“60 دقیقه” مصاحبه با خلاف کاران می فرستد تهمت پرواز به یک جا از خشم

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت در گسترده Twitterstorm یکشنبه شب خواستار whistleblower قوانین تغییر پس از یک whistleblower شکایت ثبت شده توسط دکتر ریک روشن است. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص گفته سناتور. سوزان کالینز (R-من) که او نیاز به نگاه به آن است.

تبلیغات:

کالینز است که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر در یکی از ونرخ مسابقات حرفه ای خود را در یک دولت است که نرخ رئیس جمهور تصویب بسیار کم است.

در مصاحبه با CBS نورا o’donnell دکتر روشن تصریح کرد: بسیاری از آنچه او در شهادت خود در کنگره گفت که او در تلاش برای هشدار دادن به کاخ سفید است که بدون مواد مخدر می تواند ترویج شود تا آنها تست شده و ثابت شده است به کار بر روی coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن شدند که هیدروکسی کلروکین تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان دارو برای کمک به درمان این ویروس. اما بعدها معلوم شد به علت نامنظم بودن ضربان قلب و سایر مشکلات قلبی در بیماران است. به همین دلیل است که پزشکان توصیه می شود تنها با استفاده از آن در حالی که تحت نظارت نزدیک در یک بیمارستان است.

تبلیغات:

هنوز هم تهمت و فاکس نیوز در ادامه به فشار مواد مخدر است.

دکتر روشن نیز گفت o’donnell که او و دیگران بودند صدایی زنگ خطر در اوایل COVID-19 بحران تنها به نادیده گرفته می شود.

سازمان دیده بان مصاحبه با دکتر روشن در زیر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>