نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه یکشنبه شب به ما چه ما محروم بودند توسط آیووا قفقاز هفته گذشته: حس روشنی از آن مبارزات در شکل خوب هستند و آنهایی که دچار مشکل هستند.

2020, آیووا, قفقاز بودند فوق العاده anticlimactic. وجود دارد هیچ مقام رسمی نتایج در شب قفقاز در میان مشکلات فنی فراوان و پیت Buttigieg خود را اعلام ویکتور دقیقا با صفر درصد از انجمن سایت های گزارش. در نهایت رای مردم و نماینده فقره انشعاب با برنی ساندرز در نظر گرفتن سابق و Buttigieg دومی (در انتظار یک ساندرز-درخواست recanvass) که اگر این امر شده بود اسکریپت را بسیار خشمگین ساندرز پرشورترین و توطئه حامیان.

نیوهمپشایر اولیه تقریبا مخالف که تجربه. نتایج آمد سریع و خشمگین و داستان بزرگ از شب شناخته شده بود حتی قبل از آخرین نظرسنجی بسته شده در 8 ساعت: ctq به حال رسید به یک سوم پشت ساندرز و Buttigieg در حالی که الیزابت وارن و جو بایدن flamed در مد دراماتیک پس از led مسابقه برای نانامی به بازی در گذشته سال است.

در یک مفهوم تحت اللفظی Sanders, برنده اصلی. اما در دیگر بیشتر استعاری حس را قادر می سازد که روزنامه نگاران به نوشتن دیگر تجزیه و تحلیل این یکی شب تا به حال چندین برندگان و چندین بازنده است. در اینجا آنها هستند.

آن را ممکن است به نظر می رسد نوع آشکار می گویند که برنده مقدماتی نیوهمپشایر است که در واقع یک برنده از شب. اما او حاشیه پیروزی بود واقعا باریک و بسیاری از این تفسیر در شب انتخابات متمرکز شده ساندرز عملکرد ضعیفی خود 2016 نتیجه. بنابراین آن را به ارزش بیان این وضوح: برنی ساندرز پیروزی می کند و او را یک فرمانده در موقعیت دموکراتیک اولیه.

ساندرز در حال حاضر برنده نیوهمپشایر و موفق به کسب بیشترین آرا در آیووا نوع نتایج شما انتظار می رود از یک برنده نهایی. در هفته گذشته او نقل مکان کرد و به مقام اول در هر دو megyn kelly و RealClearPolitics ملی نظرسنجی به طور متوسط. خود را در جمع آوری کمک های مالی بالغ بر سه ماهه گذشته بودند بالای میدان و او دارای یک عملیات مبارزه موثر و به اندازه کافی به داوطلبان به بیش از 20 درصد از تمام نیوهمپشایر خانواده در یک روز.

سناتور. برنی ساندرز استقبال هواداران در Keene, New Hampshire در 11 فوریه سال 2020 است.
جو Raedle/گتی ایماژ

او را مهم ترین رقیب برای بسیاری از مسابقه جو بایدن انجام abysmally در هر دو از اوایل مسابقات. الیزابت وارن که سرسختانه بالا رای گیری ملی اعداد مانع ساندرز به طور کامل از تحکیم حزب مترقی پهلو به نظر می رسد flatlining. پیت Buttigieg برنی نزدیک ترین رقیب در هر دو از قدیمیترین مسابقات است که با داشتن مشکل خود را بهبود نظرسنجی شماره nonwhite رای دهندگان به عنوان متنوع تر متحده — و متوسط جایگزین مانند ctq و مایک بلومبرگ در حال حاضر جلوگیری از تحکیم پشت سر او.

ساندرز پیروزی در نیوهمپشایر, پس از آن, نه فقط یک نتیجه انتظار می رود. آن ایجاد او را به عنوان مورد علاقه. سوال بزرگ در حال حاضر این است که اگر هر کس دیگری در این زمینه می تواند او را متوقف کند.

زاک Beauchamp

حتی جو بایدن خود می رود او را به نفع خود سه شنبه. در آخرین مناظره بایدن اذعان کرد که بسیار با اشاره به شکست خود در آیووا انجمن قبل از خود را به احتمال زیاد از دست دادن در نیوهمپشایر: “من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا.”

و یک ضربه به او انجام داد. سابق حزب سوسیالیست ملی به پایان رسید ملال انگیز پنجم — به مراتب بدتر نشان دادن نسبت به بسیاری از افراد انتظار می رود. بایدن نه تنها موفق به ایجاد سه اما با 82 درصد از حوزه گزارش های دریافت شده کمتر از 10 درصد از آرا. اگر او تا به حال یک شات در نیوهمشایر این امکان که او می خواهم با شتاب بیشتر در حد متوسط و محافظه کار رای دهندگان در پارتی; در عوض, آن را به نظر می رسد Klobuchar و Buttigieg تقسیم بسیاری از کسانی که رای ترک اتاق کمی برای بایدن.

این یک پرچم قرمز بالقوه برای چه آمده و به خصوص پس از خود را فقیر نشان دادن در آیووا. بایدن انتخاباتی به ظاهر معتقد است که او هنوز هم یک شانس تا حد زیادی به این دلیل که او آرای خوبی با رای دهندگان و در کارولینای جنوبی که چهارم دولت به رای و اولین دولت با بسیاری از رای دهندگان بخش مهمی از پایه دموکرات. نظریه این است بایدن می تواند سوار یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی به سه شنبه هنگامی که یک دسته از کشورها را رای و نامزدی برنده. پس از این از دست دادن بزرگ در نیوهمپشایر هر چند که رفتن به بسیار سخت تر به جلو.

جو بایدن حامیان سازمان دیده بان او و همسرش دکتر جیل بایدن صحبت می کنند از طریق پخش می طول اولیه شب واقعه در Nashua, New Hampshire در 11 فوریه سال 2020
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

سناتور. الیزابت وارن صحبت می کند در طول اولیه شب واقعه در منچستر, New Hampshire در 11 فوریه سال 2020 است.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

در همین حال سناتور. الیزابت وارن (D-MA) می تواند نظر خودش را خوش شانس او را به عنوان بد یک شب به عنوان بایدن — اما آن را هنوز هم به دنبال خوبی برای چشم انداز.

این نبود که مدتها پیش که وارن شد ملی منجر شد. در بالا از آن, New Hampshire است که قرار بود بده برای سیاستمداران از کشورهای همسایه. جان کری ماساچوست لبه Vermonter Howard Dean در سال 2004 با بقیه در این زمینه بسیار عقب; میت رامنی (پس از آن هنوز هم یک ماساچوست ساکن) برنده توسط یک حاشیه گسترده ای در سال 2012. دولت داد و پس از آن — ماساچوست رژیم صهیونیستی است. مایکل Dukakis اولین پیروزی بزرگ در سال 1988 و یکی از دلایل سابق ایالت ماساچوست پل Tsongas شکست در سال 1992 مقدماتی بود که او از دست داد New Hampshire اما که او برنده بیش از حد باریک و یک حاشیه.

در واقع وارن وارد نیوهمپشایر با یک تن از مزیت های ساخته شده در. خیلی از نیوهمپشایر مصرف بوستون-رسانه های منطقه: برخی از دولت می شود بوستون ایستگاههای رادیو و تلویزیون بسیاری از ساکنان اشتراک بوستون گلوب و بسیاری از جزئیات بوستون اخبار آنلاین. آنها می دانند الیزابت وارن. او شکست نور از مزایای آن به نیش.

وارن است که نه به طور کامل روشن باشد. پیش بینی ملال انگیز, New Hampshire عملکرد او مدیر کمپین راجر لاو ارسال یک یادداشت و توضیح داد که چگونه مبارزات انتخاباتی انتظار به بهبود می یابند. در یک کلام آنها انتظار می رود به را تشکیل می دهند برخی از زمین در نماینده تعداد در آینده سه شنبه متحده و حداقل نیروی میانجیگری کنوانسیون و یا او را از اهرم جلوتر از یکی. اما اعداد را تغییر در نور بسیار ضعیف نیوهمپشایر عملکرد و نه در یک راه مثبت برای Warren.

اگر انتخابات برگزار شده بود در اواسط ماه اکتبر زمانی که وارن دقت لبه بایدن در دولت سنجی و ساندرز بود دور سوم ما می شود با گفتن یک داستان متفاوت است. اما وارن به اوج خود رسید و در زمان اشتباه و Klobuchar و Buttigieg به اوج خود رسید و دقیقا در زمان مناسب. که تا حدودی شانس محض. اما آن را ویرانگر با این وجود.

آلمانی لوپز و دیلن ماتیوز

پیت Buttigieg است 38 ساله سابق شهردار از اندک شهرستان میانه. آخرین بار او برای ملی حزب دموکرات موقعیت یک سال 2017 پیشنهاد به صندلی کمیته ملی حزب دموکرات او کردم تا کمی حمایت است که او به پایان رسید تا ترک تحصیل قبل از آرا ریخته شد.

با این نازک رزومه, Buttigieg نیاز به انجام به خوبی در دو مقدماتی تا ثابت کند که او برای واقعی است. خوب, او در حال حاضر برنده نماینده کل در آیووا (هر چند ساندرز camp به نام برای recanvass) آمده و در دوم بسیار نزدیک در نیوهمپشایر — یک موفقیت چشمگیر است که نشان می دهد او قطعا برای واقعی است. چه چیزی بیشتر جزئیات این نتایج در نیوهمپشایر به تیم Buttigieg دلایل زیادی برای خوش بینی وجود دارد.

پیت Buttigieg دیدار حامیان در حالی که بازدید از یک مرکز رای دهی در Hopkinton, New Hampshire در 11 فوریه سال 2020 است.
برنده McNamee/گتی ایماژ

هر چند ساندرز بود سنگین مورد علاقه در نیوهمشایر Buttigieg کردم چند نقطه نزدیک تر از قبل از انتخابات نظرسنجی به طور متوسط پیشنهاد شده است. ضرب و شتم انتظار بازی کمک می کند تا نامزد ساخت حرکت حتی زمانی که آنها در واقع برنده اصلی. Buttigieg آماده است برای بهره مندی از پست اصلی پوشش — به خصوص اگر رسانه ها fixates در ساندرز تا حدودی عملکرد ضعیفی حاشیه بسیاری از اندیشه مبارزات انتخاباتی خود می تواند ارائه.

فقط به عنوان مهم خود را بزرگترین رقیب در “نسیم” لین بایدن حفره حفره در نیوهمپشایر. این نتیجه پس بایدن را عملکرد ضعیف در آیووا به خوبی می تواند منجر هواداران خود را به رها کردن ظاهر غرق شدن کشتی. Buttigieg می تواند ذینفع به ویژه در آینده متحده (نوادا و کارولینای جنوبی) که در آن او در حال حاضر در رای گیری نه که هست. Klobuchar که ممکن است موجه مانع آشکار نیوهمپشایر پیروزی برای Buttigieg نیز قرار است به رقابت برای بایدن رای دهندگان — اما Buttigieg در نظر گرفته شود در آن خط.

وجود دارد بسیاری از رای گیری باقی مانده است. اما نیوهمپشایر نتایج قرار داده Buttigieg در موقعیت دلخواهی در هفته های آینده.

—ZB

در دو اخیر گرم دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری, مسابقات, زمینه کاهش کاملا به سرعت. در سال 2016 مسابقه رفت فقط به هیلاری کلینتون و برنی ساندرز در شب آیووا قفقاز. در سال 2008 مسابقه کاهش به تنها سه نامزد در مدت کوتاهی پس از نیوهمپشایر اولیه و جان ادواردز کاهش یافته است قبل از شنبه ترک کلینتون و باراک اوباما به مثل حلزون حرکت کردن آن را.

