7 سوال در مورد همه چیز شما بیش از حد خجالت به درخواست

هر چند سال است که تنها یک ماه یکی از بزرگترین نشان می دهد در حال حاضر شده است تاج: آن Witcher‘s جهان در حال حاضر میلیون ها نفر از Netflix مشترکین فقط در آن زندگی می کنند.

فانتزی سری مانند دیگر بسیار محبوب فانتزی سری که به تازگی به این نتیجه رسیدند در HBO که بر اساس حق رای دادن محبوب از رمان. کسانی که موجب رمان بسیار محبوب سری بازی های ویدئویی. و در حال حاضر با سوپرمن هنری Waters مجسم عنوانی شخصیت تلویزیون اقتباس انباشته شده است حتی بزرگتر پس از آن در اواخر دسامبر — به میزان 76 میلیون انداز با توجه به Netflix بکشد.

این اعداد را Witcher یکی از جریان پلت فرم بزرگترین نشان می دهد به تاریخ و بزرگترین نمایش در جهان در حال حاضر.

شاید این نشان می دهد بزرگترین شاهکار آن است که آن را به دست آورد این نوع از بینندگان در میان یک مجموعه از متوسط بررسی و نحوه داستان سرایی نیست که دقیقا کاربر پسند. پس چگونه همه چیز را وادار به طوری و از کجا آن را از اینجا بروم ؟ اجازه دهید تا توضیح دهد.

پاسخ ساده این است که همه چیز است که نشان می دهد در Netflix بکشد. اما داستان تا به حال سابقه طولانی قبل از هنری Waters و شرکت به ارمغان آورد و آن را به زندگی زندگی در جریان پلت فرم.

همه چیز بر اساس یک هسته پردازنده سری از هشت رمان های فانتزی لهستانی نویسنده Andrzej Sapkowski منتشر شده در 1990s. کسانی که کتاب (که در حال حاضر با بهره گیری از یک تجدید حیات در آمازون نمودار) بودند و در نهایت اقتباس به یک سال 2001 لهستانی-زبان, فانتزی, فیلم, بعدی, لهستانی, مجموعه تلویزیونی در سال 2002 و بسیار موفق نقش بازی کردن بازی های ویدئویی حق رای دادن ابتدا در سال 2007. اما این فیلم و مجموعه تلویزیونی در نظر گرفته شد فقیرترین نمایندگی از Sapkowski را رمان garnering بسیار وحشتناک بررسی است.

Netflix بکشد به زبان انگلیسی سازگاری گروگان لورن اشمیت Hissrich (چتر آکادمی), زیر همان داستان به سری قبلی خود سازگاری: منفور جامعه یک هیولا شکار لاکپشت به نام Geralt of Rivia (یک.k.یک. the Witcher) به مقصد است برای محافظت از Ciri یک شاهزاده خانم از سقوط پادشاهی کینترا و در طول راه پیدا کردن همسر روح خود را یک عفریته نام Yennefer of Vengerberg.

تمام هشت نفر از The Witcher’s فصل یک قسمت — هر یک حدود یک ساعت طول — عرضه در Netflix بکشد در تاریخ 20 دسامبر 2019.

انتقادی صحبت تلویزیونی داوران (از جمله خود نویسنده) واقعا بزرگ طرفداران این سری است. در تقویم آن به دست آورد به طور متوسط نمره از 53 نشان می دهد که اکثر منتقدان آن را به میانه-of-the-road. مثبت, با توجه به بسیاری از داوران هستند که شخصیت ها و بازیگران آنها را به بازی که انجام یک کار خوب. اما سری در غیر این صورت متوقف شده با پف کرده سرایی و میدان نمایشگاه.

“آن را به عنوان اگر D. B. Weiss و David Benioff, به وضوح از بخار پس از showrunning که آخر فصل بازی تاج و تختدر بر داشت یک راه برای فروش خود استفاده نشده نپخته ایده های زیر میز به قدرت است که تولید , همه چیز,” من نوشت: در بررسی من.

من ایستاده است که ارزیابی. نشان می دهد برخی از چیزهای سرگرم کننده, اما وجود دارد فقط خیلی تفسیری و استعاره-y کرک که آن را می شود در راه خود را. اما با وجود همه چیزنیست-بررسی بزرگ, Netflix گزارش شده است که این یکی از بزرگترین پلت فرم را نشان می دهد با 76 میلیون عضو خانواده تنظیم به تماشای (هر چند این در این بحث پس از Netflix تعریف یک بیننده به عنوان کسی که ساعت دو دقیقه از محتوا).

حتی اگر منتقدان نمی love The,Witcher, ده ها میلیون از مردم, با توجه به Netflix آن را تماشا کردند. همه چیز متناسب با الگوی است که ما در سینما که در فیلمهای پورنو (نگاه کنید: Batman v Superman: Dawn of Justice) است که panned انتقادی رفتن به صدها میلیون دلار در باکس آفیس.

مانند کسانی که فیلم های پرفروش وجود دارد ساخته شده است در فن پایه که گردد برای سال ها و سال ها. و است که می تواند توضیح پاسخ بزرگ.

Samit سرکار, همکار معدن در Vox خواهر سایت چند ضلعی به من توضیح داد که یکی از دلایل او را نشان می دهد به دلیل سرمایه گذاری خود را در سری بازی های ویدئویی. “من فکر نمی کنم من می میرم نزدیک به عنوان تمایل به چک کردن نشان می دهد بدون یک موجود بهره/سرمایه گذاری در آن (بسیار پیچیده) جهان” او به من گفت.

یکی دیگر از عوامل محبوبیت آن شده است که برخی از طرفداران از بالا, فانتزی, ژانر به دنبال یک نشان می دهد به جای بازی تاج و تخت. با توجه به HBO, بازی تاج و تخت‘, سری آخر درو 19.3 میلیون بیننده نه به ذکر است که این نشان می دهد تا به Mandalorian‘s آزادی تا به حال افتخار ترین برنامه های تلویزیون نشان می دهد تا کنون. بازی تاج و تخت ثابت وجود دارد یک مخاطب وجود دارد برای یک فانتزی قرون وسطی نشان می دهد و با پایان آن در سال 2019 و اولین spinoff سال دور کسانی که طرفداران باقی مانده بودند بدون standby سری.

Netflix بکشد و همه چیز‘s تیم بازاریابی تکیه به این با تریلر امیدوار کننده یک بار در طول عمر فانتزی حماسی. آن تریلر نهایی نیز شبیه به سبک بازی تاج و تختاز جمله یک نبرد حماسی جارو چشم انداز عکس و sigils:

The Witcher catered برای طرفداران رفتن را از طریق بازی تاج و تخت برداشت. بیشتر به دلیل رو به وحشتناک و ناهموار نهایی فصل, طرفداران در انجمن Reddit را Freefolk تبلیغ Witcher به عنوان پادزهر به تاج و تخت’ افتضاح فصل نهایی.

اما نیز وجود دارد این واقعیت است که همه چیز است که اغلب فقط احمقانه نشان می دهد. بخشی از آن سحر و جادو است که آن را نوعی از روایت حماسه (راه آن و Netflix فروخته شده خود را) بلکه آن است که بیشتر شبیه به یک بالا, بودجه صبح روز شنبه ماجراجویی جیغ وداد بازی کردن.

“من نمی دانم وقتی که همه ما تصمیم گرفتیم که در هر می حال به تکرار بازی تاج و تختاما من دوست دارم همه چیز به طور خاص به دلیل آن است که Game of Thrones” The Verge را Julia الکساندر یک Witcher liker به من گفت. “این یک هیولا-از-این-هفته نشان می دهد که ستاره های داغ مردم و نفیس مبارزه با صحنه. همه چیز سرگرم کننده در راه است که بسیاری از فانتزی را نشان می دهد نبوده است برای من. در حال حاضر نیست که آن را به خوبی نشان می دهد توسط هر کشش از تخیل. طرح ساختار عجیب و غریب است و قدم زدن غیر منطقی است اما من به تماشای تمام چیزی که دو بار در طول یک هفته.”

من هرگز بازی بازی های ویدئویی اما بر اساس آنچه سرکار و دیگر طرفداران بازی های ویدئویی می گویند به نظر می رسد که بازی های ویدئویی در نظر گرفته شده است بهتر Witcher اقتباس از نشان می دهد. بازی بازی های ویدئویی نیز کمک می کند کاهش نشان می دهد نیاز به ثابت از نمایشگاه و کار برکنار شده dialogue الگوی ثانویه شخصیت توضیح یک هیولا Geralt توضیح بیشتر در مورد هیولا Geralt کشتن هیولا و دیگر شخصیت پله و در توضیح پیامدهای قتل گفت: هیولا. دانستن همه چیز افسانه هاو روایات قومی می دهد آنچه به نظر می رسد مانند بسیاری از خارجی نمایشگاه بیشتر زمینه است که مفید است زمانی که می آید به فهیم که قطعه از نمایشگاه مهم هستند و آنهایی که نیستند.

عنصر دیگری از بازی های ویدئویی است که در آن نشان می دهد نا امید نمی کند که صحنه های مبارزه. یک همکار از من پرسید “اگر مورد علاقه خود را بخشی از بازی است که برش های مردم در, نیم, است, خوبی را نشان می دهد که بیش از حد؟”

به این من می خواهم بگویم تاکید بله! ولادیمیر “Furdo” Furdik (یک.k.یک. بازی تاج و تخت‘ شب پادشاه) طراحی شده بیشتر از The Witcher‘s پیچیده دست به دست مبارزه با صحنه های که در آن مردم در حال قطعه قطعه و تکه به انسان tartare. Furdo یک رزومه های پر شده کاری از جمله Skyfall و Thor: The Dark World.

تنها صحنه ای که Furdo نمی چگونگی در واقع ممکن است نشان می دهد بیشتر چشمگیر است. طراح رقص ولفگانگ Stegemann که قبلا با Waters در ماموریت: غیر ممکن — خرید اینترنتیایجاد شده ، یک نگاهی به مبارزه اتفاق می افتد در قسمت اول که Geralt طول می کشد در یک باند از سرسپردگان در Blaviken یک کشور شهر که در آن ما برای اولین بار ملاقات Geralt. بیایید هنری Waters توضیح زیبایی خالص از مبارزه خود:

همه این است که می گویند اگر شما لذت می برد برش مردم در نیمی در این ویدئو بازی The Witcher ممکن است ارزش چک کردن برای آن صحنه های مبارزه به تنهایی.

Spoilers below!

زمانی که داوران فرستاده شد screeners برای نشان دادن یکی از چیزهایی که ما تا به حال به ثبت نام در نبود آشکار است که نشان می دهد غیر خطی و استخدام استفاده از چندین جدول زمانی. اولین قسمت این مجموعه در حال حاضر (که در کینترا می افتد و Geralt است که با پیدا کردن Cirie) اما بسیاری از عمل در هر بعدی قسمت (نجات برای آخر) طول می کشد محل در گذشته با وجود نشان دادن ظاهری شبیه به یک ترتیبی تلاش محور داستان است.

هيات داوران مخلوط اینکه فلاش بک داستان سرایی دستگاه کار می کند اما زمان-رقص قرار بود یک الهامی twist — این پیچ و تاب و به این دلیل بود جدول زمانی اسپویلر داوران امضا کردن بر روی آن.

مشکل است که با پیچ و تاب است که این می تواند فوق العاده گیج کننده است, به ویژه هنگامی که شما فقط می دانم که تمام شخصیت. سنجش که سردرگمی Netflix ایجاد این واقعا مفید است زمانی که باید به کمک هر بیننده befuddled همه زمان جهش:

بله و من فکر می کنم آن را بهتر از فصل یک. حتی اگر من یک فن بزرگ از فصل اول, من می توانید ببینید که نشان می دهد استقبال از آن حماقت و نمایشگاه را از راه گرفتن بهتر در فصل دوم آن.

Waters اعلام کرد , همه چیز شده بود برداشت تا برای فصل دوم در 10 ژانویه سال 2020 به توضیح است که او شروع به بازگشت به باشگاه و شروع به آموزش به عنوان پیش تولید برای The Witcher فصل دو بود:

هیچ تاریخ برای Witcher‘s, فصل دوم, اعلام شده است, اما ما به شما به روز رسانی هنگامی که ما از شنیدن کلمه رسمی از Netflix بکشد.

گذشته از نشان دادن خود “بازی شیر یا خط یک سکه به شما همه چیز” است Witcher‘s بزرگترین تاثیر فرهنگی. “بازی شیر یا خط یک سکه به شما همه چیز” یک آهنگ انجام شده توسط Geralt بارد Jaskier در دومین قسمت از نشان می دهد. آهنگ کپسوله رابطه بین Geralt و مردم او را محافظت می کند: آنها به او پول او آنها را محافظت می کند. این آهنگ از آلبوم:

او از بین برود آفت خود را
رو لگد در قفسه سینه خود را
او یک دوست بشریت
بنابراین او را به بقیه

به عنوان بورسی را آجا رومانو با اشاره به این جاذب آهنگ که موجب محبوب ریمیکس های مختلف و تکرارها از جمله سه “فلز” را پوشش می دهد از آهنگ و موسیقی متن فیلم اصلی نسخه که تمام جدولها در بریتانیا است.

یک علاقه شخصی است و این ریمیکس:

رومانو صحبت به چارلی هاردینگ یک ترانه سرا و شرکت میزبان از Vox را روشن سبک پاپ پادکست برای توضیح فقط آنچه باعث می شود آن را بسیار جذاب. هاردینگ گفت رومانو که آن را ترکیبی از کوتاه سازی واژه های فانتزی و بازی های ویدئویی عناصر بلکه عالی حماقت.

“نه تنها این, اما اشعار عمدا زبان-در-گونه با خطوط مانند او نمی تواند بع بع کردن’ (بز مربوط به جناس) و “او محوری هر جن دور برگشت در قفسه’ a meta-شوخی که به طور کامل می شکند دیوار چهارم” رومانو نوشت.

اما این که آیا آن را مضحک و یا unironic عشق مردم عشق “بازی شیر یا خط یک سکه به شما همه چیز” با این وجود. برخی حتی آن را دوست دارم بیش از خود را نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی