5 چیزهایی که در مورد برنی ساندرز تهاجمی آب و هوا استراتژی

سناتور. برنی ساندرز در حال حاضر حزب سوسیالیست برای نامزدی حزب دموکرات در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری با توجه به های اخیر در سراسر کشور پای صندوق های رای.

پس از تغییر آب و هوا است به احتمال زیاد به می آیند تا در چهارشنبه شب بحث در نوادا (که در آن او همچنین منجر به یک نظرسنجی اخیر) آن را به ارزش بررسی آنچه ساندرز گفته است در مورد یکی از مهمترین مسائل کلیدی است.

هر حزب دموکرات در فوریه 19 بحث در نوادا است قرار دادن یک پیشنهاد و یا چند برای مقابله با تغییر آب و هوا. که تعجب آور نیست با توجه به مهم این موضوع این است که در بازار اولیه به خصوص برای جوانان در مدارس ،

اما ساندرز آورده آن را در تقریبا در هر بحث در انواع زمینه ها مانند تجارت و سیاست خارجی. آب و هوا خود را طرح نیز تهاجمی ترین در میان نامزدها با یک پیشنهاد به سرمایه گذاری $16.3 تریلیون دلار در انرژی های تجدید پذیر, انرژی, بهره وری, و, پاک, حمل و نقل, در میان مناطق دیگر.

ساندرز نیز موفق به دریافت تایید از طلوع آفتاب جنبش رهبری جوانان فعال گروه فشار برای اقدام تهاجمی تغییر آب و هوا. طلوع آفتاب است یکی از اصلی ترین حامیان سبز جدید ایران از سیاست, قطعنامه برای مبارزه با تغییر آب و هوا است که با هدف اطمینان فقط انتقال برای کارگران است. ساندرز به تصویب رسید سبز قرارداد جدید با نام تجاری برای خود برنامه ای برای محدود کردن افزایش دمای درجه حرارت.

به عنوان سناتور ساندرز به احتمال زیاد خواهد شد و حتی بیشتر موشکافی بیش از آنچه که او قصد دارد برای انجام این کار در اتاق. از پیشنهادات خود را در مبارزات انتخاباتی خود سخنرانی ها و اظهارات خود را در بحث مرحله در اینجا پنج چیز به دانستن در مورد چگونه ساندرز قصد دارد برای مقابله با تغییر آب و هوا به عنوان رئیس جمهور.

ساندرز $16.3 تریلیون پیشنهاد به سبز در آمریکا یک واقعیت است که بزرگترین در میان دموکرات رقیب. ایده این است که برای تولید پول از منابع مانند فروش انرژی از طریق قدرت بازاریابی مقامات مجازات آلوده و مالیات بر درآمد از 20 میلیون شغل جدید ایجاد شده تحت این طرح است.

جدول زمانی بیش از حد تهاجمی است. در حالی که نامزدهای دیگر با هدف ایجاد اقتصاد ایالات متحده خنثی کربن تا سال 2050 Sanders, سبز جدید مقابله با هدف decarbonize حمل و نقل و تولید برق دو تا از بزرگترین منابع تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030.

که ترک یک ساندرز مدیریت زمان کمی برای ضربه زدن به این هدف است. در حال حاضر مصرف سوخت های فسیلی باقی می ماند سرسختانه بالا در ایالات متحده است. و ساندرز بدل شده با استفاده از گاز طبیعی به جای زغال سنگ در موقت و خروج از انرژی هسته ای (بیشتر در زیر) ساخت 2030 جدول زمانی همه سخت تر برای دیدار با.

ساندرز مخالفان در مسابقه انتقاد کرده اند طرح خود را به عنوان غیر واقعی اما او در مقابله با ماه گذشته با یک نامه از 57 آب و هوا دانشمندان و محققان اعلام پشتیبانی از دستور کار خود دارد.

در حالی که جدول زمانی بلند پروازانه است ساندرز نیز خاص در مورد تاکتیک های او استفاده خواهد کرد. “برای رسیدن به هدف ما از 100 درصد انرژی پایدار را تکیه بر راه حل های نادرست مانند هسته ای geoengineering کربن جذب و ترسیب و یا سطل زباله سوز” با توجه به طرح خود را.

ساندرز شده است شک و تردید از قدرت هسته ای است. در سال 2013 او جشن تعطیلی دولت خود را تنها نیروگاه هسته ای ورمونت یانکی. طرح خود خواستار توقف مذاکرات هسته ای در ساخت و ساز و مجوز تمدید تا زمانی که یک راه حل برای زباله های هسته ای است یافت می شود.

اما ایران در حال حاضر فراهم می کند بیش از نیمی از صفر گازهای گلخانه ای انرژی در ایالات متحده است. از دست دادن این سهم خواهد فشار خط شروع برای decarbonizing برق دور برگشت.

ساندرز نیز مخالف با استفاده از گاز طبیعی که تولید حدود نیمی از تولید دی اکسید کربن از ذغال سنگ است. در اوایل این ماه معرفی وی تصویب قانون منع fracking روش اصلی برای استخراج گاز طبیعی است. گاز شده است یک عامل کلیدی در رانندگی کردن گازهای گلخانه ای ایالات متحده اما مخالفان اشاره می کنند که آن را هنوز هم دارای کربن و نشت متان یک گاز گلخانه ای قوی می تواند بیشتر کاهش دی اکسید کربن.

با این وجود این محدودیت ها ایستاده را دشوار سیاسی و فنی مشکل و حتی بیشتر به چالش کشیدن.

دموکرات ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای آوازی در مورد نامگذاری صنعت سوخت فسیلی به عنوان دشمن در مبارزه با تغییر آب و هوا. اما ساندرز رفته است و حتی بیشتر از بسیاری خواستار مجازات کیفری علیه زغال سنگ, نفت و گاز, شرکت ها و افرادی که آنها را اجرا کنید که آگاهانه پاشیدند اطلاعات غلط در مورد تغییر آب و هوا.

“[I] اطمینان حاصل شود که وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار بررسی این شرکت و آن را مناسب برای هر دو مدنی و کیفری — برای هر خطا را فقط به عنوان دولت فدرال را با صنعت دخانیات در 1980s” ساندرز گفت: Vox.

همکار ریاست جمهوری مدعی الیزابت وارن, جو بایدن, تام Steyer و مایک بلومبرگ نیز نامیده می شود برای مجازات های کیفری در سوخت های فسیلی شرکت.

سنا filibuster به مانع عمده در قانون برای سال, به طور موثر ایجاد 60 رای آستانه به جای یک اکثریت ساده. حتی با مطلوب انتخابات نتیجه آن را بعید است که دموکرات ها خواهد بود قادر به گرفتن که در اطراف مانع تحت ساندرز دولت.

ساندرز گفت: اولویت اول این است که حداقل 50 پشت و پیشنهادات خود را مانند سبز معامله جدید و مدیکر برای همه. “هنگامی که ما — و [من] آن را باور خواهد بود دیر یا زود — دموکراتیک اکثریت که آماده شده است را در حرص و آز و فساد از صنعت سوخت فسیلی و رای برای این اصلاحات عمده ای در مجلس سنا و مجلس ما و شما از آنها” ساندرز گفت: Vox. “این بدان معناست که وضع واقعی filibuster اصلاحات از جمله بازگشت به نیاز به صحبت کردن filibuster.”

باید یک رای در آب و هوا قانون آمده به یک کراوات ساندرز گفت: او را با استفاده از بودجه روند مصالحه به تصویب این لایحه است. اما دیگر از بایدن هر دموکراتیک مدعی در بحث مرحله به نفع خلاص شدن از قانونی filibuster به طور کامل اگر آن را ثابت می شود یک مانع است.

ایالات متحده ممکن است تاریخی بزرگترین تولید کننده گازهای گلخانه ای اما آن را در حال حاضر فقط 15 درصد از جهانی کربن خروجی. این بدان معناست که ما به کار با دیگر بالا قطره چکان مانند چین و برزیل برای رسیدن به معنی اقدام جهانی تغییر آب و هوا.

با توجه به Sanders این حقایق این معنی که ما نیاز به رهبری جهان با مثال و باید کمک به کشورهای فقیر برای مقابله. “آمریکا برای بیش از یک قرن spewed آلودگی کربن تولید گازهای گلخانه ای به اتمسفر به منظور به دست آوردن اقتصادی در جهان است,” او گفت: Vox. “ما باید یک outsized تعهد برای کمک به کمتر صنعتی سازمان ملل دیدار با اهداف خود را در حالی که بهبود کیفیت زندگی است.” در همان زمان ساندرز می خواهد برای پایان دادن به خارج از کشور تامین مالی از سوخت های فسیلی زیرساخت از طریق نهادهایی مانند بانک صادرات و واردات.

او همچنین می خواهد به استفاده از تجارت به عنوان یک اهرم برای رانندگی بین المللی اقدام آب و هوا. در نیوهمپشایر بحث ساندرز گفت: او رای دادند در برابر USMCA موافقتنامه تجارت آزاد بین ایالات متحده و مکزیک و کانادا به دلیل آن اشاره نمی کند تغییر آب و هوا در همه.

ارتش آمریکا نیز بزرگترین گلخانه ای گاز ساطع نهاد در جهان است. ساندرز می خواهد به “سرب سیاره در عمده فروشی و تغییر به دور از نظامی گری” با توجه به سبز آمریکا طرح کاهش هزینه در چیزهایی مانند داشتن نیروی دریایی در حفاظت از نفت مسیرهای حمل و نقل.

اما از آن باقی مانده فوق العاده دشوار است برای هماهنگی اقدامات جهانی در تغییر آب و هوا و بسیاری دیگر از رهبران جهان تلاش کرده اند را در مورد ملموس توافق با وجود سال ها تلاش. آینده ساندرز دولت به احتمال زیاد به صرف مقدار زیادی از تلاش های دیپلماتیک برای رهبری جهان در آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>