56 فلوریدا بیمارستان hit 100% ICU ظرفیت DeSantis دفاع امتناع از انتشار کوروناویروس داده

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز سه شنبه در دفاع از دولت امتناع از انتشار کوروناویروس بستری اطلاعات به عنوان ده ها تن از بیمارستان در کشور گزارش شده که آنها در حال اجرا از فضا در واحد مراقبت های ویژه در میان چشمگیری افزایش عفونت.

حداقل 56 فلوریدا بیمارستان در 25 شهرستانهای مختلف باید hit 100% ICU ظرفیت با توجه به کلی بیمارستان اطلاعات منتشر شده توسط دولت است. یکی دیگر از 35 تنها 10 درصد یا کمتر از ظرفیت باقی مانده است. در همه دولت فقط 962 از مجموع 5,023 تخت ICU در دسترس است به عنوان عفونت در ادامه به افزایش است. یک کارشناس گفت: تماس با ردیابی تبدیل شده است غیر ممکن است زیرا در اینجا بسیاری از عفونت در حال حاضر در جنوب فلوریدا.

تبلیغات:

آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان (ahca صحبت) منتشر شد اطلاعات کلی بستری شدن در بیمارستان در دولت اما نه اطلاعات مربوط به طور خاص به کروناویروس بستری شدن در بیمارستان به عنوان وعده داده شده توسط DeSantis.

DeSantis یک جمهوری خواه در دفاع از امتناع از انتشار داده ها به عنوان او کبابی با خبرنگاران در روز سه شنبه در کنفرانس خبری.

“تمام داده ها است که می رود به این است که همه در دسترس” DeSantis ادعا کرد.

تبلیغات:

“من گسترده از داده ها که فرماندار” یک خبرنگار ضرب گلوله کشته است. “آن در دسترس نیست.”

“بدیهی است که نه همه چیز ارائه شده در این گزارش اما فقط یک مقدار باور نکردنی از اطلاعات در دسترس است” فرماندار اصرار امتناع از پاسخ به پرسش.

او ادعا کرد که دولت در حال حاضر منتشر شد مقدار زیادی از داده ها را حتی به عنوان فلوریدا باقی می ماند دورافتاده در امتناع از انتشار داده ها در coronavirus بستری شدن در بیمارستان.

تبلیغات:

“آنها بسیار داده های خام وجود دارد,” او گفت:. “این واقعا باور نکردنی است . . . مردم فراموش نمودار و نمودار و همه چیز. که همه در دسترس است به صورت مردمی و آنها قادر به انجام آن است.”

دولت ایالت خوزه خاویر رودریگز یک دموکرات ادعا کرد که اطلاعات منتشر شد به دلیل آن ممکن است مطابقت داده و در حال حاضر گزارش شده توسط دولت است.

تبلیغات:

“این بازی با سوابق عمومی است. آنها نمی خواهد آن را رها مگر فشار افکار عمومی و یا طرح دعوی در دادگاه واصل شده است. این خشم گفت:” میامی هرالد. “من گمان می کنم که یکی از نگرانی ها این است که ما در حال رفتن به دیدن یک واگرایی در اعداد است. این چیزی است که من فکر می کنم.”

داده های گزارش شده توسط فلوریدا غیر قابل اعتماد است و پرسش های بسیاری در استدلال Rebekah جونز ساخته شده است که فلوریدا coronavirus داده داشبورد قبل از او مدعی اخراج برای امتناع از دستکاری داده ها. DeSantis را رد کرده است او اتهامات.

“بسیاری از [وزارت بهداشت را] داده های مورد مطابقت ندارد ahca صحبت داده و ahca صحبت داده . . . اشخاص ثالث در حال انتشار مطابقت ندارد اطلاعات منتشر ahca صحبت خود را” جونز نوشت: در یک op-ed در فلوریدا امروز. او اضافه کرد که دولت نیز حاضر به انتشار هر گونه اطلاعات در مورد آزمایش و موارد در زندان ها و زندان های اطلاعات دموگرافيک که در حال آزمایش است, محلی, مرگ داده و هر گونه تماس با ردیابی اطلاعات.

تبلیغات:

DeSantis bizarrely ادعا کرد روز دوشنبه که شیوع این بیماری در کشور بود “تثبیت شده است.” یک روز بعد دولت گزارش “رکورد 16.27 درصد از تمام coronavirus آزمون آینده مثبت است . . . بیش از دو ملی هفت روز میانگین متحرک,” سی ان ان گزارش شده است.

“قطعا همه نشانه هستند و همه چیز در حال گرفتن بهتر است. آنها در حال گرفتن ثابت” پالم بیچ شهرستان رئیس آتش نشانی رجینالد دورن گفت: شهرستان کمیسیون روز سه شنبه. “آنها در حال بدتر شدن است.”

“این در حال گسترش است به سرعت در سراسر فلوریدا و این ویروس است که می تواند در اطراف برای زمان بسیار طولانی” پالم بیچ شهرستان سلامت رئیس دکتر آلینا آلونسو اضافه شده است.

تبلیغات:

فلوریدا است که به دور از تنهایی در دیدن آن بیمارستان را پر کنید تا پس از ایالات متحده آمریکا روز سه شنبه آمار یک رکورد جدید 60000 موارد تایید شده.

آریزونا بیمارستان گزارش شده است که آنها تا به حال فقط 10% ICU ظرفیت باقی مانده و یا تقریبا 167 تخت. بیمارستان در تگزاس که در آن تعدادی از coronavirus بستری شدن در بیمارستان دو برابر شده است بیش از فقط دو هفته گذشته در حال نزدیک شدن به حداکثر ظرفیت در Austin, هیوستون و سن آنتونیو.

“من در تلاش بود به جنجال آفرینی. من پزشک اورژانس. ما prepped برای این . . . اما ما نمی توانیم فقط ساخت تخت یک شبه. ما نمی توانیم فقط استخدام کارکنان یک شبه” دکتر مرتضی Akhter یک پزشک اورژانس در دانشگاه آریزونا با سی ان ان گفت. “تعداد ما تنها در حال افزایش است. آن را تنها به بدتر و ترسناک بخشی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>