4 برندگان و 2 بازنده از بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی

در راه تنها برنده واقعی از شنبه شب بحث در چارلستون کارولینای جنوبی, هرج و مرج بود. نامزدهای دموکرات بیش از صحبت یکدیگر بارها و بارها به مبارزه طلبیده تمام تلاش های مدیران به نظم و تلف مقدار زیادی از زمان مانورهای رندانه به بعد برای به دست آوردن یک کلمه در. در نادر لحظات زودگذر زمانی که تنها یک نفر صحبت شد که فرد احتمالا تخلیه سخت ترین oppo تحقیقات آنها می تواند به یاد داشته باشید.

سناتور. الیزابت وارن رفت و پس از سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به اتهام گفتن یک زن کارمند به “کشتن آن” هنگامی که او باردار شدم; معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متصل برنی ساندرز گذشته رای در کنترل اسلحه به supremacist حمله در چارلستون کلیسا در سال 2015; حتی میلیاردر تام Steyer کردم واقعی انتقاد از بایدن به طوری که او احساس نمی کند از سمت چپ.

آن را به سختی روشن ترین رویداد اولیه فصل تا کنون, اما آن را در یک لحظه مهم صرف روز قبل از کارولینای جنوبی اولیه و آخرین مناظره قبل از شنبه را بالا نماینده مسابقات در کالیفرنیا و تگزاس و کشورهای دیگر.

در اینجا این است که به شتاب رفتن به یکی از مهم ترین دوره های 2020 اولیه و کسی که زمین را از دست داد.

خطر تکرار آشکار برنی ساندرز است که حزب سوسیالیست دموکراتیک.

او موفق به کسب آرای مردمی در سه حزبی/اصلی مسابقات و دستور بازشماری در آیووا که ممکن است او برنده نماینده شکست در هر سه ، او دارای دو رقمی سرب در رای گیری ملی قرار دادن او را در یک موقعیت عالی برای سه شنبه. ضد برنی زمینه تکه تکه شده است: مایک بلومبرگ است متریک تن بار اثبات بیش از حد سخت برای پول نقد خود را به پایمال کردن, پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq به نظر نمی رسد قادر به گسترش درخواست تجدید نظر خود را فراتر از آیووا و نیوهمپشایر; و در حالی که جو بایدن در شکل خوب در کارولینای جنوبی ساندرز است داغ بر روی پاشنه خود را.

سناتور. برنی ساندرز به دنبال جو بایدن وارد مرحله برای بحث دموکراتیک.
لوگان کوروش/خبرگزاری گتی ایماژ

بنابراین پیروزی در بازی سه شنبه شب ساندرز فقط نیاز به نگه داشتن خود را. و او انجام داد. با وجود نامزدهای lobbing هر دو آشنا (لغو بیمه خصوصی گذشته anti-تفنگ-کنترل آرا) و جدید (ستایش چپ متمایل دیکتاتورها برنامه های اجتماعی) حمله به او Sanders, نمی, از دست دادن سرد خود را و مخالفان خود بودند هرگز قادر به حفاری به او.

تا کنون ساندرز آسیب پذیر ترین لحظه زمانی بود که نورا o’donnell آورده ساندرز نوع کلمات برای کوبا برنامه های سواد آموزی. مانند بسیاری از چپ Sanders بیان به شدت caveated همبستگی برای چپ رژیم مانند فیدل کاسترو و Sandinistas در نیکاراگوئه در سال 1980 به ویژه هنگامی که آن رژیم بودند که تهدید جناح راست اقتدارگرا جنبش حمایت از ما. این است که به خصوص تکان دهنده برای افرادی که می دانند که در آن ساندرز می آید اما مخاطبان ملی داستان دیگری است و o’donnell رویه این موضوع یک فرصت برای دیدن چقدر این تاریخ در واقع می تواند صدمه دیده است Sanders.

ساندرز گذشت, این آزمون برای اولین بار با رنگ پرواز در بخشی به این دلیل که مدیران آن را انداخت در او پس از درخواست مایک بلومبرگ مورد نظر خود را انکار است که چین یک دیکتاتوری است. “من مخالف استبداد در سراسر جهان و من شگفت زده در چه شهردار بلومبرگ گفت: یک لحظه پیش” ساندرز در پاسخ به o’donnell. “او گفت که دولت چین است که پاسخگو به دفتر سیاسی اما چه کسی آنها پاسخگو است ؟ که برگزیدگان دفتر سیاسی? شما باید یک دیکتاتوری وجود دارد.”

این یک شروع قوی, به دنبال یک توضیح رضایت بخش از نظرات خود را در کوبا قرار گرفتن آنها در چارچوب سابق باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا باز به کشور است. “البته شما باید یک دیکتاتوری در کوبا. من گفتم آنچه که باراک اوباما گفت: در شرایط کوبا که کوبا پیشرفت در آموزش و پرورش” ساندرز گفت. “گاهی اوقات آن ممکن است یک ایده خوب برای صداقت در مورد سیاست خارجی آمریکا که شامل این واقعیت است که آمریکا به سرنگون شدن دولت ها در سراسر جهان: در دارفلفل در گواتمالا در ایران است.”

“صادق بودن” در مورد موضوعاتی که سیاستمداران نیست به طور معمول صادق در مورد در هسته ساندرز درخواست تجدید نظر به عنوان یک نامزد او نشان داد و او می تواند به همان روش که در مورد خواسته کوبا. این خوب بود استماع برای انتخابات عمومی و مهمتر برای frontrunner او هیچ آسیبی به جایگاه او در اولیه است.

Dylan ماتیوز

اگر وجود دارد هر غذای آماده از سه شنبه شب بحث این است که دموکرات ها هنوز هم بسیار دور از ایران در تلاش خود را به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای بسیاری از مناظره نامزدها وحشیانه sniped در هر یک از دیگر — و نه فقط با انتقاد هر یک از دیگر سیاست های پیشنهادی, اما بارها و بارها فریاد و حمله به یک دیگر بسیار شخصی راه. وارن انتقاد بلومبرگ به اتهام ساخت جنسیتی جوک و سخنان خود را به کارکنان زن. بایدن پیشنهاد کرد که ساندرز تحت NRA کنترل به دلیل رکورد رای گیری در کنترل اسلحه. در چند نقطه مردان در صحنه فریاد زد: در هر یک از دیگر و مدیران به تقاضای فرصتی برای صحبت و انتقاد از افراد دیگر روی صحنه.

رئیس جمهور تهمت و بانوی اول Melania Trump طول تاج گذاری مراسم در دهلی نو هند در فوریه 25 سال 2020 است.
Sonu مهتا/Hindustan Times via Getty Images

آیا حملات و فریاد شدند موجه یا نه آن را بسیار زشت (در بالای سخت به دنبال).

وجود دارد در حال حاضر هشت دموکرات ها در حال اجرا برای رئيس جمهور. پنج تا از آنها هنوز رای گیری بر اساس RealClearPolitics متوسط از انتخابات در 10-به علاوه درصد است. این روشن نیست که اگر کسی می خواهد حتی اکثریت نمایندگان پس از فرایند اولیه است; megyn kelly انتخابات پیش بینی تخمین می زند که 43 درصد شانس که هیچ کس را به بیش از نیمی از متعهد نمایندگان در زمان رای دادن. حزب دموکرات به وضوح تصمیم گرفته نشده است.

این چیزی است که تهمت می خواهد برای دیدن. برخی از تحقیقات نشان می دهد که سخت تفرقه مقدماتی فراموش نکنه نامزدها در انتخابات عمومی ، بیش از سه هفته پس از آیووا, قفقاز, این قطعا به نظر می رسد مانند یک سخت تفرقه اولیه — و است که می تواند صدمه دیده است دموکرات ها و کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

آلمانی لوپز

آن را احساس می کند درست مثل دیروز که ctq به دست نادر شاهکار در سیاست آمریکا: جامد بحث عملکرد است که در واقع اهمیت.

در ABC News بحث در نیوهمپشایر در فوریه 7, او لگد پیت Buttigieg در تنیس, deriding این ایده است که یکی دیگر از “تازه وارد” در کاخ سفید را بهتر از این یکی در حال حاضر وجود دارد و به ضرب گلوله در نیوهمپشایر رای گیری. او زخم تا در مقام سوم در دولت و در نهایت به سختی پشت ساندرز و Buttigieg و نمایشی به مراتب بهتر از پیش بینی. آن را به راحتی بزرگترین شگفتی NH اولیه که Klobuchar طرفداران فکر می تواند مجموعه خود را برای موفقیت در آینده است.

