6 بالا 2020 دموکرات نذر برای معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مین در سیاست

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سست محدودیت در استفاده از مین های زمینی توسط ارتش ایالات متحده در مناطق درگیری معکوس اوباما-دوران سیاست. بالا 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری اگر چه تعهد به عقب برگشت.

در چهار اظهارات به بورسی و یک صدای جیر جیر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور. برنی ساندرز (I-VT) دیابت الیزابت وارن (D-MA) میلیاردر تام Steyer, دیابت ctq (D-MN) و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ همه می گویند که آنها خواهد قراضه تهمت سیاست و بازگشت به اوباما, یکی, که ممنوع خرید مین و استفاده از آنها در خارج از شبه جزیره کره. اوباما تیم تصمیم به ادامه استقرار در کره به خنثی کردن پتانسیل تهاجم از پیونگ یانگ.

اولین بیانیه آمد از وارن که در روز شنبه در پاسخ به داستان من در توییتر اعلام موقعیت خود را بر روی مین در موضوع است.

دو روز بعد ساندرز کمپین من فرستاده بیانیه ای بر روی خود مین در موضع.

“مغلوب ساختن پیشی جستن مین در سیاست برگشت بربری تضعیف امریکا اخلاقی رهبری است و کاملا به سادگی به سادگی به مجتمع نظامی صنعتی” بیانیه می خواند. آن را ادامه می دهد:

خود ما نیروهای مسلح بر این باورند این سلاح ها بی فایده هستند در میدان جنگ مدرن و بدانید که قربانیان اصلی مین های زمینی هستند غیر نظامیان بی گناه. یک ساندرز دولت را برقراری ممنوعیت تولید و استفاده در خارج از شبه جزیره کره و همچنین کار برای رسیدن به یک شمالی-کره جنوبی توافقنامه صلح که در نهایت نتیجه را در خارج از شبه جزیره کره به عنوان به خوبی.

تقریبا چهار ساعت بعد بایدن وزن در نیز هست. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت واژگونی سال در نظر گرفته تصمیم گیری های دموکراتیک و جمهوری خواه رئیس جمهور برای محدود کردن استفاده از مین های زمینی است دیگر بی پروا عمل توسط یک رئیس جمهور بیمار-مناسب برای خدمت به عنوان فرمانده کل قوا گفت: در یک ایمیل از مبارزات انتخاباتی خود را. “آن را بیشتر شهروندان در خطر زخمی های انفجار معادن و غیر ضروری است از یک نظامی چشم انداز. به عنوان رئیس جمهور من را بی درنگ عقب این عمیقا غلط تصمیم گیری است.”

روز سه شنبه بعد از ظهر Steyer ارشد دبیر مطبوعاتی بنیامین Gerdes من فرستاده شدهاند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را بی رحمانه و بی پروا تصمیم به عقب مین در سیاست بیشتر ثابت می کند که او را نالایق به عنوان فرمانده ارشد” Gerdes گفت. “هر روز کسی در سراسر جهان از دست می دهد یک اندام یا یک زندگی توسط پله در یکی از بیش از 100 میلیون مین های زمینی. به عنوان رئیس جمهور تام بلافاصله دوباره سیاست دولت اوباما ممنوعیت مین های زمینی تولید و کار را به سمت صلح پایدار در شبه جزیره کره.”

سپس در چهارشنبه Klobuchar انتخاباتی روشن موضع خود. “سناتور Klobuchar معتقد است ضد-پرسنل مین مطرح ضروری خطر به شهروندان و پیشرفت نیست و ما منافع استراتژیک” یک سخنگوی کمپین گفت. “به عنوان رئیس جمهور او را بلافاصله دوباره به سیاست دولت اوباما در استفاده از مین های زمینی و همچنان به حمایت از تلاش های انسان دوستانه در سراسر جهان به پاک کردن مین و کمک به کسانی که مجروح شده اند و توسط آنها است.”

و در روز پنج شنبه شب بلومبرگ انتخاباتی به من یک پاسخ ساده: “ما خواهد معکوس به اوباما-دوران سیاست.”

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و کارآفرین اندرو یانگ نیست و در عین حال در پاسخ به درخواست من برای نظر.

اما به نظر می رسد بسیار روشن است که اگر یک دموکرات شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر خود مین در سیاست است که به خوبی به عنوان مرده. بدون نیاز به کنگره و رئیس جمهور بعدی می تواند بازگشت به دولت اوباما مبنی بر این موضوع است.

هنوز هم وجود دارد یک سوال اینکه آیا یک دولت دموکراتیک را بیشتر از هر رئیس جمهور قبل و در واقع ممنوعیت استفاده از مین های زمینی به طور کامل.

مین های زمینی هستند به خصوص مخوف سلاح. اگر یک فرد باعث تاخیر توسط پله در آن زنده می ماند و این صدمات شدید به طور معمول نیاز به قطع اندام یا چند عملیات. کمیته بین المللی صلیب سرخ گزارش می دهد که “جنگ جراحان در نظر بگیرید و آنها را در میان بدترین صدمات آنها به درمان.”

این مین از مین مانیتور یک گروه ناظر می گوید که وجود داشته اند حدود 130,000 تلفات ناشی از مین های زمینی بین سال 1999 تا سال 2018 اکثریت شده اند که غیرنظامیان است.

که تا حدودی به همین دلیل بیش از 160 کشور امضا کرده اند در سال 1997 معدن ممنوعیت پیمان که منع استفاده از انباشت تولید و انتقال از ضد پرسنل مین های زمینی. ما اما هرگز آن را امضا کردند.

تا کنون هیچ حزب دموکرات متعهد به تلاش آمریکا برای ملحق شدن به این پیمان است. که ممکن است باید با نیاز به کنگره برای تصویب آن خواهد بود دشوار منظور امروز در واشنگتن است.

“من فکر نمی کنم که هر کسی تحت هر توهمی است که دموکرات ها می تواند 67 رای در امروز سنا” راب Berschinski که مشغول به کار در دفتر حقوق بشر از اوباما در شورای امنیت ملی به من گفت. اما “رئیس جمهور همیشه می تواند اعلام کند که ما سیاست های دولت است و با رعایت اتاوا حتی بدون تصویب” او ادامه داد: با استفاده از نام رسمی برای این پیمان بر اساس آن منعقد شد.

به عبارت دیگر رئیس جمهور بعدی می تواند اساسا باید ما به دنبال این پیمان را جهت به طور کامل با یک تلنگر از قلم. اما متوقف نشده طرفداران مانند دیده بان حقوق بشر مری ورهم از درخواست ما هنوز ملحق شدن به این پیمان است.

“آینده ما رهبران باید معکوس این رتروگراد سیاست آمریکا در ونزوئلا و مراحل را به اطمینان حاصل شود که ایالات متحده در نهایت accedes به معدن ممنوعیت پیمان” او به من گفت. “خواستههای ما برای ممنوعیت مین های زمینی برود هرگز تا زمانی که آن را در واقع می کند ،

این امکان وجود دارد هر چند که هیچ نامزد حزب دموکرات می خواهد به ارتکاب به یک تقریبا قطعی قانونی شکست در دولت آینده (هر چند که به نظر نمی رسد به ذهن زمانی که وعده ماه در مراقبت های بهداشتی). اما عدم ارتکاب به ملحق شدن به این پیمان هنوز هم یک سیگنال را می فرستد که ما ممکن است هرگز وعده به متوقف کردن استفاده از مین های زمینی در جنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی