400,000 موارد بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اش دفاع فوریه ادعا می کنند که coronavirus بود دور خود را در آن

در فوریه 23, کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو خطاب یادداشتی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار است که به عنوان بسیاری از 2 میلیون آمریکایی ها می میرند از coronavirus. تهمت می خواهد شما به آن اعتقاد دارند هرگز به ارمغان آورد به او توجه است.

که یادداشت و دیگر به طور مشابه وخیم یادداشت ناوارو نوشته شده در ژانویه منتشر شد روز دوشنبه توسط Axios. در مورد خواسته آنها را در طول آخرین کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن بازی گنگ.

“من نمی بینم اونا اما من شنیده ام برخی از یادداشت ها صحبت کردن در مورد همه گیر [sic],” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه. “من نمی بینم اونا من نگاه نمی کند برای اونا هم. اما در حدود همان زمان به عنوان من احساس کردم که ما باید انجام دهیم این بود که در مورد همان زمان است که ما را.”

این درست است که در فوریه 23, مغلوب ساختن پیشی جستن به حال محدود سفر از چین است. اما این ویروس گسترش در حال حاضر در ایالات متحده است. و مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات افترا از تاریخ بازنگری او در حال حاضر ارائه شده در مورد چگونگی او coronavirus به طور جدی از ابتدا.

برای مثال در طول یک کنفرانس خبری در فوریه 26, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هنگامی که شما باید 15 [coronavirus موارد] و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.”

اما به جای رفتن به پایین “نزدیک به صفر” ایالات متحده در حال حاضر حدود 400,000 موارد کمتر از دو ماه از مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن این کلمات. در طول روز سه شنبه جلسه یک خبرنگار فشرده او را در این نقطه است.

“هنگامی که پیتر ناوارو را گردش کسانی که یادداشت شما هنوز هم کم اهمیت جلوه دادن تهدید کروناویروس در آمریکا” خبرنگار گفت. “شما گفتن چیزهایی مثل” من فکر می کنم این یک مشکل است که رفتن به دور در یک روز —'”

“که من حق هستم در مورد” تهمت interjected.

خبرنگار ادامه داد: “شما گفت:” در عرض چند روز این موارد را به صفر است.'”

با توجه به زمان قدر coronavirus موارد در ایالات متحده, شما ممکن است فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در مورد کوروناویروس رفتن به دور خود خواهد بود بیش از حد حتی برای او به سعی و دفاع است. شما اشتباه باشد.

“خوب این موارد واقعا نمی ساخت تا در حالی که” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد ادعا کرد که حتی اگر او تا به حال خواندن این یادداشت آن را نمی خواهد هر گونه تفاوت به دلیل “من اساسا آنچه در این یادداشت گفت.” اما او این کار را نکرد.

ناوارو را یادداشت توصیه مهم فوری فدرال سرمایه گذاری در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. اما سازمان های فدرال تا حد زیادی برگزار کردن چنین هزینه تا اواسط ماه مارس زمانی که بحران در حال حاضر در حال چرخش خارج از کنترل. مغلوب ساختن پیشی جستن خط در آن نقطه بوده است که دولت ها باید انجام داده ایم بیشتر برای کمک به خود را دارند.

اگر تهمت واقعا نمی یاد از ناوارو را یادداشت تا زمانی که گزارش های رسانه ها در مورد آن در روزهای اخیر در این کیفرخواست از دولت او — پس از همه شما می خواهم انتظار از یک مقام ارشد این نتیجه رسیدند که به عنوان بسیاری از 2 میلیون آمریکایی ها می میرند از یک بیماری کشنده خواهد بود که ارزش آوردن به توجه خود را. اما اگر او آن را ببینید و نه تنها نمی عمل می کنند اما گفت که coronavirus خواهد برود “مثل یک معجزه” را به عنوان او در 27 فوریه پس از آن در برخی از راه هایی که حتی بدتر است.

آنچه ما میدانیم این است که به هر دلیل تهمت بود غرقه در افکار واهی و پوچ در طول یک دوره بحرانی است که در آن بیشتر اقدامات پیشگیرانه می تواند زندگی را نجات داد. و به عنوان یک نتیجه goalposts در حال حاضر نقل مکان کرد و به یک نقطه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی برای مشتری جلب کردن به عنوان بسیاری از 100,000 آمریکا مرگ به عنوان یک برنده.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>