در این سال همه چیز نگاه می شود پیچیده تر است.

(سوم از چپ) تشکر. Tulsi Gabbard سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور. ctq دیابت الیزابت وارن و بهداشت ، برنی ساندرز مارس در طول روز پادشاه گنبد راهپیمایی و تجمع در کلمبیا, کارولینای جنوبی در ژانویه 20, 2020.
Sean Rayford/گتی ایماژ

ساندرز Buttigieg و Klobuchar همه به وضوح ماندن در با توجه به اجرای قوی در نیوهمپشایر. بایدن سابق حزب سوسیالیست ملی می گوید او هیچ جا نمی رود یا او می خواهد به مسابقه کارولینای جنوبی است. وارن ممکن است برخی از انتخاب های دشوار در مورد مبارزات انتخاباتی آینده در روزهای آینده توجه به عملکرد ضعیف شنبه اما ساعت قبل از مبارزات انتخاباتی خود را منتشر طولانی یادداشت تعهد او می خواهم نگه دارید هل دادن به بعد.

بیشتر وجود دارد. میلیاردر تام Steyer نیست اثبات می شود بسیار از یک عامل در هر دو آیووا, یا, نیوهمشایر, اما او تا به نظرسنجی به شدت در کارولینای جنوبی و برنامه ریزی برای اقامت در مسابقه تا آن زمان حداقل. و میلیاردر مایک بلومبرگ نیست رقابت چهار متحده, اما او را به پرداخت پول برای مبارزات انتخاباتی آگهی جاری شدن سیل در این منطقه به صورت فوق العاده در روز شنبه مسابقات.

پس زمینه هنوز هم می تواند به جای قابل توجهی در سه شنبه — و این می تواند یک مشکل برای دموکرات ها. این حزب دارای یک حکومت نیاز به تخصيص متناسب از نمایندگان. به عنوان یک نتیجه, اگر, بزرگ نماینده جوایز در اوایل ماه مارس در حال تقسیم در میان نامزدهای مختلف آن می تواند ثابت کند تقریبا غیر ممکن است برای هر یک از آنها در واقع به دست آوردن اکثریت با ایالات متحده باقی مانده است. کثیف رقابت کنوانسیون در ماه جولای خواهد بود منجر شود.

اندرو Prokop

Klobmentum? این Klobucharge? این Klobbering? هر آنچه که شما در دوبله آن ctq به حال یک برک آوت شب روز سه شنبه در نیوهمپشایر.

مینه سوتا دموکرات قرار خودش را به عنوان یک جایگزین قوی برای همکار میانه بایدن و Buttigieg و او آهسته و مداوم عملکرد در مبارزات انتخاباتی و در مناظره مرحله شروع به پرداخت کردن. پس از آمدن در مکان پنجم در آیووا قفقاز, Klobuchar رسید به سه نفر برتر در گرانیت دولت و جلوتر از بایدن و وارن هر دو آنها منجر Klobuchar در اکثر ملی و دولت سنجی برای سال گذشته است. پایان می دهد مبارزات انتخاباتی خود را افزایش دهد به عنوان ما به سر نوادا در ایالت کارولینای جنوبی و سه شنبه.

سناتور. ctq استقبال شرکت کنندگان در Nashua, New Hampshire در فوریه 9 سال 2020 است.
درو Angerer/گتی ایماژ

پس چه اتفاقی افتاد ؟ به عنوان بورسی را الا Nilsen نوشت: در ماه ژانویه Klobuchar شده است آشنائی بایدن حامیان در نیوهمپشایر در حالی که:

Klobuchar مورد به رای دهندگان: او یک رکورد به آسانی برنده انتخابات (و مغلوب ساختن پیشی جستن استان ها) در خانه اش در ایالت مینه سوتا یک دولت او را دوست دارد به نقطه نیز سابقه انتخاب به دفتر اجرایی چهره های بحث برانگیز با یک میل شدید برای درام مانند سابق رژیم صهیونیستی. جسی ونتورا.

