5 فیلم به تماشای آن اعلام Black زندگی زنان توجه بیش از حد

اغلب نادیده گرفته شده در این گفتگو با محوریت سیاه زندگی مهم است بنیادی نقش زنان در این جنبش بازی – و واقعا هر عمده دیگر حقوق مدنی و عدالت اجتماعی جنبش قرار گرفت که بیش از قرن گذشته است. Black Lives Matter تاسیس شد و نزدیک به هفت سال پیش توسط Alicia حواصیل Patrisse Cullors و عقیق Tometi. این #MeToo جنبش ممکن است یکباره به به آگاهی در سال 2017, اما آن تاسیس شد در سال 2006 توسط ماهور برک.

ما می گویند نام خود را در حال حاضر و غالبا با علم به این که در گفتن نام خود به ما اطمینان حاصل شود صدای خود را در حال کاهش و یا غرق – دانستن است که همراه با نادیده گرفته شدن, سیاه زنان نیز تمایل به سکوت می شود یا نادیده گرفته شود.

تبلیغات:

های اخیر یک درد است که زود حذف از تکنسین های پزشکی اورژانس Breonna تیلور نام در زمینه تظاهرات که بر خاست تا در سراسر جهان به طور مستقیم در پی جورج فلوید را کشتن. تیلور به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در آپارتمان خود توسط Louisville, Ky., پلیس پس از آنها وارد خانه اش در خدمت یک سوال بدون دست کشیدن جستجو در حکم به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر تحقیقات در ماه مارس است.

در عین حال تنها پس از فشار افکار عمومی آورده بود به خرس توسط فعالان تقاضا #SayHerName شنیده شده است.

به عنوان سفید امریکا نشان می دهد نشانه هایی از شروع به درک نابرابری اقتصادی و بی عدالتی را تحمل توسط سیاه و سفید آمریکایی ها حیاتی است آنها نیز تشخیص خاص و تاریخی چالش ها و مشکلات زنان با ادعا. به این منظور پیشنهاد ما به این لیست کوتاه از چند آسانی در دسترس عناوین جدید و اخیر است که اضافه کردن متن به این کشور هنوز هم در حال توسعه dialogue اطراف حقوق مدنی و برابری.

تبلیغات:

“در رکورد” (موجود در HBO حداکثر)

به ما اتهام جلو در آنچه خوش بینانه احساس های مختلف و مرزی در روابط این مهم است که ما نه خیلی جلوتر از خودمان را در اعلام کرد که ما در حال ساخت پیشرفت واقعی اجازه دهید به تنهایی به دست آورد هر نوع پیروزی است. ارائه شده به عنوان شواهد و مدارک است که واکنش در برابر #MeToo که در مورد مردم فراموش کرده اند که موفق به رسیدن به یک حساب برای زنان از رنگ در سراسر هیئت مدیره.

به یاد داشته باشید که قبل از “بازمانده R. Kelly” تبدیل شد به یک پدیده رابرت کلی و بیل کازبی راه آزاد برای چندین دهه قبل از هر گونه ظاهر دادگستری خدمت کرده بود. حتی پس از آن بازماندگان نیست جهان معتقد بودند. بسیاری از بد نام کردن این زنان است.

تبلیغات:

آنچه که ما شاهد در مستند “تاریخ ثبت” رخ می دهد در یک پست-Cosby, pre-“بازمانده R. Kelly” جهان است. اما در هر زمینه جلب دیکسون hesitance در آینده رو به جلو برای عموم متهم هیپ هاپ Russell Simmons از تجاوز جنسی قابل درک است. سابق صنعت موسیقی اجرایی که مشغول به کار در یک&R گروه در Def Jam در حالی که سیمونز فرار از برچسب است که در میان زنان اولین بار از رنگ به جلو آمده و اضافه کردن صدای خود را به یک لیست از سیمونز’ شاکیان ابتدا با مدل Keri Claussen Khalighi و فیلمنامه جنی Lumet.

فیلمسازان کربی دیک و امی Zimmermandling کمرویی راه رفتن با دیکسون در اولین لحظات از تصمیم خود به نام در یک مقاله نیویورک تایمز که در ماه دسامبر منتشر شده 2018 گرفتن هر دردناک مکث و سوسو زدن از تروما در چشم او به او میسازد پرونده در جریان ضبط.

تبلیغات:

قابل توجه اینکه “در رکورد” کمک های مالی گسترده شنوایی به دیکسون استعدادها و کمک به هیپ-هاپ از اولین روز گرفتن نور او به عنوان او به یاد یابی, the Notorious B. I. G. و بازی در آوردن با هم Mary J. Blige و روش مرد برای شرکت-کلاسیک 1994 دوئت “i’ll Be There for You/شما همه من نیاز به دریافت کنید.” این باعث می شود “در رکورد” چیزی بیشتر از یک تاریخچه از یک زن را تجربه مصرف شخصی او درد عمومی – آن است که اثبات دیکسون instrumental نقش مهمی در شکل گیری بخش هایی از مدرن هیپ هاپ جشن موسیقی و فرهنگ است که شمار این سوال دشوار است که آیا افرادی که عاشق این فرهنگ در حال حاضر به آمدن به شرایط با اتهام سوء رفتار و جنایات قهرمانان خود را ممکن است مرتکب شده اند.

و دیکسون کاملا بدیهی است که دوست دارد فرهنگ است. او با مته سوراخ کردن زخم او در سکوت راه رفتن به دور از صنعت و او می گوید: خلاقیت و استعداد است که او حیاتی برای فرهنگ است. با ورود آن از بازماندگان شخص Sheri شعر و Sil لای آبرامز “در رکورد” شمار این سوال که چرا زنان درد را به حداقل رسانده است و گریه می کند برای کمک به ملاقات با gaslighting در حالی که سفید به نظر می رسد زنان بیشتر به آسانی اعتقاد به یک نقطه با #MeToo جنبش است.

که این مستند ساخته شده موجود در راه اندازی برای HBO حداکثر مشترکان چیزی است که از مخلوط یک برکت و رحمت است. “در رکورد” ساخته شده اخبار قبل از ساندنس که اصلی آن تهیه کننده اجرایی اپرا وینفری کاهش یافته است این فیلم پس از تحت فشار بودن برای انجام این کار توسط سیمونز اما با دقت و گفت که به دلیل “تفاوت های خلاق” با دیک و Zimmermandling و شک و تردید در مورد عناصر دیکسون حساب. فشار از یک شخص میلیاردر که پس از rebranded خود را به عنوان یک مراقبه چسبنده و یوگی تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن, او گفت:.

تبلیغات:

این فیلم در اصل به هوا بر روی تلویزیون اپل+ به عنوان بخشی از وینفری کلی مقابله با این سرویس اما زمانی که او را رها کرده و به فیلم هم اپل.

HBO با نام تجاری احتمالا گسترده تر از رسیدن به اپل (که مانند دیگر خدمات جریان ندارد و انتشار بینندگان داده) اما به عنوان مشتریان دست و پنجه نرم کردن با دسترسی به این سرویس جدید “در رکورد” تا حد زیادی بدست در زدن دست داده. اما این داستان باقی مانده مربوط به مکالمات مورد نابرابر عدالت است. جهان هنوز بنادر lurid شیفتگی برای جفری اپستین که مرده است و Harvey Weinstein است که در زندان است.

سیمونز به سوء رفتار جنسی یا در عراق از بیش از یک دوجین زنان در علاوه بر این به دیگران که کاهش یافته است به نام. او پا را از اجرایی نقش خود را در شرکت باقی می ماند ،

تبلیغات:

“تجاوز به Recy تیلور.” (موجود در Hulu)

اگر شما می خواهید به درک یکی از جنبه های هسته آمریکا عدالت سیستم پایدار عدم ارائه حمایت برابر و حقوقی پاداش به آن سیاه شهروندان نانسی Buirski را در سال 2017, فیلم شکسته شدن یکی از مرکزی از نظر اخلاقی قابل سرزنش اصول Jim Crow است که نفوذ جامعه به این روز است. با استفاده از یک غم انگیز سطح افشای Buirski می گوید داستان از تیلور 24 ساله و مادر زندگی در ابیویل آلاباما بود که در راه رفتن به خانه از کلیسا یک شب با یکی دیگر از مرد و زن از کلیسا هنگامی که او ربوده شد و در اسلحه توسط شش مرد. آنها در زمان او به جنگل و تجاوز خود را یکی پس از دیگری.

تیلور می دانستم که برخی از مردانی که مرتکب جرم و جنایت و گزارش آن را محلی هیئت منصفه حاضر به دادستانهای آنها. حتی زمانی که N. A. A. C. P. درگیر شد, ارسال رزا پارکس به بررسی و در نهایت ساخت پرونده ملی باعث هیچ یک از عاملان بودند تا کنون به عدالت به ارمغان آورد.

در واقع در میان مردان سفید در جنوب قادر به زنان در برابر خود خواهد شد و حمله آنها دیده می شد به عنوان یک حق و یک امتیاز از مسابقه و کلاس. (یک محلی سفید مورخ به آنها Buirski صحبت می کند disgustingly مشخصه تجاوز متعهد با مردان در برابر زنان آنها را به بردگی کشانده که با رضایت طرفین.) و اگر شما تعجب آنچه این گذشته پاسخ داده نشده-برای جرایم باید با نژادپرستی نظاممند آن را به عنوان آشکار امروز, نگاهی به تاخیر عدالت تیلور در مورد به عنوان به خوبی به عنوان Ahmaud Arbery. نگاه مراقبت های بهداشتی بی عدالتی مردم سیاه و سفید در مقایسه با همتایان سفید.

تبلیغات:

“تجاوز به Recy تیلور” است در مورد یک زن چه او جان سالم به در برد و چگونه بسیاری از سیستم های شکست خورده و رها شده او حقوق مدنی سازمان گنجانده شده است. اما آن را نیز یک خاص نمایندگی معمول برگزار شد در چشم یک جامعه ساخته شده است به نفع و تهیه کردن به امنیت مردم سفید که بدن یکبار مصرف هستند. آنها هرگز به, بود, البته, است که در این نقطه اعلام کرد که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“چه اتفاقی افتاده خانم سیمون?” (موجود در Netflix بکشد)

به عنوان ما روند سهم مردم سیاه و سفید ساخته شده اند به جامعه آمریکا – اقتصاد زیرساخت و هنر و موسیقی و فرهنگ مهم است که برای خودداری از ارزیابی تمام مردم را به راه چند متمایز و استثنایی موجودات. معروف مردم را راحت و طبیعی نمادهای چرا که آنها نشان دهنده یک مفهوم گسترده تر و آنها این کار را در یک راه است که به صورت تجاری جذاب و به یک رشته خاص مصرفی.

حتی پس از چنین کاری است و ابزار آن. من قبلا نوشته شده است در مورد “Chisholm ’72: Unbought و Unbossed,” در حال حاضر جریان در آمازون و چگونه توانایی آن را نشان می دهد که چگونه نظام سیاسی است که تراز وسط قرار دارد در برابر خارج از نامزدها. آینده در تاریخ 23 ژوئن پخش اولین “تونی موریسون: قطعه من” به عنوان یک قسط از PBS آمریکایی “کارشناسی ارشد” مجموعه ای است که ادای احترام و تا حدودی اکتشاف در امریکا سابقه طریق ديدگاه سیاه, زنان, صدای, طور معمول در نظر گرفته و یا جدی گرفته شود.

تبلیغات:

Liz Garbus’ 2015 فیلم مستند در مورد نینا سیمون منتشر شد در حالی که ملت reeled از قتل و نه, سیاه, محله های کشیش نشین درگیر در مطالعه کتاب مقدس در Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در چارلستون کارولینای جنوبی است. در آن زمان و در خودمان تجربه خود و صدای تقویت یک واقعیت بی رحمانه از هر مبارزه است که بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از گام های حرکت می کند و چقدر از جریان اصلی نشانه های ضربه جذب شده در طول راه می شود خود را سم.

“چه اتفاقی افتاده خانم سیمون?” یک بیوگرافی که دو برابر به عنوان یک مطالعه در چه زمانی اتفاق می افتد که یک نفر مجبور است به فرو گالن خشم در مقابل برای ادامه زندگی می کنند چه رسد به رشد است. سیمون دختر لیزا سیمون کلی مذاکرات در مورد این که چگونه این احساسات در وزن مادر به خصوص چگونه از آواز منی او آهنگ “می سی سی پی Goddam” شکستن صدای او به نقطه تغییر راه او خواند.

“چگونه می تواند شما را یک هنرمند و منعکس نمی شود؟” سیمون ارائه می دهد در یکی از مصاحبه ها در یک فیلم است که روشن چگونه در تلاش است به عنوان یک آینه در عمیقا شکسته بار.

“خانم Juneteenth” (در دسترس از طریق خدمات دیجیتالی و تصویری بر روی تقاضا در ژوئن 19)

تبلیغات:

در میان بسیاری از فیلم های که توزیع برنامه های تغییر شد به شدت با این بیماری همه گیر است که این مناقصه داستان از مدیر Channing گادفری مردم است که می گوید داستان از Juneteenth روز در سال 1865 هنگامی که خبر رهایی اعلامیه در سال 1863 رسیده تگزاس آزادی کسانی که هنوز به بردگی گرفته شده وجود دارد. آزادی است که هنوز هم یک راه سخت برای فیروزه (Nicole Beharie, در حساس عملکرد) یک مادر تنها که با این نسخهها کار و مشاغل متعدد برای حمایت از دخترش کای (الکسیس Chikaeze). فیروزه یک رویا معوق ارائه شده در گوشت و خون او برنده دست Juneteenth مجلل زمانی که او بود کای سن اما هرگز قادر به سود خودش را از آن برنده یک بورس تحصیلی به لحاظ تاریخی سیاه و سفید کالج از دانشگاه خود را انتخاب کنید.

“خانم Juneteenth” هرگز به صراحت متحده چگونه کای جدا از مسیر خود را, اما به جای بررسی انشعابات قرار دادن او امیدوار است در کای به ادعای فرصت او اجازه لغزش از طریق انگشتان دست خود را.

فراتر از یک حرکت پرتره از یک مادر و دختر انگیز پیوند این فیلم همچنین کنکاش در قدرت از میراث – نه تنها از نظر تاریخ و غرور اما ملموس نیاز برای مردم سیاه و سفید برای رسیدن به, و چسبیدن به ثروت تاکید چه نادر است که در یک کشور که در رابطه با ارث و رفاه به عنوان یک حق.

“جاویدان زندگی Henrietta Lacks” (موجود در HBO حداکثر)

در یک جهان کامل شما می خواهم به عنوان خوانده شده ربکا Skloot کتاب در Henrietta Lacks یک زن که سلول های سرطانی برداشت شد بدون رضایت او و مورد استفاده برای ایجاد یک لایزال سلولی شناخته شده به عنوان HeLa.

در میان دیگر دستاوردهای HeLa دارای نقش کلیدی در جنگ در برابر ویروس ها و سرطان و درمان برای بیماری پارکینسون علاوه بر فعال کردن پژوهش در ژن نقشه برداری و شبیه سازی به جلو حرکت می کند. شانس هستند شما احتمالا نمی خواهد.

به جای آن ما نشان می دهد این 2017 فیلم با بازی اپرا وینفری به عنوان فقدان پدر دبورا که هرگز نمی دانستند چه اتفاقی افتاده است با او و مادرش سلول. یکی ممکن است استدلال می کنند که این نه به صراحت یک داستان در مورد زنان اما در مورد علم به طور کلی. Skloot کتاب است که در بخش بیوگرافی از عمده دستیابی به موفقیت های علمی و خسته کننده حساب از یک خانواده استفاده کرده و چند بار در طول سال و به عمد در تاریکی نگه داشته در مورد آنچه اتفاق افتاده است به کسی که آنها را دوست داشت.

اما آن را نیز به نظر می رسد از نزدیک در تلفات که در تاریکی نگه داشته در مورد تحقیق و ترس اطراف جامعه پزشکی را استثمار مردم سیاه و چگونه آنچه ممکن است دیده می شود بسیاری از جهان به عنوان دستیابی به موفقیت به درستی می توان به عنوان یک تخلف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>