2020 دموکرات مالی مبارزات انتخاباتی وعده توضیح داد

پیش از نوادا قفقاز و فوق العاده سهشنبه دیابت الیزابت وارن به نظر می رسد به راه رفتن او مخالفت فوق العاده PAC پشتیبانی نرم شدن موضع که تا به حال یک بار ساخته شده او را یکی از دقیق ترین نامزد دموکرات زمینه است.

وارن ساخته شده نظرات پس از یک بحث دموکراتیک که در آن او ایستاده بود برای او حمله میلیاردر (و سابق شهر نیویورک شهردار) مایک بلومبرگ.

نیویورک تایمز گزارش داد که جدید و فوق العاده PAC حمایت از وارن را صرف $1 میلیون نفر در نوادا قبل از قفقاز وجود دارد در روز شنبه. پس از سوم و چهارم-مکان پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر به ترتیب وارن نیاز به یک عملکرد قوی در نوادا به او متزلزل کمپین حرکت است. او بحث عملکرد یک مزیت جذب سرمایه برای مبارزات انتخاباتی او در حال حاضر یک سوپر پک است که در آینده به کمک — با وجود وارن قبلی تعهد است.

دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020 شده بود ساخت یک نمایش بزرگ از چرخش دور بالا-دلار اهدا کنندگان اولیه در مبارزات انتخاباتی. بسیاری از این مالی مبارزات انتخاباتی وعده های خوب و آنها قطعا بهتر نیست چنین وعده داده است. اما این لزوما مهر و موم شده محافظت در برابر پول خرید نفوذ با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

“برای سال نامزد برای هر دو طرف علنا اعلام پشتیبانی برای محدود کردن پول نفوذ در سیاست اما پس از آن به بخش خصوصی به بهره برداری هر مالی مبارزات انتخاباتی راه گریز آنها می تواند پیدا کنید” برندان فیشر مدیر فدرال اصلاحات در مبارزات حقوقی مرکز گفت: من در تابستان گذشته. “ما در یک محیط کاملا متفاوت این چرخه و من فکر می کنم که یک چیز خوب است.”

شرکت پکس, چیزی, هر, حزب دموکرات در حال اجرا برای رئیس جمهور سوگند یاد تمایل به ارائه نسبتا تکه کوچک از پول فیشر به من گفت. بنابراین تبدیل کردن حمایت خود را احتمالا نمی خواهید به صدمه زدن به یک نامزد خط پایین بیش از حد. رد تایید شده پول نیز نیست همان رد حمایت از مدیران سطح بالا.

“هیچ-شرکت-PAC تعهد محبوب است. این یک نمادین بیان یک نامزد تعهد به اصلاحات” فیشر گفت. “اما آن را نمی ممکن است یک دندانه بزرگ در جمع آوری کمک های مالی.”

تبدیل کردن پشتیبانی از فدرال همچنين نیست به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. بسیاری از مردم در واشنگتن که در تلاش برای نفوذ قانونگذاران و سیاست نیست و در واقع ثبت نام به عنوان لابی با دولت است. افراد با نفوذ می تواند هنوز هم به نامزدها بدون مبارزات داشتن نقض تعهد است. فیشر به عنوان مثال سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حضور در جمع آوری کمک با Comcast را دیوید کوهن که مسئول نظارت بر مخابرات غول پیکر, لابی, فروشگاه, اما ثبت نام به عنوان یک لابی گر خود را.

هنوز هم این واقعیت است که نامزدها احساس می کنند نیاز به این وعده است که تغییر واقعی. Vox بررسی 24 دموکراتیک مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در ماه ژوئن گذشته و دریافت پاسخ از تمام 24 از آنها. هر انتخاباتی که در پاسخ به ما گفت که امتناع از کمک های مالی از شرکت های بزرگ PACs. بسیاری نیز گفت: آنها رد حمایت از صنعت سوخت فسیلی و از ثبت نام فدرال لابی. یک تعداد انگشت شماری از آنها صرف نظر کردن از حمایت از سوپر PACs از هر نوع (هر چند که منوط به تغییر به عنوان وارن و جو بایدن نشان می دهد). دو نامزد — سنسور. برنی ساندرز و وارن — سوگند یاد بالا-دلار خصوصی جمع آوری اعانه.

سناتور. برنی ساندرز مبارزات در لاس وگاس, نوادا در فوریه 18 سال 2020 است.
الکس ونگ/گتی ایماژ

“این تعهد که به نظر می رسد بیشتر معنی دار است که شانه خالی بسته-درب بزرگ پول جمع آوری اعانه و کمک کننده قدرت پردازش” فیشر گفت. “یکی از راه های ثروتمند اهداکنندگان می تواند گسترده تر نفوذ در سیاست و سیاستمداران است که در جمع آوری اعانه. ما به نوعی از آن را برای اعطا ثروتمند اهدا می توانید خرید دسترسی داشته باشید.”

این نقاط ضعف در این وعده و تمایل بسیاری از نامزدهای دموکرات به درخواست کمک های مالی از نخبگان ثروتمند اهدا کنندگان — شده است یک یادآوری از چه دشوار مشکل پول در سیاست خواهد بود به تعمیر. اما دموکرات ها و چشم پوشی از برخی از جریانهای عمده کمک های مالی مبارزات انتخاباتی است که هنوز نشانه ای از پیشرفت است.

در ژوئن 2019, Vox خواسته هر دموکراتیک مبارزات انتخاباتی به ارائه وعده های آنها ساخته شده بود که در مورد صنایع, گروه ها و مردم آنها را قبول حمایت مالی از. پرس و جو عمدا باز به پایان رسید. هر کمپین ارائه پاسخ.

وعده ها به طور کلی تحت پوشش چهار نوع از کمک های مالی از صنعت سوخت فسیلی از شرکت PACs از تمام سوپر پکس و از فدرال لابی. اما نه همه از این وعده گیر کرده: وارن و بایدن در حال حاضر تلویحا قبول (حداقل نه disavowing) Super PAC پشتیبانی می کند. توجه داشته باشید: این نمودار ساخته شده بود در ماه ژوئن 2019; از آن زمان به بعد برخی از این نامزدها باید مواضع خود را تغییر و بیشترین کاهش یافته است خارج از مسابقه است.

(در اصل منتشر شده در ژوئن 2019)
خاویر Zarracina/Vox

در اینجا خام برگه:

  • 24 مبارزات بودند رد کمک های مالی از شرکت های بزرگ PACs
  • 19 مبارزات بودند رد کمک های مالی از صنعت سوخت فسیلی
  • 13 مبارزات بودند رد کمک های مالی از دولت فدرال لابی
  • 9 مبارزات بودند رد کمک های مالی از تمام سوپر پکس

برخی از کمپین های اضافه شده دیگر اشخاص به لیست سیاه. بایدن نبود پذیرش پول از “اتحادیه فدرال و پیمانکاران و بانک ملی و یا اتباع خارجی است.” سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg نیز رد کمک های مالی از صنعت داروسازی است. کالیفرنیا در کنگره اریک Swalwell نمی خواهم حمایت از “NRA و یا توتون و تنباکو صنعت است.” نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio مشخص شده هر لابی و یا کسب و کار است که انجام کسب و کار با شهر نیویورک در پاسخ او.

رسمی هیچ سوخت فسیلی پول تعهد دادند anti-تغییر آب و هوا مردمی سازمان امضا شده توسط 16 نامزد (بایدن به کمپین گفت که او نمی خواهد بپذیرد حمایت از صنعت اما او ذکر شده است به عنوان یک امضا از تعهد) است توضیحی است. با تغییر آب و هوا به عنوان بزرگترین تهدید برای بشریت آینده دموکراتیک نامزدها باید دوری صنعت است که رای دهندگان نگه مسئول آن است. رد شرکت های بزرگ و فدرال لابی پول است که یک سیگنال از یک نامزد تمایل به چشم پوشی از این به طور سنتی نفوذ منافع در واشنگتن است.

اما واقعیت البته کمی پیچیده تر است.

برخی از این وعده هنوز هم می تواند واژگون. Disavowing شرکت ها (سوخت های فسیلی و یا در غیر این صورت) PAC پول به این معنا نیست disavowing حمایت از فردی مدیران اجرائی و مدیران هر چند برخی از کمپین های اضافه آنها به عهد خود. وجود دارد مقدار زیادی از مردم در واشنگتن که هنوز هم خوب بکار بردن نفوذ و متقاعد کردن مقامات در واقع بدون ثبت نام به عنوان لابی.

بسته-درب بالا-دلار جمع آوری اعانه باقی می ماند شاید مهلک ترین وسیله نفوذ در مدرن روز, سیاست و بسیاری از نامزدهای دموکرات هنوز هم شرکت در آن به عنوان واشنگتن پست میشل یه Hee Lee مستند شده است.

اما حتی وجود چند نامزد ایستادگی: وارن وعده داده است او نمی خواهد شرکت در هر گونه منحصر به فرد گردهمایی بود که به عنوان بخشی از پلت فرم خود را به علف هرز شرکت نفوذ در سیاست آمریکا است. ساندرز نیز انکار هر دلار بالا, رویدادهای خصوصی و هر اهدا کننده قدرت پردازش.

“من نمی گرفتن سکه از تایید پول در این مبارزه است. من گرفتن یک بررسی از فدرال لابی. من در نظر گرفتن برنامه های کاربردی از میلیاردرهای که می خواهید برای اجرای یک سوپر پک از طرف من. و من هر نامزد دیگر که می پرسد برای خود رای دهی اولیه می گویند دقیقا همان چیزی که” وارن گفت: زمانی که اعلام نامزدی او را.

حتی هیچ-Super PAC وعده کامل نیست; Cory Booker گفت: او نمی خواست Super PAC پشتیبانی می کند اما ثروتمند دموکراتیک دهنده آغاز یک پشتوانه نامزدی خود را به هر حال. و از آنجا که قوانین منع هماهنگی بین مبارزات و فوق العاده PACs وجود دارد از لحاظ فنی خیلی بوکر می تواند در مورد آن انجام دهد.

پیت Buttigieg می ایستد با یک عضو آشپزی اتحادیه کارگران در اعتصاب خط خارج از Palms Casino Resort در لاس وگاس, نوادا در فوریه 19 سال 2020 است.
ماریو تاما/گتی ایماژ

کسانی که لکه های نرم افزاری هستند چرا فیشر رابطه با رد بسته-درب بالا-دلار جمع آوری اعانه به عنوان استاندارد طلایی برای مالی مبارزات انتخاباتی وعده. حتی اگر ما به نامزدها به نفع شک حضور خود را در آن وقایع خصوصی که در آن شرکت کنندگان مجبور به صرف هزاران دلار برای پیوستن به رفتن به انحراف — عمدا یا نه — نظرات خود را در چه مسائل مهم هستند و آنچه که باید در مورد آنها انجام می شود.

“تنها مردم داخل می تواند نوشتن یک $2,800 بررسی کنید. آنها با نامزدها. نامزد صرف بی اندازه از مقدار زمان با اهدا کنندگان جلسه در مورد نگرانی های خود را و فرشهای خود را به عنوان کسی که در حال رفتن برای پاسخ به این نگرانی ها” فیشر گفت. “حتی بهترین نیت نامزد در حال رفتن به تحت تاثیر قرار است.”

جو بایدن نظرات اطمینان بخش اهدا کنندگان که “هیچ چیز را اساسا تغییر” برای افراد ثروتمند تحت بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ساخته شد, در جمع آوری کمک; مبارزات انتخاباتی خود اجازه نمی دهد فشار به پوشش آن حوادث ،

وارن و ساندرز تنها نامزد به سوگند چنین رویدادی در پاسخ به Vox. یک رویداد خصوصی که سناتور ورمونت برگزار شد تا به حال بلیط در دسترس برای $27 واشنگتن پست گزارش داد نه یک مانع بزرگ برای میانه یا طبقه کارگر رای دهندگان که می خواهند برای حضور در.

این روزها “عوض” فساد بسیار نادر فیشر تاکید کرد. سیاستمداران و پولدار به سادگی بیش از حد زرنگ و دانا به ساخت خاص ارائه پول به صورت خاص عمل.

اما کمک های مبارزات انتخاباتی هنوز هم می توانید خرید بزرگ اهدا کنندگان دسترسی به مقامات منتخب. این فقط حس مشترک و شواهد حدیثی که آن را اثبات کند یا نه. تحقیقات تجربی نشان داده است که برخی نیز قرار داده شده کمک های مالی می تواند شما را.

یک سال 2016 کاغذ از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و محققان منتشر شده در مجله آمریکایی علوم سیاسی, فرار قابل آزمایش است. یک سازمان سیاسی سعی در برنامه ریزی برای ملاقات با 191 کنگره دفاتر بین قانونگذاران و مبارزات انتخاباتی خود را اهدا می کنند. برای برخی از درخواست های این گروه فاش کرد که اهدا کننده داده بود پول برای مبارزات انتخاباتی برای درخواست دیگر آنها نکردن که اطلاعات حیاتی.

آن را واقعا تصادفی آزمایش. این چیزی است که آن را به همراه داشت (تاکید معدن):

زمانی که مطلع آینده نگر شرکت کنندگان سیاسی بودند اهدا کنندگان ارشد سیاست گذاران ساخته شده خود را در دسترس بین سه و چهار برابر بیشتر.

مطالعات دیگر نشان داده یک اتصال مشابه. محققان دانشگاه استنفورد و دانشگاه ویسکانسین بررسی کمپین کمک های مالی از شرکت به اعضای کمیته های کنگره که تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را. آنها دریافتند صنایع خواهد رها کردن کمک های مالی برای کاربرانی که می روم با نفوذ کمیته و به جای مستقیم پول خود را به ورودی کاربران حتی کسانی که از حزب مخالف.

“ما با ارائه شواهدی وجود دارد که شرکت ها و کسب و کار PACs استفاده از کمک های مالی برای به دست آوردن دسترسی فوری و به نفع” نویسندگان نوشت: “نشان می دهد آنها حداقل پیش بینی است که این کمک های مالی خواهد شد تاثیر سیاست است.”

موسسه روزولت زد داده های خود را بررسی رفتار گروهی از نمایندگان مجلس که در ابتدا رای به نفع Dodd-Frank لایحه اصلاحات مالی و پس از آن در زمان بعد رای به تضعیف این لایحه مقررات و متوجه شد که “برای هر $100,000 که دموکراتیک نمایندگان دریافت, از سرمایه گذاری, شانس آنها را شکستن با حزب خود حمایت اکثریت برای Dodd-Frank قانون افزایش 13.9 درصد است.”

گاهی اوقات آن را نمی کند نیاز به هر گونه علمی و دقت ببینید که چگونه پول تحت تاثیر سیاست است. تشکر. کریس کالینز (R-NY) گفت: قبل از جمهوری خواه لایحه مالیات به تصویب رسید در سال 2017 که اهداکنندگان به او گفته بود به تصویب این لایحه قانونی که آمار خود دولت خانه سخت تر از بیشتر “و یا آیا تا به حال با من تماس دوباره.”

تا کنون از شهروندان آمریکا مجاز شرکت های بزرگ و غنی اهدا کنندگان برای نوشتن چک سفید برای حمایت از خود را انتخاب فعالیت های سیاسی و نامزدهای دموکرات ها سوگند یاد کرده اند که آنها را به انجام آنچه آنها می توانند برای قرار دادن یک چک پول خرید دسترسی در سیاست است. این وعده 2020 نامزد شده نشان دادن تعهد به این هدف است.

اما دموکرات ها اغلب پیدا کردن این وعده ها را سخت به نگه دارید. در قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در غیر این صورت دموکرات ها پذیرفته فوق العاده PAC پشتیبانی در حالی که decrying نفوذ آن است. آنها دفاع کرد که مصالحه با استدلال جمهوری خواهان تا به حال هیچ گونه تردیدی در مورد امکان کمک کنندگان بزرگ برای تقویت مبارزات انتخاباتی خود را. در واقع شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند در بالای دموکرات’ برنامه — و آنها ممکن است به مراقبت های زیادی کمتر در مورد چگونه یک کمپین است تامین می شود. آنها نمی خواهید به سقوط در یک مسابقه تسلیحاتی; مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مطرح شده بیش از 150 میلیون دلار برای سال 2020 انتخاب مجدد مبارزه است.

جو بایدن در دیدار با هواداران در لاس وگاس, نوادا در فوریه 18 سال 2020 است.
الکس ونگ/گتی ایماژ

گسترده طبیعت 2020 دموکراتیک اولیه زمینه قرار داده جدید فشار بر این تعهدات. واشنگتن پست گزارش داد که بتو o’rourke که پس از سوگند یاد کردن هر گونه خصوصی جمع آوری اعانه برگزار شده بود یک رویداد منحصر به فرد با اشباع کردن اهدا کنندگان. Buttigieg, کریستن جیلیبرند ctq بتو o’rourke و مایکل بنت ممکن است انکار شرکت PAC پول, اما آنها هنوز هم حضور داشتند بسته-درب حوادث با اهدا کنندگان در منهتن یا منطقه خلیج سان فرانسیسکو برای مبارزات انتخاباتی خود را با توجه به پست. وارن و بایدن نرم مخالفت خود را با سوپر پکس زمانی که رفتن رو دشوار است.

برخی از این نامزدها در بر داشت وجود دارد به سادگی به اندازه کافی حمایت مردمی به سوخت خود را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. عنوان پست میشل یه Hee Lee خلاصه او را يافته های پژوهش:

بسیاری از داوطلبان که قبلا برگزار شده بود یک تعداد انگشت شماری از بالا دلار جمع آوری اعانه و یا اجتناب از آنها را در مجموع به دنبال ضربه بزنید به تمایلات پوپولیستی است که متحرک دموکراتیک پایه. آنها سعی کردند به سرمایه گذاری در این سیل از آنلاین کمک های مالی است که به کمک سوخت انتخابات میان دوره ای به جای ساخت سنتی پیشنهادهای به اهداکنندگان ثروتمند هنگامی که یک جزء اصلی از اوایل ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی.

اما پس از نا امید کننده جمع آوری کمک های مردمی مسافت در سه ماهه اول سال و به عنوان اصلی میکشد با روشن پیشتاز بسیاری از نامزدها در حال تبدیل تمرکز خود را به اهداکنندگان ثروتمند — یک استراتژی است که می تواند کمک به نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود را عملی اما ممکن است مانع توانایی خود را برای اتصال با پایگاه رای دهندگان.

از آن آسان است به قول شما خاموش کردن spigot از پول بزرگ — تا زمانی که شما به خودتان پیدا کنید انتخاب بین یک کمبود بودجه روبرو کمپین و به خطر انداختن خود را آغاز کند. این همان معضل دموکرات ها همیشه پیدا کردن خود را در کمپین بزرگ اهدا کنندگان: آنها نمی خواهند اما آنها فکر می کنم آنها به آنها نیاز دارید.

پول راه آسیاب کردن حتی بهترین نیت. در حالی که سال 2020 شده است بهبود در گذشته انتخابات, چرخه, آن را هنوز هم ممکن است تا پایان فصل دیگری در آن سن-پیر داستان برای بسیاری از آن مبارزات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>