4 درس ما باید یاد بگیرند از ایتالیا coronavirus اشتباهات

این Covid-19 شیوع در ایتالیا ارائه می دهد مقدار زیادی از درسهایی برای ایالات متحده و بقیه جهان — اگر تنها ما را از توجه آنها است.

سه نفر از دانشگاهیان — Gary Pisano, Raffaella Sadun و میشل Zanini — شکست برخی از takeaways کلیدی, از, ایتالیایی, تجربه ای جدید در کسب و کار هاروارد نقد و بررسی مقاله است. ایتالیا رسیده نزدیک به 100,000 Covid-19 مورد و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر در مارس 29, تبدیل شدن به مرگبارترین کانون در سراسر جهان همه گیر. نویسندگان به نام Covid-19 کشور “بزرگترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.”

فراتر از مقیاس coronavirus گسترش وجود دارد, ایتالیا شیوع مشخص شده است یک توقف و پاسخ های متناقض از مقامات دولتی. آنها آهسته به پیاده سازی سخت اجتماعی فاصله اقدامات و حتی هنگامی که مقامات شروع به موسسه اجتماعی فاصله به عنوان Covid-19 موارد شروع به سنبله عمومی به نظر نمی رسد برای پاسخ به بخشنامه دولت با فوریت.

در این مرحله تعداد تایید Covid-19 نفر در آمریکا بیشتر از این تعداد در ایتالیا هم از نظر خام مجموع و با توجه به تایید مورد شمارش در همان نقطه مربوطه ما شیوع است.

Rani ملا/Vox

دانشگاه هاروارد محققان هشدار می دهند ایتالیا دچار “سیستماتیک عدم جذب و عمل بر اطلاعات موجود به سرعت و به طور موثر به جای تکمیل عدم آگاهی از آنچه که باید انجام شود.”

این اجتناب ناپذیر مفهوم است که ما در حال حاضر در جاده ها به همان سرنوشت — مگر اینکه آن را به سرعت عمل و توجه به دیگر کشورها اشتباه می کنند. اینجا چیزی است که ما می توانند یاد بگیرند که در آن از ایتالیا رفت.

اولین و مهمترین این است که آمریکا از به رسمیت شناختن جدیت از این وضعیت است. یک زن و شوهر از هفته پیش از آن معمول بود برای دیدن خصوصی شهروندان و مقامات دولتی تردید از Covid-19 تهدید با اشاره به کم مرگ و میر اعداد و پرسیدن که چرا وجود دارد وحشت داده می شود که چگونه بسیاری از مردم می میرند از آنفلوانزای فصلی در هر سال است.

اما آنها در حال حاضر خرید و فروش در گذشته است. Coronavirus گسترش پنهانی با کسانی که قرارداد آن را نه نشان دادن علائم به روز و پر جاذبه از خود بیماری نیست و در حال تبدیل شدن روشن تا یک یا دو هفته پس از عفونت است. این به این معنی که زمانی که شک و تردید در دیدگاه هنوز هم رایج دانه کاشته شده برای انفجار در ما موارد و مرگ و میر دیده می شود در چند روز گذشته.

ایتالیا با رهبران سیاسی عمل نمی کند پیشگیرانه با وجود شواهد نشان می دهد از جمله تاخیر در افزایش موارد امکان پذیر شد. دولت از اورژانس اعلان شد و شانه ای بالا انداخت توسط مردم و رهبران سیاسی. در یکی شوم قسمت یک گروه از سیاستمداران درگیر در عمدی دست دادن حتی پس از Covid-19 خطرات شناخته شده بودند و یکی از آنها مبتلا به این عفونت یک هفته بعد.

کسانی که سهل انگاری نگرش منعکس کننده همان تایید تعصب دیده می شود در ایالات متحده و جاهای دیگر نویسندگان دانشگاه هاروارد دولت:

تهدیدات مانند بیماری های همه گیر است که تکامل در یک غیرخطی مد (به عنوان مثال, آنها شروع به کوچک اما به صورت تصاعدی تشدید) به خصوص روی حیله و تزویر به مقابله به دلیل چالش های به سرعت در حال تفسیر آنچه که اتفاق می افتد در زمان واقعی است. موثر ترین زمان به قوی عمل بسیار زود هنگام خطر به نظر می رسد کوچک و یا حتی قبل از وجود هر گونه موارد است. اما اگر مداخله در واقع کار می کند آن را به نظر می رسد در نگاه به گذشته به عنوان اگر اقدامات قوی بودند یک واکنش افراطی. این یک بازی است که بسیاری از سیاستمداران نمی خواهید به بازی.

