7 کلید خانه مقدماتی برای تماشای در سه شنبه

در حالی که دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ممکن است در مقابل ذهن این جمعه, آوریل 3 نیز وجود دارد مقدار زیادی از مقدماتی برای کنگره صندلی می افتد در روز سه شنبه — آنهایی که می تواند تاثیر در ماه نوامبر به عنوان جمهوری خواهان تلاش به چنگ مجلس را gavel از نانسی پلوسی.

رای دهندگان در 14 ایالت و یک منطقه سر به پای صندوق های رای (یا قفقاز, اگر شما زندگی می کنند در ساموآ آمریکا) در روز سه شنبه. و اگر نه همه آنها را نگه دارید مقدماتی برای پایین-رای گیری مسابقه برخی — مانند کالیفرنیا و تگزاس — خانه را به یک تعداد انگشت شماری از ویژه ستیز مسابقه برای کرسی در مجلس نمایندگان آمریکا. کسانی که شامل یک “جنگل اولیه” در کالیفرنیا 25 منطقه به جای سابق تشکر. کتی هیل — که استعفا داد و سال گذشته پس از اتهام داشتن رابطه با یک کارمند و در حال حمله با انجمن انتقام — به مترقی چالش در تگزاس 28th به یکی از مهمترین و محافظه کار دموکرات ها در حال حاضر در خانه.

این هفت مسابقه — سه در کالیفرنیا و چهار در تگزاس — می تواند همه پیامدهای عمده ای را یکی از راه های دیگر و یا زمانی که یک کنگره جدید است سوگند می آیند ژانویه 2021. برخی از منعکس کننده درون حزب مبارزات بیش از ایدئولوژی در حالی که دیگران می تواند تعیین کننده در مبارزه برای کنترل خانه.

بورسی خواهد بود پوشش نتایج حاصل از این هفت کلید خانه مسابقه زنده شنبه شب در همکاری با تصمیم میز.

کالیفرنیا

نظر سنجی در کالیفرنیا در 8 ساعت اقیانوس آرام, 11 pm شرقی, اما به لطف مختلف خصلت در دولت رای گیری روش های آن می تواند بسیاری از روز قبل از مسابقه می شود به نام. Vox تمرکز در کالیفرنیا 16, 25 و 50 کنگره ولسوالی; پیدا کردن نتایج زنده برای بقیه کالیفرنیا مسابقات اینجا.

هشت ترم وقت و سگ آبی دموکرات جیم کاستاریکا مواجه است با یک چالش بزرگ از سمت چپ این چرخه.

کاستاریکا نشان دهنده کالیفرنیا 16th District که شامل فرزنو و بخشی از دولت را به شدت کشاورزی مرکزی دره. او شناخته شده بودن یکی از اعضای محافظه کار از خانه به خصوص در مسائل زیست محیطی است. در گذشته او را به نام شده است توسط لیبرال ها برای کمک های مالی او را گرفته از شرکت های بزرگ کشاورزی و منافع شرکت های نفتی به عنوان به خوبی به عنوان یک دولت لایحه او نویسنده است که به شدت محدود اجاره کنترل در کالیفرنیا است.

شهرستان فرسنو Councilmember Esmeralda, Soria سابق خدمات خارجی عضو کیم ویلیامز و جمهوری خواه کوین Cookingham همه در حال اجرا برای کاستاریکا صندلی. هر دو سوریا و ویلیامز را برجسته کرده اند خود را به عنوان پیشرفته تر جایگزین برای کاستاریکا. و Soria, که همچنین عضو یک ایالت نیروی کار در پرداختن به بی خانمانی برداشت تا پشتیبانی از محلی سازمان دهندگان و فعالان از جمله SEIU کالیفرنیا.

به دلیل بالا-دو اولیه سیستم در کالیفرنیا بالا-دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به انتخابات عمومی در ماه نوامبر بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی.

کالیفرنیا 25th جنوبی منطقه نوسان که کتی هیل بدبختانه آخرین چرخه باز است یک بار دیگر پس از او تصمیم به استعفا در پی اتهامات یک ارتباط نامناسب با یک کارمند و یک کمپین اسمیر مربوط به انجمن انتقام.

متناوب 13 نامزد در حال اجرا در یک اولیه برای صندلی است که در حال حاضر عنوان “به احتمال زیاد دموکراتیک” توسط طبخ سیاسی گزارش.

دوباره به دلیل بالا-دو اولیه سیستم در کالیفرنیا بالا-دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به انتخابات عمومی در ماه نوامبر بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی.

علاوه بر اصلی, اما, این منطقه نیز برگزاری یک انتخابات ویژه برای کسی که به جای تپه و در خدمت او موجود اصطلاح از طریق این سال است.

ده نامزدهای شرکت در هر دو مسابقه و یکی را به امن اکثریت آرا به پیروزی در انتخابات ویژه. این دو نامزد را برای اجرا کردن مجموعه ای را در مارس 12.

افراد رقابت برای صندلی در بخش اصلی و ویژه انتخابات اجرا حیطه از نام آشنا در سراسر هر دو طرف است. دموکرات ها شامل ترک های جوان مؤسسین Cenk Uygur و دولت assemblymember کریستی اسمیت در حالی که جمهوری خواهان عبارتند از سابق منطقه Rep. استیو نایت (که تپه مقامش را از دست بدهد در سال 2018) سابق خلبان جنگنده مایک گارسیا و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور جورج پاپادوپاولوس.

کالیفرنیا 50 منطقه جنوب منطقه که شامل بخشی از شهرستان سان Diego در حال حاضر خالی پس از سابق Rep. دانکن هانتر که مجرم به نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین استعفا داد.

دیرین جمهوری خواه منطقه آن را آماده به ماندن در آن راه هر چند نامزد از هر دو طرف راهرو خواهد شد رقابت در بازار اولیه.

ده نامزد خواهد شد و روز سه شنبه در تلاش برای واجد شرایط برای شرکت در انتخابات عمومی رای گیری. دموکرات عمار Campa-نجار در تلاش است تا یک بار دیگر به تلنگر صندلی و او پیوست و این بار توسط بازرگان Marisa کالدرون. قابل توجه جمهوری خواهان در رقابت برای صندلی شامل سابق تشکر. دارل عیسی و سابق شهرستان سن دیگو Councilmember کارل Demaio.

تگزاس

نظر سنجی در تگزاس در 7 بعد از ظهر مرکزی, 8 شرقی (حداقل بیشتر — بخشی از تگزاس است که در کوه زمان). Vox تمرکز در تگزاس را 12th, 22, 28 و 32 کنگره ولسوالی; پیدا کردن نتایج زنده برای بقیه تگزاس مسابقات اینجا.

به روز رسانی: تصمیم میز است طرح ریزی وقت Rep. کی گرنجر به عنوان برنده جمهوری خواه اولیه.

تشکر. کی گرنجر که نشان دهنده فورت وورث است و اکثر ارشد جمهوری خواه زن در خانه با آن مواجه است چالش اصلی از سابق محلی عضو شورای شهر کریس پوتنام که خیط و پیت کردن با کمپین نقد و او را متهم کرده است که نه وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن. او بالای جمهوری خواه در مجلس تخصیص بودجه یک آرزو موقعیت معمولا برای اعضای سایت متعلق به با یک زندگی حرفه ای طولانی در کنگره است.

وجود دارد تنها 13 جمهوریخواه زنان در خانه در حال حاضر و در چند مجموعه به بازنشسته به جای اجرای مجدد انتخابات است. اگر گرنجر شکست خورده است شنبه این تعداد می تواند به سقوط و حتی بیشتر.

نیز وجود دارد 15-راه جمهوری خواه اولیه برای بازنشستگی Rep. پیت اولسون صندلی نمایندگی قند زمین — که دموکرات ها امید به پیروزی در انتخابات عمومی ، قابل توجه پیرس بوش, نوه رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش یکی از مدعی است.

در سال 2018 Olson برنده این منطقه تنها با پنج امتیاز در برابر دموکرات رقیب سری پرستون Kulkarni. Kulkarni در حال اجرا است برای صندلی دوباره اولسون تایید کرده است بوش او را به عنوان جانشین بالقوه.

در همین حال وکیل مهاجرت جسیکا کیسنرس است که در تلاش برای سرنگون کردن Rep. هنری Cuellar یک محافظه کار سگ آبی دموکرات که حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های 69 درصد از زمان تایید سابق جمهوری خواه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش حمایت برای حقوق تفنگ و مخالف بودجه فدرال برای سقط جنین.

کیسنرس هنگامی که زندانی برای Cuellar در کنگره اما در حال حاضر او در حال اجرا در برابر او با حمایت از عدالت دموکرات — همان گروه است که به کمک سوق Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز به پیروزی در سال 2018 اولیه کمپین علیه دموکرات جو کراولی که تا به حال برگزار شد صندلی خود را برای دو دهه بوده است.

کیسنرس نامزدی را به خود جلب کرده توجه ملی و تاییدیه از ساندرز و وارن به عنوان به خوبی به عنوان Ocasio-کورتز. کیسنرس در آغوش مترقی سیاست از جمله مدیکر برای همه و سبز جدید ایران با وجود رقیب ادعا می کند که منطقه خود است و اساسا متوسط است.

جمهوری خواهان امیدوارند به پشت یک صندلی در دالاس در حال حاضر اشغال شده توسط Rep. کالین Allred سابق NFL بازیکن و یک دموکرات که بدبختانه منطقه آبی پس از دقت به ضرب و شتم وقت پیت جلسات در سال 2018 است. او را در میان 42 نفر از اعضای کنگره که دموکرات کنگره انتخاباتی کمیته برنامه برای محافظت از امتیازهای سختی مواجه گشتند مبارزات و در حالی که بسیاری از آنها اجتناب شود صحبت کردن در مورد دموکراتیک اولیه Allred شده است به طور فعال در مبارزات انتخاباتی از طرف بایدن.

دو حزب جمهوری خواه مدعی است که در مسابقه هستند Genevieve کالینز است که در حال اجرا بر روی یک پلت فرم کسب و کار و snagged اخبار صبح دالاس’ حمایت و فلوید McLendon جونیور سابق نیروی دریایی مهر و موم است که در حال اجرا بر روی یک مرز امنیتی پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>