پس از هرج و مرج آیووا قفقاز دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پا به عقب بر روی بحث مرحله روز جمعه با فقط چند روز را به خود بسته شدن و استدلال قبل از محوری مقدماتی نیوهمپشایر.

وجود دارد مقدار شگفت آور از وحدت در این مرحله با توجه به این لحظه بحرانی در کمپین: سناتور. برنی ساندرز ساخته شده و در این مورد با هم آمدن در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg حاضر به حمایت از جمهوریخواهان حملات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن; و متوسط سن. ctq رفت از راه خود را به نقطه ای از مسائل که در آن او می خواهم کار با حسابی چپی Sanders. اما وجود دارد مقدار زیادی از تنش لحظات بیش از حد: ساندرز و بایدن sparred بیش از مدیکر برای همه و Klobuchar و Buttigieg بودند در تقابل بیش از اینکه تجربه سیاسی است چمدان یا یک دارایی.

اولیه انتخابات شروع فصل در روز دوشنبه در آیووا و پنج روز بعد, عمده رسانه ها هنوز هم به نام یک برنده است. بحث به نامزدها فرصت یا ساخت خود را در فرماندهی و عملکرد وجود دارد و یا برای قرار دادن این فاجعه قفقاز ،

Buttigieg و ساندرز آمده به این بحث که روشن frontrunners — با وجود این واقعیت است که بایدن است که هنوز هم پیشرو در اکثر نظر سنجی های ملی — لطف خود را قوی اجرای برنامه در آیووا. بایدن اما نیاز به انجام بهتر در نیوهمپشایر هر چند او نیز انتظار می رود به خوبی در کارولینای جنوبی چهارم دولت در مسابقه. سناتور. الیزابت وارن در آمد در یک منطقی قوی سوم در آیووا و نیوهمشایر خواهد محوری برای مبارزات انتخاباتی خود را. اگر او نمی تواند به خوبی انجام دهد وجود دارد, درب بعدی را به خانه اش در ایالت ماساچوست او ممکن است دچار مشکل شود.

پس از آیووا قفقاز ثابت پس anticlimactic اولیه در نیوهمپشایر — و بحث است که قبل از آن — می تواند اهمیت بیشتری از حد معمول در محیط جدید روایت برای مبارزات انتخاباتی. بیایید از طریق اجرای روز جمعه برندگان و بازندگان.

اصلا به حرف ما را برای آن. معاون سابق رئیس جمهور تازه خود پایان ناامید کننده در آیووا رفت و مستقیما به تنظیم انتظارات پایین برای چه او را انجام دهد در نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

“من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یک ضربه در اینجا” بایدن گفت: در اولین نظر در این بحث.

بایدن مناسب است: در زمان رای گیری در نیوهمپشایر قرار می دهد و او را در جایگاه چهارم در حدود 13.5 درصد به megyn kelly رای گیری متوسط است. او احتمالا پایان پشت Sanders, Buttigieg و وارن یک بار دیگر محرومیت قابل توجهی overperformance در شب انتخابات.

او مضطرب به نظر می رسید برای دریافت جلوتر از آن پیش بینی نتیجه منفی. بایدن در گسترش نظریه خود را از اولیه کمی و گفت او از چهار متحده (Iowa, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی) به عنوان جمعی که باز کشش از مسابقه. سپس اولیه لگد به دنده های مختلف می آیند سه شنبه در مارس 3, زمانی که 10 متحده رای خواهد داد.

بایدن این کمپین راه اندازی کارولینای جنوبی که در آن او هنوز آگهی در پای صندوق های رای با تشکر از مزیت های بزرگ با رای دهندگان خود را به عنوان اول باید برنده دولت است. اما در عین حال او نیاز به حرکت این سخت تر زمین. که مورد نیاز مدیریت انتظارات و بایدن خود را صرف باز کردن لحظات در بحث انجام درست آن.

—Dylan اسکات

توسط برخی از معیارهای ساندرز به نظر می رسد که برنده در آیووا و او را منجر شده است نظر سنجی در نیوهمپشایر. پس از آن جای تعجب نیست که او موفق به دریافت تعداد زیادی از موشکافی در روز جمعه بحث مرحله.

اما سناتور ورمونت با موفقیت parried بسیاری از حملات کوه در می رم آنها را به یک فرصت برای ایجاد این مورد برای خود حداکثری در دستور کار — و برای حزب وحدت.

آن آغاز شده و با یک سوال از ABC اخبار مدیران: مغلوب ساختن پیشی جستن حمله سوسیالیسم به طور مستقیم در خود ایالت متحده آمریکا. نباید دموکراتیک رای دهندگان نگران او را با موفقیت ترساندن رای دهندگان دور اگر ساندرز می شود حزب پرچمدار?

هیچ ساندرز گفت. چرا ؟ “از آنجا که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است تمام وقت.”

سپس او رسیده و او را در آغوش کشید و همکاران (استعاره) نزدیک به تصویر کشیدن همه آنها را به عنوان اهداف بالقوه برای مغلوب ساختن پیشی جستن اسمیر است.

“او خواهد گفت چیز بدی در مورد جو. او گفت: نفرت انگیز همه چیز در مورد الیزابت, درباره امی در مورد هر کس دیگری که در اینجا” ساندرز گفت. “همه در اینجا است که ایالات; مهم نیست که چه کسی برنده این لعنتی چیزی که همه ما در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم. من معتقدم که راه ما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است با داشتن بزرگترین انتخابات در تاریخ کشور است.”

ساندرز تنها کسی نیست که با بزرگواری نسبت به رقبای خود است. Teed تا توسط مدیران سایت یک سوال در مورد بایدن و پسرش هانتر بایدن و اینکه آیا جمهوری خواهان می تواند با موفقیت بهره برداری از هر گونه ظاهر قوم و خویش در این انتخابات با وجود تهمت خود رکورد فاسد اعمال Buttigieg بی اعتنا بود.

“ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را تغییر موضوع. این است که در مورد هانتر بایدن و یا معاون رئیس جمهور بایدن” Buttigieg گفت. “این است که در مورد سوء استفاده از قدرت توسط رئیس جمهور.”

وارن گفت: بیش از یک بار چگونه شاد او بود که به های مرحله با دموکرات ها که توافق در بسیاری از مسائل. و میلیاردر تام Steyer که سعی در ایجاد نوعی از دوستی با کلاس warrior ساندرز به نظر می رسید برای لذت بردن و گفت: “من به توافق با برنی ساندرز.”

Dylan اسکات

Klobuchar قبلا گرفته شده umbrage در Buttigieg پیشنهاد که نامزد شده اند که در واشنگتن برای یک مدت زمان طولانی ندارد و لازم منظر برون دینی به تغییر DC و یا به تغییر سیاست است. او به دنبال تلنگر که تجربه سیاسی را به نفع خود در اوایل بحث با استناد به تازگی به این نتیجه رسیدند استیضاح محاکمه.

“شما گفت که آن را خسته کننده برای تماشا و که شما می خواستم به نوبه خود کانال و تماشای انیمیشن” Klobuchar گفت: به Buttigieg. “ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما. من فکر می کنم داشتن برخی از تجربه چیز خوبی است.”

او با موفقیت در آغوش ساندرز در زمان و اشاره کرد که آنها هم مشغول به کار در مواد مخدر, قانون, اما او همچنین رنگ کنتراست با دموکراتیک سوسیالیستی با ذکر او قوی انتخاباتی رکورد در یک دولت بنفش. او گفت که او می خواهد برای ساخت یک چادر بزرگ.

تنها سوال برای Klobuchar این است که آیا او عملکرد قوی خیلی دیر آمد. او تا به حال متوسط در آیووا — که در آن او تا به حال قرار داده شده تقریبا تمام منابع — پایان پنجم در هر دو رای مردمی و در تعدادی از نمایندگان ایالت به دست آورد. او نیز نشسته در پنجم در نیوهمپشایر بر اساس megyn kelly رای گیری متوسط است. آن را یک شگفتی بزرگ در روز سه شنبه رو قوی بحث عملکرد به تنفس زندگی را به مینه سوتا سناتور مبارزات انتخاباتی.

Klobuchar به پایان رسید شب به شدت به خصوص ارائه عاطفی بیانیه پایانی:

وجود دارد عدم همدلی در این مرد در کاخ سفید در حال حاضر, و من را که به شما. اگر شما مشکل کشش چک های خود را به پرداخت هزینه برای آن اجاره, من می دانم که شما. من برای مبارزه با شما. اگر شما دچار مشکل در تصمیم گیری اگر می خواهید به پرداخت برای مراقبت از کودک خود و یا خود را در دراز مدت مراقبت از من می دانم که من و شما را به مبارزه برای شما. اگر شما مشکل دارند بدانند اگر شما قصد پر کردن یخچال و فریزر خود را و یا نسخه من می دانم که من و شما را به مبارزه برای شما.

—Dylan اسکات

این بسیار عجیب و غریب به شنیدن یک اتاق پر از دموکرات ها برای تشویق سابق نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری. و در عین حال که دقیقا چه اتفاقی افتاده است جمعه شب هنگامی که Klobuchar ستایش, میت رامنی, سناتور از ایالت یوتا برای “شجاعت” در رای گیری را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مقاله از استیضاح و حذف او را از دفتر.

حتی ساندرز تا به حال برخی از گرما برای رامنی.

“غمگین ترین جنبه های این تمام چیزی است که شما خواهان در سنا که بهتر می دانستند. آنها می دانستند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کلاه بردار. آنها می دانستند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تقلب” ساندرز گفت. “اما آنها نمی باید جرات به غیر از رامنی برای رای دادن در برابر او.”

و سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman آنها مغلوب ساختن پیشی جستن از حذف پست خود در روز جمعه در آشکار تلافی شهادت در برابر کنگره در طول استیضاح جلسات رو تشویق ایستاده در بایدن را خواست.

دموکرات ها در کنگره کاهش یافت و در تلاش های خود را برای حذف صدای شیپور از طریق روند استیضاح اما رای دهندگان خود را هنوز هم می تواند تشویق کسانی که ایستاده بود تا او را تا زمانی که آنها فرصت دیگری در گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

—Dylan اسکات

اگر مواد مخدر اپیدمی شد رفتن به بوجود می آیند به عنوان یک موضوع مهم در هر بحث آن خواهد بود که یکی در نیوهمپشایر. دولت ضربه سخت شده: به تازگی به عنوان 2015, New Hampshire رتبه شماره 2 در ایالات متحده برای مصرف بیش از حد مرگ و میر. (آن کاهش یافته به ششمین سال 2018 اما عمدتا به دلیل مصرف بیش از حد در کشورهای دیگر بسیار بدتر است.) نیوهمپشایر مصرف بیش از حد مرگ و میر در سال 2018 در حالی که 9 درصد پایین تر از آن بود که در آن 2016 اوج است و در واقع بالاتر از آن را در سال 2015.

نزدیک به 500 نفر هنوز هم مرگ از استعمال بیش از حد در نیوهمپشایر در هر سال.

اما روز جمعه بحث در مورد مواد مخدر بحران با سنجش زمان در کمتر از پنج دقیقه. در حالی که نامزدها که صحبت در مورد این بیماری همه گیر — Buttigieg یانگ و Klobuchar — به خوبی پاسخ در گسترش دسترسی به درمان اعتیاد بود که بسیار آن است. دیگر نامزدها از جمله ملی frontrunners بایدن Sanders, و, Warren, نیست, سوال درباره مواد مخدر بحران در همه. موضوع آمد و رفت و با کمی توجه در غیر این صورت تقریبا به عنوان اگر مدیران صرفا چک کردن جعبه.

A man dumps a garbage bag full of prescription bottles to protest against Purdue Pharma.
معترضان نشان می دهد در خارج پوردو داروسازی ستاد در استمفورد ایالت کانکتیکات در سپتامبر 12, 2019.
اریک مک گرگور/LightRocket via Getty Images

وجود دارد هیچ دلیلی برای چنین توجه کمی شده است. فراتر از نیوهمشایر به مواد مخدر بیماری است که مرگبارترین مواد مخدر-مصرف بیش از حد بحران را در تاریخ آمریکا یکی از دلایل اصلی به طور کلی امید به زندگی کاهش یافت و بین 2015 و 2017. مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر بالغ بر 67,000 در سال 2018 ساخت آن دوم-بدترین سال برای مبارزه با مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر ثبت شده در امریکا است. داده ها نشان می دهد که مرگ و میر ناشی از مصنوعی مخدر کوکائین و مت ممکن است افزایش یابد که می تواند فشار مرگ و میر در سال 2019 و فراتر از آن حتی بالاتر است. در کل بیشتر افراد فوت کرده اند از استعمال بیش از حد مواد مخدر از سال 1999 از جمعیت فعلی از بوستون.

نکته غم انگیز این است که دموکرات ها باید با برنامه واقعا برنامه های خوب! — برای مقابله با مواد مخدر بحران است. وارن 100 میلیارد دلار لایحه ای را برای افزایش دسترسی به درمان اعتیاد صرف این نوع از پول است که کارشناسان باید برای مدتی طولانی. Klobuchar و Buttigieg نیز پیشنهاد سرمایه گذاری ده ها میلیارد دلار به درمان اعتیاد. همه نامزدها باید برنامه های که به طور مستقیم یا غیر مستقیم در تماس با این مواد مخدر بیماری همه گیر در راه های مختلف از مراقبت های بهداشتی به عدالت کیفری اصلاحات.

اما نامزدها نبوده و فشرده در بحث مراحل در مورد تفکر خود را در پشت این طرح چقدر جدی آنها در مورد آنها و اینکه آیا مواد مخدر بحران خواهد بود یک اولویت برای آنها را به عنوان رئيس جمهور.

در ضمن تهمت خوشحال است و به خود این موضوع — به عنوان او در روز سه شنبه وزارت امور خارجه اتحادیه زمانی که او bragged که مرگ و میر ناشی از استعمال بیش از حد مواد مخدر “کاهش یافته است برای اولین بار در نزدیک به 30 سال است.” درست است اما آن را با رئيس جمهور در سیاست. و به عنوان متحده, New Hampshire در ادامه به رنج می برند به طور نامتناسبی از بحران مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست می تواند او را آسیب پذیر — اما تنها اگر دموکرات ها در واقع از تماس کسانی که شکست.

این اپیدمی مواد مخدر یکی از مسائل چند که به نظر می رسد به دو حزبی در کنگره است. یکی از غیر قابل صورتحساب تهمت امضا کرده بود مواد مخدر قانون حتی اگر آن را مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته و برای “به سادگی سرهم بند در اطراف لبه.” این مسئله دموکراتیک جمهور خواهد شد و به احتمال زیاد باید برای مقابله با.

رئیس جمهور بعدی باید به آماده شدن برای آن لحظه. صحبت کردن در مورد این موضوع در بحث مرحله یک راه خوب برای شروع است.

آلمانی لوپز

روز جمعه بحث پر جنب و جوش بود. مدیران خواست پیگیری سوالات و اجازه نامزدهای دیگر برای پرش اگر آنها می خواستند. وجود دارد هر دو زمان و مناقصه مبادلات بین نامزدها به جای یک وظیفه خود را به مطمئن شوید که هر یک عادلانه زمان. بحث ها می تواند آشکار به طور طبیعی به جای همه عجله را از طریق پاسخ های خود را به طوری که آنها می تواند به موضوع بعدی.

روز جمعه بحث شد کوچکترین و در عین حال در این چرخه انتخابات فقط با هفت نامزد در صحنه است.
Timothy A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ

یکی از دلایل بحث مرحله خیلی شلوغ زود است زیرا DNC ساخته شده و تلاش قابل توجهی برای حفظ صلاحیت قوانین “عادلانه” — به این معنی که بیش از 20 نفر از آن ساخته شده در مرحله بیش از دو شب و گفتگو شد و بی ربط.

DNC زیادی ندارد چاره ای جز باز کردن بحث به اکثر نامزدها در اوایل آن روز به خصوص پس از فاجعه تقسیم 2016 اولیه — اما روز جمعه بحث ثابت می کند که یک مرحله کوچک بهتر است برای رای دهندگان.

—Dylan اسکات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی