3 کشور اروپایی در مورد آسانسور خود مستندات

حتی به عنوان coronavirus همچنان به خشم در سراسر اروپا و برخی از کشورهای منطقه با توجه به شل شدن اجتماعی محدودیت فاصله برای به دست آوردن یک ظاهر عادی — و راه اندازی مجدد اقتصاد است.

اما کارشناسان ترس بلند کردن آن اقدامات خیلی زود و یا سرعت بیش از حد می تواند باعث افزایش عفونت و تعمیق منطقه را بحران بهداشتی.

اتریش قصد دارد به سهولت آن مستند هفته آینده; اگر آن را می رود از طریق آن خواهد بود که قاره اول کشور برای بازگشایی آن بسته مغازه ها و رستوران ها. دانمارک را باز مدارس و مهدکودکها در مارس 15, ending, این کشور سه هفته متوقف شد. در آوریل 9, جمهوری چک برداشته تعدادی از آن های اجتماعی فاصله اقدامات و برنامه های عقب آن سفر بان کی مون در مارس 14, اجازه می دهد تا شهروندان به ترک و خارجی را وارد کنید.

در اوایل این هفته ایتالیا و اسپانیا دو از اروپا سخت ترین ضربه کشورها نیز با توجه به کاهش خود مستندات — قبل از تصمیم گیری چند روز بعد که آنها نیاز به گسترش آنها را برای حداقل چند هفته بیشتر.

“برای هر کشور آنها در حال تلاش برای پیدا کردن که منحصر به فرد نقطه شیرین یکی از کامل که در آن شما می توانید مدیریت همه چیز” Arjen Boin یک مدیریت بحران متخصص در دانشگاه لیدن در هلند به من گفت.

“آن را به یکی از بزرگترین چالش های دولت های دموکراتیک مواجه شده اند در یک مدت زمان طولانی برای پیدا کردن که طلایی نیمه راه بین یک reemerging همه گیر و خود را به قتل اقتصاد” Boin گفت. “این رفتن به نیاز به مقدار زیادی از حکمت و استثنایی رهبری است.”

خالی Wenceslas میدان در پراگ, جمهوری چک, در تاریخ 6 آوریل.
Lukas Kabon/Anadolu Agency via Getty Images

البته کشور نیاز به باز کردن تا مدتی وجود دارد و هرگز یک لحظه مناسب برای انجام این کار است. و آنچه را که آنها یاد بگیرند که از تصمیم گیری های خود را ممکن است ارائه درس برای بقیه جهان است.

“آنها در حال درگیر شدن در یک آزمایش گفت:” مارتین McKee, یک کارشناس اروپایی در بهداشت عمومی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. “که ممکن است یک چیز بد نیست اما مانند هر آزمایش وجود خطرات متصل به آنها را.”

حال سؤال این است که اگر این خطرات سنگین تر بودن از مزایای — و هیچ کس واقعا نمی داند پاسخ دهد.

با پوشیدن یک ماسک و ایستاده پشت پلکسی گلاس اتریش صدراعظم Sebastian Kurz خطاب به اعضای پارلمان در تاریخ 6 آوریل به ارائه طرح خود برای “step-by-step رستاخیز” از اقتصاد کشور.

در اینجا این است که طرح به گفته نیویورک تایمز:

کوچک و مغازه ها و فروشگاه های سخت افزاری و مراکز باغ را مجاز به بازگشایی در مارس 14, به دنبال کسب و کارهای دیگر در پایان ماه. رستوران ها و خدمات که شامل نزدیک تماس انسان مانند ورزشگاه و آرایشگری ممکن است دریافت چراغ سبز تا اواسط ماه مه یا ژوئن.

واشنگتن پست گزارش می دهد که اتریش مدارس نیز برنامه ریزی شده برای از سرگیری کسب و کار عادی در وسط ممکن است هر چند که تصمیم گیری خواهد شد و مجددا در پایان ماه آوریل است. در نهایت رویدادهای عمومی ممکن است یک بار دیگر اجازه داده می شود در ماه جولای.

اما Kurz قانونگذاران هشدار داد “ما نه از جنگل.”

در دانمارک, دولت به دنبال مشابه تدریجی و افزایشی بازگشایی. “آن را مانند راه رفتن یک tightrope” دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 6 آوریل. “اگر ما هنوز هم ایستاده ما ممکن است سقوط. اگر ما با سرعتی بیش از حد آن ممکن است به زودی به اشتباه. ما نمی دانیم هنگامی که ما خواهید بود بر روی زمین استوار ،

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که بحث حضور بیش از coronavirus بحران در پارلمان اتریش در مارس 3 در وین.
توماس Kronsteiner/گتی ایماژ

دانمارک مدارس و مهد کودک را بازگشایی در 15 آوریل هر چند نیویورک تایمز اشاره می کند که “این موضوع را به تعدادی از عفونت ها در ایجاد ثبات.” این بار می گوید که “رستوران ها و مرزهای بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر. دولت نیز ممنوع اجتماعات بزرگ از طریق اوت.”

دولت چک پیشنهاد کرده است متوسط عقبگرد از آن ممنوعیت سفر. برای مثال کسی که از ورود به کشور باید قرنطینه به مدت دو هفته. که شرط را نگه دارید قطعا بسیاری دور از بازدید از پراگ هر زمان به زودی. دولت همچنین اجازه خواهد داد که مغازه ها که فروش سرگرمی محصولات و مواد و مصالح ساختمانی برای باز کردن و همچنین گروه های کوچک, هوای آزاد, ورزش های مانند دویدن و دوچرخه سواری به ادامه.

برای بسیاری از این به نظر می رسد مانند یک نقطه عطف — اما روشن نیست که این توسعه صرفا یک خبر خوب.

هر سه این کشورها در میان برای اولین بار در اروپا به اعمال سخت مستند اقدامات به طوری که در برخی از راه های آن را حس می کند که آنها می شود در میان اولین برای نرم کردن آن محدودیت. هنوز لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری را McKee به من گفت که آن را هنوز هم ممکن است خیلی زود برای این کشورها شروع به بلند کردن اجسام اجتماعی محدودیت فاصله.

اگر آنها در حال رفتن به رفتن به جلو با آنها هر چند McKee گفت: آهسته و ثابت رویکرد باعث می شود بیشتر حس برای او. “شما فقط می توانید باز کردن همه چیز. که فقط به طور کامل دیوانه” او به من گفت.

آنچه روشن از کارشناسان صحبت کردم و او به این است که هیچ جادویی “زمان مناسب” برای قرار دادن یک کشور به کار و یا یک “راه راست” به آن را انجام دهد. حتی برنامه ای برای آمریکایی پاسخ مورد بررسی قرار بورسی را Ezra Klein نشان می دهد انواع مختلفی از روش ها و جدول زمانی برای سرکوب شیوع در حالی که ساختمان اقتصاد بازگشت و هیچ کدام رضایت بخش است.

McKee ارائه شده مجموعه ای از معیارها برای زمانی که یک کشور باید در نظر شل شدن محدودیت. اول مرگ و میر منحنی باید پایین آمدن. دوم آن بیماری نرخ انتقال باید “R1” و یا کمتر به این معنی است که به طور متوسط یک فرد بیمار است و انتقال این ویروس فقط به یک نفر دیگر. سوم دولت باید بسیاری از اطلاعات دقیق به خصوص در کسانی که آلوده و که آنها بوده ام در تماس با.

تا آن زمان همه کشورها باید به همان اجتماعی فاصله اقدامات آنها در حال حاضر McKee گفت.

این صندلی های خالی از یک قایق که توسط گشت و گذار شرکت Stromma کانال تور کپنهاگ در دانمارک مستند.
Olafur Steinar Gestsson/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایماژ

این روشن نیست که کشورهای اروپایی با توجه به تغییر برآورده کسانی که معیارهای. یک مطالعه اخیر نشان داد که اتریش بیشتر افراد آلوده از رسمی دولت آمار و ارقام نشان می دهد. رسمی عفونت رای دادن در جمهوری چک در حال کند شدن است اما هنوز هم معلوم نیست چقدر گسترده این بیماری در کشور است.

و حتی اگر آمار رسمی برای لحظه ای نگاه بهتر در دانمارک بسیاری از مردم نگران است که آن را خیلی زود به فرستادن کودکان به مدرسه است. “فرزند من خواهد بود Covid19 خوکچه هندی” است که نام یک 35,000 شخص قوی Facebook گروه در کشور است.

پس چرا خطر است ؟ خیلی از دلیل است که با رفع یک سقوط اقتصادی. اما یکی دیگر از دلایل عمده کارشناسان اشاره کرد ساده است نگرانی های سیاسی.

اولگا Löblová یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کمبریج زندگی می کند که در پراگ توضیح داد که چرا دولت در جمهوری چک اعلام کرد پایان سفر محدودیت. تا حدودی او گفت: این یک تصمیم سیاسی.

“به همین دلیل دولت در واقع اعلام این قصد و شروع به کاستن از اقدامات بود که به مردم امید که این نمی خواهد برای همیشه لطفا برای” او به من گفت. “آنها شروع به کار بر روی نوعی از استراتژی خروج و یا حداقل نوعی از چشم انداز برای جلب رضایت مخالفان” او در ادامه با اشاره به کسانی که در خارج از قدرت در حال از دست دادن صبر و شکیبایی خود را با این کشور مستند.

همان درست است در جاهای دیگر.

در دانمارک نخست وزیر Frederiksen اذعان کرد در هفته گذشته که “استراتژی ما به دنبال یک انتخاب سیاسی.” در اتریش, Kurz به دست آورد رهبری خود را ارسال و پس از یک رسوایی پایین آورده دولت در سال گذشته منجر کارشناسان می گویند او حساس در مورد نگه داشتن مردم در کنار او.

حتی در کشورهایی که در ادامه خود مستندات وجود دارد نشانه هایی که سیاست ممکن است به زودی تغییر که حساب دیفرانسیل و انتگرال.

در اسپانیا نخست وزیر پدرو سانچز ضعیف پس از به سختی تشکیل یک دولت اقلیت در ماه ژانویه گفت: بالابر ممنوعیت غیر ضروری کار پس از عید پاک — تصمیم گیری کارشناسان بر این باورند که انگیزه خود را متزلزل سیاسی است. در ایتالیا و رهبری وجود دارد گفت: گرفتن اقتصاد خروش دوباره تنها راه که اتحادیه اروپا می تواند رقابت در برابر چین و ایالات متحده است.

به عبارت دیگر انتخاب رهبران اروپایی در حال ساخت نیست و صرفا بر اساس نگرانی های بهداشتی. آنها بر اساس شرایط سیاسی ، “همه بحران های سیاسی هستند در قلب” دانشگاه لیدن را Boin به من گفت. “رهبران همیشه آگاه از نحوه عملکرد آنها خواهد بود وزن توسط مردم است.”

که تا حدودی توضیح می دهد که چرا این هشدارها از بالا اروپایی مقامات بهداشتی به نظر می رسد به رفتن توجهی نشد.

“در حال حاضر زمان برای استراحت اقدامات” سازمان بهداشت جهانی در اروپا مدیر هانس Kluge گفت: در اخیر کنفرانس خبری. “این است که زمان برای یک بار دیگر دو و سه ما تلاش جمعی برای رانندگی نسبت به سرکوب با پشتیبانی کل جامعه است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>