5 رمان های گرافیکی سیاه و نویسندگان, این برنامه شامل یک پیشگام موتورسوار به یک بلوز-singing monster

به عنوان هشتگ #BlackoutBestsellerList یک ابتکار رسانه های اجتماعی تشویق مشتریان به خرید کتاب توسط نویسندگان همچنان برای به دست آوردن کشش آن را زمان خوبی برای گسترش خود رمان گرافیکی مجموعه شامل آثار طنز سیاه نویسندگان و تصویرگران.

همانطور که من نوشت: برای سالن در سال 2019 من فکر می کنم ما در نهایت شروع به دیدن بیشتر کلی قدردانی چگونه رمان گرافیکی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با سختی موضوعات (به عنوان گواه این واقعیت است که ما دیدم نه یکی بلکه چندین کمیک بر اساس اقتباسی از مولر گزارش). تصویر زیبا است متوسط که از طریق آن به تجزیه کردن آنچه باعث می شود ما انسان راه را به معنای واقعی کلمه نشان می دهد نه بگویید.

تبلیغات:

از حساب واقعی از یک زن صلیب کشور موتور سیکلت سوار در طول Jim Crow دوران به داستان است که در خدمت به عنوان اساس یک آینده اسپایک لی فیلم اینجا سالن های مورد علاقه میدارد.

“آیا: زندگی در Yop شهر” توسط مارگریت Abouet و Clément Oubrerie

در این گرمی پر انرژی نیمه اتوبیوگرافیک رمان مارگریت Abouet می گوید داستان از 19 سال Aya. او زحمت کش و رانده شده — و رویاهای دنبال یک حرفه ای در پزشکی — و flanked توسط او بی خیال بهترین دوستان است Adjoua و Bintou که ترجیح می دهم وقت خود را صرف معاشقه و مهمانی. با هم آنها را کشف لذت Yopougon محله در Côte’Ivoirein در سال 1978.

تبلیغات:

در طول راه وجود دارد مشکلات شخصی — دخالت بستگان و همسایگان فضول محلی playboys بارداری می ترساند — اما “آیا: زندگی در Yop شهر”باقی می ماند و معوج خوش بین حساب از زندگی روزمره است.

“Bessie Stringfield: قصه های با استعداد دهم شماره 2” توسط جوئل مسیحی Gill

جوئل مسیحی گیل رمان گرافیکی می گوید باور نکردنی داستان واقعی از Bessie Stringfield اولین زن به القاء به آمریکا موتورسوار سالن از شهرت و هارلی دیویدسون سالن از شهرت. او سوار او هارلی هشت بار در سراسر قاره آمریکا در دوران قبل از دوران حقوق مدنی از 1930s و ’40s. او در ادامه به پیدا آهن, اسب, باشگاه موتور سیکلت در میامی — همه در حالی که مقابله و غلبه بر Jim Crow-دوران محدودیت در هر سوار.

تبلیغات:

“جالب: آخرین روز از یک Southside خپله” توسط A. Neri

این رمان گرافیکی است که بر اساس حوادث واقعی, شرح زیر رابرت “جالب” Sandifer an 11-year-old Chicago پسر که در سال 1994 تبدیل به یک فراری از عدالت پس از به طور تصادفی به قتل یک دختر بچه محله در حالی که او در تیراندازی دیگری در یک باند شروع. او به دنبال پناهگاه با اعضای باند او تا به حال شده است در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن اما در می یابد که ممکن است امن ترین محل برای پنهان کردن یا.

تبلیغات:

Neri بازگو جالب سه روز در اجرا از طریق چشم از راجر, داستانی همکلاسی جالب توجه است. راجر می پرسد همان سوالات خوانندگان خواهد بود و چگونه می تواند یک پسر جوان که هنوز انجام یک خرس عروسکی تبدیل شدن به یک قاتل است ؟ چه جلب او را به عضویت با اعضای باند — و آنچه آنها را ببینید در او ؟

این ریگ اکتشاف باند فعالیت باعث می شود خوانندگان را به مقابله با خود را تعصبات و همچنین به عنوان سخت حقایق در مورد شکست از juvenile justice سیستم و فقدان حمایت اجتماعی برای کودکان جالب که تا به حال مورد آزار جسمی از او حدود 3 سال است.

ساده و ماهرانه نشان داده شده توسط شیدا DuBurke, Neri را “جالب: آخرین روز از یک Southside خپله” عمیقا تند و تلخ.

تبلیغات:

“بایو” جرمی عشق

در این خارق العاده و ترسناک داستان لی Wagstaff, دختر سیاه sharecropper است در یک ماموریت برای پیدا کردن او سفید همبازی, لیلی Westmoreland که ربوده شده است توسط عوامل از یک موجود شیطانی شناخته شده به عنوان باتلاق. لی پدر شده است متهم به آدم ربایی و افسردگی در دوران شهر شارون, می سی سی پی لی می داند که پیدا کردن لیلی تنها راه برای نجات او از بودن بدون محاکمه اعدام.

در طول سفر او enlists کمک از یک بازی دوستانه blues-آواز هیولا به نام بایو — و آنها با هم مقابله با یک سری از موجودات افسانه ای و مرتب-از-خدایان در جنوب نورلند است که هر دو آشنا و خارجی است.

تبلیغات:

“شاهزاده و گربه” رونالد Wimberly

این یکپارچهسازی با سیستمعامل مدل دهید graphic novel طول می کشد شکسپیر “رومئو و ژولیت” به مجموعه آن در سال 1980 در نیویورک زیرزمینی شمشیر دوئل باشگاه و با شخصیت های اصلی — به جای تمرکز بر Tybalt – پسر بانوی Capulet برادر و رومئو رقیب.

در حالی که “شاهزاده گربه” در اصل منتشر شده در سال 2012 (و پس از آن دوباره و دوباره منتشر شده در سال 2016), آن را به ارزش بازبینی در حال حاضر به دلیل آن اعلام شد که افسانه ای سرگرمی برنده شده بود فیلمبرداری حقوق به رمان گرافیکی خواهد بود که به کارگردانی اسپایک لی با Lakeith Stanfield (“آتلانتا” “با عرض پوزش به زحمت شما” “جدا نشده جواهرات”) مجموعه بازی نقش سرب Tybalt.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>