18 جذاب غیرداستانی پادکست (که درست نیست جرم)

خبر بزرگ: coronavirus همه گیر داره. همانطور که زندگی ادامه دارد با ردیف هایی از جهان تعطیل, ما همه به دنبال راه هایی برای اجتماعی و خوش ماندن در میان تاریکی. یکی از روش های: گوش دادن به پادکست ها که ما را به دور از واقعیت اگر تنها در حالی که برای.

پادکست نگه داشتن مردم و شرکت آنها در حالی که انجام کارهای دیگر و بسیاری از podcasters را در پاسخ به افزایش زمان در خانه با تولید محتوای بیشتر. برخی از نشان می دهد در حال به روز رسانی در افزایش, کلیپ, انتشار پاداش قسمت در کنار خود را به طور منظم خروجی; بعضی از میزبان انشعاب از معمول خود را پادکست حالت. نیز وجود دارد که بیشتر “pop-up پادکست” است که به عنوان کوتاه به راحتی قابل هضم miniseries. توصیه لیست فراوانند آنلاین برای پادکست ها که “شما را دقیق” فردی قسمت برای نگه داشتن شما را پریشان و حتی نشان می دهد که شاید شما را از احساس پوچی و تنهایی در اجتماعی فاصله.

به این منظور Vox نویسندگان توصیه می شود پادکست های مورد علاقه خود را که از آن ما با هم این قرنطینه گوش دادن به راهنمای. ایده این است که به نمایندگی از سری است که درخواست تجدید نظر به طیف گسترده ای از انگیزه ها و نیازهای شما ممکن است در حالی که در تلاش برای تحمل و قدرت همه گیر به جای به سادگی ارائه انتخاب موضوع است.

از بالا ما باید به ذکر است که این لیست عاری از جرم و جنایت واقعی و اخبار را نشان می دهد. یک دلیل وجود دارد که. ما می دانیم که آنها در حال بزرگ بخش, پادکست, اما ما همچنین می دانیم که بسیاری از شما احتمالا احساس سوخته وخیم داستان — ما قطعا هستند.

ما به جای آن تصمیم گرفت به برجسته نشان می دهد که اصلا به ما یادآوری از آنچه ما واقعیت غیر قابل پیش بینی در حال حاضر. در زیر, ما, شامل, آموزشی, پادکست ها, جاذب زندگی واقعی پلیسی خود را برای گرفتن توجه و فرهنگی عمیق غواصی را نشان می دهد و امیدوارم کمک به شما اقامت انگیزه وقتی اخبار انحراف تمرکز خود را بر اساس ثابت.

این Allusionist

این Allusionist یک پادکست در مورد زبان اما واقعا یک پادکست در مورد چگونه زبان نشان دهنده فرهنگی اجتماعی تکامل است. آن را بسیار بزرگ و گسترده فرهنگی را تغییر دهید در حالی که تلسکوپی به متنی چگونه فردی کلمات گویش و اصطلاحات گذشت حدود بین جوامع و فرهنگ ها و دوره تاریخی. نگاهی به “شرق/غرب” نگاهی از دست زبان پس از جنگ از شرق برلین “می پیوندد” یک الهامی قسمت است که در آن نما و nonbinary شنوندگان بحث در مورد مشکل پیدا کردن زبان مناسب برای بیان هویت جنسیتی.

ثابت

اگر شما پرداخت می شود در واقع هر گونه توجه در مدرسه بسیار کمی در مورد ثابت: یک تاریخچه از چیزهایی که اشتباه شما را متعجب خواهد کرد. اما چیزی وجود دارد طراوت در مورد شنیدن همه از تاریخچه آشکار اشتباهات محاکمه خطاها و retrials گذاشته در طول دوره از این سری است. از طریق قسمت که در همه چیز از تعجب زیردریایی ساخته شده تا فلسفه به آن وحشتناک لحظه ای که همه زیبایی محصولات موجود تابش مداوم به ما یادآوری می کند که نژاد بشر هیچ ایده چه چیزی آن را انجام می دهند و که هر چقدر علم پیشرفت یک کشور از جهل سعادتمند است که معمولا ما به طور پیش فرض.

Distillations

این پادکست از علم تاریخچه موسسه اغلب خوشدل بازگویی از امریکا براش با علم از لحظات بزرگ مانند پیروزی بر سوراخ ازن به مقدار اددر داستان مانند عجیب و غریب اعتیاد به مواد مخدره جنگ بین کره و مارگارین. مانند این Allusionist, Distillations با استفاده از داستان های فرعی و غیر عادی به شکل دروازه به بزرگتر داستان در مورد علم و فرهنگ, با تاکید بر استفاده از آنچه آموخته ایم به اینجا و در حال حاضر. و بسیاری از قسمت ها مانند یک سؤال از سال 1969 رودخانه کویاهوگا آتش — احساس می کنم مثل یک دوره سقوط در درک سیستمیک پاسخ به کوروناویروس.

خارج/در

محیط زیست خبرنگار سام Evans-قهوه ای سفر در خارج از منزل در این طبیعت پادکست, اما نه همه تسکین دهنده ASMR طبیعت برای تلفن های موبایل. به جای Evans-قهوه ای طول می کشد یک فرانک نگاهی به آزمایشات و چالش های زیست محیطی فروپاشی تغییر آب و هوا, تخریب زیستگاه و اسطوره های ما به خودمان در مورد همه آنها را. مانند Distillationsتقریبا هر قسمت از خارج/در به نظر می رسد به طرز مرموزی prescient به عنوان یک چشم انداز در Covid-19 از داستان از یک فوران آتشفشانی که طرح میتوانست به شیوه های فرهنگی در سراسر جهان به مطالعه اپیدمیولوژی نشان داده شده از طریق بیماری لایم بیماران. اگر شما برای چیزی کمی کمتر وخیم اما هنوز هم مرتبط کنید “تاریک سرد و Sharky” که با استفاده از اسطوره حمله کوسه به پروب هیستری جمعی و راه ما مقابله با ترس است.

انقلاب

احساس می کنم مثل یک طوفان قلعه یا دو ؟ شما به تنهایی نیست. انقلاب میزبان مایک دانکن پردازد پوپولیستی شورش از Jacobites به کمونیسم با استعداد شوخ طبعی و فوق العاده ای در عمق. از زمان اکتشاف انقلاب روسیه مداوم بوده است پس ممکن است 2019 با 40 نیم ساعت-ish قسمت و شمارش. انقلاب در حال حاضر در آن سال هفتم و فصل 10 خود یک عهد به دانکن دقیق حفاری از تاریخ — یا شاید به چقدر انسان عشق شورش در برابر همه چیز. برای نمونه سعی کنید “شهروند ژنه” کوتاه نگاهی به جورج واشنگتن سیاسی و مناقشات سیاسی در برابر جان سخت, Jefferson, malaysia.

Sidedoor

این پادکست از اسمیتسونیان ویترین موزه عظیم و گنجینه ای از آثار تاریخی در حالی که دو برابر به عنوان یک فرصت برای تقویت دانش خود را برای میخانه چیزهای بی اهمیت شب. به تناوب سرگرم کننده و جدی Sidedoor نوردد و جزئی و عمده فال نما از فرهنگ آمریکایی از مدال المپیک آدم کوبی, اسیایی شکل اسکیت صحنه و لباس به یک دید و نگاه شخصی در مورد اچ آی وی/ایدز. Sidedoor است آگاه است که شخصی است که همیشه سیاسی هستند و بنابراین بسیاری از آثار در مجموعه خود را — گاهی اوقات با پیامدهای که به عنوان خنده دار به عنوان آنها چشمگیر است. اگر شما در حال رفتن به شروع در هر نقطه با این پادکست شروع با یک داستان است که منحصر به فرد به اسمیتسونیان منطقه از تجربه و تخصص: “دایناسور جنگ است.”

پاسخ تمام

سوراخ کردن را طولانی مدت در اینترنت, فرهنگ, پادکست هیچ غریبه ای به بهترین پادکست لیست. میزبان P. J. Vogt و الکس گلدمن تنها بدست بهتر در طول سال به عنوان آنها کشف اندام و تکان دهنده در دنیای واقعی نقطه اتصال ما آنلاین مدرن زندگی می کند.

شش سال وجود دارد بیش از حد بسیاری از درخشان قسمت از این سری به حساب می کنند. اما در این زمان حبس و اجتماعی فاصله های 2015 قسمت “امروز روز” — که در آن P. J. and Alex رها تحقیقات خود را du jour و صرف روز در خارج joyously ماجراجویی در اطراف نیویورک باقی مانده است warmhearted تند و تلخ یادآوری است که هیچ یک از ما حاضر اتصالات بسیار مهم اگر آنها نمی, نهایت ما نزدیک به دنیای واقعی اطراف ما.

کلاهبرداری الهه

ما ممکن است به خوبی گذشته تابستان از کلاهبرداری, اما هیچ کس نمی گفت scammers که هنوز رفتن قوی. هر هفته اومدی الهه میزبان Laci Mosley نشسته با یک کمدین به ارمغان می آورد شما خنده دار اغلب فک انداختن قصه های تقلب اتفاق می افتد در اطراف شما. های اخیر در قسمت “تاریخ اولین Scammer” سرگرم کننده نماینده hodgepodge قرنطینه-طعم دار, از, کلاهبرداری از یک گروه از Wu-Tang impersonators به یک تاریخ است که شامل سرقت از بانک. کلاهبرداری الهه است یک راه عالی برای احساس سپاسگزار شما گیر در داخل خانه در حالی که مشکوک از هر غریبه اینترنت شما را ملاقات کند. یک برنده!

این عشق است

جنایی میزبان قمر قاضی تبدیل به موضوعات شادتر اینجا ارائه طیف گسترده ای از روابط از گرگ محافظت از هر یک از دیگر در بیابان به اواخر شکوفه فرهنگی عاشقانه. این نوع از امیدوار داستان شما ممکن است ولع مصرف در حال حاضر. اما این عشق نیز یک پادکست در مورد جوامع های ایمان و ارزش ها. این قسمت در مورد شهروندان Cremona, ایتالیا با برگزاری یک روز سکوت کامل برای یک دلیل خاص بر می گیرد که به زیبایی و احساس می کند به خصوص مربوط به زمان لحظه ای که بسیاری از شهرستانها در حال تلاش برای به اجرا درآوردن شبیه جمعی اجتماعی قرارداد.

به انجمن خوش آمدید LA

هر نیم ساعت قسمت از لا مکان ایستگاه های رادیویی KCRW را به انجمن خوش آمدید LA احساس می کند مانند بریدن از یک James Ellroy رمان. Deadpan میزبان دیوید واینبرگ رفتار ما را به یک چرخش بازیگران لوده شخصیت های تشنه شهرت و موفقیت و پس از آن هرگز به شما اجازه می دهد که این نوع از شخصیت های رانندگی کل هالیوود و ماشین آلات.

به خصوص به یاد ماندنی است “در مورد از دست رفته Sprinkles” که unravels داستان خلقت مردم را به دادگاه و قاضی جودیهمراه با عالی جعلی مسیر انحرافی را طی شامل Cesar Romero. پس دراماتیک جهان از خرده دعاوی به جهان از روز تلویزیون قسمت روابط جذبه دادگاه درام به جذبه فانتزی خود را. Popcorn.gif.

شراب خواری حالت

رینگر پادکست در مورد marathoning فرهنگ پاپ ساخته شده چلپ چلوپ زمانی که این عرضه در سال 2017 با یک غول در 60 قسمت فصل اختصاص داده شده به تجزیه و تحلیل تمام شش فصل بازی تاج و تخت. همانطور که دیدیم در اخیر بحث بیش زیرنویس بسیاری از مردم می خواهم به مصرف خود را در رسانه ها حتی رسانه های بصری در حالی که آنها در حال انجام چیزهای دیگر. شراب خواری حالت بزرگ در ساخت شما احساس می کنید مانند شما انجام یک سری rewatch و یا یک کتاب به عنوان خوانده شده-از طریق در واقع بدون نیاز به نشستن و مصرف آن است. تا زمانی که نشان می دهد بیشتر تولید صوتی, درام, سازگاری شراب خواری حالت ممکن است بهترین شرط بندی شما برای marathoning در حالت چند کاره.

رسیور حلقه

تخته سنگ فرهنگ پادکست رسیور حلقه است که باید گوش دهید و نه فقط برای این قسمت که من در آن کاهش یافته است به بحث در مورد بندیکت کامبرباچ conspiracists. Willa Paskin تخته سنگ را از تلویزیون منتقد است قابل توجه میزبان با یک استعداد برای کشف لایه بر لایه ای از بینش به روند و داستان شما مبهم فکر شما در مورد می دانستند. های اخیر یک قسمت خاص مورد علاقه من: “مغازه در اطراف گوشه” با استفاده از کلاسیک Nora Ephron رام-com you’ve Got Mail برای کشف هر دو در نیویورک در یک لحظه خاص و گسترده تر گرفتی از مادر و پاپ کتابفروشی ها توسط شرکت کرگدن Barnes & Noble. که البته presaged حتی بزرگتر وفات آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی توسط اینترنت. این به طور معمول شیرجه عمیق آمیخته با دلتنگی من برای یک, هستم, شنا در سمت راست در حال حاضر.

دالی پارتن را امریکا

یکی از سال گذشته تحسین شده ترین پادکست Dolly Parton را امریکا شد در مورد فرهنگ منتقدان اشتیاق برای راه های خلاق به کشف يک راهبرد امریکا و روان پس از انتخابات 2016. در بسیاری از راه های موسیقی و شخصیت Dolly Parton هر دو تجسم که پیچیدگی حتی به عنوان آنها همچنان به ما هم.

Radiolab میزبان Jad Abumrad کامل فویل برای پارتن در بسیاری از راه های — بومی Tennesseean که رفتن به Dollywood در عین حال که وضعیت به عنوان یک آمریکایی عرب از یک خانواده از مهاجران او را هل می دهد به حاشیه سنتی محافظه کار موسیقی کشور fandom. مطالعه خود را از پارتن موسیقی و محدودیت ها و اعماق پارتن شخصیت می شود به همان اندازه در مورد راه ما قالب و شکل عزیزمان بت به بازتابی از ارزش های ما به عنوان آن را در مورد آمریکا شکاف سیاسی.

در حالی که شما در آن هستید را بررسی کنید Abumrad را روشن بورسی را روشن پاپ برای یک نگاه اجمالی به لحظات مورد علاقه خود را از پارتن را آلبومها.

این ارگ

بخش فرهنگی ظرفی شبیه بشاخ یا قیف قسمت geekgasm برای هر کسی که واقعا به هنر و زیبایی شناسی KCRW را به ارگ پوشش گسترده نوار فرهنگی اجتماعی موضوعات را از طریق لنز از هنر موسیقی و شعر و ادبیات و گاهی اوقات حیوانات زیبا. تقریبا در هر موضوع است clickbait در صورت صوتی: این brutalist زیبایی از Ramones سالانه نیواورلئان رقابت برای دیدن که می تواند فریاد “استلا!”, بهترین, بالا fiving خرس. شاید شروع با این یادآوری از گذشته سفرهای جاده ای — و یا شما فقط می تواند شروع با سگ.

شما باید به یاد داشته باشید این

Vox دارای مقدار زیادی از عشق برای کارینا Milan را مسحورکننده پادکست در مورد هالیوود که به طور کامل به بررسی یک موضوع واحد بیش از یک فصل از مرده ورزش به یاد هویت makeovers. مثلا فصل آن در چارلز منسون و هالیوود آنقدر محبوب است که پس از منسون مرگ در سال 2017, نشان می دهد جدا کردن آن ها به خود 12-قسمت پادکست به نام شما باید به یاد داشته باشید منسون.

مانند شما باید به یاد داشته باشید منسوننشان می دهد بسیار عالی آهنگ جنوبی فصل است روشن شیرجه به ساخت دیزنی بدنام انیمیشن اقتباسی از عمو ریموس داستان از جمله آن cringey توصیفاتی از جنسیت و نژاد و تمایلات جنسی.

درخواست یک فرد پاک

اگر شما گیر در قرنطینه شما ممکن است نیاز به یک فشار به احساس مولد — و یا شاید شما فقط نیاز به می دانم که شما نه تنها در مبارزه با لباس لکه ها و آشپزخانه gunk. اگر چه آن را در ادامه وقفه در پایان سال گذشته بپرسید تمیز فرد است که هنوز هم کامل رفتن به هر چیزی غیر منتظره شما ممکن است روبرو می شوند در حالی که به دام افتاده در خانه در حالی که — آن است که آیا مقابله با موی گربه و یا تمیز کردن پای خود را. مشاوره مقاله نویس (و Vox عامل) جولی کر سهام راهنمایی در مورد همه چیز از آرایش حذف به اسباب بازی های جنسی تمیز کردن. حتی وجود دارد یک قسمت دو بخش اختصاص داده شده به سلامت روان. چرا شروع وجود دارد ؟

سازماندهی آگاهانه

وجود دارد بسیاری از مجلل پادکست در مورد سازمان و بهره وری وجود دارد که مهمترین آنها این Minimalists. اما چیزی در مورد آرامش, lo-fi تن از مارک دیلون پادکست روانی بهره وری و فضای فیزیکی-کشمکش است که من ترجیح می دهم. دیلون روش این است که به طور همزمان دارای اثر تسکین دهنده و انگیزه کمی مانند صوتی معادل تماشای باب راس تبدیل کوچک رنگ حباب به دیدنی ابرها. سعی کنید این قسمت در decluttering و سپس حرکت به عمیق تر غواصی در چیزهایی مانند لیست-ساخت و تعیین هدف و تغییر فرآیندهای تفکر را در آغوش سازمان است. این در اوایل مصاحبه با آشپز حرفه ای تبدیل سازمان جولی Ulmer خوب معرفی:

ارتقاء توسط سایت Lifehacker

میزبانی شده توسط سایت Lifehacker را سردبیر و معاون سردبیر ارتقاء است imminently راهنمای عملی برای بهره وری در تمام زندگی جبهه. این محدوده از سلامت به کار از سرمایه گذاری برای دوستی. بهترین بخش ؟ هفتگی خود مصاحبه حرف خوش بین و کوتاه است.

البته ما نمی توانیم قول می دهم که هر یک از این پادکست شما را افزایش می دهد بهره وری و این تنها کوچکترین نمونه از آنچه در جهان گسترده ای از پادکست ها را ارائه کرده است. اما ما امیدواریم که حداقل کمی از این را نشان می دهد را حفظ خواهد کرد شما احساس متصل به جهان خارج از درب خود را — که آیا قرنطینه است بر ما یا نه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>