5 نفر در آنچه در آن احساس می کند مانند به Covid-19

تنگی نفس و درد قفسه سینه, خستگی, درد, سرفه, تب — اینها همه از علائم شایع است که افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 گزارش هستند.

در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ذکر شده است تب و سرفه و تنگی نفس به عنوان سه شاخص های عمده از Covid-19 برخی از خط مقدم پزشکان از جمله American Academy of Otolaryngology نشان می دهد که گسترده تر مجموعه ای از علائم ممکن است سیگنال Covid-19 عفونت و شدت بیماری می تواند شدید بسته به مورد. برخی از بیماران گزارش از دست دادن احساس خود را از طعم و مزه و یا بوی و برای مثال در حالی که برخی از گزارش تنها خفیف و سرفه های دیگران می گویند که آنها تلاش برای نفس کشیدن. در حالی که لزوما تشخیصی برای Covid-19 CDC همچنین تعیین تجربه های دیگر — مانند تنفس مشکل درد یا فشار در قفسه سینه و یا مایل به آبی لب — به عنوان اورژانس علائم هشدار دهنده است که نیاز به توجه فوری پزشکی.

برای درک اینکه چگونه مردم دریافت کرده اند که مثبت Covid-19 تشخیص در حال تجربه این بیماری به ویژه در نور از ازدحام بیمارستان ها و تست سیستم باقی می ماند که غیر قابل دسترس صحبت کردم که چند Covid-19 بيمار از سراسر ایالات متحده است. برخی از خفيف علائم مانند سرفه و لرز; دیگران مجبور به انصراف از برنامه ریزی مصاحبه های تلفنی با من چرا که آنها احساس بیش از حد ضعیف به صحبت. چند گزارش موارد متعدد که در آن آنها نمی توانستم نفس بکشم. اما همه همان پیام: این بیماری جدی است و ما باید برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای حفظ از گسترش آن به مردم بیشتر.

این مصاحبه شده اند تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

لوئیس Mancheno, 33, وکیل مهاجرت در بروکلین

من در خانه بنشینم در یک صبح جمعه دو هفته پیش چون من تا به حال مقدار زیادی از خستگی و بدن درد. اواسط صبح من شروع به احساس لرز و بدن درد بدتر شده است. من در زمان دما و من تا به حال یک تب در حدود 101 درجه است. برای دو روز من قادر به انجام هر کاری است. در نهایت تب را شکست و بدن درد تقریبا به پایان رسید.

تقریبا مانند ساعت یک سرفه خشک آغاز شده است. داشتن جزئیات زیادی در مورد Covid-19 من messaged دکتر من و اجازه دهید آنها را می دانم که من تا به حال Covid-19 علائم. دکتر من گفت که آنجا نبود من می تواند انجام دهد و من فقط نیاز به ماندن در خانه به دلیل تست شد بسیار محدود و تست مثبت نیست به هر حال تفاوت.

که صبح روز دوشنبه [مارس 16] من از خواب بیدار نمی شود قادر به نفس کشیدن هست. من نمی توانستم فکر می کنم و یا بحث خوبی بود چون من قرار دادن تمام انرژی من نسبت به تنفس است. نیز وجود دارد واقعا سخت و فشار بر قفسه سینه است که نمی خواهد برود. آن شب من به ER چون من مشکل تنفس بدتر شده است. کارکنان بیمارستان بلافاصله مرا و متصل به اکسیژن ماشین.

ER دکتر مورد بررسی قرار گرفت و به من داد آزمون به صورت Covid-19. او همچنین آزمایش من برای منظم آنفولانزا و ویروس های دیگر. آنها همه منفی است. من در بیمارستان برای حدود چهار ساعت پس از آن دکتر به من گفت که من می توانم به خانه بروم. او اجازه دهید من می دانم که آنها نمی تواند نگه دارید من وجود دارد چرا که آنها نیاز به فضا برای بیماران مبتلا بیشتر موارد فوری. او به من هشدار داد که من نیاز به بازگشت به ER, اما, اگر من تا به حال مشکل تنفس دوباره.

چهارشنبه شب درست قبل از رفتن به رختخواب من احساس من می تواند نفس نمی کنه. این هم از آن بدتر بود; من واقعا نمی توانست به وضوح فکر می کنم. من بسیار گیج و من به سختی راه رفتن. برای اولین بار از علائم شروع شد ترس برای زندگی من است. شوهرم من را آماده بسته بندی شده من یک کیسه و مرا به ER. آن زمان ما حدود 40 دقیقه و خوشبختانه در آن زمان من وجود دارد من تنفس بهبود یافته است. من تو را دیدم یک دکتر در ER که تایید کرد که این احتمال وجود دارد من تا به حال Covid-19 و که به من گفت به خانه به دلیل وجود دارد هیچ چیز دیگری آنها می تواند برای من انجام دهد.

در صبح روز شنبه که من شروع به احساس کمی بهتر از من دریافت یک تماس از بیمارستان به اجازه دهید من می دانم که من تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

آن را تا دو هفته پس از اولین علائم به نظر می رسد. من در نهایت احساس بهتر است. تنفس مشکل است که تقریبا از بین رفته و بدن من است به دست آوردن قدرت. Covid-19 خوشبختانه تنها باعث صدمات موقت, اما آن را به من داد واقعا بزرگ را بترساند. نومیدی من احساس زمانی که من نمی توانستم نفس بکشم بود وحشتناک احساس من نمی خواهید برای هر کسی.

حسن نیت ارائه میدهد از لورا

لورا, 26, پرستار در فیلادلفیا

من برای اولین بار متوجه سردرد است که به نظر می رسید به سرچشمه پشت چشم من و از طریق من معابد [در مارس 16]. من تا به حال سرفه خشک و اشکال در تنفس است که من فقط متوجه شده که من اعمال خودم دوست دارم وقتی که من در حال اجرا بود از پله ها بالا زمانی که من در حال بازی با سگ من, و یا زمانی که من سعی کردم به کار کردن از خانه. من احساس درد و لرز. این تنها واقعا اتفاق افتاده در صبح روز اول و اواخر بعد از ظهر احساس کردم خوب است. وقتی بیدار شدم با علائم روز بعد من تصمیم به گرفتن تست شده است.

چون من یک پرستار و من مجموعه ای به کار در یک درمانگاه یک هفته بعد من نیاز به می دانم که اگر من باید بگویم که رئیس من به من را خاموش برنامه. من به پایان رسید تا پیام کوتاه دوست من که یک اورژانس پزشکی دکتر. به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی من احساس عجیب و غریب این شکست اخلاقی از “چگونه این اتفاق می افتد به من ؟” و “آنچه که من انجام اشتباه به آلوده می شود؟” من طب اورژانس دوست من اطمینان که این نه تقصیر من است و آنچه در حال حاضر مهم این است که من اقدامات احتیاطی مناسب. او اجازه دهید من می دانم یک درایو-از طریق Covid تست سایت در پن پزشکی است که باز در ساعت 10 صبح آن روز. من به سرعت در ماشین با نامزد من و او در زمان من وجود دارد.

من نیاز به یک ارجاع از ارائه دهنده مراقبت های اولیه اما از آنجایی که من در حال حاضر نیست که یک من بود قادر به گرفتن یک ارجاع از پزشک در سایت و ایجاد یک قرار ملاقات بر روی گوشی من به یک محل در خط. کل فرآیند در حدود 45 دقیقه است.

به من گفته شد من دریافت یک تماس در سه تا پنج روز اگر من مثبت بود و می توانید یک متن تا 10 روز اگر من منفی بود. علائم کردم به تدریج بدتر است. من به پایان رسید تا از دست دادن طعم و مزه و بو و بدون توجه احتقان همراه با سایر علائم گوارشی و کلی خستگی. این علائم را در امواج می آیند وجود دارد و برخی از بعد از ظهر که من احساس کاملا خوب و دیگران که در آن من احساس کاملا خسته و بی حرکت. در روز پنج, من یک تماس و گفت: من تست مثبت است.

من شده اند علامتی برای بیش از یک هفته در حال حاضر. نه بسیار تغییر کرده است. من مجازی check-ins دو بار در روز برای نظارت بر علائم طریق پن طب خودکار پیام کوتاه برنامه. من احساس گناه می کنم که قادر به کمک به عنوان بسیاری از هموطنان پرستاران در خط مقدم تلاش برای مراقبت از عزیزان ما در میان یک PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] کمبود, اما من خوشحالم که من قادر به گرفتن تست های اولیه برای جلوگیری از گسترش.

خسته کننده ترین علامت بوده و قادر به بو یا طعم و مزه هر چیزی در بالای داشتن علائم دستگاه گوارش. آن را می سازد آن را واقعا سخت به خوردن. دیگر از آن, من احساس می کنم خوش شانس برای همه افرادی که در حال انجام همه آنها می توانند برای نگه داشتن افرادی مثل من امن و سالم است.

مایک 57 آن کارگر در سیاتل

من صادقانه فکر کردم من تا به حال آنفولانزا واقعا بد آنفولانزا. من احساس بسیار ضعیف و درد است. احساس کردم نفس. من تا به حال یک تب که آمد و رفت. [دوشنبه, مارس 16] من رفتم به مراقبت فوری پوشیدن ماسک دست و آن دست در گوشه ای از اتاق انتظار. من همچنان به هم مشکل تنفس. آزمون برای آنفولانزا تجویز شد و در حالی که آنها در انتظار نتایج پزشک تصمیم به انجام یک chest X-ray با توجه به سرفه و تنفس مسائل.

آنفولانزا آزمون برگشتم منفی به طوری که آنها تصمیم به اداره Covid-19 تست. که تست انجام نشده است در سایت پس از آن تا به حال به ارسال به آزمایشگاه. همچنین chest X-ray آمد نشان می دهد که من تا به حال ذات الریه.

من دریافت یک نتیجه مثبت به Covid-19 آزمون پنج شنبه بعد از ظهر [مارس 19]. آن روز بدترین روز تا کنون. من رفتم به ER, اما, البته, بیمارستان بود و نه مجهز به رسیدگی به بیماران که مثبت بودند Covid-19. آنها حاوی مرا تا تخت را می توان در یکی دیگر از بیمارستان. آنها اشعه X و تعیین ریه های من پر شد تا با مایع. شما احساس می کنید مانند ریه های خود را در حال رفتن به منفجر شدن. چهارده ساعت از جهنم بعد از یک تخت داشت.

در 2:30 صبح روز شنبه به من منتقل شد به بیمارستان سامری. من یک تزریق آنتی بیوتیک ساخته شده است که من بلافاصله استفراغ. من هم قرار هیدروکسی کلروکین و یکی دیگر از آنتی بیوتیک دو بار در روز. من شروع به احساس بهتر بعد از آن روز اما هنوز هم تا به حال سنگین سرفه متناسب با. در پایان روز این مایع را که قرار بود در ریه ها.

روز یکشنبه همین هفته من بود قادر به گرفتن دکتر به من اجازه رفتن به خانه به پایان دوره نقاهت به دلیل آن به نظر نمی آید مانند من نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی و وجود دارد مقدار زیادی از بیماران دیگر که می تواند با استفاده از اتاق. من اشباع اکسیژن خوب بود.

پس از سرفه متناسب شده اند وحشتناک و بسیار دردناک است. من فرستاده شد در خانه با یک نجات استنشاقی و meds به پایان کردن. من رفته اند در تمام طول روز امروز [سهشنبه, مارس 26] بدون سنگین سرفه مناسب است. من شده اند با دقت در حرکات من — بالا رفتن از پله ها ایستاده و از یک صندلی — سعی کنید و نه تشدید ریه های من.

من شنیده ام که برخی وجود دارد خارج وجود دارد که احساس می کنم این است که واقعا فقط مانند آنفولانزا. اما آن را نه در همه. من تا به حال آنفولانزا بسیار بد در یک بار قرار داده است که من برای 10 روز. آن را به هیچ چیز نسبت به این.

حسن نیت ارائه میدهد از تینا

تینا, 52, اقامت در خانه مادر در گیاهی شبیه شاهبلوط هندی, آریزونا

من برای اولین بار متوجه علائم چند روز پس از رفتن به دیزنی لند. از خواب بلند شدم با گلو درد و سرفه. این احساس آزار دهنده غلغلک دادن است. بعد دو تب در مجموعه سرفه کردم بدتر گلو درد بدتر شد و شروع به آن ناراحت کننده به یک نفس عمیق بکشید. آن زمان من در بازگشت به خانه به آریزونا در پایان روز دوم من مطمئن هستم که من تا به حال بدست بد سرد یا شاید آنفولانزا.

آن را به تدریج بدتر از هر روز. من شروع به احساس بسیار ضعیف داشتن سردرد بد. گردن من صدمه دیده است. من حالت تهوع. من نمی توانستم یک نفس عمیق بکشید. قفسه سینه درد نکنه من دنده درد بود آن صدمه دیده است برای نفس کشیدن. بعد از چند روز من به نام پرستار خط توضیح علائم و گفته شد برای رفتن به اتاق اورژانس حق دور. او به نام جلوتر به آنها بگویید من بود. زمانی که من وجود دارد, آنها مرا هدایت از طریق کاملا متفاوت در ورودی. آنها همه تن سر ماسک و روپوش و عینک دو دستکش. من نمی بینم یکی دیگر بیمار تمام زمان من وجود دارد.

من را در یک اتاق نگه داشته و جدا شده است. آنها فرار آزمون و اشعه X و من گفت: من تا به حال ویروس و تا به حال به در خانه قرنطینه به مدت حداقل 14 روز بدون تماس با هر کسی. از آن پس من سرفه بدتر است بدست; من شده اند قادر به کنترل من تب است. بدن من احساس ضعف و خستگی در همه زمان ها است و فقط درد. من هنوز گلو درد و آن لطمه می زند به. من در سمت چپ خانه من. دوستان و خانواده را ترک همه چیز من نیاز بر آستان.

من رفته به بیمارستان فقط برای این واقعیت است که آنها هیچ درمان و آنها نمی تواند انجام دهد خیلی بیشتر وجود دارد به جز من در تنفس که من هنوز نیاز ندارد. من دعا می کنم هر روز که از آن بهتر خواهد شد و تنفس نمی کند و بدتر و تب در نهایت اقامت کردن. آن را بسیار ترسناک و موقعیت بود. هیچ یک سوال به این دلیل که هیچ کس نمی داند هر پاسخ. فقط به امید فردا بهتر خواهد بود.

حسن نیت ارائه میدهد از جسیکا Mozes

چاک آرمسترانگ, 38, tech کارگر و تئاتر تولید کننده در بروکلین

من از خواب بیدار در روز سه شنبه [مارس 10] احساس بیمار. آن را بسیار جزئی — معمولا هنگامی که یک سال من سرد و یا بسیار جزئی آنفولانزا. آن را معمولا فقط 36 ساعت چیزی. من تا به حال برخی از درد و لرز اما چیزی که من فکر می کردم مانع من روز به روز در همه.

سپس دوشنبه, من شروع به بدتر. من یک قابل توجه, تب, خیلی خسته ام, بنابراین من قفل شده خودم پایین. این زمانی بود که من به تماشای سنگ قبر (وال کیلمر سزاوار اسکار). روز بعد من احساس می کنم بدتر است. من تب می شود تا 102 اما من هرگز تا به حال سرفه بد است. من تب همیشه بدتر در شب و در صبح بهتر از 99 به بالا از 102. من می خواهم مصرف شده Advil PM به کشتن تب و کمک نمی کند. من هنوز هم تا به حال تب برای یکی دیگر از چند روز.

وقتی بیدار شدم در یکشنبه 15 تب رفته بود. سرفه و درد و لرز و خستگی ادامه برای هفته آینده. من به صحبت دکتر من روز بعد اما او راه اندازی یک نهفته وضعیت. او گفت: “شما باید سعی کنید برای گرفتن تست شده است.” من زندگی در بروکلین پس من رفتم به نزدیکترین مراقبت های فوری در روز سه شنبه و مراقبت فوری ندارد هر آزمون. من رفتم به CityMD یک پیاده روی در درمانگاه و آنها مردد به من یکی چون من در 30s و لازم نیست قبل از شرایط بهداشتی. من به آنها گفتم که چه مدت از آن شده بود و آنها به من آزمون. گفتند درمان آن را مانند شما coronavirus ماندن خانه از نظر اجتماعی منزوی به عنوان آنجا که ممکن است.

من دیگر تب داشتند اما من سرفه مداوم و واقعا بد خستگی. من خواب 10, 11 ساعت یک شب بدون مشکل. بدون از دست دادن اشتها و هیچ حالت تهوع و یا هر چیزی فقط احساس خسته کل هفته. من در بر داشت در روز جمعه [20] که در این آزمون برگشتم مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>