا کنون که ما آگاه هستیم.

تبلیغات:

Missouri. با حمایت از ملی رویکرد جدید PAC Missourians برای یک رویکرد جدید است که در متمم قانون اساسی به قانونی کردن ماری جوانا ابتکار است که اجازه می دهد مردم 21 ساله و مسن تر به داشتن یک اونس از علف های هرز خریداری شده از یک حقوقی خرده فروش و/یا رشد به گیاهان است. ابتکار پاک شده است برای جمع آوری امضا اما سازمان هنوز در حال تصمیم گیری برای حرکت پیش رو چه خواهد بود هزینه تلاش است. اگر آنها را تا زمانی که ممکن است به آمده تا با حدود 160,000 معتبر رای دهندگان امضا.

یکی دیگر از متمم قانون اساسی به قانونی کردن ماری جوانا و Expungement ابتکار یک محصول از کلرادو بر اساس شاهدانه مربی علامت پدرسن. این امر قانونی کردن ماری جوانا با از بین بردن تمام دولت محدودیت در آن کشت اختیار مصرف و فروش — صرف نظر از سن و از نظر قانونی اجازه رانندگی تحت تاثیر ماری جوانا. این امر همچنین از بین بردن تمام سوابق دولت جرمهای ماری جوانا-جرایم مربوط. آن را هم پاک شده است برای گردش خون.

رای دهندگان فقط تایید ماری جوانا پزشکی در سال 2018 و هیچ رای گیری های اخیر ما می دانیم که در این موضوع (اگر چه سیاست ماری جوانا پروژه به تازگی ادعا کرد “نظرسنجی ها نشان می دهد وجود حمایت گسترده از”) پس بیایید جلوتر از خودمان را در اینجا. امضا جمع آوری به تازگی آغاز شده و تیک تاک ساعت است.

مونتانا. در اواسط ژانویه فعالان با رویکرد جدید مونتانا ثبت یک جفت از قانونی کردن ماری جوانا طرح با دولت دفتر دادستان کل است. یک قانون اساسی ابتکار (رای شماره 11) که مجموعه ای از 21 به عنوان سن قانونی که مردم می توانند با استفاده از ماری جوانا در حالی که دیگر یک قانونی ابتکار (رای شماره 14 — شد رای شماره 12 بود اما آخرین پیشرفتهای علمی و renumbered) که راه اندازی یک سیستم مالیات و تنظیم ماری جوانا بازرگانی. این همچنین شامل یک ارائه برای افراد به رشد به چهار گیاهان. هر دو طرح را تا ژوئن 27 واجد شرایط برای انتخابات نوامبر اما قانون اساسی ابتکار چهره های بالاتر امضا جمع آوری مانع از قانونی ابتکار. سابق را در مورد نیاز 50,000 معتبر رای دهندگان امضا در حالی که دومی نیاز تنها 25,000.

تبلیغات:

یک گروه دوم MontanaCan بعد از آن در ماه ژانویه در زمینه خود را, قانونی, قانونی کردن ماری جوانا ابتکار (رای شماره 13) که رها کردن سن قانونی به 18.

ملی رویکرد جدید PAC و سیاست ماری جوانا پروژه در حال حمایت از این کمپین که توسط آماده به صرف تا 3 میلیون دلار. یک مارس 2019 نظرسنجی تا به حال حمایت به صورت قانونی فقط 51 درصد نشان می دهد که آنها در حال رفتن به نیاز هر صد از این پول برای دریافت بیش از بالا.

نبراسکا. ظ در مرداد ماه سال 2018 توسط بیل هاوکینز از نبراسکا کنف شرکت و فرد کفاش نبراسکا شاهدانه قانونی طرح را ایجاد یک حق در قانون اساسی برای مردم به رشد فروش و استفاده از هر بخشی از گیاه شاهدانه.

اندازه گیری پاک شده است برای جمع آوری امضا و طرفداران باید تا جولای 2 به آمده تا با به اندازه کافی معتبر رای دهندگان امضا — اما به دلیل عجیب و غریب, ویژگی در قانون دولت نمی دانند چه شکل که تا زمانی که در جولای 2 مهلت زمانی که آن را باید بیش از 10 درصد از رای دهندگان ثبت نام شده در آن تاریخ است.

تبلیغات:

شده است وجود دارد هیچ رای گیری های اخیر در Cornhusker برای حمایت از قانونی کردن ماری جوانا است که ما آگاه هستیم که تا کنون.

داکوتای شمالی. مبارزات انتخاباتی کمیته ND برای آزادی شاهدانه عمل است ثبت یک پیشنهاد قانون اساسی ابتکار عمل به قانونی کردن ماری جوانا و اجازه می دهد تا 12 گیاهان برای شخصی کشت. آن را تا 6 ژوئیه به آمده تا با 26,904 معتبر رای دهندگان امضا در انتخابات ماه نوامبر. این گروه در ماه فوریه گفت که آن را تا حدود 18,000 خام امضا تا کنون با هدف گرفتن 30,000.

که نه تنها بازی در شهر ، گروه قانونی ND دارای ثبت قانونی کردن ماری جوانا طرح که تصویب شد برای جمع آوری امضا در ماه دسامبر. در حال حاضر این گروه در حدود 13,500 معتبر رای دهندگان امضا توسط 6 جولای برای به دست آوردن اندازه گیری در نوامبر سال 2020 رای گیری. آن را اجازه می دهد هر فرد بیش از سن 21 برای استفاده, دارای, و حمل و نقل تا 2 اونس آماده ماری جوانا اما این امر ممنوعیت صفحه اصلی رشد گیاه است.

Oklahoma. دولت از فعالان حمایت ملی رویکرد جدید PAC زمینه دولت سوال 807, که اجازه می دهد مردم 21 و بیش دارای کشت و خرید ماری جوانا از مجوز خرده فروشان. اختیار خواهد بود در پوش, 1 اونس و افراد می تواند رشد تا شش گیاهان.

نسخه قبلی اندازه گیری خارج شد و پس از اعتراض از ماری جوانا پزشکی, جامعه, اما این نسخه مشخص است که 15 درصد مالیات غیر مستقیم مالیات بر فروش اعمال را به ماری جوانا پزشکی و می گوید: تنها موجود درمانگاه ماری جوانا پزشکی خواهد بود واجد شرایط برای تفریحی مجوز برای دو سال اول پس از اجرای.

هنگامی که اندازه گیری پاک است برای امضا جمع طرفداران خود را از 90 روز به آمده تا با 177,598 معتبر رای دهندگان امضا. اگر آخرین بررسی داده های یک ماه اوت سال 2019 نظرسنجی—هر نشانه ای اندازه گیری چهره یک نبرد دشوار اگر آن را واجد شرایط برای رای گیری. که نظرسنجی بود مخالفت قانونی در 50 درصد است.

در ضمن جداگانه قانونی کردن ماری جوانا ابتکار, دولت, سوال 808 به تازگی تایید شده برای شروع امضا جمع آوری. آن را متفاوت از 807 است که در آن مجموعه هیچ محدودیت سنی برای استفاده قانونی و نه آن را مشخص خاص نرخ مالیات.

متحده که در آن ماری جوانا پزشکی خواهد بود در انتخابات

می سی سی پی. رای گیری ابتکار 65 است در انتخابات ماه نوامبر. در صورت تصویب این امر اجازه می دهد بیماران مبتلا به هر یک از 22 مشخص شرایط پزشکی برای داشتن 2.5 اونس ماری جوانا در هر دو هفته.

تازه ترین نظرسنجی داده است که یک سال, اما آن را بسیار تشویق: نظرسنجی که تا به حال برای حمایت از قانونی کردن ماری جوانا پزشکی در 67 درصد است.

داکوتای جنوبی. شاید این سومین بار خواهد بود که جذابیت. داکوتای جنوبی است که دولت تنها به دو بار شکست ماری جوانا پزشکی طرح در سال 2006 و حتی بزرگتر حاشیه در سال 2010. آغاز اندازه گیری 26, یکی دیگر از روش های جدید-پشتیبانی از کمپین اجازه می دهد بیماران از یک لیست از شرایط احراز داشتن تا 3 اونس و رشد به گیاهان و همچنین ایجاد یک سیستم داروخانه فروش.

ما نمی تواند هر گونه پیدا اخیر نظر سنجی عمومی در محلی نگرش اما سیاست ماری جوانا, پروژه اخیرا گفته است که رای گیری نشان می دهد آن را نگه می دارد “حمایت اکثریت در میان رای دهندگان داکوتای جنوبی.”

متحده که در آن ماری جوانا پزشکی می تواند در انتخابات

آیداهو. آیداهو شاهدانه ائتلاف ظ ماری جوانا پزشکی ابتکار عمل است که راه اندازی یک سیستم مجوز درمانگاه ها تولید کنندگان پردازنده های تست و همچنین به عنوان اجازه می دهد بیماران واجد شرایط به داشتن تا 4 اونس. بیماران نمی تواند رشد خود را در طب مگر اینکه آنها واجد شرایط زیر مشکلات معافیت به صورت فیزیکی و مالی و یا دلایل جغرافیایی. در آن صورت آنها می تواند رشد تا شش گیاهان.

ائتلاف نیاز به جمع آوری 55,057 معتبر رای دهندگان امضا توسط مه 1 به واجد شرایط برای رای گیری. اگر موفق به انتخابات اخیر رای گیری از مارس 2019, نشان می دهد, آن می تواند برنده. که آیداهو نظرسنجی هفتگی تا به حال 73 درصد یا “به شدت” یا “تا حدودی” حمایت از ماری جوانا پزشکی با تنها 26 مخالف است.

نبراسکا. Nebraskans برای ماری جوانا پزشکی است که حمایت نبراسکا, ماری جوانا پزشکی, ابتکار یک متمم قانون اساسی که به Nebraskans حق رشد مصرف و خرید ماری جوانا به دلایل پزشکی موضوع تنها به “معقول قوانین, قوانین و مقررات است.”

این است یکی دیگر از تلاش های پشتیبانی شده توسط این رویکرد جدید تایید شده و پروژه سیاست ماری جوانا. آن را تا ژوئیه 2 به آمده تا با یک امضای تعداد برابر با 10 درصد از رای دهندگان ثبت شده در آن تاریخ رقم تخمین زده می شود حدود 122,000. در جولای سال 2019 سازمان گفت: آنها در حال حاضر جمع آوری شده 15,000 بدون استفاده از هر گونه پرداخت امضا جمع, اما آنها بوده است مادر پس از آن.

اگر چه اکثر رای گیری های اخیر نسبتا باستان — از سال 2017 — اعداد خوب هستند: 77 درصد گفتند که رای “بله” در ماری جوانا پزشکی, ابتکار. این یک جای خوب برای شروع از.

آمده ماه نوامبر خواهد ما را ببینید که چگونه بسیاری از این تلاش ها به ثمر می آیند اما ما باید به اضافه کردن حداقل یک دولت یا دو به صفوف هر دو از کشورهای ماری جوانا پزشکی و قانونی متحده — که شمارش نیست چه رخ می دهد در statehouses در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی