11 راه برای کانال خود را Coronavirus نگرانی به عمل


A collage depicting a tote bag, a graduation cap, an N95 mask, a can of beans and the Venmo logo.

تصویر عکس با تخته سنگ. تصاویر از طریق کلی Sikkema/Unsplash بلكه Ni Ratn Mak می Thuk/EyeEm از طریق گتی ایماژ به علاوه ژنگژو سین ژنگ/لحظه از طریق گتی ایماژ به علاوه EasyBuy4u/E+ via Getty Images Plus و Venmo.

تعدادی از راه های ما بودن پیچ توسط coronavirus نوع حیرت انگیز و تاثیر بسیار فراتر می رود فوری اثرات درمانی این بیماری است. بیمارستان ها در حال اجرا هستند کم در منابع اولیه مدارس تعطیل هستند اقتصاد تانک و بسیاری از ما در حال اضطراب از ذهن ما است.

موثر ترین پاسخ به بسیاری از مشکلات نهفته در این دولت با استفاده از آن قدرت بی نظیر برای مراقبت از شهروندان خود است. که به معنی نجات همه—نه فقط کسب و کار اما آنهایی که کوچک و خانواده های بیش از حد. این بدان معناست که در آینده با یک طرح واقعی برای عرضه گسترده تست ما نیاز به خروج از خانه ما به طور معمول قبل از واکسن توزیع شده است. و به این معنی پوسته پوسته شدن توانایی های بیمارستان برای مراقبت از کسانی که بیمار است. اما برای بسیاری از ما—علاوه بر تماس با نمایندگان ما—کمی وجود دارد و ما می توانیم به تاثیر اقدامات دولت تا نوامبر است.

تا آن زمان ما می توانیم را در عمل فرد. ما جمع آوری کرده ام داستان چگونه مردم در سراسر کشور در حال برداشتن گام های کوچک و بزرگ برای کمک به کسب و کار و همسایگان پزشکان و دوستان و کل غریبه. ما امیدواریم که آن را الهام بخش شما را به انجام کاری هر چند کوچک آن ممکن است احساس.

اهدای ماسک

بیمارستان ها در سراسر کشور روبرو هستند asevere کمبود ofN95 ماسک ماسک که areessential به مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر. زمانی که آنها در حال فرسوده به درستی N95 ماسک فیلتر outat حداقل 95 درصد از ذرات هوابرد از جمله ویروس ها.

اگر شما وحشت-خرید ارزشمند N95 ماسک برای استفاده شخصی خود (expertsdo پیشنهاد نمی کنم که سالم اعضای عمومی پوشیدن ماسک) در حال حاضر زمان برای اهدای آنها با در نظر گرفتن ماسک خود را به یک محلی رها کردن محل و یا تنظیم یک وانت از خانه خود را. تلاش برای جمع آوری ماسک ها گسترده با برخی از بیمارستان ها خواسته آنها را به طور مستقیم و دیگران با تکیه بر کمک های مالی جمع آوری شده توسط سازمان های دیگر و یا افراد است. خداحافظی مدیر لولو وانگ helpedcollect 1,000 ماسک به صورت عمده در بیمارستان و جامعه بهداشت و درمان درمانگاه در لس آنجلس در هفته گذشته. در ضمن جولین Dalcanton یک اخترفیزیکدان در دانشگاه واشنگتن hasstarted یک درایو در سیاتل. در نیویورک وجود دارد رسمی تدریس خصوصی در خانه برای پیدا کردن یک محل برای اهدای تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE و پس از تماس با حجم افزایش یافت, آن را در حال حاضر operatingvia ایمیل. در نهایت یک گروه از جورج تاون دانشجویان پزشکی startedMedSupplyDrive که در عمل در سراسر کشور. اگر شما از ماسک و بدون پاک کردن محلی, ماسک, مجموعه, تلاش, شما می توانید دسترسی به آنها را برای کمک به پیدا کردن یک محل برای اهدای.

برخی از کسب و کارهای کوچک نیز اثبات می شود منابع از ماسک است. در لاس وگاس مرکز پزشکی دانشگاه جنوب نوادا به قرار دادن یک تماس به صورت تمام PPE از هنرمندان خال کوبی, سالن, صاحبان دندانپزشکان و جراحان پلاستیک و پیمانکاران و نقاشان و پر سر و صدا, استودیو, که بسیاری از آنها مجبور شده اند به منظور کاهش حجم کار خود را تنها به خدمات ضروری و یا به طور موقت نزدیک در دسترس نباشد. چای Leigh, یک هنرمند خال کوبی در بروکلین آغاز شده درخواست لوازم یدکی از جمله ماسک و دستکش و دستمال و الکل—از همکار جوهر هنرمندان در Instagram بیش از آخر هفته. “من درک می کنم که مردم در حال رفتن به نیاز به این منابع پس از بازگشت به کار, اما در حال حاضر ما باید به فکر مراقبت های بهداشتی حرفه ای به طوری که آنها می توانند همچنان به صرفه جویی در زندگی و مبارزه با این بیماری همه گیر” می گوید: Leigh که خود مادر است هر دو یک پرستار و کسی که در معرض خطر بالا برای COVID-19 با توجه به سلامت خود را. “من میخواهم همه را به فداکارانه.” —چوپان Hadavas

ارائه وعده های غذایی

هفته گذشته من شروع به ارائه forMeals روی چرخ شبکه در سراسر کشور از جامعه مبتنی بر برنامه است که به تهیه مواد غذایی برای سالمندان خانه نشین. به دلیل افزایش سن به ارمغان می آورد آسیب پذیری بیشتری به این بیماری حیاتی است که به عنوان بسیاری از سالمندان که ممکن است منزوی کردن خود در خانه های خود. در خانه من از لیک کانتی, کالیفرنیا, و فراتر از آن توده یونجه یا کاه است که کاری را که اتفاق می افتد, افزایش کمک به پیدا کردن سالمندان که عدم پشتیبانی از شبکه های با تماس با هر ساکن بیش از 60. آن را با ارائه خدمات معمول گرم و منجمد وعده های غذایی و همچنین ارائه به تحویل مواد غذایی, نسخه, و یا دیگر نیازهای اساسی.

A volunteer in front of a white board.

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ است که به ویژه مهم در جوامع کوچک.

Lakeport ارشد مرکز

توده یونجه یا کاه است در یک داوطلب بحران. به عنوان آن را با این نسخهها کار برای رسیدن به بیشتر سالمندان در این اورژانس بیشتر از آن موجود داوطلبان خود را به بیش از 60 و در نتیجه باید در خانه بمانند. هر کجا که شما زندگی می کنند محلی خود را توده یونجه یا کاه تقریبا قطعا نیاز به هر دو داوطلب و کمک های مالی. توده یونجه یا کاه است که به ویژه مهم در جوامع کوچک. من روستایی شهرستان دارای شش هواکش. اگر coronavirus شروع می شود را در اینجا از آن می تواند بسیار بد است. اگر localMeals بر روی چهار چرخ برنامه می توانید نگه دارید مسن مردمی جدا شده و دور از بیماری های آن—ما—را نجات.

البته صرفه جویی در زندگی می کند نیز بستگی به رانندگان تحویل نمی آلوده سالمندان خودمان و یا گسترش این ویروس در میان یکدیگر است. در جهت گیری ما فاصله خودمان را شش فوت از هم جدا. ما دستور به شستن دست ما و قرار دادن بر روی دستکش یکبار مصرف و تغییر دستکش به طور منظم به عنوان ما رفت و همراه ما راه. از ما خواسته شد به قرار دادن وعده های غذایی را (اگر وجود دارد یک جدول و یا مناسب نقطه) برای سالمندان به انتخاب کنید تا به جای توزیع آنها و البته به ما گفته بودند در خانه بمانند اگر ما احساس بیمار.

من برای اولین بار زایمان بدون دردسر رفت. شهرستان دریاچه پر است از زیبایی های طبیعی, بنابراین من سوار در پیچ در پیچ جاده های کشور با منظره دریاچه و کوه ها را به من تحویل. برخی از مردمی من تحویل به احساس مانند چت و ما شروع به دریافت به دانستن یکی دیگر از یک فاصله امن; دیگران ترجیح تحویل سریع و بدون سر و صدا. در هر صورت این فقط احساس بزرگ برای کمک به. و همانطور که من شروع به احساس شروع کابین تب و ارائه خدمات ضروری نیز به من یک دلیل خوب برای خارج شدن از خانه. —اوان Urquhart

بچهداری برای مراقبت از سلامت کارگر

بسیاری از والدین در حال حاضر کار از خانه خود را با هم بزنید و حوصله بچه ها زیر پا. اما بسیاری از پدر و مادر دیگر نمی تواند کار از راه دور از جمله بسیاری از کسانی که پزشکان و پرستاران. “با توجه به زمان بحران بهداشت عمومی آخرین چیزی که ما نیاز داریم این است که ما خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به در خانه بمانند زیرا آنها قادر به پیدا کردن کسی که به سازمان دیده بان خود را 3 ساله می گوید:” جیلیان اشنایدر چهارم-سال دانشجوی پزشکی در دانشگاه آلبرتا. با کلاس های حضوری و کلینیک های معلق اما نه به اندازه کافی آموزش به تمایل به کروناویروس بیماران دانشجویان پزشکی مانند اشنایدر در حال استخدام همکلاسی های خود را برای کمک به پزشکان و پرستاران در یکی دیگر از راه حیاتی: به عنوان نگهداری از کودکان برای بچه های خود را.

A woman holds a baby in her lap.

دانشجویان پزشکی مانند جیلیان اشنایدر در حال استخدام همکلاسی های خود را به عنوان مربوط.

جیلیان اشنایدر

دانشجو-طراحی برنامه های مراقبت از کودکان در حال حاضر در این نسخهها کار در تمام کانادا 17 مدارس پزشکی و همچنین به عنوان یک چند در ایالات متحده است. از طریق Google, اشکال, دانشجویان داوطلب را در کارهای پزشکی کارگران از حیوان خانگی نشسته به خرید مواد غذایی. بزرگترین نیاز تا کنون برای نگهداری از کودکان—مراقبت از کودک است یک چالش برای بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی حتی در nonpandemic بار می گوید: یوسف بویل دوم-سال دانشجوی پزشکی و سازمان در شمال انتاریو دانشکده پزشکی.

ایمنی میباشد برای ساخت این برنامه ها کار می کنند از آنجا نگهداری از کودکان نیاز به فدا کردن یک درجه اجتماعی فاصله. با مشاوره از مقامات بهداشت عمومی دانش آموزان implementeda تعدادی از اقدامات احتیاطی را به مطمئن شوید که آنها در حال تشدید گسترش COVID-19 مانند مطابق با تنها یک دانش آموز به هر خانواده برای محدود کردن تماس های اجتماعی; محرومیت دانش آموزان از شرکت اگر آنها زندگی می کنند با خطر فرد در معرض خطر و یا به تازگی از سفر خارج از کشور و نیاز دانش آموزان به توقف داوطلبانه اگر آنها احساس بیمار.

شما لازم نیست که به یک دانشجوی پزشکی به ارائه خط مقدم کارگران با ارائه خدمات نگهداری از کودکان. در روچستر مینه سوتا, دو خواهر یک در دبیرستان و در دانشگاه ایجاد شده خود را نگهداری برنامه برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در نزدیکی کلینیک مایو. اگر شما سالم هستند در غیر این صورت اجتماعی جدا شده و آماده به تماشای Frozen 2 در حلقه ببینید اگر یک پزشک یا پرستار در جامعه خود را—و یا هر کسی که کار ضروری است به جامعه عملکرد واقعا می تواند استفاده از یک دست با بچه های خود را. —راشل آلن

صحبت کردن با مردم از طریق اضطراب

در حالی که بسیاری از درمانگران ساخت در حال حاضر خدمات خود را در دسترس از طریق چت تصویری, پرداخت پول برای درمان است که هنوز هم گران است که می تواند همه سخت تر برای مدیریت در رکود اقتصادی. منابع کمتری هستند بیشتر مجهز برای ترسناک و منزوی بار از بحران متن خط غیر انتفاعی ارائه پشتیبانی 24/7 به هر کسی که تجربه هر نوع شخصی پریشانی. تقاضا برای خط متن در حال حاضر دو برابر آنچه به طور معمول تا 6,000 مردم پیام کوتاه در یک روز, با توجه به اشلی Womble سخنگوی سازمان. اضطراب یکی از مسائل آنها کمک به بسیاری از مردم رسیدن برای کمک به استناد coronavirus به طور خاص.

بحران خط متکی به داوطلبان آموزش دیده به متن به جلو و عقب با مردمی که نیاز به صحبت از طریق یک لحظه از وحشت و تنهایی و افسردگی تفکر است. آنها نیاز به عنوان بسیاری از کسانی که داوطلب به عنوان آنها می توانند در حال حاضر می گوید Womble. “ما در حال انتظار برای در حجم بالا محل در حالی که برای.” پس از این موج اول از coronavirus ناشی از اضطراب آنها انتظار می رود برای دیدن بیشتر از این کمتر اثرات مستقیم این بیماری همه گیر ناشی از انزوای اجتماعی. خشونت خانگی و کودک آزاری موارد احتمال افزایش همراه با افسردگی و سوء مصرف مواد.

اگر شما خودتان را در بر داشت به طور ناگهانی با کافی وقت آزاد در نظر گرفتن درخواست برای تبدیل شدن به یک داوطلب است. (هر کسی که همدلانه و زمان را یک بحران خوب متن مشاور می گوید Womble اما بزرگترین نیاز است برای شب جغدها و مردم در سواحل غرب به عنوان حجم است که بالاترین در شب.) این هیچ تعهد کوچک: به دلیل هزینه های آموزش سازمان 1000 $در یک فرد شما انتظار می رود به داوطلب حداقل چهار ساعت در هفته تا زمانی که شما آمار 200 ساعت در کل. آموزش خود را به طور معمول شامل 30 ساعت فیلم آزمونها و نقش بازی کردن فعالیت های خود را تصحیح بحران مهارت مشاوره. اما شما قادر خواهید بود به داوطلب و انجام چیزی معنی دار برای یک غریبه در بحران بدون ترک خانه خود را. در نهایت اگر شما لازم نیست که زمان این سازمان همیشه از کمک های مالی.

برای دسترسی به پشتیبانی از متن به خط خود متن اصلی به 741741 اگر شما در ایالات متحده اعداد برای کسانی که در کانادا و انگلستان را می توان در اینجا یافت نشد. —مولی اولمست اینه که

خودتان خرید یک کارت هدیه

در طول هر بحران دیگر الکسیس Nahoum و درمانگران ماساژ atMelt و بدنه در بروکلین نیویورک خواهد می دانم که چگونه برای آرام کردن مردم است. اما ماساژ و اجتماعی فاصله, خوب, مخلوط نکنید. Nahoum تا به حال به طور موقت نزدیک ذوب که او با همکاری صاحب با شریک زندگی خود را در اوایل هفته گذشته است.

مدت کوتاهی پس از Nahoum ارسال یک ایمیل به مشتریان جزئیات گزینه های برای حمایت از ذوب: لینک کلیک کنید برای هدیه کارت اعتباری برنامه ریزی برای آینده خدمات و Venmo حساب برای کمک های مالی به طور مستقیم به درمانگران ماساژ. در پایان روز او در مورد دریافت $3,000. مشتریان نوشت: پیام مانند “شما به من کمک کرد از طریق تمام دوران بارداری, در حال حاضر من به نوبه خود به حمایت از شما بچه ها” و “نگاهی به پنج بسته در حساب من است که من از قبل خریداری شده در ماه گذشته و به کل ارزش به درمانگر.” پنج-بسته ارزش تقریبا 600 دلار.

Aroundthecountry مردم beenbuying کارت های هدیه و prepaying خدمات برای کمک به کسب و کارهای کوچک محلی شناور باقی می ماند—یا حداقل نزول کمی آهسته تر. این کسب و کار includerestaurants, کافی شاپ ها, تمرین studios, آرایشگاه, سالن independentmovie تئاتر, سگ پیاده روی خدمات کتاب فروشی ها و حتی در خشک پاک کننده ها. (در اینجا یک نقشه با قابلیت جستجو بر اساس کد پستی, کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر coronavirus و لینک به آنها کارت هدیه ارائه شده). این کارت های هدیه نیز ارائه مردم به خرید آنها احساس امید که جهان را در واقع بازگشایی: یکی از مشتری خطاب خود را آنلاین کارت هدیه خرید به کتابفروشی calledMrs. Dalloway ادبی و باغ هنر “از قرنطینه استیو به آینده استیو.”

Screenshot of Venmo transactions.

الکسیس Nahoum راه اندازی یک Venmo حساب برای مشتریان به کمک های مالی به طور مستقیم به درمانگران ماساژ.

Venmo

آن را قطعا بیش از یک کارت هدیه خرید به نگه داشتن خود را مورد علاقه استقرار زنده در ماه های آینده. Nahoum در حال حاضر به کردند ذوب را به سه پاره وقت کارکنان و او نگرانی در مورد 21 درمانگران ماساژ که کار برای او به عنوان پیمانکاران مستقل. معلوم نیست چقدر این درمانگران به نفع fromfederal coronavirus امداد برنامه های خود را خصوصی دیگر شیوه های بسته آنها هیچ درآمد. Nahoum مطمئن نیست که چگونه بسیاری از سال ذوب می توانند زنده بمانند اما کمک های مالی در حال کمک به یک کمی در حال حاضر. —راشل آلن

آموزش بچه های محله یک مهارت جدید

با بسته, رخصتی بهار برنامه لغو شد و یک “stay-at-home” سفارش در اثر کودکان فیلادلفیا باید مقدار زیادی از زمان در دست خود. اما یک ساعت بعد ما می توانید تعداد ما 10 ساله که چسب به صفحه نمایش و نه به این دلیل او را به تماشای قسمت از سفری می خواهم. همه گیر رایگان مدرسه یک کلاس درس مجازی برگزار طریق زوم که در آن محله و محله در کودکان بیشتر بین سنین 10 و 12 مورد فقط در مورد هر چیزی. مایکل Froehlich غرب فیلادلفیا وکیل که توپ نورد در جامعه ما آغاز شده با یک جلسه در مورد نحوه فایل طرح دعوی در دادگاه. کلاس های پس باید شامل خلاصه درس پایه فرانسوی و اسپانیایی, یک کلاس در مورد نحوه مبارزه با حیوانات و آشنایی با مدیتیشن. در اوایل این هفته من آموخت یکی در مورد چگونه به حل پازل جدول کلمات متقاطع.

با دو دوجین از کودکان گرفتن آویزان از ویدیو کنفرانس برای اولین بار همه گیر رایگان درس مدرسه کمی هرج و مرج. (آن را به آرامی حقیقی به شنیدن “آیا کسی می تواند لطفا لال?,” بنابراین آشنا از کار خود را-از-خانه جلسات در چنین اساسا زمینه های مختلف.) اما جلسات بعدی شده اند در پوش مخاطبان از 10 و جلسات روزانه رشد کرده و از یک تا سه هماهنگ از طریق Google doc. (برای بزرگسالان به امید آموزش های بعدی باز کردن اسلات ها بیش از یک هفته است.) محدود کردن اندازه از کلاس درس مجازی باعث می شود این کلاس ها بیشتر قابل کنترل است اما مهمتر از آن اجازه می دهد تا دانش آموزان برای برقراری ارتباط با یکدیگر بدون آن تبدیل به یک رایگان برای همه. “من می خواهم برآورد آن را 30 درصد یادگیری چیزی جدید و 70 درصد در تعامل با دیگر کودکان و نوجوانان” Froehlich به من گفت. به عنوان در یک کلاس مدرسه دوستی به عنوان مهم برنامه درسی است. این تاسیسات برای یک جامعه نازک کشیده اجتماعی فاصله و یک نعمت غیر مترقبه برای پدر و مادر از جان گذشته برای برخی از زمان به تنهایی. —سام آدامز

اجرای Errands برای همسایگان

فراتر از رسمی برنامه هایی مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ, اگر شما کسی را می شناسید که افراد مسن و یا ضعف سيستم ايمنی و یا حتی فقط نازک کشیده با هرج و مرج کنونی شما می توانید دسترسی به آنها را شخصا به دیدن اگر شما می توانید کمک با تحویل و یا دیگر کارهای کوچک. این قالب ایجاد شده توسط ژان پل Snead در جدول کلیسا در سی یک جای خوب برای شروع است. پر کنید و آن را در خود را با نام و اطلاعات تماس و لغزش یک کپی به همسایگان خود را به صندوق پستی و یا در زیر درب خود را. هر آنچه که شما انجام, مطمئن شوید که به دست کردن آیتم در یک فاصله (مانند ترک آنها را خارج از خانه) و اصول بهداشتی دست های خود را تا آنجا که شما می توانید در حالی که شما در حال انجام آن است. —مولی اولمست اینه که

خرید کتاب (و Totes!)

دانشگاه های ما شهر کوچک مستقل کتابفروشی استاد کمی کتاب مرکز که در روز بهتر من دختر دوست داشتم به رفتن به عنوان خوانده شده هر Berenstain خرس داستان در بخش کودکان. راه رفتن در خیابان خالی هفته گذشته دیدم ثبت نام در فروشگاه پنجره نشان می دهد که مانند بسیاری از کتاب فروشی ها در سراسر کشور—فروشگاه در حال حاضر ارائه رایگان تحویل هر کتاب دستور داد. من واقعا نمی خواهم استاد کمی به, بنابراین من به نام به محل سفارش برای چند بابر کتاب.

The Little Professor Book Center.

استاد کمی کتاب مرکز در اوهایو در حال حاضر ارائه رایگان تحویل.

ربکا پیاز

چه چیز دیگری می تواند خود را از شما محافظت محلی indie در کتابفروشی ها? “همه چیز مفید است از منافع فوری مانند خرید کارت های هدیه و اقلام هدیه برای کمک به ترویج کسب و کار آنلاین” استاد کمی صاحب نیک Polsinelli گفت: من از طریق ایمیل. اگر شما بیشتر ثروت به فراغت و می خواهید به آن را مستقیم به سمت کتاب فروشی, کتاب, صنعت, بنیاد خیریه isdirectly حمایت از کتابفروشی کارگران با پول به صورت اسکناس های خانگی و هزینه های درمانی و شما candonate به این تلاش.

در یک مقیاس کوچکتر برقی ادبیات Instagram حساب aStories برجسته جمع آوری نمونه هایی از کتابفروشی merch آنلاین به فروش می رسد. (این یک حقیقت جهانی اذعان کرد که هیچ کس نشانی از یک حمل و نقل مانند یک کتابفروشی.) و Libro.fm, کتاب صوتی خدمات است که با این نسخهها کار میکند مستقل کتاب فروشی isoffering یک معامله جدید در عضویت, با تمام درآمد حاصل از این درایو برای رفتن به indie در مغازه ها.

اما Polsinelli همچنین به من گفت که او نگران بود که کسب و کارهای کوچک مانند فروشگاه ممکن است بسیاری از پشتیبانی در حال حاضر تنها برای دیدن آن محو شدن بعد. “من نفرت برای دیدن همه گالوانیزه و هیجان زده در چند هفته آینده فقط برای فراموش کردن کسب و کار دو سال از هم اکنون و فکر می کنم که همه چیز باید ثابت پس از آن,” او نوشت. “متاسفانه, آن را نمی خواهد.” من ساخته شده برخی از تقویم گوگل یادداشت به خود: خرید کتاب های بیشتری در مارس 1, 15 آوریل, آوریل 1 مارس 15 … —ربکا پیاز

کمک به یک رشته دانشجو با اجاره

کالج ها در سراسر کشور باید توقیف دانشگاه ترک بسیاری از دانش آموزان در تکاپوی سفر به خانه و یا پیدا کردن مسکن جدید است. در آخرین لحظات بلیط هواپیما و قطعات یدکی اتاق می تواند گران قیمت و سرعت بالای این واقعیت است که بسیاری از دانش آموزان در حال از دست دادن خود را در دانشگاه و یا محلی اشتغال است. برای کمک به دانش آموزان کم درآمد فارغ التحصیلان و همسالان هستند crowdfunding پول و ارائه سایر اشکال حمایت برای کمک به جبران هزینه های.

برای مثال پس از Davidson College اعلام کرد که این امر می تواند تغییر به آموزش از راه دور در اوایل این ماه فارغ التحصیلان دفتر quicklycreated Google Doc برای سازماندهی کمک های اولیه. “فارغ التحصیلان شروع به رسیدن و پدر و مادر—تقریبا بلافاصله گفت:” Marya هاول دیویدسون, مدیر امور فارغ التحصیلان و خانواده های نامزدی. این سند دارای یک محل برای دانش آموزان به درخواست کمک و دیگری برای فارغ التحصیلان به ارائه فرم های خاص از کمک های که تا کنون شامل شرکت هواپیمایی مایل مسکن و غذا و ماشین و مشاغل از راه دور و کارآموزی.

در دانشگاه های دیگر, داوطلبان, افزایش رسمی و بدون نهادی پشتیبانی می کند. یک گروه از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیلان مطرح $64,920 از طریق کمک های مالی فرد بیش از 12 روز است. تافتز دانش آموزان و کارکنان را تشکیل تافتز کمک های متقابل به بسیج منابع و اطلاعات برای اعضای دانشگاه جامعه در طول بیماری همه گیر. در برخی از نهادها مانند دانشگاه ویرجینیا هاي دانشجويي در حال هدایت کمک کردند.

اگر شما می خواهید برای کمک به دانشجویان, بررسی اگر شما از مدرسه فارغ التحصیلان جامعه آغاز شده است و یا به اشتراک گذاشته مردمی تلاش کنند. تعدادی از کالج ها در حال گرفتن کمک های مالی به طور خاص برای کمک های اضطراری بودجه, اما به عنوان یک GoFundMe امید به منظور بالا بردن $950,000 برای وسلی دانش آموزان اشاره, دولت می تواند محدود در مقایسه با جامعه محور امداد در چگونه آنها را از پول را به دانش آموزان است. —چوپان Hadavas

شروع یک محله ذخیره کردن مواد غذایی و کالاهای اساسی

اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان راه رفتن در اطراف یک محله مسکونی شما در حال حاضر ممکن است آشنا با مفهوم کمی رایگان کتابخانه: صندوق پستی مانند سازه با نشانه های دوستانه به شما ارائه به تعویض و یا یک کتاب به صورت رایگان. (شما می توانید گاهی اوقات قرار دادن آنها را از طریق crowdsourced نقشه و یا در Facebook groups.) به تازگی صاحبان کوچک رایگان کتابخانه ها را آغاز کرده اند که اصلاح آنها برای coronavirus بار با جایگزینی عرضه کتاب با کنسرو مواد غذایی و تبدیل آنها به کمی رایگان pantries.

کتی کخ کمی رایگان کتابخانه صاحب در حومه شیکاگو گفت که پس از او تبدیل او هفته گذشته حداقل یک یا دو نفر به نظر می رسید که متوقف شده توسط هر شب به برخی از nonperishables. نمی دانستند که آیا استفاده از شربت خانه است که بخشی از آن نقطه: برخی از مردم ممکن است احساس راحتی بیشتری با توجه به چیزهایی که اگر آنها می تواند به طور کامل ناشناس است. کمی رایگان شربت خانه ممکن است کمتر مفید در مقیاس نسبت به اهدا و داوطلبانه در یک بانک مواد غذایی, اما آن را سزاوار امتیاز برای ساخت مفهوم hyperlocal و برای جذاب بودن. نیز وجود دارد مقدار در ارائه همسایگان با یک نعمت غیر مترقبه ضروری یا دو زمانی که همه ما در حال تلاش برای به حداقل رساندن ما سفر به فروشگاه مواد غذایی.

A Little Free Library filled with bread, peanut butter, and canned soup.

صاحبان کوچک رایگان کتابخانه ها را آغاز کرده اند که اصلاح آنها برای coronavirus بار با جایگزینی عرضه کتاب با مواد غذایی کنسرو شده.

کتی کخ

اگر شما دسترسی به یک کمی رایگان کتابخانه در نظر گرفتن پر کردن آن با کره بادام زمینی, ماهی تن, جو, سوپ, پاستا, سس و مواد غذایی حیوان خانگی (این یکی از آخرین است بسیار محبوب در شربت خانه کخ گفت). شما می توانید با تشویق مردم در خیابان خود را برای کمک به آن را ذخیره و شما می توانید با قرار دادن اضافی سطل اگر همسایگان سخاوت بیش از فضای شما در حال کار با. برای کسانی که می خواهند برای شروع یک, شما می توانید فروشگاه رسمی آنهایی که کوچک رایگان کتابخانه سایت. اگر شما باید برخی از قطعات یدکی چوب به نظر می رسد شدنی برای ساخت یک خود—آنها در واقع فقط جعبه—به عنوان یک قرنطینه پروژه. —مولی اولمست اینه که

حضور در یک کنسرت

من زخم را از کار روز سه شنبه با تماشای یکی از نوازندگان مورد علاقه من بازی زندگی می کنند خود را از نیمکت. جاش Ritter برگزار شد برای اولین بار در چه خواهد شد (امیدوارم) یک سری در حال انجام او را خواستار سیلو جلسات که او جریان در حرکت یا کشش ناگهانی, YouTube و Facebook. گوش دادن به Ritter آشنا بود و تسکین دهنده است که خوب بود; آن سخت است برای کمک به دیگران اگر شما شخصا از دست دادن آن. بعد از آن من فرستاده معادل یک آسیا کنسرت آبجو به Venmo که در آن او را به جمع آوری پول برای ارسال به پیروزی نیویورک یک سازمان فراهم می کند که پناهگاه اضطراری برای زنان و بچه ها در نیویورک است.

بسیاری از نوازندگان آوردن اعمال خود را آنلاین برای جمع آوری پول. برای مثال یک سری در حال انجام به نام با هم در خانه است که هنرمندان برجسته مانند کریس مارتین و Camila Cabello تشویق بینندگان به کمک به جمع آوری کمک برای سازمان بهداشت جهانی است. بیلبورد یک راهنمای به هنرمندان پخش آنلاین و تخته سنگ گرد است تا چند بیش از حد, اما آن را به ارزش جستجو برای هنرمندان مورد علاقه خود را در رسانه های اجتماعی—شما ممکن است شگفت زده می شود. اگر انزوا کنسرت نمی آیند رسمی callout برای کمک انتخاب یک علت خود را به ارسال چند دلار به. پر کردن تقویم خود را با آینده “نشان می دهد”: آن را به شما برخی از معافیت برای نگاه به جلو به, و آن را یک راه آسان برای به یاد خودتان را به آنچه که شما می توانید به طور منظم. —Shannon Palus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>