نظر سنجی های پیش از اولیه نشان داد Klobuchar شد به دست آوردن شتاب و بحث عملکرد در منچستر در روز جمعه بود و او را قوی ترین و در عین حال.

Klobuchar و وارن به حرکت پاسخ در سقط جنین و حقوق باروری. و Klobuchar تحویل یکی دیگر از لحظه به یاد ماندنی در برخورد با Buttigieg که او به نظر می رسد که کمی میل برای. او ضربه زد پشت Buttigieg تلاش برای بازیگران سیاسی تجربه به عنوان یک منفی قرار داده و یک دفاع قوی از او و همکارانش’ کار های اخیر در جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

“پیت هنگامی که شما به مبارزه از طریق آیووا به عنوان سه نفر از ما بودند منصفه که در جلسه استیضاح شما گفت که آن را خسته کننده برای تماشا و که شما می خواستم به نوبه خود کانال و تماشای کارتون” او گفت:. “از آن آسان است برای رفتن به واشنگتن پس از, چرا که محبوب ترین چیزی که به انجام است.”

این اولین بار نیست Klobuchar رفته پس از شهردار سابق در بحث مرحله — او همچنین در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در او بیش از دو استاندارد برای مردان و زنان در سیاست در نوامبر است. “از زنان در این مرحله من فکر می کنم ما خواهد بود ایستاده در این مرحله اگر ما تا به حال تجربه او تا به حال ؟ من فکر نمی,” او گفت:.

امی است نه یک فن از پیت و پس از شنبه او واجد شرایط در آینده بحث در نوادا که در آن ما احتمالا می توانید انتظار یک سوم برخورد.

—Emily Stewart

تصور کنید اگر شما می توانید کامل اولیه شب. نتایج در آمده به سرعت از سراسر دولت است. آنها می آیند در یک مدت زمان معقول مانند 8 pm ET طوری که ناظران سیاسی یادگیری نتایج به سرعت در حال اما مردم در دولت هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای رای دادن. آنها به اندازه کافی دقیق است که شما می توانید تشخیص نسبی عملکرد نامزدها در پایان در یک تعداد انگشت شماری از نقاط از یکدیگر است.

که اساسا شب که نیوهمپشایر تولید شده در روز سه شنبه و از آن نمی تواند متفاوت تر از افتضاح بود که در سال 2020 حزبی آیووا. تنها دلیل به مراقبت در مورد اوایل مقدماتی است که آنها را درایو و رسانه روایات برداشت از نامزد زنده ماندن و در نتیجه بعد مقدماتی در ایالات متحده است که در واقع موضوع برای نماینده دفعات مشاهده شده است. آیووا و نیوهمشایر, فقط همین نیست, جایزه نمایندگان به اندازه کافی مهم باشد خود به خود (41 و 24 بود) بدون که ادراک اثر است.

Troy قیمت صندلی از آیووا حزب دموکراتیک صحبت می کند به خبرنگاران در مورد تاخیر در نتایج از آیووا قفقاز در فوریه 4 سال 2020 است.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

به همین دلیل آیووا افتضاح بود پس از فاجعه. شکست خود را به سرعت و با دقت گزارش نتایج نیست فقط جلسه شب یک مجسمه نیم تنه — آن را به شدت تضعیف دولت توانایی رانندگی ملی روایات. در بهترین حالت قادر به Buttigieg اندکی افزایش دهد. اما tellingly بزرگتر نیوهمپشایر بود ظهور Klobuchar چیزی آیووا نتایج حتی اشاره ای که شاید رانده و به جای او بسیار مورد توجه بحث عملکرد آیووا و نیوهمپشایر.

آیووا بی کفایتی پروری آن را به نزدیکی-ربطی — تاپیک بحث های زیادی که در سال 2020 می تواند برای اولین بار-در-این-ملت آیووا قفقاز — در حالی که صالح اعدام نیوهمپشایر مسابقه کمک خواهد کرد که اطمینان از نتایج آن طنین انداز به نوادا و کارولینای جنوبی است.

—DM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی