6 برندگان و 5 بازنده از سال 2020 اسکار

2020 اسکار به پایان رسید در یک پیروز باشید با انگل تبدیل شدن به اولین غیر انگلیسی زبان فیلم را به خانه جایزه برای بهترین تصویر. تاریخ ساخت لحظه احساس به عنوان اگر Academy of Motion Picture Arts and Sciences ممکن است در حال حرکت به جلو از آن اغلب hidebound سنت البته فوق العاده fitfully. (این هنوز یک سال که تنوع مورد بحث بود بیش از آن بود که در واقع نمایش داده می شود مبادا ما را فراموش کرده ام.)

اما انگل‘s بی سابقه برنده شدن نیز خاموش نشان می دهد که عجیب و غریب بود و unfocused حد اغلب با یک زمان طولانی در حال اجرا است که تنها اضافه شده به تشدید. بله بسیاری از برندگان بودند سرد و انگل‘s بهترین عکس برنده شدن عطف به ماسبق به کل یک شب درجه اهمیت تاریخی است. اما در حال حاضر آن را خشک و کسل کننده و کسل کننده به تماشای.

به طوری که برندگان این مراسم فراتر از انگل? و چه کسی بازنده — فراتر از Netflix بکشد که پرتاب تن از پول پس از آنچه به پایان رسید تا دو اسکار برنده است ؟ خوب Vox فرهنگ تیم مورد تجزیه و تحلیل جوایز و آمد را با این شش برندگان و پنج بازنده از 92 مراسم اهدای جوایز اسکار با شروع بزرگترین برنده تمام آنها را …

انگل رفت به شب با شش نامزد و به پایان رسید تا برنده چهار عمده جوایز: بهترین فیلمنامه اصلی, بهترین کارگردان, بین المللی فیلم, و بزرگترین جایزه شب, بهترین تصویر. همچنین این تاریخ ساخته شدن اولین فیلم کره جنوبی به پیروزی بهترین بین المللی فیلم سینمایی دسته (که قبلا شناخته شده به عنوان بهترین فیلم زبان خارجی) و برای اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین تصویر. شکوه خاموش شب بود دیدن انگل‘s فروتن و بسیار بخشنده مدیر و co-writer Bong Joon-ho با تشکر از بازیگران خود را به هواداران و هموطنان خود را نامزد در هر فرصت. —الکس آباد-سانتوس

Netflix بر اساس برخی برآوردها صرف بیش از 100 میلیون دلار در آن سال 2020 اسکار مبارزات. اگر پرچم در حال اهتزاز رد که شماره آن را روشن بود که این شرکت — که در پیوست Motion Picture Association of America قبل از 2019 اسکار تحکیم موقعیت خود به عنوان یکی از هالیوود بزرگترین بازیکنان — ریختن منابع به آن جوایز تخته سنگ. سال گذشته این شرکت به اثبات آن می تواند یک hitter وظیفه سنگین در جوایز با رم سه جایزه از آن 10 نامزد.

اما در این سال Netflix بکشد می خواست بیشتر و منتشر سنگین استخر ممکن است جوایز مدعی است. به طور معمول, استودیو را پشت یک فیلم در جوایز کمپین به میزان 5 میلیون دلار به 20 میلیون دلار است. خودی صنعت برآورد شده است که Netflix بکشد صرف حداقل 20 میلیون دلار برای هر شخص در آن دو تا از بزرگترین رقیب: مارتین اسکورسیزی The Irishman و Noah Baumbach را ازدواج داستان. Netflix نیز دستگیر نامزد برای کلاوس, I Lost My Body, آمریکا کارخانهو دو پاپ.

اما آن را تنها در زمان خانه دو اسکار برای مستند آمریکایی کارخانهو یکی برای لورا درن در ازدواج داستانبود که به عنوان یک قفل به برنده بازیگر نقش مکمل زن دسته از شروع فصل جوایز. The Irishman شد و بسته کردن (حتی اگر انگل مدیر Bong Joon-ho به طولانی shoutout به اسکورسیزی در بهترین مدیر گفتار و در نتیجه تشویق ایستاده برای اسکورسیزی).

وجود دارد احتمالا چند دلیل Netflix بکشد نمی تواند غلبه بر اسکار مانع این سال با وجود عظیم آن صرف. یکی بود به سادگی غیر منتظره ای خوب تخته سنگ از فیلم های نامزد در آن رقابت در بسیاری از مقوله های. از سوی دیگر احتمال طولانی ضد Netflix تعصب از اعضای آکادمی که Netflix را به تلاش برای اخلال در صنعت فیلمسازی به عنوان مضر به artform و کسب و کار فیلم.

هنوز Netflix بکشد به نظر می رسد خم در برنده شدن جوایز بزرگ در آینده از جمله گریزان بهترین عکس برنده می کنیم و با شنیدن از آن در آینده جوایز فصل است. —Alissa Wilkinson

بدون میزبان اسکار باز با استیو مارتین و کریس راک گرفتن کمر و ارائه باز مونولوگ از انواع. در حالی که بسیاری از جوک ها حول مارتین سن و او را نمی دانستند هر یک از 2020 اسکار نامزد اواز یا موسیقی دو نفری را کباب آکادمی برای هر نامزدی زنان مدیران و عدم nonwhite بازیگران شناخته شده در این اقدام دسته.

بعد در شب سه نفر از Brie Larson, Gal Gadot and Sigourney Weaver, ارائه جایزه برای بهترین نمره اصلی اما قبل از آن با سخنرانی در مورد چقدر مهم است به رسمیت شناختن قوی زنان در زندگی ما و در جهان ما.

“ما فقط می خواهم به ایستادگی در اینجا با هم می گویند و همه زنان ابرقهرمانان” ویور گفت: — با سر اشاره کردن به اینکه چگونه او لارسون و Gadot همه بازی قهرمانان و قهرمانان عمل روی صفحه.

اسکار همچنین راننده سرشونو تکون دادن به سمت فراگیر با آوردن بازیگران بین المللی که ابراز السا در ترجمه های بین المللی یخ زده 2 به خواندن “به ناشناخته” با زبان خودشان. این احساس مانند آکادمی آیا تشخیص آن نقاط کور در نمایندگی و در حالی که شب بود و پر از حرکات مثبت این لحظات ادراک نمی خواهد واقعا خیلی اگر اسکار را بهبود نمی بخشد به طوری که این جوک ها و لحظات مسخرگی خود نمی باید وجود داشته باشد. —AAS

آن را عجیب و غریب به یاد داشته باشید در حال حاضر بعد از ما همه ما جوک در مورد چگونه گربه است یک توهم تب رویا و سورئال ترین همهجانبه هنر و تجربه تا کنون ساخته شده و چگونه وجود دارد یک صحنه در گربه ها که در آن Rebel Wilson unzips گربه خود را با توجه به فاش کردن یک کوچکتر cat کت و شلوار زیر و سپس می رود به رقص با هیولا بشر/سوسک, موجودات (که یکی از آخرین این یک شوخی نیست این فقط یک خلاصه ای از یک صحنه در گربه ها) — اما گربه ها و بازیگران آن از ستاره ها را یک بار اسکار امیدوار است. آن را به حال برای نظر خود را در صفحه جهانی وب سایت ها و همه چیز.

همه چیز کاملا کار کردن برای گربه ها به هر کسی که ممکن است باید امیدوار بود. این فیلم تنها لحظه ای از واردات در سال 2020 اسکار آمد که شرم رو Rebel Wilson and James Corden, زمان مرحله کامل گربه لباس شاهانه یا فاخر برای ارائه یک داستان احتیاطی در اهمیت خوب جلوه های بصری.

احتمالا ضعیف CGI هنرمندان در پشت گربه قدردانی نمی کند که یکی از. اما این یک بازی شیر یا خط به بالا به عنوان که آیا Guillaume Rocheron, گرگ ساقی و دومینیک Tuohy — که برنده جایزه جلوه های بصری اسکار برای 1917 — احساس آن را بر روی پا و لحظه ای خود را. شما چه فکر می کنید ؟ —کنستانس Grady

2020 بهترین عکس نامزد بودند تحت سلطه شرکت های غول پیکر. Netflix منتشر شد The Irishman و ازدواج داستان. دیزنی منتشر شد Jojo خرگوش و فورد v فراری از طریق های مختلف آن شرکت های تابعه. (Jojo خرگوش منتشر شد از طریق Searchlight Pictures, یک بوتیک با برچسب قابل توجهی به درجه ای از استقلال اما هنوز هم یکی متعلق به دیزنی است.) زنان کمی و Once Upon a Time in Hollywood آمد از سونی. در سال 1917 آمد از جهانی است. Joker آمد از Warner Bros.

پس از هشت نفر از نه بهترین تصویر مدعی شدند توزیع شده توسط هر یک از شش استودیو یا یک تکه تازه بدوران رسیده به نام Netflix بکشد. که است که می گویند: پس از بسیاری از 2010s’ اسکار روایت های تحت سلطه بود کوچکتر توزیع کنندگان 2020 اسکار به نظر می رسید مانند یک به روز از استودیوهای بزرگ حاکم بر همه چیز است.

اما پس از آن کوچکترین توزیع کننده در مسابقه نئون (که وابسته به Alamo Drafthouse تئاتر زنجیره ای) — برنده بزرگترین جایزه از همه با انگلکه همچنین برداشت اضافی جوایز به برنده چهار و در مجموع برای هر فیلم از شب. به هر درجه اسکار به رهبری برای یک آینده که در آن می گویند Netflix بکشد در مقابل دیزنی در مقابل جهانی در مقابل برادران وارنر (فوق العاده سناریو به احتمال زیاد در چند سال آینده) که در آینده نمی رسید در سال 2020 است.

بیشتر چه, نئون موفق به متوقف کردن مبارزات انتخاباتی که در آن انگل ایستاده بود به عنوان underdog نامزد به طور کلی هر کس دوست داشت تمام فصل طولانی است. حتی اگر آن را هر رای دهندگان فیلم های مورد علاقه از سال آن را اغلب فرود آمد خود را سه — یک موقعیت قدرتمند برای نگه داشتن در یک رای گیری ترجیحی مسابقه که در آن حاشیه ای مدعی سقوط توسط ایستگاه فرعی با هر تعداد.

هر استراتژی نئون راهی را بعید کره جنوبی, هیجان انگیز در مورد تضاد طبقاتی بهترین عکس برنده در یک سال و زمانی که آن را احساس مانند یک غول شرکت خواهد والس به بالا جایزه بدون مشکل. شمارش یک تا توسری خور. —امیلی VanDerWerff

به عنوان ما به زیر این hostless اسکار تلاش کمی برای پیدا کردن صدای خود را. اما مایا رودلف و کریستن Wiig که ارائه جوایز برای طراحی و تولید و طراحی صحنه و لباس ارائه شده ما همه شخصیت و جهت این بی توجه مراسم مورد نیاز برای فقط چند دقیقه با ارزش.

“هستند بسیاری از مدیران اینجا امشب” Wiig شروع با دانستن پوزخند و با که در ذهن او و رودلف نشان داد برای بقیه از ما است که آنها نبودند فقط روی صحنه به در حال حاضر. آنها وجود دارد به استماع.

Wiig و رودلف می تواند تمام آن را! آنها می تواند گریه! آنها می تواند در خشم فریاد! آنها می تواند آواز بخواند! و در نشان دادن خاموش است که آخرین دستاورد آنها به ما شاید شب بزرگترین هدیه از همه: واقعا جاودانه واکنش GIF در Billie Eilish مطلق befuddlement در آنچه اتفاق می افتد:

به دنبال به جلو به استفاده از این یکی برای سال آمده است. با تشکر از مایا و کریستن — و البته Billie. —CG

توسط بسیاری از نشانه 1917 — سام مندس جنگ جهانی اول درام به ظاهر در دو جداگانه طولانی طول می کشد — به نظر می رسید مانند شدیدا مورد علاقه رفتن به شب. آن را تا به حال برنده گلدن گلوب برای درام و همچنین به عنوان جوایز برتر از انجمن صنفی تولید کنندگان و مدیران انجمن.

به طور معمول این سه جایزه را با هم نشان می دهد بهترین عکس برنده برای آمدن به خصوص با عمده جعبه دفتر آمار به عنوان سال 1917 است معلوم می شود. اما در این سال نیست. به جای 1917 برنده سه اسکار اما تمام ویژگی های دسته بندی — صدا مخلوط کردن فیلمبرداری و جلوه های بصری.

آن را سخت به می گویند دقیقا به همین دلیل در سال 1917 به نظر می رسید به از دست دادن فقط به اندازه کافی به بخار اجازه می دهد انگل پیروزی. آن را هرگز تحمل برای مثال عمده واکنش فراتر از یک حس مبهم که آن ایده مرکزی بود کمی غلط انداز است. (بهترین تصویر برندگان غلبه کرده اند به مراتب بدتر است. فقط نگاه 2019 برنده کتاب سبز.)

آنچه احتمالا در زمان آن را در پایان یک حس مبهم که از آن صحبت می کرد به گذشته های دور — نه فقط به دلیل آن صحبت در مورد جنگ جهانی اول, اما به دلیل آن را احساس مانند یک رجعت به همه آرام در جبهه غرببه معنای واقعی کلمه سوم بهترین عکس برنده تا کنون (و فوق العاده فیلم). انگلاگر هیچ چیز دیگری در مورد حق در حال حاضر حدود یک جهان که در آن سرمایه داری و نابرابری درآمد به نظر می رسد به خفه کردن هر چیزی در این زندگی. و که به اندازه کافی به فشار آن را به نفع خود. —EV

Eminem برنده سال 2003 جایزه اسکار بهترین ترانه برای آهنگ خود را “از دست دادن خودتان” از 8 Mile. اما در هر صورت از آنجا که او یک حرفه ای وقفه که در آن سال (او همچنین قلم 2003 جایزه گرمی) و یا به این دلیل که اسکار شد “گزارش عصبی” در مورد او انجام این آهنگ و لغزش در ناسزا Eminem حضور نداشتند. و در نتیجه او هرگز به انجام.

یکشنبه شب او در نهایت خود را لحظه اسکار — 17 سال پس از پیروزی خود را — با یک جامد البته bizarrely ارائه عملکرد است که به دنبال یک آب و تاب مونتاژ برنده جایزه اسکار آهنگ ها در طول تاریخ هالیوود. مخاطبان در دالبی تئاتر خنده دار ترکیب گیج و کرات — واکنش GIFs فراوانند اما امینم رفت با تشویق ایستاده نگاه حیرت زده کرد. بهتر است هرگز اجازه دهید آن را بروید مارشال. —آجا Romano

92nd Annual Academy Awards - Show
کریس راک و استیو مارتین تبدیل شده تا به برخی از جوک — اما آنها نه میزبان.
کوین زمستان/گتی ایماژ

تجمع به 2020 اسکار درگیر حدس و گمان در مورد جوایز’ تصمیم به رفتن hostless برای سال دوم در یک ردیف. سال گذشته مراسم که فشرده بدون میزبان اصلی پس از انتخاب کوین هارت پا کردن بدون دردسر رفت. اما همچنان مشخص نیست که آیا در این سال مراسم خواهد بود شروع جدید طبیعی است.

چقدر می تواند به یک میزبان واقعا اضافه کنید, شما ممکن است بپرسید? مقدار زیادی از آن معلوم است. در این سال مراسم تولید تصمیم به تعویض کردن یک میزبان برای یک ظاهر بی پایان وقت گیر مناجات مجریان — حدود نیمی از آنها فقط وجود دارد در حال حاضر به … دیگر مجریان.

یکی از مجریان حتی نام آن را. “زمان است که از ذات به همین دلیل است که من در اینجا به معرفی خودم قبل از معرفی شخص دیگری خواهد شد که به نوبه خود در معرفی شخص دیگری” پکتیا میباشد 1917 ستاره جورج مک کی فقط به عنوان نمایش آغاز شده و به بیش از آن برنامه ریزی شده سه ساعت زمان اجرا (جوایز در نهایت فرار حدود 30 دقیقه).

احتمالا این نمایش با شکوه بود حداقل تا حدودی در مورد نمایشگاه صنعت تنوع و شمول در یک سال که در آن — با وجود انگل‘s تاریخ ساخت چهار برنده — نامزد لیست نیست واقعا منعکس کننده مقدار تنوع و یا ورود. اما واقعی اثر عجیب بود پف کرده, بی ربط, unfocused رژه مردم معرفی هر یک از دیگر به مدت سه ساعت و نیم ، نمی Cats دریافت panned و دقیقا به همین دلیل? —علیرضا

در 10 اسکار مراسم تجلیل از فیلم های ساخته شده در 2010s — کسانی که از سال 2011 تا 2020 — تنها یک کارگردان آمریکایی برنده جایزه بهترین کارگردان: Damien Chazelle برای La La Land در سال 2017. دیگر نه کارگردانی جوایز از دهه رفته اند به یک مدیر (تام هوپر برای سخنرانی پادشاه) یک کارگردان فرانسوی (Michel Hazanavicius برای هنرمند) یک تایوانی مدیر (آنگ لی برای زندگی Pi) سه مکزیک مدیران (Alfonso Cuarón برای جاذبه و رم; Alejandro G. Iñárritu برای Birdman and The Revenant; Guillermo del Toro برای شکل آب), و در حال حاضر یک کره ای مدیر (بونگ جون-هو برای انگل).

آن را در دهه اول که در آن است که تا کنون اتفاق افتاده است و نشان میدهد چقدر غالب مدیران از سراسر جهان تبدیل شده اند در قرن 21 سینما. چه کسی می داند که چه اتفاقی ممکن است در 2020s? —EV

مطمئن شوید که آن را از دست داد 10 اسکار (مارتین اسکورسیزی فیلم دوم به این مشکوک تمایز پس از سال 2003 را دار و دستههای نیویورک انجام همان). اما واقعا چه نیش است که این Irishman تنها یکی از نه بهترین عکس نامزد به برنده یک جایزه اسکار. واقعا آکادمی ؟ شما نمی توانست آن را پرتاب تصادفی تولید طراحی نفع خود و یا چیزی ؟ خب. مارتی احتمالا خواب خوب داشتن به کارگردانی چندین شاهکارهای سینمایی. او هنوز هم ممکن است دوست دارند یکی دیگر از اسکار ، —EV

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی