3 برندگان و 4 بازنده از نوادا بحث دموکراتیک

دموکراتیک بحث در لاس وگاس در شب چهارشنبه آمد و در مهم حتی محوری زمان در اصلی. برنی ساندرز نتایج قوی در آیووا و نیوهمشایر جو بایدن ملی کاهش و بلومبرگ آگهی-سوخت افزایش را متزلزل مسابقه — و هر کس به دنبال استفاده.

نتیجه این شد دو تا از گرم ترین ساعات اولیه شروع با باز کردن انتقادات از میلیاردر مایک بلومبرگ. چابک تن واقعا هرگز اجازه دهید تا منجر به یک سری از حملات تهاجمی از یک نامزد دیگر به ندرت دیده می شود در هشت قبلی بحث.

و در این زمان مهم برخی از نامزدها را به خوبی در حالی که دیگران و … ، آنها ناهموار شب. در اینجا حس ما که بیرون آمد جلوتر و کسانی که عقب مانده.

این سناتور ماساچوست انجام شده بود ضعیف در دو مورد اول ابتدایی مسابقات کاهش یافته است در نظر سنجی های ملی و پژمرده به پس زمینه در گذشته چند بحث. آن نگاه مانند مبارزات انتخاباتی او بود در درب مرگ.

به نظر می رسد مانند وارن نیاز به یک معجزه برای نجات او در مبارزات انتخاباتی و در حالی که قوی بحث اجراهای نیست همیشه ترجمه شده به خوب رای گیری در گذشته شنبه شب بود و هنوز هم یک جهنم از یک شروع است. وارن تحت سلطه مرحله ارائه قابل توجه پاسخ در یکی از بهترین اجراهای من دیده ام از یک نامزد ریاست جمهوری — و نه فقط در این چرخه اما تا کنون است.

سناتور. الیزابت وارن صحبت می کند در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در لاس وگاس در فوریه 19 سال 2020 است.
ماریو تاما/گتی ایماژ

این کمک زیادی که او رو کامل فویل برای او ضد الیگارشی پیام مایک بلومبرگ میلیاردر (اعتصاب یک) با استفاده از ثروت خود را به تلاش برای خرید اولیه از طریق تبلیغات (اعتصاب دو) که همچنین دارای یک سابقه درمان خود کارکنان زن ضعیف (مرحله سوم). او هدر رفته هیچ زمان در گرفتن پس از او این بود که به معنای واقعی کلمه اولین چیزی که او گفت:

من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان “چربی broads” و “اسب-مواجه شده است.” و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.

بعد از آن در بحث وارن کبابی بلومبرگ در امتناع خود را برای آزادی زنان که برای او کار می کرد از عدم اطلاع توافق خود سوال مهارت های honed در آمریکا هستند. او بلومبرگ می گویند که “هیچ یک از [زنان] را متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی گفتم” — که عملا اعتراف به این که او ایجاد خصمانه محیط کار برای زنان در تلویزیون ملی.

کسانی نبودند وارن تنها لحظات standout. او شخصیتی قوی سیاست پاسخ قوی بازدید در کاندیداهای دیگر و حتی منطقی و قانع کننده دفاع از زن دیگر روی صحنه (ctq) در راه است که تقویت او فمینیستی موقعیت. او متعلق به شب — حیاتی اولین گام به سوی ساخت کمپین ردیف بالا دوباره.

—زاک Beauchamp

تا چهارشنبه بلومبرگ انتخاباتی شده بود بزرگ آزمایش است. آن را اجتناب معمولی علائم یک کمپین سیاسی — رویدادهای عمومی, سخنرانی, واقعی تعاملات با رای دهندگان — به نفع بی سابقه آگهی حمله رعد اسا بودجه توسط شهردار سابق را به ظاهر نامحدود ثروت شخصی. بلومبرگ صرف بیش از 400 میلیون دلار از پول خود را در تبلیغات سیاسی. به عنوان همکار بورسی Ezra Klein اشاره کرد: “اگر شما چشم پوشی از تام Steyer دیگر خود کمک های مالی میلیاردر تعقیب نامزدی حزب دموکرات بلومبرگ صرف بیش از سه بار به عنوان بسیاری به عنوان دیگر نامزدهای دموکرات ترکیب شده است.”

پیت Buttigieg پیاده گذشته مایک بلومبرگ در نهم بحث دموکراتیک در فوریه 19 سال 2020 است.
علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

سوال اساسی بلومبرگ انتخاباتی شده است و این که آیا آن را ممکن است برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات — و به طور بالقوه ریاست جمهوری — توسط muscling از رقابت با مقادیر عظیمی از پول است. او وارد بحث با یک هدف در قفسه سینه خود و صرف شب در نظر گرفتن حملات وارده.

زمانی که او یک شانس برای پاسخ به وارن, باز, او تا به حال هیچ پاسخ واقعی به جای راه اندازی به یک generic سخنرانی در مورد چگونه او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که در میان چیزهای دیگر, عصر ایران یک “نیویورکر.”

سخت در بلومبرگ عملکرد است که یک میلیاردر به دنبال کاغذ بیش از رکورد خود را با بازگشایی از پول است که به سادگی نمی نامزد دموکرات ها به دنبال دارد در سال 2020 است. بیشتر خیریه است که مبارزه مهارت های آموخته شده است و آن را سخت به رقابت با پنج grizzled جانبازان اگر شما صرف بخش عمده ای از سال 2020 اولیه فصل خرید تبلیغات. هر کدام از شما را باور بلومبرگ به حال یک شب وحشتناک.

—ایان Millhiser

برنی ساندرز رفت و به این بحث به عنوان frontrunner. او برنده رای مردمی در آیووا و نیوهمشایر (Buttigieg دقت ضرب و شتم او را در نمایندگان در اولین مسابقه و در دوم). او پیش با 10 امتیاز در نظر سنجی های ملی با توجه به RealClearPolitics متوسط از نظر سنجی. و او را در رای گیری به خوبی در نوادا و کارولینای جنوبی دو بعدی متحده برای رای دادن.

چیزی که اتفاق افتاده در نوادا بحث واقعا تغییر است. این نیست که ساندرز را به خصوص به خوبی, اما او چیزی نمی به از دست دادن او منجر شود. با بسیاری از حملات از شب متمرکز بلومبرگ و بسیاری از توجه به سمت مداوم دشمنی بین Klobuchar و Buttigieg Sanders موفق به بیرون آمدن از بحث با چند خراش است.

سناتور. برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کنند در طول یک استراحت در بحث دموکراتیک در لاس وگاس در فوریه 19 سال 2020 است.
ماریو تاما/گتی ایماژ

هنگامی که او چهره انتقادات ساندرز به کار گرفته و آنها را به خوبی تکرار پیام خود را به جای گرفتن گرفتار در مبارزه با نامزدهای دیگر. پرسید که آیا او تک پرداخت کننده برنامه ریزی واقع بینانه است او چرخد و به او استدلال که زمان سیستم مراقبت های بهداشتی برگ صدها میلیون ها نفر از آمریکایی ها ایجاد یا underinsured و هزینه های مردم راه بیش از مراقبت های بهداشتی در کشورهای دیگر.

پرسید: اگر او را پلاریزه او استدلال کرد که آن را نباید پلاریزه به صحبت می کنند “به نیازها و درد از یک غفلت طبقه کارگر.” پرسید: اگر خود برچسب “سوسیالیستی” می تواند به او صدمه دیده است در انتخابات عمومی او استدلال کرد که “ما باید سوسیالیسم برای غنی ناهموار فردگرایی برای فقرا است.” موافق یا مخالف با استفاده از حملات به سادگی تکرار نسبتا محبوب صحبت کردن نقاط ثابت بحث استراتژی است.

این همه اضافه شده تا به یک عملکرد است که ممکن است برنده ساندرز بسیاری از حامیان جدید اما حداقل نیست به احتمال زیاد به هزینه او موجود است. به عنوان حزب سوسیالیست که به اندازه کافی از آنچه که او می خواهد برای دیدن.

آلمانی لوپز

به جای coalescing پشت یک نامزد و با تمرکز بر برنی ساندرز متوسط دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور شده اند و مبارزه با یکدیگر. این شب هیچ تفاوتی ندارد.

پیت Buttigieg و ctq — که در آمد دوم و با کمال تعجب دید سوم آرا به ترتیب در نیوهمپشایر اولیه هفته گذشته نگه داشته است که مبارزه زنده است. دو برخورد اول که Klobuchar خواسته شده بود در مورد مصاحبه اخیر خود که در طی آن او ظاهرا فراموش کرده اید نام رئیس جمهوری مکزیک. Buttigieg pounced اشاره به این که Klobuchar نشسته در مجلس سنا کمیته نظارت بر امنیت مرزی و تجارت و “قادر به صحبت می کنند به معنای واقعی کلمه اولین چیزی که در مورد سیاست های کشور ما در جنوب است.”

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq سوال یکدیگر تجربه در طول بحث دموکراتیک در فوریه 19 سال 2020 است.
ماریو تاما/گتی ایماژ

“شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است ؟ آیا شما به من در اینجا پیت؟” Klobuchar گفت. او اشاره کرد که او نه Buttigieg — برنده ایالت نژادها از جمله جمهوری خواه کنگره مناطق.

“من می گویند هنگامی که شما سعی در ایندیانا, پیت, برای, اجرا, آنچه برای شما اتفاق افتاده؟” Klobuchar گفت. “شما از دست بیش از 20 امتیاز به کسی که از دست داده به من, دوست, Joe Donnelly. بنابراین لازم نیست به من بگویید در مورد تجربه است.”

بعد Buttigieg رفت و پس از Klobuchar دوباره در مهاجرت به ویژه در گذشته او سنا رای به فارسی زبان ملی (یک رای او به تازگی انکار) و برای رای گیری به تایید کوین McAleenan تهمت سابق آمریکا در گمرک و حفاظت مرزی کمیساریای که نظارت این سازمان در طول مدیریت خانواده جدایی سیاست. Klobuchar به نظر می رسید برای قرار دادن آن ملایم خوشحال نیست Buttigieg قرار دادن بر روی طناب دوباره.

“من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت” Klobuchar گفت: او صدای چکیدن با طعنه قبل از راه اندازی به دفاع از خود را ضبط. “من بسیار افتخار از کار من انجام اصلاحات مهاجرت. و شما می دانید چه ؟ شما شده اند در این عرصه انجام آن کار است. حفظ شما یک دسته از نقاط صحبت کردن و یک دسته از چیزها.”

Klobuchar و Buttigieg تیز حملات خود را در هر یک از دیگر ممکن است برای خوب تلویزیون است. اما electorally آن را نمی ممکن است به مقدار بیش از متقابلا مطمئن تخریب — به خصوص در متنوع دولت مانند نوادا که در آن هر دو نامزد در حال تلاش برای اتصال با nonwhite رای دهندگان. پس از بایدن را ضعیف نمایش در آیووا و نیوهمشایر یکی از آنها می تواند آماده برای یک برک آوت. بحث مبارزه با اجازه نداد هر کدام از آنها را به درخشش.

ساندرز مترقی رای گیری به خوبی در میان لاتین تبارها میره از طریق بحث تا حد زیادی بلامنازع. Buttigieg و Klobuchar پاره یکدیگر جدا و در نهایت برنده را بالا بردن و یا یکی; ساندرز مزایای بیشتر.

—الا Nilsen

2020 دموکراتیک زمینه شروع به عنوان متنوع ترین در تاریخچه; در حال حاضر آن را شامل تنها یک نفر رنگ — Rep. Tulsi Gabbard — و او موفق به آن را بر روی نوادا بحث مرحله. در عوض منجر به مقدماتی که در آن رای دهندگان از رنگ را گویند بینندگان باقی مانده بودند با یک مرحله بود که همه سفید. آن را ندارد به خصوص متنوع از نظر سن socioeconomics (به عنوان Buttigieg اشاره کرد) و یا پس زمینه. آن را ویژگی دو زن و یک مرد همجنسگرا اما کمبود متنوع نامزدها به معنای بحث فاقد اشاره, شخصی, پاسخ به مسائل مربوط به نژاد و طبقه در چند بار آنها آورده شده است.

سناتور. الیزابت وارن سناتور. برنی ساندرز جو بایدن و پیت Buttigieg شرکت در بحث دموکراتیک در فوریه 19 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.
ماریو تاما/گتی ایماژ

وجود دارد برای مثال هیچ سناتور. Cory Booker به آمریکایی ها یک نظر شخصی به اثرات redlining با صحبت کردن به عنوان او اغلب انجام داد در مورد پدر و مادر خود در تلاش برای خرید اولین خانه خود را. به جای بلومبرگ گفت: “آن آمد, زیرا کسانی که در زمان وام مسکن, بسته بندی آنها و دیگران آنها را خریداری. که در آن فاجعه بود.”

فراتر از این غیبت از روایات است که به طور مستقیم صحبت به تجارب و واقعیت های آمریکایی از رنگ بود و فقدان نسبی بحث و گفتگو در مورد مسائلی که بر آن آمریکایی است. وارن یک استثنا بود, ذکر, چگونه آلودگی به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع رنگ دفاع از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و حمایت و پشتیبانی از کودک مراقبت از کارگران از رنگ. اما بسیاری از دیگر بحث از مردم از رنگ حول نامزدها خواسته به دفاع از سوابق خود را در مورد مسائل مؤثر بر nonwhite آمریکایی است.

بلومبرگ مورد حمله قرار گرفت و بیش حمایت خود را از نیویورک را خلاف قانون اساسی توقف-و-frisk برنامه و ctq خواسته شد تا در مورد نقش خود در حکم یک سیاه آن پسر نوجوان برای زندگی در زندان برای یک تیراندازی او می گوید که او مرتکب نشده. پایان این بحث را از ویژگی های یک سوال در مورد مهاجرت اما پاسخ تحت سلطه بود Klobuchar و Buttigieg مبارزه در مورد تجربه است.

آن را نباید یک نامزد از رنگ به روی صحنه برای یک بحث به ویژگی های اساسی بحث از مسابقه در امریکا و چالش های منحصر به فرد مردم رنگ صورت به خصوص وقتی که بحث در نوادا که در آن 30 درصد از جمعیت Latinx. اما به نظر می رسد که آن را ندارد.

Sean Collins

چیزی قابل توجه رخ داده در بحث: هیچ کس در دفاع از “سختی را بر جنایت” سیاست — حتی افرادی که در واقع پیاده سازی این سیاست در گذشته است.

آن آغاز شد و با بلومبرگ ثبت در پلیس. در هسته اصلی رویکرد خود را به عنوان شهردار بود متوقف و frisk که مستقر پلیس رسما در تلاش برای به دست آوردن اسلحه و مواد مخدر از خیابان اما در واقعیت نامتناسب هدفمند جوامع اقلیت برای پلیس و هم نمیزنند مردم رنگ به صورت روزانه.

بلومبرگ حامیان سازمان دیده بان دموکراتیک بحث در بلومبرگ است بروکلین زمینه در فوریه 19 سال 2020 است.
Jeenah ماه/گتی ایماژ

بلومبرگ به عذرخواهی خود را برای حمایت از توقف و frisk. اما در هفته های اخیر یک 2015 تصویری مطرح است که در آن او توضیح داد که گذشته خود را برای حمایت از توقف و frisk نژادپرستانه در نظر او ادعا کرد که “95 درصد از قتل قاتلان و قربانیان قتل” شد “نر اقلیت های 16-25” و که شما می توانید “به شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به همه پلیس.” او افزود: “ما با قرار دادن تمام پلیس در اقلیت محله. بله این درست است. چرا ما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است. و راه شما دریافت اسلحه از بچه ها دست به پرتاب آنها را در مقابل دیوار و frisk آنها.”