سناتور. ctq صحبت می کند در طول بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی 25 فوریه سال 2020 است.
برنده McNamee/گتی ایماژ

اما گاهی اوقات شما باید به خوبی در نیوهمپشایر و همه به این معنی است که شما به خوبی در نیوهمپشایر. Klobuchar قدرت نکردند و به نوادا است. او یک غیر نهاد در بسیاری از ایالت کارولینای جنوبی رای گیری. او فاقد پول و سازمان به رقابت با امثال ساندرز و بلومبرگ روز سه شنبه. بهترین امید ادامه نیوهمپشایر موفقیت دیگری بود برک آوت بحث عملکرد است که می تواند منجر به تعجب در کارولینای جنوبی است که پس از آن راه اندازی شگفتی بیشتر این آینده سه شنبه.

که کافی است برای گفتن نمی افتد. Klobuchar به نظر می رسید به سختی در حال حاضر برای بسیاری از شب در میان نامزدهای جیغ و استدلال با وجود زبان سوم بیشتر در این زمینه است. او به سختی ثبت نام در این بحث ما روابط با رژیم های دیکتاتوری و در حالی که مایک بلومبرگ کردم چند دقیقه به دفاع از سابقه خود را در شهر نیویورک Klobuchar نمی توانید مشابه فرصت برای ذخیره کردن رکورد او. او در لحظه آخر در نیوهمپشایر بحث بود و تکان دهنده و احساسی; نهایی خود را لحظه ای در کارولینای جنوبی بحث او بود گفتن مخاطب “من می خواهم بگویم بزرگترین تصور غلط این است که من خسته چون من نیستم.” اگر شما به مردم بگویید که شما نمی خسته کننده شما از دست دادن.

اجازه دهید روشن است: حتی یک شب خوب نمی توانست به اندازه کافی برای سوق دادن او به سه شنبه. او نیاز به یکی دیگر از gamechanger و او نمی شوند.

Dylan ماتیوز

آیا شما تا به حال یک معلم بود که خیلی خفیف ادب و فرمان کمی طبیعی احترام و اقتدار است که شما و بقیه را وسط کلاس مدرسه به سرعت متوجه شدم شما فقط می تواند outshout او را تا زمانی که توافق فقط به خزیدن پشت میز خود و خواندن یک کتاب در حالی که شما انجام آنچه شما می خواهید برای 45 دقیقه ؟

که اساسا آنچه سهشنبه شب بحث احساس به جز برای دو ساعت. نامزدها آنقدر مشتاق برای دریافت در گلوی یکدیگر (یا به نصیحت یکدیگر برای تضعیف حزب وحدت) که آنها gleefully steamrolled مدیران نورا o’donnell, گیل پادشاه مارگارت برنان عمده گرت بیل ویتاکر در هر فرصت. آنها حتی در زمان فعال لذت در انجام این کار — “من می دانم که چگونه شما قطع تمام زمان اما من قصد ندارم به آرام شوم!” جو بایدن گفت در یک نقطه. در دیگر او پشت سر هم در “من خارج از زمان. شما صحبت کرد و اضافه کاری و من قصد دارم به صحبت!”

جو بایدن و تام Steyer فریاد زدن در هر یک از دیگر به عنوان سناتور. ctq واکنش نشان می دهد. هر نامزد قطع کردن و صحبت بیش از یک دیگر در طول دو ساعت بحث و.
برنده McNamee/گتی ایماژ

پیت Buttigieg شاید بدترین مجرم interjecting بدون اینکه به نام چند بار در تلاش برای مرکز خود را در بحث. اما فقط در مورد هر نامزد jockeyed به قطع در یک نقطه و یا دیگر اغلب باعث از 10 تا 20 دوم pileups که در آن هیچ کس گفت: هر چیزی قابل فهم در همه.

“من با احترام اگر شما تمام خواهد سعی کنید به نگه داشتن زمان” گیل پادشاه به شدت درخواست در یک نقطه به عنوان ctq فقط خندید ، این احساس مانند یک استعاره برای کل مجموعه مقالات: یکی از گلادیاتورها در حلقه های خنده خاموش می شود داور تلاش برای تحمیل نظم در هرج و مرج bloodsport.

