7 coronavirus تمیز کردن سوالات پاسخ داده شده توسط یک متخصص

شما بدون شک سوالی در مورد تمیز کردن و ضد عفونی برای جلوگیری و شامل coronavirus — وجود دارد بسیار اشتباه و غلط و دروغ رفتن در اطراف و مرتب سازی از طریق مشاوره می تواند طاقت فرسا. من می تواند کمک کند.

برای اولین بار در اینجا توصیه های کلی من به پیشنهاد: نگه داشتن آن ساده و سخت کوش. شستن دست های خود را اغلب تمیز و ضد عفونی بالا لمسی مناطق روزانه و آگاهی از اطلاعات و اخبار منابع.

این منابع که به من اعتماد و به شما مراجعه کنید به: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و سازمان بهداشت جهانی (WHO) در بهترین و قابل اطمینان ترین منبع اطلاعات در مورد همه مسائل مربوط به کروناویروس از جمله تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های. به تفسیر این گاهی اوقات گیج کننده احكام نگاه به مصرف کننده گزارش Wirecutter عمده روزنامه ها مانند لس آنجلس تایمز, نیویورک تایمز و واشنگتن پست و البته Vox. علاوه بر این ایالات متحده کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده (USCPSC) حفظ یک پر جنب و جوش و فعال حساب توییتر با اطلاعات در مورد امن و استفاده صحیح از انواع محصولات از جمله عوامل تمیز کردن.

هدایت و روشنی از مشاوره شما را در Facebook و یا دریافت از طریق پیام متنی یا ایمیل از سایت های که ارائه زندگی “هک” — این نکات می تواند طیف وسیعی از بی اثر و بی فایده به طور بالقوه کشنده است.

در زمانی که مردم در حال مصرف با تمیز کردن و بهداشت و میکروب ها در راه است که برای بسیاری از, شده است وجود دارد مقدار زیادی از سردرگمی که در اطراف تمیز کردن محصولات برای استفاده و برای چه. Vox کارکنان با هم قرار داده برخی از سوالات آنها و از من خواست به آنها پاسخ دهد.

در این روز از افزایش سطح مایع به علاوه کمبود محصولات تمیز کردن آن برای من رخ می دهد به تعجب در مورد کراس استفاده می کند. شما می توانید دستان خود را با صابون ظرف? می تواند شما را ضد عفونی کردن مواد غذایی کارت با تمیز کردن کاشی اسپری?

این است که بسیار “بله و نه” پاسخ متاسفانه. یکی از دلایلی که کارشناسان به طور معمول هدایت مردم به دور از کراس استفاده از محصولات تمیز کردن است که اغلب انجام این کار به ترتیب صعودی از جدیت می تواند بی اثر و بی فایده می تواند آسیب به چیزی که شما در حال تلاش برای حذف و یا می تواند به سلامت و یا حتی شما را بکشند. یکی دیگر از عوارض استفاده از محصولات تمیز کردن برای غیر اهداف در نظر گرفته شده است که می توانید آن را تشویق طرز فکر از مخلوط کردن محصولات و همچنین می تواند خطرناک به نقطه که کشنده است. این جنجال آفرینی یا: استفاده نادرست از محصولات تمیز کردن — به خصوص آنهایی که حاوی سفید کننده الکل یا آمونیاک — واقعا کشتن مردم است.

اما این بدیهی است که نه معمولی بار, بنابراین من می تواند ارائه برخی از کمک به افرادی که بدانم در مورد استفاده از چیزهایی مانند ظرف صابون برای شستن دست (خوب!) و یا کاشی تمیز کننده برای ضد عفونی پلاستیک (احتمالا خوب!):

وجود منابع اطلاعاتی به مشورت قبل از استفاده از یک محصول کامل متوقف کند اما به خصوص اگر شما با توجه به استفاده از آن برای غیر اظهار داشت: هدف:

  1. سازنده استفاده و دستورالعمل های ایمنی
  2. لیست مواد تشکیل دهنده
  3. این محصول برگه اطلاعات ایمنی (SDS)

استفاده و دستورالعمل های ایمنی همراه با مواد تشکیل دهنده را می توان در بسته بندی محصول. آن می تواند سخت به عنوان خوانده شده به دلیل چاپ کوچک. که همان اطلاعات نیز می تواند به صورت آنلاین توسط گوگل نام محصول به علاوه “مواد” “استفاده” و/یا “جهت” و یا با جستجو برای اطلاعات مربوط به محصول در SmartLabel. یک محصول SDS را می توان با گوگل نام محصول + SDS.

