7 باید خواندن رمان به شما حمل و نقل در ماه فوریه

گرد و غبار هنوز حل و فصل نشده در عمده ادبی بحث پیرامون انتشار جانین کامینز’ رمان “خاک آمریکا” اما یک ماه جدید وارد کتاب های جدید به بحث و فوریه نعمت فراوان است. برای شروع با, Valeria Luiselli تحسین رمان در مورد یک خانواده سفر جاده ای اتفاق می افتند در کنار داستان مستند نشده و مهاجر بدون همراه افراد زیر سن قانونی “از دست کودکان Archive” (ناف Doubleday) بود که نام یکی از 10 بهترین کتاب های 2019 توسط نیویورک تایمز را پر زرق و برق, توصیه برای کسانی که به دنبال خوب تحقیق و heartrending تصویر از یک جنبه از مرز بحران است و در کتاب جلد کاغذی این هفته است.

دو برجسته شوخ فرهنگ منتقدان جدید مقاله مجموعه های این ماه است. Elle ارشد نویسنده و “اریک می خواند و اخبار” مقاله نویس R. اریک توماس ارائه می دهد تا “در اینجا برای آن: یا چگونه به صرفه جویی در روح خود در امریکا” (Feb. 18, Ballantine) خاطرات در, مقالات در مورد آیوی لیگ کد-تعویض رفتن ویروسی پوشش 2016 انتخابات ، و دانیل مالوری Ortberg تخته سنگ را عزیز احتیاط مشاوره مقاله نویس و بنیانگذار شرکت از صمیم قلب ترک, فرهنگ, سایت, نان تست با “چیزی که ممکن است شوک و بی اعتبار شما” (Feb. 11, دهلیز کتاب) ترکیبی از نافذ فرهنگی انتقاد و صمیمی نشخوار فکری در حال انتقال و عجیب و غریب هویت. (شاید همه ما نیاز به می گویند در اینجا وجود دارد این است که یک فصل با عنوان “کاپیتان James T. کرک زیبا است و من مطمئن هستم که دقیقا چگونه به توضیح است که” به دنبال یک با عنوان “Duckie از دختر زیبا در صورتی است همچنین زیبا, لزبین, و من می توانم آن را اثبات کند با شدت احساسات من.” آن هم از نوع به فروش می رساند خود را؟)

تبلیغات:

طرفداران داستان های کوتاه ممکن است پیدا کردن راه خود را به لیدیا Yuknavitch را در “آستانه” (Feb. 4, ریورهید) هر یک از 20 نوشته های نیش اندازه و کامل یا به کهربا جرقه “و من را بر شما ببخشايد” (Feb. 11, Liverlight) برای آن ترش مخلوط اسطوره ای و معاصر و تیز تصاویر از دختران عجیب و غریب, پیچ خورده, افسانه ها و داستان های جدید برای اسکلت. و پس از آن وجود دارد قابل توجه اولین پیتر Kispert با “من می دانم که شما می دانید که من هستم” (Feb. 11, Penguin Books) یک جذاب داستان کوتاه مجموعه, همه چیز در مورد دروغگو و دروغ نهفته در آنها بگویید. کمتر در مورد مخرب فریب و بیشتر در مورد چگونه یک ورقه به عدم صداقت در روابط و در آمدن به شرایط با خود داستان آشکار از طریق این دروغ حقیقت در مورد همه ما است.

و در موقع تلاقی سه روزنامه نگاران کشف اغلب طرف از اعتیاد در بالا و دستاوردهای خود در این خاطرات: “Smacked: یک داستان از یقه سفید جاه طلبی اعتیاد و تراژدی” توسط Eilene زیمرمن (Feb. 4 تصادفی خانه) blindsided توسط شوهرش اعتیاد به راز و ناگهانی مرگ مربوط به مواد مخدر; “به عنوان مورد نیاز برای درد” توسط دن پرز قبلا از W و جزئیات (11 فوریه هارپر) یک پرتره از ویرایشگر به عنوان یک معتاد و از گذشته نیویورک رسانه های عصر و ارین ایران را “Strung Out: یکی از آخرین آمار و دیگر نهفته است که نزدیک به کشته شدن من” (Feb. 25 پارک ردیف کتاب) که 15 سال از سوء مصرف مواد مخدر شروع شد و در چه شبیه یک “تصویر کامل” دوران کودکی است.

و در اینجا هفت کتاب بیرون آمدن این ماه سالن کارکنان نویسندگان احساس می شد به ارزش یک نگاه نزدیک تر است.

تبلیغات:

“پرنده احضار,” لیلا Aboulela (گربه سیاه و سفید, فوریه. 1)

هنگام خواندن “پرنده احضار” من نگه داشته و تصور یک تکه کاغذ با خطوط رشته گره خورده به هر گوشه. این مقاله نشان دهنده یک روح و در هر رشته نشان دهنده یک قطعه از آن: خانواده; دوستان; فرهنگ; دین است. رشته ها می توانند کاغذ و یا اگر آنها در حال کشیده بیش از حد سخت می توانید آن پاره از هم جدا.

این رمان است که در لمس توسط رئالیسم جادویی زیر سه مسلمان که در یک سفر یک هفته ای به زیارت قبر خانم ساناز Cobbold اولین زن بریتانیایی برای انجام حج به مکه. وجود دارد Iman که سوم ازدواج از هم پاشیده و پس از اینکه به ارمغان آورد از جنگ زده سوریه به بریتانیا توسط شوهر دوم. او احساس نمی کند او تا به حال یک زندگی مستقل بودن کسی ،

تبلیغات:

وجود دارد مونی یک همسر و مادر که به او در انجام کار به عنوان یک بانکدار خود را برای مراقبت از پسر آدم. او پنج و شدید فلج مغزی. پس از آن وجود دارد سلما. در سطح او همه را دارد: doting اسکاتلندی, شوهر, چهار فرزند و موفق ماساژ درمانی عمل; اما پس از کالج دوست پسر سابق می رسد او یابد و خودش را بیشتر و بیشتر مصرف شده توسط افکار چگونه زندگی خود را می تواند تبدیل متفاوت — به طور بالقوه پر از شور و هیجان بیشتر و هیجان ؟

پس از رسیدن به محل اسکان خود زنان هستند هر بازدید رویا ارقام که صحبت می کنند به خود زمان ترس و فشار و هل دادن آنها و هر یک نسبت به یک محل که در آن آنها می توانند آشتی دادن زنان هستند (و یا زنان آنها فکر می کردند آنها می شود) با زنان آنها خواهید بود. — Ashlie D. Stevens

تبلیغات:

* * *

“در همه جا به شما تعلق نمی” توسط جبرئیل دست انداز (Algonquin, کتاب, Feb. 4)

در حال رشد در جنوب ساحل شیکاگو کلود مک کی عشق یک جوان سیاه که پدر و مادر او را رها و چه کسی مطرح شده در مادر بزرگ حقوق مدنی فعالیت. شورش ها و تظاهرات در سال 1968 هرگز, فراموش, گذشت, آنجا که هر منتقله از راه خون و میراث. ترس و خشونت و از دست دادن و تمرد او تجربیات خود را در محله به مراتب واقعی تر از هر نفر که در حال تدریس در مدرسه خود را.

تبلیغات:

زمانی که شورش فوران می کند که در آن Redbelters باید استخدام محله کودکان برای کمک به جنگ علیه فاسد پلیس وحشت خیابان کلود تا به حال به اندازه کافی و باعث می شود برنامه به ترک شیکاگو است . . . و تنها خانواده او شناخته شده است. اما می تواند او پیشی جستن او مشکلات وفاداری خود را به او هویت? به عنوان مادر بزرگ خود را به او می گوید “جهان است که هیچ جایی برای خود متنفر از پسر.”

سریع ء “همه جا به شما تعلق نمی” به شرح زیر کلود از سال های قبل از نوجوانی از طریق جوان بزرگسالی و می پرسد که چگونه ما در حال بالا بردن فرزندان ما و یا اگر ما بیش از حد در خود ما چرخه قادر به شکستن رایگان. آن را می پرسد که چگونه یک فرد می تواند واقعا پیدا کردن استقلال اگر یکی از شکستن نیست با گذشته است.

دست انداز باعث می شود اولین رمان خود را با خنده دار و در عین حال بی رحمانه بینش. او مخلوط مشاهدات خود را از نژادپرستی نظاممند و چرخه ناآرامی با ridiculousness و بی امان محبت برای طبیعت انسان است. هیچ وقت برای wringing دست یا ترحم اما حتی در میان این بی عدالتی و مبارزه برای بقا وجود دارد زمان برای تماس با انسان و عشق. – Hanh Nguyen

تبلیغات:

* * *

“راست قامت زنان را می خواستم” توسط سارا Gailey (Tor, Feb. 4)

اگر شما به دنبال یک داستان است که در آن کتابخانه به صورت یک رشته badass دفاع تیپ علیه فاشیسم مانند ما در حال حاضر زندگی می کنند در یکی ؟ — سارا Gailey را باریک نظری غربی, رمان, “راست قامت زنان را می خواستم” آیا شما را از ایستادن در خود اسپرز و فریاد است.

مانند عجیب و غریب فمینیستی “Deadwood” مجموعه ای در یک dystopian آینده نزدیک از سختگیرانه اجرا مردسالار توتالیتاریسم نفت و کمبود مواد غذایی و تهدیدات insurrectionist شورش هوگو برنده جایزه Gailey (“رودخانه دندان” “سحر و جادو برای دروغگو”) باز می شود با یک اعدام وحشیانه, به دنبال پناه استر گرفتن جهنم از گول زدن قبل از او ازدواج کرده در برابر او خواهد شد یا بدتر. او stows دور با یک گروه از کتابداران به امید گرفته شده است تنها زنان مجاز به طور مستقل زندگی می کنند توزیع وزارت امور خارجه-مصوب خواندن مواد پراکنده در شهرهای سراسر جنوب غربی است. اما استر خودش را می یابد محوری به حتی بیشتر در معرض خطر — مرگبار راهزنان مشکوک مقامات خود بی تجربگی رو به رشد احساسات برای جذاب شاگرد کتابدار Cye — به عنوان ماهیت واقعی کتابداران’ ماموریت به آرامی به نور می آید.

تبلیغات:

در ابتدا استر معتقد است او می تواند پیدا کردن یک راه به سازگار زن در سخت مرزهای رژیم استبدادی — به امن به علت بیشتر آسیب رساندن به هر کسی که او را دوست دارد و شاهد او آهسته بیداری به یک زندگی سرکش و رضایت بخش امکانات یک لذت واقعی. “راست قامت زنان را می خواستم” هر دو rollicking ماجراجویی و صادقانه نوای کسانی که مایل به زندگی اصیل و بدون ترس برای مقاومت در برابر فاشیسم پرورش امید خوراک کنجکاوی و حاضر به هر قیمتی برای خرید به یک سرکوبگر سیستم.— ارین کین

* * *

“از دست رفته کتاب آدانا مورو” توسط مایکل زاپاتا (هانوفر مربع مطبوعات, Feb. 4)

در سال 1916 یک دختر دومینیکن کسانی را که از تفنگداران دریایی ایالات متحده که اجرای او پدر و مادر — چریکهای در مبارزه علیه اشغال آمریکا — در وسط شب. او ورقه های دور به سانتو دومینگو و سپس به نیواورلئان با تیتوس خود استادانی آخرین دزدان دریایی از جهان جدید می شود و آدانا مورو زمانی که آنها ازدواج کند. مانند پدر و مادر خود آینده فیزیکدان نظری ماکسول مورو دارای یک روح سرگردان نگه می دارد یک چشم در آسمان است. آدانا کانال های او بی قرار تخیل به داستان های علمی تخیلی شاهکار “شهر گمشده” یک رمان جابه جایی و بقا است. این Dominicana به عنوان نویسنده مایکل زاپاتا dubs او اسطوره ای می نویسد عاقبت اما در بستر مرگ از بین می برد این کتاب قبل از آن می تواند منتشر شود. و در عین حال. در سال 2005 در شیکاگو هتل دربان Saul Drower ایمیل یک بسته به ماکسول مورو در درخواست مرگ پدربزرگ. هنگامی که جعبه می آید و به او تحويل, سائول و دوست دوران کودکی خود را Javier یک روزنامه نگار با اشتها برای فاجعه تصمیم خود را به انجام برسانند پدربزرگ آرزوی نهایی و بازگشت آدانا مورو را از دست داده و نسخه خطی به پسرش که در آن تعلق دارد فقط به عنوان طوفان کاترینا می آید خروش به زمین.

تبلیغات:

چگونه ماکسول و Saul متصل هستند و چگونه مرموز از دست خطی از “یک مدل زمین” به دست می آمد در سالمندان یهودی مورخ شیکاگو صفحه اصلی برای شروع با اشکال زاپاتا ظریف و جارو multigenerational بین المللی داستان زندگی مشخص شده توسط خشونت سیاسی و مشترک از شرایط تبعید: لیتوانی, جمهوری دومینیکن, آرژانتین, شیلی, New Orleans. داستان ما در حال زندگی-موضوعات اتصال ما به این جهان و هر یک از دیگر زاپاتا رمان استدلال می کند و نگه داشتن آنها برای هر یک از دیگر است که یکی از بالاترین اشکال عشق است. — E. K.

* * *

“اصالت پروژه” کلر پولی (وایکینگ ها/Dorman, فوریه. 4)

در هر حال حاضر و پس از آن در کافی شاپ نزدیک خانه من یک جمعی نوت بوک قرار داده شده است در آشپزخانه — دعوت از مشتریان برای کمک یک, یادداشت, یک داستان کوتاه یا یک ابله است. اغلب آنها بسیار سطحی اما گاهی اوقات وقتی که من تلنگر از طریق صفحات تکان دهنده داستان شخصی رها شده است. اغلب این ناشناس اما یک لحظه حس ارتباط با هر کس که بود نویسنده.

تبلیغات:

“اصالت پروژه” طول می کشد که احساس می دهد و آن را بیش از این دوره از طنز fast-paced 370 صفحه است. آن شروع می شود با جولیان Jessop, 79 ساله, بریتیش, نقاش است که خسته ام از پنهان کردن چقدر بزرگ تنهایی است که او را مصرف است. بنابراین او در مورد آن می نویسد. در سبز کوچک و نوت بوک, او جزئیات چقدر دشوار است به خانه آمده روز به روز به یک خانه خالی — که او استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن با همسر خود — و چگونه او خواسته بود وجود دارد یک راه برای به اشتراک گذاشتن این احساسات “نه در اینترنت اما با کسانی که مردم واقعی در اطراف شما است.”

او برگ نوت بوک در Monica لندن, کافی نت, محله خود را, کافی شاپ, با این امید هر چند انتظار که کسی می خواهد آن را بخوانید. که زمانی که مونیکا صاحب مغازه کشف آن است. پس از خواندن Julian اقرار او مجبور است به یکی از خود را. او 38, مجرد بدون فرزند و مانند جولیان خسته از قرار دادن با دقت ساخته شده چهره شاد. مونیکا می نویسد: همه این و نوت بوک برای یکی دیگر از غریبه.

این رمان دارای مقدار زیادی از قلب; آن را به اندازه کافی آسیب پذیر برای دادن صدا به تنهایی بسیاری از ما احساس می کنید به طور فزاینده ای در عصر دیجیتال (آن jerker اشک برای اطمینان حاصل کنید) اما خوش بین به اندازه کافی هنوز هم می شود طبقه بندی به عنوان “احساس خوب است.” من مشتاقانه منتظر اجتناب ناپذیر فیلم adaptation. — تبلیغات

* * *

“زندگی واقعی” براندون تیلور (ریورهید Feb. 18)

همه ما می تواند به استناد نفوذ رمان — “اولیس” و “خانم Dalloway,” چشمگیری که گشوده فراوان در طول دوره از یک حماسه روز. در وحشیانه و مناقصه اولین “زندگی واقعی” براندون تیلور لطف کمک های مالی خوانندگان کمی زمان بیشتری را با او فراموش نشدنی شخصیت والاس یک دانشجوی کارشناسی ارشد که می یابد خود را سخت به دست آورده دفاع و ابزار خود را آزمایش طی یک محوری آخر هفته.

Wallace بیوشیمی دانشجوی دکتری در دانشگاه غرب میانه است که در تلاش برای تصمیم می گیرید اگر او می خواهد به ماندن در این دوره و یا شانس خود را با زندگی واقعی — که در آنچه که قرار بود در خارج از انتظار از ترس و محدودیت های مصنوعی از مدرسه فارغ التحصیل. به عنوان یک گی, سیاه, مرد از طبقه کارگر آلاباما خانواده او خود را صرف زندگی “شنا در برابر شیب” و نیروی کار که در بالا از او خسته کننده کار علمی را پوشیده است و او را. هنگامی که او تلاش می کند به صحبت در مورد آن را به خوبی نمی; تجربه آموخته والاس که آسیب پذیری تله است و با جدا کردن خود از لحاظ عاطفی او آمده است اما در یک قیمت گزاف است. مرگ پدر خود را دوباره باز می شود زخم های قدیمی به عنوان والاس هدایت یک سری از پر برخورد با همکار برنامه خارجی میلر توجه که تحمل نامشخص امکانات عمیق صمیمیت و تروما است.

زندگی در داخل برنامه یک اجاق گاز فشار به خصوص برای دانش آموزان چند رنگ, باند والاس سهام با آفتابی Brigit اصلی خود را حمایت در غیر این صورت تنش آزمایشگاه که در آن او به طور مداوم نیاز به اثبات خودش در حالی که سفید دانش آموزان داده می شود به نفع شک. که باعث می شود والاس کشف یک خراب آزمایش ماه کار خود را پایین تخلیه و opprobrium که به دنبال خواهد داشت به خصوص ویرانگر به ویژه هنگامی که سوال بسیار خوبی است از اینکه آیا یا نه آن را خرابکاری همچنان در والاس ذهن است.

سخت-علوم عصبی ارائه طراوت تغییر سرعت از معمول وزارت امور خارجه ضعف که سوخت بسیاری از رمان در مجموعه دانشگاهی, هر چند در زیر همان وسواسی اندازه گیری و تعصبات مخرب به ذکر کثیف بافت اجتماعی و زندگی جنسی فورا قابل تشخیص است. تیلور کدها به شدت میانه شمال اروپا همگروهی که به والاس شده است محوری — یک سری از نژاد و جنسيت مناطق خطر که در آن او را رها و یا خیانت دوباره و دوباره توسط کسانی که مدعی به دوستان خود — با شوخ طبعی: او مربی با hectoring هنریک condescended به یک بیماری مبهم Yngve (که ادعا می کند با صفر طنز که “در سوئد سیاه پوستان از اسکاندیناوی”), menaced توسط شیطانی روم و کلاوس جفت باند یورو مبلغان انجیلی برای باز کردن روابط است. اما تیلور عاقلانه خود را نگه می دارد طنز شکوفا در بررسي هرگز اجازه دادن به آنها برای تطهیر و یا نرم کردن واقعی سهام والاس مواجه است.

تیلور اجازه می دهد تا خواننده را به شنیدن والاس درد و حسرت به وضوح (با خویشتن داری که از دید سوم شخص را فراهم می کند) که او موظف است به ترک یک علامت پاک نشدنی. و به عنوان یک سبک تیلور است و جمله به جمله گردد یک تجربه از استخوان عمیق لذت برای خواننده است که می ایستد و نه در تقابل با سودا تن از والاس داستان اما در محبت و پشتیبانی از آن است. یکی مانده به آخر فصل به تنهایی یک حذفی و پایان آن می شده اند و با شکوه اختتامیه این کتاب تا به حال واقعی final جمله چند صفحه بعد نه فراتر از آن. — E. K.

* * *

“آپارتمان” تدی وین (بلومزبری Feb 25)

اگر من به توصیف “آپارتمان” در یک کلمه آن را به “دقیق است.” Wayne توجه به جزئیات و زبان در خدمت تقریبا به عنوان یک جراح چاقوی کوچک جراحی, به آرامی لایه برداری پشت لایه موضوعات — دوستی کلاس, تمایلات جنسی — به فاش کردن یک جاذب نظرسنجی از مرد نا امنی و سستی.

این رمان در سال 1996 در نیویورک که در آن ناشناس شخصیت است گام گذاشتن در وزارت امور خارجه در دانشگاه کلمبیا. او یک نویسنده مشتاق — خفیف خود نفرت و تنها زمانی که او واقعا فکر می کند در مورد آن — که می شود مسحور شاگردی بیلی. این دو نیست به خصوص به طور یکسان. ما راوی فارغ التحصیل از دانشگاه که شهریه خود را بود پا را از پدر خود که او نیز پرداخت برای تحصیلات تکمیلی خود را. او شک و تردید در توانایی های خود را به نوشتن و برای اینکه دوستان شما.

بیلی یک میانه کالج فارغ التحصیل است که wickedly با استعداد و بسیار شکست.

راوی دعوت بیلی به حرکت به آپارتمان خود را — خوب از لحاظ فنی عمه اش اجاره-کنترل آپارتمان که در آن او زندگی می کنند رایگان است. این دو در ابتدا پیوند را به اشتراک گذاشته حس outsiderdom در حالی که راوی مخفیانه ادویه در مالی قدرت دیفرانسیل.

“او همیشه به مبارزه برای ماندن مالی شناور” راوی می گوید: “و من همیشه خوب همه به این دلیل که پدر من یک حرفه ای و یک layabout. من تا به حال مقدار زیادی از منابع; در اینجا یک معنی بتن برای من آن را به اشتراک بگذارید.”

اما با گذشت زمان و پویایی خود را در رابطه ماهرانه طرح میتوانست. این یکی از چیزهایی است که منجر به آن وجود دارد موفقیت های مربوطه رو حس صمیمیت است که هر دو آرام و ناراحت کننده — اما خشم در مجموعه با این وجود.

در بخش هایی از این کتاب که خاصی احشایی ناراحتی به خصوص در راوی بیشتر ظاهرا توهم لحظه, اما آن را به دقت نوشته و خاطره انگیز با یک مهر و موم شده طرح. — تبلیغات

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی