پس از مقاومت در برابر تماس به اصلاح قوانین خود را بیشتر داوطلبان این فرصت را به نظر می رسد در آن بحث مراحل کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) اعلام کرده است آن را استراحت آن بحث معیارهای بعد از همه.

قبلا DNC مورد نیاز داوطلبان رسیدن به یک آستانه خاص در نظرسنجی و دریافت کمک از یک تعداد معینی از فردی کمپین اهدا کنندگان برای دریافت یک مناظره دعوت.

روز جمعه اعلام شد نامزدهای دیگر نمی خواهد نیاز به هر گونه کمک کننده باشند. به منظور واجد شرایط برای فوریه 19 بحث در لاس وگاس, نوادا, داوطلبان باید یا: آمار 10 درصد در چهار مرحله مقدماتی نظر سنجی های ملی 12 درصد در دو نوادا یا کارولینای جنوبی نظرسنجی انجام شده توسط یک ناظر انتخابات مقدماتی یا کسب حداقل یک نماینده در هر دو آیووا, یا, New Hampshire.

قوانین جدید به نظر می رسد به نفع سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که حاضر به قبول هر گونه کمک های مالی در همه — و کسی که به تازگی موفق به دریافت 10 درصد حمایت در ملی, فاکس نیوز, نظر سنجی به قدرت عظیم تلویزیونی در سراسر کشور آگهی خرید. او مبارزه در هر یک از چهار اولیه یا حزبی متحده خواهد بود و باید تا ماه فوریه 18th, برای دیدار با رای گیری مورد نیاز برای نوادا بحث است.

واقعیت آن است که بلومبرگ که به نظر می رسد که بیشتر به دست آوردن و از تغییرات لگد تازه انتقادات که حزب به نظر می رسد علاقه خاصی نامزدها بیش از دیگران است.

سناتور. برنی ساندرز کمپین تا به حال این شکایت در سال 2016 زمانی که آن استدلال حزب تقلب فرایند اولیه در حمایت از هیلاری کلینتون ، و مبارزات انتخاباتی خود را به تجدید انتقاد خود را پس از تغییر قوانین.

“در حال حاضر به تغییر قوانین در وسط بازی به جای مایک بلومبرگ که در تلاش است برای خرید راه خود را به حزب دموکرات نامزدی اشتباه است” جف ویور مشاور ارشد Sanders, نیویورک تایمز گفت. “این تعریف تقلب سیستم.”

کارآفرین اندرو یانگ — که حمایت برای آرامش الزامات قبل از, البته برای تشویق تنوع در بحث مرحله ساخته شده و حتی بیشتر اشاره کرد نقد.

یانگ را متهم کرد که حزب نه تنها خیاطی بحث معیار شامل میلیاردر اما پیشنهاد بلومبرگ در تلاش است برای جلوگیری از موشکافی بحث می توانید به ارمغان بیاورد. “حقیقت این است که من فکر نمی کنم مایک به خصوص می خواهد به بحث” او در یک صدای جیر جیر در اواخر جمعه.

سناتور. الیزابت وارن در پاسخ به تغییر حکومت با برجسته مبارزات انتخاباتی خود را تمرکز بر مبارزه با فساد و نابرابری.

“DNC نمی تغییر قوانین برای اطمینان از خوب و متنوع نامزدها می تواند در بحث مرحله” او هنوز توییتی. “آنها نباید تغییر قوانین اجازه دهید به یک میلیاردر است. میلیاردرهای نباید اجازه داده شود به بازی با قوانین مختلف در بحث مرحله در دموکراسی ما و یا در دولت ما.”

و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ابراز سردرگمی و بهت و حیرت در مورد قوانین جدید quipping که بلومبرگ نیست و مبارزه در این دولت که به نظر می رسد به هر گونه بالقوه ظاهر در بحث مرحله بی فایده — حداقل در کوتاه مدت.

همانطور که وارن بیانیه اشاره به DNC را بحث قوانین انتقاد شده است قبل از. نه نامزدها اعتراض DNC قوانین در نامه ای به رهبری حزب در دسامبر شکایت که مورد نیاز بودند ناعادلانه لطمه زدن به نامزدهای رنگ مانند بهداشت ، Cory Booker و وزیر سابق مسکن و شهرسازی جولین کاسترو هر دو آنها در حال حاضر به پایان رسید و نامزدهای خود را.

در آن زمان حزب مورد نیاز داوطلبان برای دریافت حداقل 4 درصد حمایت در چهار DNC-تایید نظر سنجی و حداقل 200,000 فردی کمپین اهدا کنندگان.

کاسترو, بوکر, پارچه مبلی. Tulsi Gabbard و سابق رژیم صهیونیستی. Deval پاتریک موفق به دیدار با کسانی که شرایط ساخت یانگ تنها nonwhite نامزد روی صحنه در طول ماه دسامبر سال گذشته بحث است. در این نامه نامزدها خواسته DNC در نظر گرفتن برگزاری آنها را به یکی از دو مورد نیاز یا نیاز سنجی و یا فرد اهدا کننده آستانه, اما نه هر دو باز کردن مرحله به نامزدها بیشتر.

اما مقامات حزب کاهش یافته است به ایجاد تغییرات.

“DNC تغییر نخواهد آستانه برای هر نامزد خواهد شد و نه بازگشت به عقب برای دو شب متوالی با بیش از یک دوجین نامزد. ما صلاحیت معیارهای بسیار کم است و منعکس کننده که در آن ما در مسابقه” DNC گفت: در دسامبر بیانیه سیاسی.

یانگ و هواداران خود را نگه داشته و فشار بر DNC زیر که بحث درخواست آن را به کمیسیون بیشتر نظر سنجی با این استدلال که داشتن اطلاعات بیشتر می تواند باز کردن مسیرهای جدید به مرحله متنوع برای نامزدها. دوباره DNC رد کرد و در ماه ژانویه بحث شد برای اولین بار به ویژگی هیچ نامزدها از رنگ.

حزب عدالت و استدلال کرده اند که این واقعیت میدان رفته است از متنوع ترین در تاریخ به اینکه بیشتر سفید است که تقصیر آنها نیست. DNC رئیس تام پرز پیشنهاد در ماه دسامبر است که نامزدها باید به سادگی به کار سخت تر برای تحت تاثیر قرار دادن رای دهندگان به عنوان مثال.

“من از انجام رای گیری” پرز نیویورک تایمز گفت. “من از طرفداران بزرگ از Cory Booker. من فکر می کنم جهان از او است. من با او کار می کرد که قدمت آن به زمانی که او شهردار بود. و اگر رای دهندگان نا امید که او نیست واجد شرایط پس از آن زمانی که آنها جواب تلفن آنها نیاز به بیان اولویت خود را برای Cory Booker.”

پرز هم بگویید این بار او می تواند به افزایش سرعت الزامات پیش از بحث در فوریه مارس و آوریل است. اما در حال حاضر که آنها تغییر یافته ترین حزب خود را نامزد هنوز هم راضی نیست.

آنها استدلال می کنند که واقعیت شرایط جدید به نظر می رسد به نفع بلومبرگ, مردی که به صرف بیش از $188 میلیون از حدود 60 میلیارد دلار ثروت در مبارزات انتخاباتی خود ناعادلانه است و این قوانین در حال حاضر پاداش با استفاده مالی ممکن است بر نتایج.

بدیهی است که پول مورد نیاز است در هر انتخاباتی — ساندرز اخیر رو به افزایش ثروت در انتخابات نسبت داده شده توسط برخی به صرف 50 میلیون دلار در سه ماهه چهارم سال 2019. اما کسانی که بودجه مطرح شد توسط اهدا کنندگان — هیچ نامزد دیگر است که به طور مستقل ثروتمند به عنوان بلومبرگ حتی میلیاردر تام Steyer. این است که بسیاری از مبارزات در حال حاضر این استدلال که اگر DNC می خواستم برای تغییر قوانین باید آن را انجام داده اند تا به شیوه ای که به نظر نمی رسد برای کمک به یک کمپین است که دارای مزیت داشتن یک تقریبا نامحدود بودجه.

و آن را نیز به نظر می رسد حداقل یکی از بسته های پول سابق کمپین تاسف این واقعیت های قدیمی قوانین مورد نیاز رهبران آن به ضایعات ایده هایی برای ترغیب رای دهندگان سرمایه گذاری به منظور خرید لیست ایمیل. همه نامزدها باید با استفاده از لیست ها — و دیگر روش پر هزینه مثل خرید Facebook ads — برای جمع آوری پول مورد نیاز برای دیدار با پیر اهدا کننده مورد نیاز است.

زمانی که مترقی استراتژیست تیم Tagaris پرسید که چگونه قانون جدید تغییر کرده همه چیز برای بوکر یا کاسترو اعضای بوکر انتخاباتی chimed در با معاون سابق مدیر مبارزات انتخاباتی جینا لویناشتاین یادآوری تجارت آف زمانی که مورد نیاز DNC مطرح آن فرد اهدا کننده آستانه از 65,000 به 130,000.

“آیا شما معنی روز من به معنای واقعی کلمه کنترل+A+ حذف یک برنامه برای کل کل در اوایل بازی در اوایل دولت اجبار استراتژی و استفاده از این پول برای خرید آدرس ایمیل به جای ؟ من به یاد داشته باشید آن است. تاریکی آن را” او هنوز توییتی.

به عنوان ست Masket توضیح داده شده است برای بورسی دقیق قوانین در اطراف بحث شد و تلاش های DNC برای جلوگیری از انتقادات آن مواجه شده در سال 2016 مورد علاقه یک نامزد بیش از دیگری است. به جای آنها الهام گرفته اند تازه تخته سنگ از نگرانی. بر خلاف در سال 2016 زمانی که انتقادات متمرکز بر superdelegates این بحث بیشتر در مورد این حزب هویت و آنچه در آن می ایستد. و است که یک مکالمه به احتمال زیاد همچنان به خوبی گذشته بعدی بحث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی