3.3 میلیون مدعیان سنا عبور محرک: پنجشنبه coronavirus اخبار

سنای آمریکا تصویب عظیم 2 تریلیون دلار بسته محرک اواخر شنبه شب با یک رای از 96 0. سنا تصویب بزرگترین اقتصادی بسته امداد در تاریخ آمریکا به عنوان وزارت کار گزارش داد که تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته با نزدیک شدن به رکورد 3.3 میلیون نفر است.

مجلس نمایندگان است که انتظار می رود به تصویب لایحه اقتصادی این جمعه در تلاش برای دفع آشکار بحران اقتصادی است. این می آید به عنوان Covid-19 بهداشت عمومی فاجعه همچنان در ایالات متحده است. این کشور در حال حاضر تایید بیش از 69,000 موارد از مارس 26.

شهر نیویورک باقی مانده کانون کشور شیوع. در چهارشنبه 88 مرگ و میر گزارش شده در سراسر پنج بخش نیویورک بالاترین تک روز تلفات نشده است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن امروز.

این یک رقم حیرت انگیز: نزدیک به 3.3 میلیون مدعیان در هفته پایان مارس 21 با توجه به مقدماتی آمار وزارت کار. این ادعا ترین تا کنون ساخته شده در یک هفته تنها در ایالات متحده است. رکورد قبلی در اکتبر سال 1982 بود 695,000.

این است که به احتمال زیاد فقط آغاز به آمریکا چهره یک چالش بی سابقه با تمام بخش های اقتصاد عملا تعطیل به مردم دستور داد به باقی می ماند در خانه های خود.

همچنین به احتمال زیاد برای احیای این بحث که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به عنوان قاب را با اجازه دادن به “درمان بدتر از مشکل” با برخی از تقاضاهای مصرانه برای بازگشایی اقتصاد قبل از این ویروس به طور کامل تحت کنترل در سرپیچی از مقامات بهداشت عمومی توصیه. مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای سال در حال حاضر به مجموعه ای از 12 آوریل عید پاک به عنوان بازگشایی تاریخ برای کشور است. اما حتی محل سکونت فعلی واشنگتن, DC, تحمیل کرده است, اقامت در خانه سفارش حداقل تا آوریل 24.

کنگره هر چند عمل کرده است بسیار به سرعت به فشار از طریق این 2 تریلیون دلار محرک امداد بسته است. مجلس سنا با تصویب این قانون که شامل پرداخت های مستقیم 1200 $برای اکثر آمریکایی ها تحت $75,000 با پول بیشتر برای کسانی که بچه دارند.

این همچنین شامل 500 میلیارد دلار از برنامه وام برای کسب و کار بزرگ بیش از $360 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و میلیاردها دلار برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی مبارزه با کروناویروس. خانه است که انتظار می رود به آن را تا روز جمعه و پس از آن خواهد سر به مغلوب ساختن پیشی جستن میز. حال سؤال این است که آیا از آن خواهد شد به اندازه کافی.

آمریکا در حال حاضر نزدیک به 70,000 coronavirus موارد است. بیمارستان نگران ظرفیت خود را برای درمان بیماران بد. پزشکان و پرستاران در حال التماس برای کمک — برای تجهیزات حفاظتی برای بیشتر ماسک و هواکش.

فاجعه در حال وقوع است اکثر بشدت در شهر نیویورک است. در چهارشنبه 88 نفر کشته و بیشتر در یک روز تا کنون در این شهرستان است. و مرگ و میر در شهر نیویورک بیش از 280 با بیش از 21,000 موارد تایید شده. بیمارستان در حال راه اندازی یخچال کامیون در خارج از بیمارستان در مورد morgues غرق هستند. بیش از 200 ارتش بیمارستان صحرایی کارگران از کنتاکی به رهبری به نیویورک این هفته و اورژانس بیمارستان در حال ساخت در Javits Center مرکز کنوانسیون در منهتن کنون سمت غرب.

“این آخرالزمانی,” اشلی بری یک پزشکی عمومی ساکن در المهرست بیمارستان در کوئینز نیویورک تایمز گفت.

موزه ها و مراکز فرهنگی در حال تعطیل به دلیل coronavirus از جمله ملی کابوی و وسترن میراث موزه در شهر اوکلاهما ، و بدون هر بازدید کننده تیم های امنیتی قرار داده شد مسئول موزه حساب های رسانه های اجتماعی.

و خدا در آن خوب است.

این فقط یک خالص و سرگرم کننده ترین چیزی که در اینترنت در حال حاضر و بازیگر Sam Elliott حتی باعث می شود ظاهر. وجود دارد هیچ چیز نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>