بنابراین اولین گام برای بهتر pandemic پاسخ اذعان به وضعیت فعلی است. در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان coronavirus تهدید. او فرستاده شده مخلوط پیام در زمان های ظاهری نشان می دهد مردم می تواند به کار برود حتی اگر آنها احساس خوبی است. و سپس در نهایت پس از اینکه مجبور به اقدامات شدید به عنوان ویروس گسترش او در حال حاضر آغاز شده pivoting به غیر مسئولانه موضع شناور پایان دادن به اجتماعی فاصله (و تلفات اقتصادی آن است که مصرف) به عنوان به زودی به عنوان عید پاک در اواسط ماه آوریل است.

اما coronavirus نمی مراقبت از آنچه به ما و رهبران آن می شود درست است. پاسخ این کشور نباید محدود بر اساس انتظارات غیر واقعی برای چگونگی شیوع بازی خواهد کرد. که منجر به محققان بعدی نقطه.

ایتالیا آغاز شد با آن coronavirus مهار و تنها گسترش آن به عنوان مقیاس مشکل خود را نشان داد. کشور آغاز شده و با یک هدف استراتژی: برخی از مناطق با تعداد زیادی از عفونت ها تعیین شد به عنوان “مناطق قرمز.” در مناطق قرمز وجود دارد مترقی مستندات بسته به شدت شیوع این بیماری در این منطقه است. این محدودیت تنها گسترش به کل کشور که این اقدامات را متوقف کند این ویروس را گسترش.

در واقع این محدود مستندات ممکن است را ساخته اند آن را بدتر. چون coronavirus انتقال پس از سکوت این “حقایق روی زمین” (تعداد موارد مرگ و میر و غیره.) نمی در واقع تصرف در مقیاس کامل از مشکل است. یک بار با مشتقات جزئی مستندات به اثر رفت مردم فرار به کمتر محدود نقاط کشور — و آنها ممکن است ناخواسته گرفته شده است این ویروس با آنها به گفته محققان دانشگاه هاروارد:

این روش انتخابی ممکن است سهوا تسهیل گسترش ویروس. در نظر گرفتن این تصمیم در ابتدا قفل کردن برخی از مناطق و نه دیگران. زمانی که این حکم اعلام بسته شدن شمال ایتالیا شد عموم آن, لمس کردن عظیم مهاجرت به جنوب ایتالیا بدون شک گسترش این ویروس به مناطق که در آن آن را به حال شده است در حال حاضر.

ما در حال حاضر به یک مشابه تدریجی پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن را مسئله خود را توصیه است که مردم ماندن در خانه به مدت 15 روز برای جلوگیری از Covid-19 گسترش, اما او به نظر نمی آید آماده به تمدید آن تماس بگیرید. متحده گرفته اند بسیار روش های مختلف: برخی مانند نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن را قفل شده است و تقریبا به طور کامل. دیگران مانند فلوریدا شده اند و تمایلی به همان مرحله است. برخی از ایالت ها در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از مردم از کشورهای بیشتر متاثر از شیوع مانند نیویورک و نیوجرسی از ورود به مرزهای خود را.

ایتالیا تجربه نشان می دهد که کوتاه اجتماعی فاصله دوره و یک معجونی اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های مختلف در سراسر interlock در مناطق خواهد شد در نهایت تنها تداوم و تعمیق این مشکل است. خوشبختانه مناطق که در زمان بیشتر رویکرد پیشگیرانه ممکن است چیزی برای آموزش همسایگان خود و ایالات متحده است.

شما ممکن است تعجب که چرا دانشگاه هاروارد نگاه کارشناسان در ایتالیا به جای کره جنوبی یا تایوان, مکان هایی که موفق coronavirus تهدید از شروع. یکی از دلایلی بود که ما و بسیاری از کشورهای اروپایی در حال حاضر از دست رفته فرصت برای کسانی که مهار استراتژی در آن زمان آنها شروع تهاجمی تر اقدامات با توجه به سرعت واکنش به شیوع این بیماری در ابتدا. این باعث می شود ایتالیا بسیار نزدیک مقایسه با آنچه که ما زندگی می کنند از طریق از کسانی که در کشورهای آسیایی و یا حتی چین — که در آن رشد در موارد گزارش شده به شدت کاهش دادهاست.

اما استراتژی وجود دارد که کار کرده اند برای ایتالیایی ها و ما می توانید آنها را قرض. تجارب لومباردی و ونتو دو همسایه مناطق ایتالیایی که در زمان دو استراتژی های مختلف برای خود coronavirus پاسخ و دیدم دو نتایج متفاوت در حال آموزنده است. لومباردی است 10 میلیون نفر و آن را تحمل 35,000 Covid-19 موارد و حدود 5 ، 000 مرگ و میر; ونتو به 5 میلیون نفر, اما آن را فقط در 7,000 موارد و کمتر از 300 مرگ و میر آن شیوع کسری اندازه آن همسایه است.

این چیزی است که ونتو را با موفقیت به کنترل شیوع بیماری در درون مرزهای آن:

  • آزمایش های گسترده: هر دو نفر با علائم و افرادی که بدون علامت تست شد و هر زمان ممکن است
  • فعال ردیابی: اگر کسی تست مثبت همه آنها با زندگی مورد آزمایش قرار گرفت و یا اگر آزمون نیست در دسترس آنها نیاز به خود-قرنطینه
  • تاکید بر روی صفحه اصلی تشخیص و مراقبت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواهد در واقع رفتن به خانه از افراد مشکوک به Covid-19 موارد برای جمع آوری نمونه به طوری که آنها می تواند آزمایش می شود نگه داشتن آنها را از قرار گرفتن در معرض و یا افشای دیگر مردم با مراجعه به بیمارستان یا مطب پزشک
  • نظارت از پرسنل پزشکی و دیگر کارگران آسیب پذیر: پزشکان و پرستاران و مراقبان در خانه های سالمندان و حتی فروشگاه های مواد غذایی صندوق داران و داروسازان شد و نظارت از نزدیک برای عفونت ممکن است و با توجه کافی دنده محافظ برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض

لومباردی از سوی دیگر بسیار کمتر تهاجمی در همه این جبهه ها: تست فعال ردیابی صفحه اصلی مراقبت و نظارت بر کارگران است. بیمارستان ها وجود دارد غرق شد در حالی که ونتو بوده است که نسبتا در امان ماند.

و در عین حال در آن زمان هفته پس از هفته برای لومباردی به اتخاذ همان استراتژی است که در حال حاضر مشغول به کار در کنار درب در ونتو:

این واقعیت است که سیاست های مختلف منجر به نتایج مختلف در سراسر در غیر این صورت مشابه مناطق باید به رسمیت شناخته شده به عنوان قدرتمند فرصت یادگیری از شروع. یافته های در حال ظهور از ونتو استفاده شده است می تواند به دوباره منطقه ای و مرکزی سیاست در اوایل. در عین حال آن است که تنها در روزهای اخیر یک ماه پس از شیوع در ایتالیا که لومباردی و دیگر مناطق در حال گام برداشتن به تقلید از برخی از جنبه های “ونتو رویکرد” که شامل فشار بر دولت مرکزی برای کمک به آنها را افزایش تشخیصی ظرفیت.

امریکا نظام سلامت مانند ایتالیا است بسیار غیر متمرکز. آمریکایی ها به احتمال زیاد برای دیدن استراتژی های مختلف در سراسر ایالات و شهرستانها و مطمئنا نتایج متفاوت است. در یک دنیای ایده آل دولت ما را چه کار می کند (به عنوان به زودی به عنوان آن را می شود روشن) و اعمال آن به سایر نقاط کشور است.

دانشگاه هاروارد محققان نیز تنها به اهمیت داده های خام شماره خود را — که فاقد آن در اوایل روز از ایتالیا شیوع. این آمار و ارقام باید تمرکز بر معیارهای مهم مانند تست های انجام شده و بستری شدن در بیمارستان. چند سوال در حال حاضر مطرح شده در مورد اینکه آیا ما undercounting آن تعداد مرگ و میر در این BuzzFeed گزارش و هوشیاری موجه است در مورد آمار رسمی که از یک دولت شناخته شده برای آن مبهم و تاریک کردن حقیقت است.

چه تعداد کسانی که می گویند و آنچه که سیاست های آنها نشان می دهد ممکن است موثر در کاهش شیوع این است که تا حد زیادی نگرانی برای سیاستگذاران روزنامه نگاران و متخصصان پزشکی. اما مهم این است که هر کس می بیند تعداد کسانی که برای کمک به تاکید نویسنده نتیجه گیری نقطه ای که ضروری به نظر می رسد برای عموم به درک:

یک رویکرد موثر نسبت به Covid-19 نیاز به یک جنگ بسیج — هر دو از نظر نهاد انسانی و منابع اقتصادی است که نیاز به مستقر می شود به عنوان به خوبی به عنوان افراطی هماهنگی مورد نیاز خواهد بود که در سراسر بخش های مختلف سیستم مراقبت های بهداشتی (تست امکانات بیمارستان و پزشکان مراقبت های اولیه و غیره.), بین اشخاص مختلف در هر دو بخش عمومی و بخش خصوصی و در جامعه بزرگ است.

هم نیاز به اقدام فوری و برای بسیج گسترده حاکی از آن است که یک پاسخ موثر به این بحران نیاز به یک تصمیم گیری رویکرد این است که به دور از کسب و کار به عنوان معمول است.

“یک جنگ بسیج.” حتی امروز یک زن و شوهر هفته به این ملی اضطراری, روشن نیست هر کس می داند عمق تعهد و قربانی ضرب و شتم coronavirus ممکن است نیاز به. در صورتی که — و تعداد گسترده ای از زندگی در خطر بود به طور گسترده ای درک این کشور نمی خواهد که یک رئیس جمهور در موعد مقرر سرگرم کننده برای پایان دادن به اجتماعی فاصله و یا دیگر سیاستمداران صحبت کردن در مورد اجازه دادن به ما و نسل های قدیمی تر می میرند به خاطر اقتصاد است.

یک طرح جدید از ما Covid-19 همه گیر آمد پنج شنبه از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است. آن را پیش بینی 81,000 مرگ و میر در آمریکا بیش از چهار ماه آینده و نرخ مرگ و میر شروع به فروکش تنها در هفته اول ماه ژوئن هنگامی که روزانه تلفات پیش بینی شده است به سقوط به زیر 10. آنها پیش بینی خطر بزرگی است که تعدادی از موارد جدی بیش از ما, سلامت, سیستم, ظرفیت بیمارستان, تخت Icu و هواکش.

کسانی که بینی در حال حاضر ممکن است, خوش بینانه به این موضوع در توییتر خود روش از UW اپیدمیولوژی کارل Bergstrom نشان می دهد. اما حتی این سناریوی خوش بینانه بستگی به سخت اجتماعی فاصله و بسیار نیرومند تلاش برای تقویت نظام سلامت برای جلوگیری از تاخت و تاز کردن.

از 81,000, مرگ و میر, در حال حاضر یک هشدار دهنده, شکل, محققان هشدار می دهند: “این تعداد می تواند قابل ملاحظه ای بالاتر اگر بیش از حد تقاضا برای سلامت سیستم منابع پرداخته است و اگر اجتماعی فاصله گرفتن سیاست نه با شور و نشاط اجرا و اجرا در سراسر متحده است.”

پاسخ در آمریکا تا کنون در هر دو از این نقاط شده است, در بهترین حالت, مخلوط شده است. وجود دارد در حال حاضر کمبود عرضه در بیمارستان ها و مجاز نگرش از برخی از سیاستمداران و چهره های رسانه ها که می تواند حاکی حتی مرگبارتر شیوع.

درس های مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه بهتر در حال حاضر در خارج وجود دارد برای یادگیری از عنوان دانشگاه هاروارد نقد و بررسی ایتالیا اشتباهات و موفقیت های روشن می سازد. اما امریکا باید آماده برای گوش دادن. حتی در حال حاضر دو هفته به یک ملی اضطراری دوست دارد که تعداد کمی از مردم زنده تا کنون دیده اند روشن نیست که در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>