Dylan ماتیوز

هشت سال پیش این ایده که هر جدی دموکرات نامزد ریاست جمهوری خواهد به عقب ماری جوانا قانونی غیر قابل تصور بود. چهار سال پیش هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات در سال 2016 تنها حمایت قانونی کردن ماری جوانا پزشکی و خروج قانونی به دولت برای تصمیم گیری (اگر چه Sanders, زمانی که او در برابر کلینتون در بازار اولیه گفت: او می خواهم به احتمال زیاد رای بله در قانونی اگر آن آمد تا در کنگره).

ماری جوانا فعالان نگه دارید تا 51-پا بادی مشترک در طول یک تظاهرات در کنگره به تماس در کنگره به تصویب شاهدانه اصلاحات قانون در اکتبر 8, 2019.
کارولین Brehman/CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

در روز سه شنبه بحث اکثر نامزدها در مرحله پشتیبانی قانونی و حتی میانه رو مانند بایدن و بلومبرگ حمایت زدایی که حذف مجازات کیفری برای در اختیار داشتن اما به طور معمول حفظ مدنی خوب در محل.

این یک تغییر قابل توجه از یک “رابطه جنسی خشن با مواد مخدر” پارادایم است که تحت سلطه سیاست آمریکا برای چندین دهه و نگهداری سخت خط کیفری منع از تمام مواد مخدر.

اما آن را نیز یک تغییر در خط که در آن رای دهندگان در جریان این موضوع است. با توجه به نظر سنجی از گالوپ و مرکز تحقیقات پیو, اکثریت دموکرات — 75-به علاوه درصد — حمایت قانونی. حتی اکثریت جمهوری خواهان که بیشتر مقاوم در برابر مواد مخدر سیاست اصلاحات پشت قانونی. و 11 متحده باید قانونی بسیاری از آنها با رای گیری طرح های.

در حال حاضر روشن است که هر کس حزب دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری همچنین آنها را به حداقل زدایی اگر نه کامل قانونی. این یک پیروزی بزرگ برای طرفداران ماری جوانا اصلاحات.

آلمانی لوپز

شما را به تماشای کارولینای جنوبی بحث و تفکر “متعجب است قطعا وجود دارد بسیاری از بحث در مورد اواسط 2000s شهر نیویورک سیاست؟”

برای این که ما قطعا می تواند اعتبار سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ که افزایش سریع در پای صندوق های رای و تقریبا نامحدود بودجه را لرزاند دموکراتیک اولیه مسابقه. توقف و frisk, منشور توسعه بلومبرگ در پاسخ به 9/11 مقرون به صرفه مسکن بدنام تلاش برای ممنوعیت نوشابه, سیگار کشیدن ممنوع — حتی مبارزه برای ازدواج همجنسگرایان در ایالت نیویورک — همه آمدند تا قبل از نامزدها حتی به کروناویروس و اغلب تهدید به تحت الشعاع قرار دادن مسائل مهم به رای دهندگان کارولینای جنوبی.

خیلی از تازه ترین بحث دموکراتیک متمرکز مایک بلومبرگ است سیاست های شهرداری برای شهر نیویورک است.
درو Angerer/گتی ایماژ

بلومبرگ مانند هر نامزد دیگر در بحث مرحله باید به چالش کشیده بر رکورد خود از جمله پاسخ دادن به سیاست مانند توقف و frisk. اما همه چیز نیست بلومبرگ در نیویورک انجام می شود تکرار می شود اگر او رئیس جمهور شد.

تا زمانی که مدیران خواسته ایسنا که آیا او خواهد خود را تکرار ممنوعیت چربی های ترانس در رستوران ها و تلاش برای ممنوعیت نوشابه در سطح ملی پاسخ او هر چند بسیار کنسرو حق بود: “شهر نیویورک نیست مثل همه شهرهای دیگر; در غیر این صورت شما خواهد یک کابوی برهنه در هر شهرستان. بیایید جدی است. من فکر می کنم آن را خوب دولت به مردم آموزش علم خوب است و به آنها بگویید که چگونه به گسترش زندگی خود را.”

—جن کربی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>