این SDS مفید است به خصوص به دلیل آن را فراهم می کند تمام اطلاعات شما احتمالا می تواند خواهید — مواد تشکیل دهنده, استفاده, خطرات و هشدارهای — در یک سند. در اینجا برای مثال از SDS برای Lysol اسپری ضد عفونی کننده است که می گذارد از کمک های اولیه و اقدامات خطر آتش سوزی هشدار حمل و نقل و ذخیره سازی و غیره. آن را بسیار مفید است! لطفا یاد بگیرید به عشق SDS. همچنین به یاد داشته باشید Lysol SDS از آنجا که ما در حال رفتن به دوباره به آن است.

برخی از تمیز کردن فرمان برای کمک به راهنمای شما:

  • اگر یک محصول حاوی آب ژاول (سدیم هیپوکلریت) شما باید با ترکیب آن با هر گونه مواد شیمیایی دیگر از آب است. شما همچنین باید آگاه باشید که آن می تواند باعث از دست دادن رنگ و بنابراین به طور کلی باید استفاده نمی شود بر روی پارچه است.
  • اگر یک محصول حاوی ایزوپروپیل الکل (ایزوپروپانول, معمولا به نام الکل) می توان آن را با خیال راحت استفاده می شود برای ضد عفونی کردن سطوح سخت است و به طور کلی امن بر روی پوست هر چند از آن می تواند باعث خشک شدن و سوزش. اما ایزوپروپیل الکل استفاده می شود باید با دقت آن را به عنوان قابل اشتعال است.
  • اگر یک محصول حاوی هیدروژن پراکسید باید آن را با سرکه مخلوط. ترکیبی ایجاد یک خورنده اسید است که می تواند به شدت تحریک کننده به پوست و سیستم تنفسی.

به طور کلی, اما, err در کنار احتیاط نمی استفاده از یک محصول اگر شما مطمئن نیستید آن را امن و جلوگیری از مخلوط کردن محصولات تمیز کردن و اگر شما می رویم به استفاده از یک محصول برای یک غیر تعیین شده با استفاده از نقطه و آزمون آن در یک منطقه کم رنگ برای تعیین اگر آن را باعث آسیب. که است که می گویند: نمی شیب گواهینامه رانندگی خود را در سفید کننده و سپس عمل همه را شگفت زده کرد زمانی که آن را قابل خواندن است.

من نیاز به تمیز کردن تلفن من نور سوئیچ ها و دستگیره های درب, اما من نمی توانم دریافت دستمال مرطوب الکل الکل در یک بطری, Clorox دستمال یا دستکش یکبار مصرف در حال حاضر ، چه کار کنم ؟

وجود دارد تعداد زیادی از محصولات تمیز کردن فراتر از ایزوپروپیل الکل و Clorox دستمال مرطوب* که هستند موثر در ضد عفونی برای SARS-CoV-2 رمان کروناویروس که باعث بیماری Covid-19 و آژانس حفاظت از محیط زیست است قابل مرتب شدن است و به راحتی قابل جستجو از لیست که شما می توانید با مراجعه به.

یک محصول به خوبی به ارزش صحبت کردن در مورد کلر سفید کننده — در ماده لیست آن را به نوبه خود به عنوان هیپوکلریت سدیم و شما باید متعهد است که به نام حافظه زیرا زمانی که شما آن را ببینید آن را به شما بگویم چهار چیز است:

  1. این محصول در سوال شامل سفید کننده و به عنوان یک ضد عفونی کننده در coronavirus.
  2. این محصول در سوال شامل سفید کننده و می تواند باعث کاهش رنگ بر روی پارچه است.
  3. این محصول در سوال شامل سفید کننده و می تواند باعث تحریک پوست و خواهد بود اگر مضر مصرف و یا بدست در چشم.
  4. این محصول در سوال شامل سفید کننده و در نتیجه مخلوط باید با هر گونه مواد شیمیایی دیگر از آب است.

سفید کننده خواهد بود یک انتخاب هوشمند برای بسیاری از مردم در حال حاضر به دلیل آن است که به طور گسترده ای در دسترس و ارزان و کمتر بی فایده از قبل مرطوب دستمال مرطوب. اما آن را بسیار (بسیار بسیار) مهم است به استفاده از سفید کننده با دقت و مسئولانه است.

در اینجا چیزی است که CDC می گوید در مورد استفاده از سفید کننده (تاکید معدن):

رقیق سفید کننده خانگی راه حل می تواند استفاده شود اگر مناسب برای سطح. دستورالعمل کارخانه سازنده برای نرم افزار و تهویه مناسب. بررسی برای اطمینان از محصول است که نه در گذشته تاریخ انقضا آن. هرگز از مخلوط سفید کننده خانگی با آمونیاک یا هر پاک کننده دیگر. منقضی نشده سفید کننده خانگی موثر خواهد بود در برابر coronaviruses هنگامی که به درستی رقیق شده.

CDC توصیه می کند تهیه یک محلول سفید کننده با مخلوط کردن 5 قاشق غذا خوری (یک سوم فنجان) آب ژاول در هر گالن از آب و یا کوچکتر دسته ای 4 قاشق چای خوری آب ژاول در هر لیتر آب است. در هنگام کار با محلول سفید کننده و پوشیدن دستکش خانگی برای محافظت از پوست و اطمینان حاصل شود که وجود تهویه مناسب است.

*توجه داشته باشید در Clorox دستمال مرطوب: آنها حاوی کلر سفید کننده. به دلیل نام تجاری Clorox بسیاری از مردم فرض کنیم که آنها bleach-بر اساس که آنها نمی — مواد تشکیل دهنده فعال هستند hexoxyethanol و ایزوپروپانول. همچنین اپل معکوس آن دستورالعمل های تمیز کردن برای اپل و در حال حاضر می گوید Clorox دستمال مرطوب و سایر محصولات مشابه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن گوشی های — این امر همچنین به دیگر تلفن های همراه. کلر سفید کننده نباید مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن صفحه نمایش تلفن; آن ممکن است مورد استفاده برای تمیز کردن پشت گوشی و/یا موارد هر چند رنگ از دست دادن ممکن است رخ دهد.

چه کار کنم در مورد کالاهای چرمی مانند کیف پول, کیف پول و تلفن مورد? احساس می کنم نباید dousing آنها را با الکل — من فقط نیاز به سوئیچ به سیلیکون موارد و خندق معمول من کیف پول/کیف/ ،

این یکی اغلب انجمن های مردم از, اما آن را می گوید دقیق داستان من به آن نیاز دارید به: چرم پنهان و متخلخل و باید به فکر مراقبت از آن را به همان شیوه شما برای مراقبت از خود و پنهان کردن از آن را فقط به پوست یک حیوان متفاوت است. دیدن ؟ آن را عجیب و غریب! اما … شما آن را دریافت کنید ،

این است که همه می گویند شما می توانید و خیلی باید تمیز کردن کالاهای چرمی با یک عامل موثر شناخته شده در coronavirus اما پس از آن شما باید مرطوب برای جلوگیری از خشک شدن و ترک خوردگی.

شما ممکن است کاملا خود را با استفاده از الکل یا Clorox دستمال مرطوب (که به یاد داشته باشید نه حاوی کلر سفید کننده) برای تمیز کردن کیف پول چرم یا کیف دستی اما پس از تمیز کردن درمان چرم به یک بیت از تهویه چرم.

در اینجا نحوه استفاده از آن: قرار دادن یک مقدار خیلی کوچک — نخود-اندازه و یا سکه به اندازه مقدار به دلیل کمی می رود راه طولانی در یک پارچه نرم مثل یک تی شرت یا یک جوراب. درخواست مطبوع به چرم کار آن را به پنهان کردن در یک حرکت دایره ای. تکرار اضافه کردن بیشتر مطبوع به پارچه به عنوان مورد نیاز و سپس با استفاده از حذف بخش از پارچه چرم گاومیش چرم خشک و دوباره مشغول به کار در یک حرکت دایره ای.

آیا من می توانم استفاده از حباب مخلوط به عنوان صابون? من یک تن از حباب مخلوط.

حباب مخلوط مسائل با استفاده از حباب wands و ماشین آلات — به طور کلی یک مخلوط از ظرف صابون گلیسیرین (و گاهی شربت ذرت و آب است. این مخلوط را به عنوان چسبناک به عنوان ساده ظرف صابون پس از ریختن آن به طور مستقیم بر روی یک اسفنج برای شستن یک لیوان قهوه احتمالا نمی تواند بهترین استفاده از آن. اما از آنجا که آن را اساسا از قبل رقیق ظرف صابون از آن استفاده می شود می تواند به عنوان یک جایگزین برای ظرف محلول صابون — استفاده از آن به خیس کردن گلدان و تابه از آن استفاده کنید به عنوان یک طبقه تصفیوی راه حل استفاده از آن برای شستشوی اتومبیل* و غیره.

اما گلیسیرین و/یا شربت ذرت است که به احتمال زیاد به ترک یک کمی مهم باقی مانده است که ممکن است در ایجاد یک ظاهر کسل کننده. بنابراین مگر اینکه شما واقعا از همه دیگر تمیز کردن وسایل من چوب با استفاده از حباب مخلوط برای آن هدف در نظر گرفته شده.

*نوار کناری در شستن اتومبیل: در حالی که ظرف صابون یک مشترک خودرو, راه حل, آن است که واقعا بسیار بهتر برای ماشین خود را به استفاده از خودرو صابون به عنوان ظرف صابون می توانید نوار یک ماشین را روشن کت. به یاد داشته باشید که ماشین شما بالا-مناطق — مانند دستگیره درب — که باید تمیز و ضد عفونی به طور منظم.

است صابون مایع بهتر از صابون نوار?

آنها هر دو خوب هستند! صابون مایع محبوب تر است این روزها اما شستن دست های خود را با نوار صابون است نه بیشتر یا کمتر موثر است. شستن دست مناسب روش مهم تر است از این نوع صابون استفاده می کنید — مایع فوم و نوار صابون همه موثر استفاده می شود که به مالش دادن دست به مدت 20 ثانیه.

مادر من حلال از من پرسید دیروز اگر آن را بی خطر است به Lysol خودش را زمانی که او می آید در درب. به نظر می رسد مانند یک خط خوب بین ایده خوب و محصول گرد.

این کار را انجام نمی. هیچ خط خوب — آن است که یک ایده بد است.

آیا اسپری Lysol در خودتان یا افراد دیگر. Lysol معنا نیست که به توان به عنوان یک ضد عفونی کننده برای پوست خطرناک است اگر استنشاق یا بلع و یا اگر آن را به تماس با چشم و پوست است. نمی Lysol خودتان.

من با خواندن این Wirecutter را قطعه در بسته و در واقع من احساس می کنم می خواهم برای ضد عفونی کردن مقوا. (این قضیه نتیجه گیری من قرار بود به من فکر می کنم.) آیا من Lysol این جعبه چیه ؟ آن را پاک کردن ؟ آنها می گویند مقوا واقعا نگه ویروس. اما آنچه در مورد براق مقوا ؟ پلاستیکی یا یک پاکت کیسه ای چیزی ؟

خوب, این است که سخت پیام به رله اما دوران سخت ، حق با شماست که شما رسم برعکس نتیجه گیری از این بسیار خوب Wirecutter مقاله در مورد دست زدن به بسته در طول coronavirus بیماری همه گیر. و آن را خسته کننده (اما قابل فهم!) از آنجا که آنچه شما انجام می دهند در اینجا این است که اساسا رفتن به پدر بعد از مادر نمی دهد شما پاسخ شما می خواهید. و من در پدر هستم و در حال سقوط برای آن! عشق دشوار زمان: پایه اقدامات خود را بر حقایق و مشاوره از کارشناسان و نه بر احساسات.

در اینجا مشاوره Wirecutter را Ganda Suthivarakom داد, در این مقاله, پس از استناد به منابع اعم از سی دی به اداره ايمنی و بهداشت شغلی و بیش از نشان دادن کار خود را به توضیح او توصیه: “باید فوق العاده محتاط به خصوص اگر شما در بالاتر از خطر, گروه, شما می توانید از دور بیرونی بسته بندی خارج از خانه خود و شستن دست های خود را بلافاصله پس از دست زدن به. اما این احتمال وجود دارد لازم نیست برای بسیاری از افراد را از دست زدن به بسیاری از بسته های مقوا.”

توصیه من piggybacks در Suthivarakom است: آیا ضد عفونی کردن بسته, اما, انجام, اگر ممکن است آنها را باز کردن و دور انداختن بسته بندی در خارج از خانه و سپس دستهای خود را پس از دست زدن به آنها را.

جولی کر است یک کارشناس و مشاوره مقاله نویس. کار او به نظر می رسد در New York Times, the Wall Street Journal, Better Homes & Gardens and GQ. او یک مقاله نویس در TheInventory.com.


ثبت نام برای کالا’ عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>