نامزدهای دیگر او را سخت برای هر دو سیاست قبلی خود را دفاع از آن است. وارن خاص به نام او برای بیان به وضوح در خود عذر خواهی که سیاست به نظر می رسید به هدف قرار دادن جوامع اقلیت: “هدف آن جوامع از رنگ. هدف آن سیاه و سفید و قهوه ای مردان از ابتدا. و اگر شما می خواهید به موضوع واقعی عذرخواهی پس از آن عذرخواهی است برای شروع با قصد طرح آن را به عنوان با هم قرار داده و عمدی جهل روز به روز بعد از اعتراف به آنچه اتفاق می افتد حتی به عنوان مردم اعتراض خود را در خیابان, خاموش کردن صدای مردم به شما گفتن که چگونه سیاست های خود را شکستن بود زندگی خود را.”

بلومبرگ دوباره عذرخواهی کرد: “اگر من به عقب برگردید و نگاهی به من زمان در دفتر یکی از چیزهایی که من واقعا نگران خجالت در مورد این بود که چگونه آن را معلوم شد با توقف و frisk.”

بعد Klobuchar مواجه سوالات در مورد خود دادستان از Myon بارل سیاه نوجوان متهم به قتل, زمانی که او بود بالا دادستان در شهرستان Hennepin, مینه سوتا. این سوال اگر چه نبود در مورد اینکه آیا Klobuchar بود بیش از حد ملایم در بارل اما اگر او بیش از حد دشوار پیشرو به حبس از یک برنامه به طور بالقوه فرد بی گناه. Klobuchar گفت: حمایت بیشتر تحقیقات در این مورد در صورت لزوم.

این لحظات بازتاب گسترده تغییر در جرم و جنایت سیاست فقط در دو دهه گذشته. آن را بیش از حد طولانی در پیش است که هر دو طرف به طور فعال حمایت شدیدی عدالت کیفری در اين زمينه است. آن را دموکرات ها به خصوص بایدن که منجر به اتهام در سال 1994 جرم لایحه که منتقدان می گویند منجر به شدیدتر زندان بیشتر سلول های زندان و تهاجمی تر انجام ندادی.

اما در دوران سیاه زندگی ماده نامزدها در مرحله دموکراتیک نیست فقط فاصله خود را از این سیاست اما به شدت انتقاد و حتی عذرخواهی برای آنها. این یک چرخش قابل توجه از فقط چند سال پیش.

—GL

با شتاب خود را پاپ کورن, همه.

نوادا بحث گریه به دور از دو ساعت snoozefest. دستکش به طور کامل از شروع سوال که در طی آن هر نامزد در زمان به نوبه خود برشته بلومبرگ قبل از رفتن پس از هر یک از دیگر.

این barbs شد فراوان است. از وارن اشاره به این که بلومبرگ به حال یک بار گفته می شود نام “مرد چاق rimming, اسب رو lesbians” به Klobuchar به دنبال در Buttigieg و پرسید “شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است ؟” به سندرز و بلومبرگ squabbling بیش از سناتور ورمونت در تابستان اردوگاه وجود دارد به وضوح هیچ عشق از دست رفته بین بسیاری از داوطلبان پس از آیووا و نیوهمپشایر مطرح شده خبر داد.

و بر خلاف جمهوری 2016 بحث که سرگرم کننده و watchable بلکه خرده و شخصی ترین لحظات آتشین نیز در مسائل اساسی مانند نقش پول در سیاست (شخصیت بلومبرگ از حضور در مرحله) و برخی از نامزدهای ثبت در مهاجرت (که باعث گرم بین Klobuchar و Buttigieg).

آن را خیلی زود به بگویید که از کدام نامزد بودند تقویت بحث است. اما پسر, آن را سرگرم کننده تلویزیون است.

—FA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>