3 چیز به دانستن در مورد ایرلند انتخابات شنبه

ایرلندی رهبر لئو Varadkar به قدرت رسید در سال 2017 در یک پیروزی تاریخی. ایرلند جوانترین-تا کنون نخست وزیر و آشکارا گی پسر از مهاجران هندی او در ارائه یک تصویر جدید از یک بار قاطعانه کشور کاتولیک. سپس Brexit سوپر بین المللی خود را از مشخصات.

اما همه چیز نیست به دنبال بزرگ برای Varadkar و یا خود را مرکز-راست, حزب, خوب, Gael به عنوان آنها به روز انتخابات در جمهوری ایرلند. Varadkar به نام برگزاری انتخابات در ماه ژانویه پس از توافق با حزب سنتی رقیب Fianna Fáil شروع به فرو ریختن. Varadkar بود چاره ای جز تماس با یک رای.

Varadkar دست آورد موفقیت های قابل توجهی در خارج از کشور در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات را مدیریت برای محافظت از ایرلند منافع حفظ آن مرز باز با ایرلند شمالی (که بخشی از پادشاهی متحده, که فقط سمت چپ اتحادیه اروپا) و اتحادیه اروپا برای متحد کردن پشت سر منافع ایرلند یکی از اعضای کوچک تر خود را.

اما در خانه, ایرلندی رای دهندگان به طور فزاینده ای نسبت به دولت را از دست داده و عمده داخلی مسائل مربوط به مسکن و بهداشت و درمان در میان آنها بالا.

Varadkar زمین — که شامل “Brexit هنوز هم به دور از بیش” و “شما نباید تغییر تیم میدوی را از طریق بازی” — نیست طنین با رای دهندگان که مشتاق برای تغییر و بانک مرکزی با هزینه های بالای مسکن و کافی خدمات عمومی است.

به همین دلیل است که جناح چپ همه-ایرلند حزب Sinn Féin ناگهان صعودی در پای صندوقهای رای است. که می تواند به طور چشمگیری تغییر ایرلند سیاست — اگر چه حداقل در این زمان در اطراف, آن را غیر ممکن است برای حزب به نفع قدرت آشکار است.

که همچنین بدان معنی است که ایرلند انتخابات می تواند نتایج بسیار کثیف که هیچ یک حزب است و به احتمال زیاد به پیروزی آشکار که بدان معنی است که آنها همه نیاز به احزاب دیگر برای تشکیل یک دولت. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد Fianna Fáil ممکن است برنده بیشترین آرا را اما هیچ کس نمی داند و در عین حال چه نوع ائتلاف آن ممکن است فرم و یا اگر آن را حتی می توانید انجام دهید.

به طوری که در اینجا سه چیز به دانستن در مورد ایرلند انتخابات این شنبه.

هر چند Varadkar بر روی صحنه آمد و در سال 2017 حزب, خوب, Gael شده است در قدرت پس از سال 2011 است. Fianna Fáil دیگر حزب اصلی دارای پشتیبانی خوب Gael پس از سال 2016 در آنچه شناخته شده به عنوان “اعتماد به نفس و عرضه” تنظیم — یعنی Fianna Fáil موافق نیست به شکست دولت بر روی کلید رای, اما آن را نمی باید یک موضع رسمی در درون دولت است.

Brexit مذاکرات (و بسیاری از Brexit تاخیر) نگه داشته شود در غیر این صورت شکننده ترتیب دست نخورده اما هنگامی که بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا شد مطمئن باشید این توافق بیشتر یا کمتر محکوم است. هر چند ایرلند بود و در حال حاضر انتظار می رود که انتخابات در بهار احتمالا در اطراف ممکن است Varadkar جلو رفتم و به برگزاری انتخابات در ماه فوریه.

ایرلند کردم آنچه در آن می خواست از فاز اول مبارزه با تروریسم در اروپا — هیچ مرزی در جزیره ایرلند و هیچ مخل هیچ-معامله — که به طور طبیعی به نظر می رسد برای افزایش Varadkar و دولت او به خصوص پس از اتحادیه اروپا و بریتانیا مذاکرات تجاری تنظیم شده برای شروع.

اما کارشناسان می گویند این انتخابات است که واقعا در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا و در همه.

انتخابات “متمرکز کرده است مستقیما بر روی کیفیت زندگی مسائل در درجه اول در جریان بحران مسکن و مراقبت های بهداشتی در ایرلند” Cera Murtagh استادیار سیاست ایرلند در ویلانووا دانشگاه به من گفت.

ایرلند نسبتا قوی, اقتصاد, اما هزینه های مسکن سر به فلک کشید. نسل جوان نمی تواند به استطاعت برای خرید خانه و کشور در برخورد با یک رکورد بالا جمعیت بی خانمان. دوبلین یکی از بزرگترین شهرهای اروپا برای زندگی است.

ایرلند سیستم مراقبت های بهداشتی نیز در مواجهه با کمبود جدی آن را به عنوان برای سال. یک نظرسنجی اخیر توسط ایرلندی بار متوجه شد که 42 درصد از رای دهندگان ایرلندی رتبه مراقبت از سلامت به عنوان اولویت اول و پس از 32 درصد که فکر مسکن مهم ترین مسئله است. Brexit در آمد در دوام 3 درصد است.

بخشی از دلیل Brexit ممکن است مانند یک معامله بزرگ کارشناسان به من گفت که از آنجا که هر یک از ایرلند احزاب سیاسی احتمالا به دنبال نشان دهنده همان منافع بنابراین واقعا وجود دارد هیچ اختلاف نظر وجود دارد.

همه از این خبر بد برای Varadkar. شاید حتی بدتر, برای, حزب, خوب, Gael. اگر رای دهندگان ناراضی هستند با وضعیت موجود آنها را به درخواست تجدید انتخاب یک حزب که در قدرت بوده برای نزدیک به یک دهه است که آسان نیست بپرسید. و Fianna Fáil حتی اگر آن را به طور رسمی بخشی از زمان دولت دوم از دو حزب اصلی و نیز دیده می شود به عنوان بخشی از این میانه وضعیت موجود.

“تغییر بوده و با تسلط بر موضوع” Gary مورفی, استاد سیاست در دانشگاه شهر دوبلین به من گفت. “بسیاری از مردم نمی دیدن یک تغییر بزرگ در شرایط خود را بر روی زمین و اگر شما یک حزب حاکم در ایرلندی سیستم زمانی که روایت می رود در برابر شما آن را بسیار دشوار است برای مهار آن را به عقب.”

یک حزب خاص کشف و ضبط شده است پس این روایت که ایرلند دو طرف بیشتر از همان. که حزب Sinn Féin.

Sinn Féin است که یک حزب سیاسی است که نشان دهنده هر دو کشور جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی است.

در ایرلند شمالی آن را بزرگترین حزب به نمایندگی از ملی گرایان به معنی کسانی که بر این باورند در ایالات ایرلند. اما در جمهوری ایرلند آن را به طور سنتی به کمتر نفوذ سیاسی بازیکن هم به دلیل جناح چپ سیاست ها و رادیکال های گذشته به طور خاص وابستگی خود را با ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA) در طول این مشکلات است.

اما Sinn Féin سیاسی وضعیت در جمهوری ایرلند را در سال های اخیر به طور چشمگیری بنابراین در سرب تا زمان انتخابات. یک بار ایرلندی نظرسنجی در اوایل این هفته در بر داشت که Sinn Féin بيشترين پشتیبانی در میان رای دهندگان ایرلندی در 25 درصد Fianna Fáil در دوم در 23 درصد و خوب Gael در فقط 20 درصد است.

اما آن افزایش چشمگیر کمی برای انجام با این سوال ایرلندی وحدت یک مسئله آن را تبدیل به بسیار جدی تر پس از Brexit. به جای Sinn Féin و رهبر آن مریم لو مک دونالد قول داده اند که برای تحویل تغییر که رای دهندگان ایرلندی به نظر می رسد مشتاق برای فریم خود را در جناح چپ سیاست به عنوان پادزهر به بود و رکود ایرلند دو حزب عمده که تحت سلطه سیاست ایرلند پس از استقلال در سال 1920.

مورفی گفت: Sinn Féin درخواست تجدید نظر است که ریشه در مدرسه چپ سیاست است. و این ظاهرا کار به خصوص با رای دهندگان که بسیار جدا از Sinn Féin بحث گذشته است. ایرلند youth surge ساخته شده است که تفاوت در سیاست کارشناسان به من گفت که به خصوص با اخیر پرسی در برابری ازدواج در سال 2015 و سقط جنین در سال 2018 است.

Sinn Féin افزایش پژواک ضد نخبگان احساسات است که این طرح میتوانست به دیگر دموکراسی در سال های اخیر هر چند در این زمان آن را در سمت چپ نه سمت راست. هنوز Varadkar سعی شده است که به کراوات خود را افزایش اخیر مردمی پیروزی در انگلستان و ایالات متحده است.

“خرس در ذهن که همه تغییر نیست تغییر برای بهتر” Varadkar گفت: در طول رهبران مناظره این هفته است. “ما در انگلیس با Brexit مردم رای دادن برای تغییر و آنها Brexit. ما شاهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شدن در ایالات متحده است. که نوع تغییر ما می خواهیم.”

این کنگره برای حمایت از Sinn Féin گرفته ایرلند با تعجب — شاید هیچ کس بیشتر از خود حزب. پس از همه, آن را ضعیف محلی و انتخابات پارلمانی اروپا در سال گذشته.

“آنها یک حزب بود که نوع راکد” مورفی گفت. “افزایش خود را گرفته است و بسیاری از مردم از جمله خودم با برخی از تعجب. آنها نمی گرفتن کشش و در حال حاضر آنها در حال بهره گیری از این نوع از نارضایتی است.”

به احتمال زیاد دلیل آن نتایج ضعیف Sinn Féin نیست سیزده به اندازه کافی صندلی در ایرلند 160-صندلی زراعت ومالداری ولایت بادغیس Éireann (آن مجلس) را به نفع قدرت آشکار است. هشتاد کرسی مورد نیاز برای اکثریت اما Sinn Féin ایستاده است در انتخابات تنها 42 از آنها. بیشتر چه هر دو خوب Gael و Fianna Fáil گفته اند آنها نمی تشکیل یک دولت ائتلافی با Sinn Féin.

اما اگر Sinn Féin می کند و همچنین این نظر سنجی نشان می دهد, آن را هنوز هم برای رفتن به تلق تلق کردن سیاست است. آن را به طور بالقوه می تواند upend این duopoly از Fianna Fáil و خوب Gael ساخت Sinn Féin بسیار سخت تر به چشم پوشی است. نمادین این امر می تواند یک معامله بزرگ است.

“با توجه به آن چپ پلت فرم و جمهوری جهت Sinn Féin آینده مشارکت در دولت می تواند نوید بخش یک تغییر قابل توجهی در جهت ایرلند هر دو در سیاست نظر و سوال از مرز” ویلانووا دانشگاه Murtagh گفت.

“من فکر می کنم ما می توانیم یک پیش بینی بسیار صریح: هیچ کس در حال رفتن به برنده اکثریت” برندان اولری Lauder استاد یا علوم سیاسی در دانشگاه پنسیلوانیا به من گفت.

که نقطه شماره 1. نقطه شماره 2 o’leary گفت این است که آن را “رفتن به بسیار نزدیک بین سه: Fianna Fáil خوب Gael و Sinn Féin.” اما یکی در بالا و سمت راست در حال حاضر نظرسنجی ها نشان می دهد Fianna Fáil است به احتمال زیاد برای به دست آوردن کرسی های بیشتر در مورد 40.

که البته نه به اندازه کافی نزدیک به یک اکثریت که به معنی آن است رفتن به نیاز به حمایت از احزاب دیگر برنامه به طور بالقوه از کوچکتر در سمت چپ متمایل به احزاب مانند حزب کارگر و یا سبزی. (Fianna Fáil است کمی بیشتر مرکز-چپ.)

مایکل مارتین رهبر Fianna Fáil کرده و با رد کردن ائتلاف با Gael — اما با توجه به اعداد ممکن است او را مجبور به مذاکره و یا با یک آرایش شبیه به یک حزب در حال حاضر به جز این بار این نقش می تواند معکوس شود.

در حال حاضر هر چند چشم انداز Varadkar بازگشت به عنوان نخست وزیر نگاه بسیار تیره و تار و حتی اگر Varadkar خود را کمی بیشتر شخصا محبوب تر از حزب او منجر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی